Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.063.454
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Evo mene opet, ispricavam se ako sam dosadan. Jos uvijek me muce kerneli jer ne znam koji da flasham. Jedan forumas je rekao Siyah umjesto Cf-Root ali taj ne podrzava nikakav ICS Rom. Pogledao sam listu rootanih kernela ali se nista ne snalazim i ne mogu odluciti. Koji biste mi dobar kernel(stabilan, brz, koji ne pije bateriju itd.) preporucili a da radi s ICS-om. Konkretno, svidja mi se Turkbey ICS V4(ili tako nesto) i htio bih ga flashati ali ne znam koji kernel staviti. :(
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Za ICS imaš Siyah, speedmod i NEAK... svi imaju još poneke bugove...

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Kordy kaže...

Za ICS imaš Siyah, speedmod i NEAK... svi imaju još poneke bugove...

Sa Siyahom se ne usudim ekperimentirati jer je covjek jasno rekao da ne podrzava ICS. A za taj Speedmod sam citao takodjer na XDA i cini mi se dosta dobar. 

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
Kordy kaže...

Za ICS imaš Siyah, speedmod i NEAK... svi imaju još poneke bugove...

Sa Siyahom se ne usudim ekperimentirati jer je covjek jasno rekao da ne podrzava ICS. A za taj Speedmod sam citao takodjer na XDA i cini mi se dosta dobar. 

 čitaj ovdje:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1555259

 

[KERNEL][ICS][ExTweaks][CIFS][OC/UV][All-in-1kernel] SiyahKernel v3.0.1

All-in-1kernel because it supports CM9, Samsung and MIUI ROMs with a single kernel image.

 

koristim ga u kombinaciji sa CM9 i radi izvrsno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
ozylaser kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
Kordy kaže...

Za ICS imaš Siyah, speedmod i NEAK... svi imaju još poneke bugove...

Sa Siyahom se ne usudim ekperimentirati jer je covjek jasno rekao da ne podrzava ICS. A za taj Speedmod sam citao takodjer na XDA i cini mi se dosta dobar. 

 čitaj ovdje:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1555259

 

[KERNEL][ICS][ExTweaks][CIFS][OC/UV][All-in-1kernel] SiyahKernel v3.0.1

All-in-1kernel because it supports CM9, Samsung and MIUI ROMs with a single kernel image.

 

koristim ga u kombinaciji sa CM9 i radi izvrsno.

Ah onda sam ja citao neki stariji thread... 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263838

 

Onda ide gore Siyah. Hvala ti. :)

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

vec ima 3.0.1 a dns stavio 3.0 {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
ozylaser kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
Kordy kaže...

Za ICS imaš Siyah, speedmod i NEAK... svi imaju još poneke bugove...

Sa Siyahom se ne usudim ekperimentirati jer je covjek jasno rekao da ne podrzava ICS. A za taj Speedmod sam citao takodjer na XDA i cini mi se dosta dobar. 

 čitaj ovdje:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1555259

 

[KERNEL][ICS][ExTweaks][CIFS][OC/UV][All-in-1kernel] SiyahKernel v3.0.1

All-in-1kernel because it supports CM9, Samsung and MIUI ROMs with a single kernel image.

 

koristim ga u kombinaciji sa CM9 i radi izvrsno.

Ah onda sam ja citao neki stariji thread... 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263838

 

Onda ide gore Siyah. Hvala ti. :)

znaci siyah mogu bez frke  staviti na svoj official 9100xxlpq?

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dart_tom kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
ozylaser kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
Kordy kaže...

Za ICS imaš Siyah, speedmod i NEAK... svi imaju još poneke bugove...

Sa Siyahom se ne usudim ekperimentirati jer je covjek jasno rekao da ne podrzava ICS. A za taj Speedmod sam citao takodjer na XDA i cini mi se dosta dobar. 

 čitaj ovdje:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1555259

 

[KERNEL][ICS][ExTweaks][CIFS][OC/UV][All-in-1kernel] SiyahKernel v3.0.1

All-in-1kernel because it supports CM9, Samsung and MIUI ROMs with a single kernel image.

 

koristim ga u kombinaciji sa CM9 i radi izvrsno.

Ah onda sam ja citao neki stariji thread... 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263838

 

Onda ide gore Siyah. Hvala ti. :)

znaci siyah mogu bez frke  staviti na svoj official 9100xxlpq?

Nisam probao al ak piše da radi onda bi trebao radit...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Malo sam se raspitao na xda i skuzio da Siyah 3.x ne radi na Gingerbreadu. Sta da sad radim?
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
Malo sam se raspitao na xda i skuzio da Siyah 3.x ne radi na Gingerbreadu. Sta da sad radim?

Pa hebemu šta kompliciraš....

Ova verzija Siyah-a je za GB : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263838

a ova za ICS: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1555259

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 23:25 (Kordy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
Malo sam se raspitao na xda i skuzio da Siyah 3.x ne radi na Gingerbreadu. Sta da sad radim?

 pa za gingerbread ti je onaj siyah šta si prvo gledao i kopirao ovdje link.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Evo odlučio se ja da bi ja na svo "telefončiću" isprobo i nešto drugo. Pa reko vidim pišete vi tu o karnelima i to o nekom  Siyah pa što se s tim dobije. Može li to na officijalni poljski ROM?

Eto može malo objašnjenje.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Znam da kompliciram ali me sve to koči da flasham neki ICS rom.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
PC - stručnjak kaže...

Evo odlučio se ja da bi ja na svo "telefončiću" isprobo i nešto drugo. Pa reko vidim pišete vi tu o karnelima i to o nekom  Siyah pa što se s tim dobije. Može li to na officijalni poljski ROM?

Eto može malo objašnjenje.

 

Suddenly Psychotic kaže...
Znam da kompliciram ali me sve to koči da flasham neki ICS rom.

Da ponovimo gradivo,govorim o verzijama za ICS,postoje stare verzije za GB:

Siyah kernel ide na SVE: CM,MIUI,i bilo koji Samsung ICS rom (poljski,luksemburg,austrija bla,bla...)

SpeedMod ide SAMO na Samsung ICS romove.

Usporedba ta dva kernela (baterija,benchmark itd) Napomena,nije riječ o najnovijim verzijama tih kernela,al dobro za orijentaciju.

 

I jedan citat sa XDA koji dobro oslikava temeljne razlike između ta dva kernela:

 

Yes I have used all versions of Siyah, to answer your question its not appropriate to compare two kernels which cater to different people. I have the freedom to configure Siyah to every possible tweaks from thresholds to UV using EX tweaks, VC and lot many apps, Siyah has a better touch recovery and soon to be with Dual boot option

But speedmod is for those who wants a solid, smooth and preconfigured kernel without the hassles of personalising it by the user to achieve a good level of performance. I should say that has been the legacy of speedmod. Providing with a hassle free kernel tweaked and while keeping to close to stock without too many personalisation support..

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 0:51 (DwightSchrute).
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima tko saznanja kada bi ovaj mob trebao stići u T-Mobile ?
Lager im je prazan a na netu piše da je raspoloživ...
Čekam čekam i nikako da dočekam...  :(

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Morat ces se strpit onda. Cini se da je moj bio jedan od zadnjih na lageru... Ali cudno mi je to sto najveci hrvatski operater ga nema na skladistu, a Vip i Tele2 ga imaju.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Sorry na duplom postu.
Znaci, sada taj Siyah samo flasham preko Odina i na to ide bilokoji ICS rom?
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Suddenly Psychotic kaže...
Sorry na duplom postu.
Znaci, sada taj Siyah samo flasham preko Odina i na to ide bilokoji ICS rom?

evo ja flesho preko cmw-a

skinio sa marketa extweaks,za sada sve pet

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Oprostite mi ukoliko se moje pitanje ponavlja, ali nisam uspjela ranije pronaci negdje odgovor.

 

Sinoc sam kupila Samsung Galaxy S2, a ranije sam imala Sony Ericsson pro vivaz U8i, i zanima me da li postoji mogucnost da prebacim sve svoje "sms-ove" sa starog mobitela na Galaxy..??

 

Imenik sam prebacila bez problema, ali nisam jos uvijek pronasla opciju za sms :(

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
selmica_88 kaže...

Oprostite mi ukoliko se moje pitanje ponavlja, ali nisam uspjela ranije pronaci negdje odgovor.

 

Sinoc sam kupila Samsung Galaxy S2, a ranije sam imala Sony Ericsson pro vivaz U8i, i zanima me da li postoji mogucnost da prebacim sve svoje "sms-ove" sa starog mobitela na Galaxy..??

 

Imenik sam prebacila bez problema, ali nisam jos uvijek pronasla opciju za sms :(

 

Hvala unaprijed.

Link {#}

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ej ekipa,

 

evo novi sam na forumu i registrirao sam se jer vjerujem da ćete mi moći pomoći. Ali prije nego što postavim pitanje, želio bih se ispričati ako već postoji rješenje mog problema (iako čak ne bih ni rekao da je to neki problem) Pročitao bi cijelu raspravu, ali bi mi trebala otprilike jedna svjetlosna godina da sve apsorbiram. :)

 

Naime, neki dan kupio sam SGS2 i jako sam zadovoljan. Ali ima jedna stvar s kojom se mučim- naravno to je baterija. Vidio sam svakakve savjete i metode rješavanja problema s baterijom, ali mene muči punjenje baterije. Stvar je sljdeće- prvo paljenje čekao sam da se sam ugasi i stavio ga na punjač. Trebalo mu je 15 sati da se baterija full napuni. Drugo paljenje sam se igrao na njemu cijelo vrijeme (naravno, da vidim kakve su sve cake) i baterija je otišla za 5 sati. Onda sam ga ugasio i stavio opet na punjač. Na otprilike pola punjenja (preko pola nacrtane baterija) upalio sam mob i pokazao mi je da je baterija na 17 posto. Nakon toga opet se punio 10+ sati.  Spoji sam ga na Kies preko USB-a i moram priznati da sam se iznenadio kako brzo puni. Za otprilke 2 sata napunjeno mi je 50% baterije. Opet čekao da se baterija ugasi, stavio ga upaljenog na zdini punjač jučer navečer. Oko 5 ujutro se probudio i baterija na 100%. Maknem ga s punjača i krenem spavati. Ujutro (oko 10)  baterija na 70% i u postavka mi ne pokazuje da je baterija bilai u jednom trenu na 100%. Malo išao na internet i sada je na 54 %. U većini vremena mob nije spojen na WIFi, aplikacije sve pogašene, GPS isključen, svjetlina ekrana na optimalnom.... 

 

Da sumiram. Mob je većinu vremena na zidnom punjaču i jako sporo se puni. Imamo osječaj da se ne može skroz napuniti (iako piše 100%) i jako brzo guta postotke. Kad sam ga malo piknuo na komp preko USB-a imao sam osječaj da se baterija brže puno i da dulje traje. Pitanje-  dječja bolest (s obzirom da se punio tek par puta) ili nešto stvarno ne štima?

 

Hvala na odgvoru

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 12:22 (Neznalko).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Neznalko kaže...

Ej ekipa,

 

Mislim da tebi nešto nije uredu sa punjačem,ovom mobitelu treba 3-3,5 sata da od 0 dođe do 100 % (zidni punjač,za USB ne znam). Budući da ti preko USBa puni kako treba očito ti je nešto sa zidnim punjačem,prekontroliraj ga malo,a ako možeš posudi od nekoga punjač da vidis kako onda puni.

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Hvala na odgovoru. Evo baš sad pogledao zidni punjča. Malo mi se klima na onom dijelu gdje izlazi žica iz punjača i kad mičem čuje se nakakvo škljocanje. To normalno?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Neznalko kaže...

Hvala na odgovoru. Evo baš sad pogledao zidni punjča. Malo mi se klima na onom dijelu gdje izlazi žica iz punjača i kad mičem čuje se nakakvo škljocanje. To normalno?

to nije normalno , zato ti se i nepuni kak spada , umetni u neku drugu ispravu i tamo puni !

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Hvala. Idem nabaviti novi punjač. :)

16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

bdw nemras pisat hvala imas gumb za to ;) L.P {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

a novi sam... :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Jeli Android Market veći od Appstore-a, tj. ima li on veći izbor igara, programa i ostalog...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Imam problem sa Titanium backup,nakon sto sam zamrznuo app,nemogu vise defrostati,ICS rom omega 9,ima netko za pomoci ?

Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

nije , ali je google play meni osobno bolji ! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice