Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.175.839
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja sam curi narucio kaljeno za s7, sa zaobljenim rubovima bas za s7. Sad cekam da stigne pa cu vidjet kako ce to skupa funkcionirat. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Moj je star 2 i pol mjeseca i vec ima hrpu sitnih ogrebotina po ekranu (od pocetka je nosen samo u prozirnoj maskici po djepovima i svukuda)... ja se drzim onog da je mobitel moj sluga a ne ja njegov.... folije i stakla samo kvare izgled i ono najgore touch slabije reagira s njima
 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja imam s5 ,stavio sam nillkin staklo i nisam primjetio da slabije reagira na touch.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ma glupost. Još mi niko nije rekao da mu touch slabije reagira ako ima kaljeno staklo gore. Da ne velim da frend na S7 ima onu 360° prozirnu masku koja kompletno štiti mob, znači i prednju i zadnju stranu i touch mu i preko toga odlično radi.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
iDelete kaže...
Lord_Marko moze pitanje. Vidim da isto imas 4G ukljucen. Na koliko posto ti bude aplikacija Android OS kad si barem 1h na 4G (ne na wi-fi)? I koja si mreza?

 nemam pojma iskreno. ne pratim to. mob iskopcam u 7h i do 22h mi izdrzi sa par posto baterije. meni dovoljno... tcom...

arnes_king kaže...

 To mozes ugasiti u postavkama.

 

Pa ljudi meni je najdraze kada dodje novi update da istrazim sve moguce u postavkama kao i gdje god sta vidim da znam sta je novo i sta moze. Da ste samo usli u postavke kako bi podesili neke najnormalnije stvari nasli bi i tu opciju za ikone.

 di tocno?

 

Nemam bas vremena istrazivati i igrati se s mobom kroz radni tjedan...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
kbenzema kaže...
Ma glupost. Još mi niko nije rekao da mu touch slabije reagira ako ima kaljeno staklo gore. Da ne velim da frend na S7 ima onu 360° prozirnu masku koja kompletno štiti mob, znači i prednju i zadnju stranu i touch mu i preko toga odlično radi.

Ja sam naručio kaljeno staklo s bangood-a...ok je leglo po rubovima...ali touch nije radio. Ne možeš vjerovat ali trebao si toliko jako stisnut da prihvati da mi to nije imalo smisla. Na kraju sam ga skinuo i bacio.

Nillkin je imao meni uvijek odlična stakla ali nemaju za edge.

 

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ma ja sam mislio općenito. Edge je ipak posebna priča, teško da mogu napraviti kaljeno koje čuva i rubove i uz to da sve šljaka kak treba
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Zapažanja oko Nougata za S7e

 

1. Senzor otiska prsta sad očitava sa 100% točnosti. Svaki put prepoznao i brži je duplo nego na MM. Doslovno istant očitavanje.

2. Koliko vidim očistili su dosta TW.Sad je Grace UX. Ostavili su najbolje od TW i dodali neke stvari od Stock Androida. Grace UX pravo osvježenje.

3. Kameru su pojednostavili...s gestama neke stvari mjenjaš. Meni praktičnije.

4. Always On pokazuje obavijesit trećih aplikacija (whats app i sl). Ma prva liga.

5. Imenik su također poboljšali. Sječam se prije štekanja kod imenika na S6. Ovdje sve radi savršeno.

6. Nema nekih bespotrebnih aplikacija

7. Način rada - biraš između performansi - meni je na visokim performansama. Super stvar.

8. Doslovno sve izrazito fluidno radi. Nigdje nisam primjetio ni jedan lag.

9. Filter plavog svjetla...

 

Da više ne nabrajam. Mislim da je Samsung s Grace UX napravio veliku promjenu na Nougatu naspram svih ostalih proizvođaća što je pohvalno. Svi rade kozmetičke promjene ako i to. Mislim da više nema nitko šta prigovorit oko samsungovog TW sad Grace UX. 

 

Ja sam zadovoljan i doslovno je S7 kao novi mob.

 
8 0 hvala 5
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ona mozes misliti kako nexus glatko radi :)
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Torent kaže...
Ona mozes misliti kako nexus glatko radi :)

 sigurno... drugi svijet... a kak tek pixel glatko radi... a iphone tek... ma cudo

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

7.0 na S7 baterija

od 11 ujutro do 20h na mobilnom internetu 

 
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
S7 edge android 7.0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja sam kupio staklo silver za edge i touch je uzasan pocelo je se i odlepljivat uzas
Dino Mujić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Torent kaže...
Ona mozes misliti kako nexus glatko radi :)

Mogu...ali samo glatko i radi.

Stock Android mi je nejasan...tek s 7 dobili multitasking.,a "filter plavog svjetla" ce Stock dobi na 8-ci.

Takoder dizajn ne mjenjaju pa je vec dosadan bogu i narodu.

Ne cu uopce govorit o AON na S7 i rubnom zaslonu na S7e.

Pixel je dobra linija mob. koja se samo po Stock Androidu razlikuje od ostalih proizvodaca.E sad da li se isplati dat 700-800 eura radi Stocka.Neka svako za sebe odluci.

 

Mislim da su korisnici S linije profitirali s nadogradnjom jer su sve napore ulozili u nju...posto im je Note 7 neslavno zavrsio.Zato je tako dobra.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 8:18 (R36).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Multitasking? Htio si reci multiwindow?   Pricam o nexus 6p a ne pixel telefonima i pricam o radu a ne dizajnu....

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
@Zivka onda mislim da bi trebao promijeniti dns na neki drugi. To se meni dešavalo prije. Pa onda sa updateom se maklo.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Torent kaže...

Multitasking? Htio si reci multiwindow?   Pricam o nexus 6p a ne pixel telefonima i pricam o radu a ne dizajnu....

Tako je kolega...multiwindow.

Nexus, Pixel to je Google...

Opet ponavljam da je rad samo jedan dio kompletnog smartphonea. Da li se isplati dati zbog Stocka određeni iznos opet je pitanje za svakog ponaosobno. Isto sam i rekao za MIX - da li se isplati dati 900 eura samo za ekran od ruba do ruba.

Budimo realni, Samsung za 800 eura nudi više nego navedena dva.

 

Ovo kad kažem 800 eura, mislim da novi mob kupljen na prodajnom mjestu/webshopu., a ne preko njuškala i sl...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 10:14 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
R36 kaže...

Zapažanja oko Nougata za S7e

 

4. Always On pokazuje obavijesit trećih aplikacija (whats app i sl). Ma prva liga.

 

 Mogli su to i bolje - npr. da double tap na sat otključava i vodi na Home.

 

Ovo mahanje pred njim je OK za otključavanje samo kad je mob na stolu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dolazi li nougat automatski ili ga trebam skinuti sam?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Kad mi kojima se neda zezat s odinom mozemo ocekivati OTA update na nougat?
I na koji nacin mogu napraviti backup aplikacija i slika prije nego napravim factory reset?
Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Persona non grata kaže...
R36 kaže...

Zapažanja oko Nougata za S7e

 

4. Always On pokazuje obavijesit trećih aplikacija (whats app i sl). Ma prva liga.

 

 Mogli su to i bolje - npr. da double tap na sat otključava i vodi na Home.

 

Ovo mahanje pred njim je OK za otključavanje samo kad je mob na stolu.

 Ja otključavam preko otiska prsta...tako da ne znam o čemu prićaš.

Picpic kaže...
Dolazi li nougat automatski ili ga trebam skinuti sam?

 Ako si strpljiv...doći će., ako ne onda ga sam stigneš.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
@R36
Upravo to i ja zelim reci. Nema sanse da dam tolike pare za mob. Moja granica je 450 eur. Volim gadgete ali jednostavno toliko para nedam. Zato sam prezadovoljan sa 6p. Dobijem sve to za puno manje para.. Platio ga prije par mjeseci 420 eur nov. Imam i tap to wake i googla assystent i sve djidje sa pixela...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
stunjanino kaže...
Kad mi kojima se neda zezat s odinom mozemo ocekivati OTA update na nougat?
I na koji nacin mogu napraviti backup aplikacija i slika prije nego napravim factory reset?
Hvala

Do kraja mjeseca pretpostavljam...

Backup aplikacija nikako osim ako ga rootaš. Slike - "Google fotografije" - neograničena pohrana ili sd card.

 

Ipak kada se prelazi na novu verziju androida a ne na podverziju ipak je bolje sve aplikacije ponovno instalirat.

Ako nećeš - ne moraš radit factory reset pa će ti sve ostat.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Torent kaže...
@R36
Upravo to i ja zelim reci. Nema sanse da dam tolike pare za mob. Moja granica je 450 eur. Volim gadgete ali jednostavno toliko para nedam. Zato sam prezadovoljan sa 6p. Dobijem sve to za puno manje para.. Platio ga prije par mjeseci 420 eur nov. Imam i tap to wake i googla assystent i sve djidje sa pixela...

 Slažem se da su to veliki iznosi...ali ima nas svakakvih.

"tape to wake" mi je bila super funkcija na G3...kad su svi počeli stavljat senzor otiska prsta...samo to koristim. Čak ne bi više kupio mob bez senzora otiska prsta. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Moja granica je 200€, jednostavno je tako, za mene je ok i to 😀
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
A vise mi je za slike, od aplikacija samo mi je m-zaba bitna da nemoram u banku opet
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Znaš li kad?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Daj javi.
Meni je danas stiglo Nillkin staklo za s7 NEedge. Puno je manje od ovog jeftinog što sad imam. Ostane pola cm sa strane.

PS
Jel ima tko ove jeftine wireless chargers sa ebay? Koji je dobar?
Meni preko punjača fantastično puni. Kakva su Vaša iskustva sa wireless punjačima i s7?
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
sokre999 kaže...
Daj javi.
Meni je danas stiglo Nillkin staklo za s7 NEedge. Puno je manje od ovog jeftinog što sad imam. Ostane pola cm sa strane.

PS
Jel ima tko ove jeftine wireless chargers sa ebay? Koji je dobar?
Meni preko punjača fantastično puni. Kakva su Vaša iskustva sa wireless punjačima i s7?

 Ja kupio original Samsungov wireless punjač. Onaj nakošeni. Brzo punjenje je ipak malo sporije nego preko kabela. To se pogotovo osjeti ako je baterija skoro potpuno prazna (dakle na 5-10%). Onda mu treba i preko 2h da napuni bežično. A isto to preko žice ide za jedno sat i pol. Za ove ostale proizvođaće ne znam kakvi su.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Na s6 sam koristio najjeftiniji sa ebaya i punio 1% na sat...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice