Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.063.518
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

nakon nadogradnje preko kiesa  na ics 4 0 3 zahebava me mp3 player,krči vanjski zvučnik,kad uđem do glazbe preko opcije spremanja i otvorim spremljenu glazbu, radi normalno!?
šta napravit? restart ne pomaže..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
seneka kaže...

nakon nadogradnje preko kiesa  na ics 4 0 3 zahebava me mp3 player,krči vanjski zvučnik,kad uđem do glazbe preko opcije spremanja i otvorim spremljenu glazbu, radi normalno!?
šta napravit? restart ne pomaže..

Kako si preko kiesa nadogradio? Koji operater ili ?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

Kako si preko kiesa nadogradio? Koji operater ili ?

kupljen u austriji t - mobile,inače sam na tele 2

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
seneka kaže...
PC - stručnjak kaže...

Kako si preko kiesa nadogradio? Koji operater ili ?

kupljen u austriji t - mobile,inače sam na tele 2

Ja sam taj austriski bio skinuo s sammobile-a i probo i meni nevalja na mom S II i vratio poljski... Stavi si posljski preko ODIN-a ...

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Niste mi trebali sve postove obrisati {#}

 

Siyah 3.0.

 

Ovi naši CM-ovci nešto opako spremaju.

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

i moje shmrc {#}

o daaaaaaaa CM9 FTW

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...
seneka kaže...
PC - stručnjak kaže...

Kako si preko kiesa nadogradio? Koji operater ili ?

kupljen u austriji t - mobile,inače sam na tele 2

Ja sam taj austriski bio skinuo s sammobile-a i probo i meni nevalja na mom S II i vratio poljski... Stavi si posljski preko ODIN-a ...

gle,to mi je ponudio kies kao službeni upgrade sistema,jedino šta sam napravio u međuvremenu je što sam zaustavio norton security koji je došao s njim i bio spremljen kao pozadinski proces(ne aktiviran),nakon toga (i upozorenja da se isključuje sistemska aplikacija!? i može doći dp greške u radu uređaja)) norton je naprosto nestao s telefona,kao i njegova ikona u aplikacijama
i to je sve,krči zvučnik samo kad se reproducira glazba preko mp3 playera

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Vidim da svi spominju Siyah kernel (valjda zato jer podržava CM i MIUI) al za one koji imaju neku od stock verzija ICSa preporuka ide SpeedMod kernelu. Svaka nova verzija je sve bolja i bolja,trenutno je aktualna K3-9.

Moji dojmovi za sada,odličan deep sleep,npr. na stock kernelu preko noci bi izgubio oko 12-13 %,na SpeedModu oko 7-8 %. Mjesta za napredak ima još jer sam na GB SpeedModu gubio oko 3 % preko noći. Naravno,i dobar rom ima tu nekog utjecaja.

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 16:48 (DwightSchrute).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
seneka kaže...

nakon nadogradnje preko kiesa  na ics 4 0 3 zahebava me mp3 player,krči vanjski zvučnik,kad uđem do glazbe preko opcije spremanja i otvorim spremljenu glazbu, radi normalno!?
šta napravit? restart ne pomaže..

još jedna stvar koju sam u međuvremenu otkrio,sve što sam skidao na pc i prebacivao putem bluetootha na telefon krči kad se pokreće u mp3 playeru,i to se dešava nakon nadogradnje na 4 0 3,ima li tko  ideju kako to riješiti?

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Da li netko zna zasto mi ne radi lock screen na original ROM ICS 4.0.3?

Citao sam po netu da nedostaje neki file koji "odraduje" lock i da bi trebao rootati mob za to popraviti. Zna li netko kako to popraviti bez rootanja?

 

Thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Mali savjet za one koji igraju Angry Birdse (testirano na AB: Space, free verzija, bez oglasa - adblocker ih bloka). Igra i nakon izlaska zna često ostat upaljena u pozadini i cucla stvarno dosta baterije. Tako da provjerite u task manageru jel stvarno izgašena.

 

Testirao sam na stock GB ROM-u i na HA sa redpillom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 18:14 (EchoOne).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Mali off-topic:

Jel zna netko zašto ne mogu instalirati normalno Kies?

Svježa kopija Win7 SP1, instaliram Kies i kad ga pokrenem dobijem "Kies has stopped working".

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Vokhee kaže...

Mali off-topic:

Jel zna netko zašto ne mogu instalirati normalno Kies?

Svježa kopija Win7 SP1, instaliram Kies i kad ga pokrenem dobijem "Kies has stopped working".

Tako sam ja dobio na windows 8 (al ok on je beta pa nisam uzeo za zlo) kad se vratio na windows 7 bilo sve ok... el to imaš orginal ili neku "divlju" varijantu?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Vokhee kaže...

Mali off-topic:

Jel zna netko zašto ne mogu instalirati normalno Kies?

Svježa kopija Win7 SP1, instaliram Kies i kad ga pokrenem dobijem "Kies has stopped working".

zato što je izuzetno glup i nepotrebno velik program, po mome mišljenju nije uopče dovršen, već sklepan na brzinu i pored svega odvratno je velik i spor

 

nekad treba i peti pokuišaj instaliranja da bi sve prošlo kako treba, dakle uninstall, pa sve fino počisti sa ccleaner i ponovo instal

 

sretno

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

E da.. pošto je ROM samsungov naravno ima TW {#}. Postoji li neki launcher koji izgleda identično kao stock ICS?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

E da.. pošto je ROM samsungov naravno ima TW {#}. Postoji li neki launcher koji izgleda identično kao stock ICS?

Apex ili Nova Launcher :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Dodge_167 kaže...
PC - stručnjak kaže...

E da.. pošto je ROM samsungov naravno ima TW {#}. Postoji li neki launcher koji izgleda identično kao stock ICS?

Apex ili Nova Launcher :)

Tvoja neka osobna preporuka?

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ja inace koristim Nova Launcher. Apex sam dobio uz jedan rom i cak mislim da radi fluidnije. I sviđa mi se to što ima u draweru "Apps" onda "Downloads" i zadnje "Widgets".

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Meni je recimo draži Apex, ne znam zašto, sve je tu negdi, ali mi je jednostavno bolji.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

pozz

imama oficial i9100xxlpq

sa karnelom 3.0.15-I9100XXLPQ-CL223505 se.infra@SEP-94 #3

koji karnel mi preporucate  da flesham,ako moze link

hvala

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Jel netko probao zadnji CM9 + Siyah kernel 3.0? da li ima bug kao RC3 i RC4 ili je to ispravljeno?

Wifi toggle u status baru povremeno nije radio, čak nije radio ni u postavkama nego je trebalo uć u wifi i od tamo upalit.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

.Meni je proradio kad bi stisnuo toggle za zvuk ... ali sa 3.0 + 7.4 kombinaciji nema vise problema

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 14:04 (4mal).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Meni 7.4. + Siyah 3.0 radi super.
Jedini FC koji je do CM-a je u Search baru kada otvorim i tražim pjesmu, dogodi se FC.
Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Meni 7.4. + Siyah 3.0 radi super.
Jedini FC koji je do CM-a je u Search baru kada otvorim i tražim pjesmu, dogodi se FC.

ja nemam stim problema{#} ova konbinacija radi besprijekorno 4 me {#}

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4mal kaže...
sudy_freak kaže...
Meni 7.4. + Siyah 3.0 radi super.
Jedini FC koji je do CM-a je u Search baru kada otvorim i tražim pjesmu, dogodi se FC.

ja nemam stim problema{#} ova konbinacija radi besprijekorno 4 me {#}

Ajd probaj, dakle, u Search baru probaj naći neku pjesmu i klikni na nju.

 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav. Imam problem... čini mi se da se malo zrnce prašine uvuklo  na leću kamere. Dal da nosim u servis, kupljen pred 4 mjeseca.

 

evo slike, desna strana na sredini slike :)

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ozylaser kaže...
Jel netko probao zadnji CM9 + Siyah kernel 3.0? da li ima bug kao RC3 i RC4 ili je to ispravljeno?

Wifi toggle u status baru povremeno nije radio, čak nije radio ni u postavkama nego je trebalo uć u wifi i od tamo upalit.

I meni se to dogadjalo, ali bi nakon reboota radilo normalo

12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pačo kaže...

Pozdrav. Imam problem... čini mi se da se malo zrnce prašine uvuklo  na leću kamere. Dal da nosim u servis, kupljen pred 4 mjeseca.

 

evo slike, desna strana na sredini slike :)

 

If you can't explain it simply, you don't understand it well enough.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
4mal kaže...
sudy_freak kaže...
Meni 7.4. + Siyah 3.0 radi super.
Jedini FC koji je do CM-a je u Search baru kada otvorim i tražim pjesmu, dogodi se FC.

ja nemam stim problema{#} ova konbinacija radi besprijekorno 4 me {#}

Ajd probaj, dakle, u Search baru probaj naći neku pjesmu i klikni na nju.

 

jesam swe je OK ! 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice