Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.172.519
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Da li se uopce moze taj britanski firmware nougat stavit na Tmobile S7 edge? Ili samo za otkljucane modele?
pm
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Možeš ali ćeš ubuduće dobijati BTU update a ne tmobile. Kada tmobile pusti svoj update možeš se vratiti na njega ako ti je to bitno.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
A hoću li na kraju profitirati u odnosu na Tmobile azuriranja posto su znatno sporiji, ako cu ubuduce dobivati BTU update?
pm
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Naravno.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Evo upravo instaliran nougat na zakljucan s7 edge. Sve radi perfektno. Odlicna stvar. Daljnje nadogradnje npr. kada dođe 7.1.1 dobivam direktno od Samsunga, a ne od HT-a?
Prikaza hvala puno (;
pm
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Koje je najbolje kaljeno staklo za s7?, vidio sam da nilkin ne dolazi do kraja a imam ga na s5 i zadovoljan sam, da li ima neki bolji ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ne znam jeste li vidjeli, objavljeno je još nekoliko novih firmware, navodno novijih jer je build date 16.1.2017.

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-G930F

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav ekipa, kupia sam S7 Edge prije nekih mjesec dana i sve super sve pet osim sta sam skuzia da mi podatkovni internet jako šteka... ponekad moram cekat minutu da uhvati signal sto mi je suludo, npr slusam otvoreni radio koji mi stekaje jer se gubi signal stalno ili idem pogledat rezultate priko aplikacije, opet blokaje.... prije sam ima S5 i nisan sa time ima nikad problema... sad nisan siguran da pricekan Nougat  ili da ga nosim na servis? mozda netko zna rijesenje problema? thx

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
avangard00 kaže...

Pozdrav ekipa, kupia sam S7 Edge prije nekih mjesec dana i sve super sve pet osim sta sam skuzia da mi podatkovni internet jako šteka... ponekad moram cekat minutu da uhvati signal sto mi je suludo, npr slusam otvoreni radio koji mi stekaje jer se gubi signal stalno ili idem pogledat rezultate priko aplikacije, opet blokaje.... prije sam ima S5 i nisan sa time ima nikad problema... sad nisan siguran da pricekan Nougat  ili da ga nosim na servis? mozda netko zna rijesenje problema? thx

 
Uzmi novu SIM karticu. Odes do prodajnog mjesta operatora i kazes da ti nevalja SIM ( isproban na par mobitela ) i dobit ces novu SIM karticu ( broj ti ostaje naravno ). Javi jel pomoglo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2017 13:57 (QuidZz).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ekipa ima li još tko problema s aplikacijom S Health nakon BTU upgrejda na Nougat firm.

 

::: peace 0n earth :::
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
wiz4rd kaže...

Ekipa ima li još tko problema s aplikacijom S Health nakon BTU upgrejda na Nougat firm.

 

 I ja imam isti problem. Dva puta flashao Nougat ispocetka. Jel ti rootan ili jel ti bio rootan?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zviznemte kaže...
wiz4rd kaže...

Ekipa ima li još tko problema s aplikacijom S Health nakon BTU upgrejda na Nougat firm.

 

 I ja imam isti problem. Dva puta flashao Nougat ispocetka. Jel ti rootan ili jel ti bio rootan?

 Jep, bio je rootan, sad sam probao i preko ODIN-a ponovo i preko Smart Switcha i ništa. Stalno javlja tu grešku na S Health app-u.

::: peace 0n earth :::
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Izgleda da imate problema sa neispravnim kodom regije (CSC). Najbolji način za flešanje romova je napraviti factory reset plus wipe cache partition iz recovery-a prije i nakon flešanja i obavezno u odin staviti CSC a ne HOME CSC ako se stavlja rom druge regije!

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2017 9:14 (prikaza).
 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
prikaza kaže...

Izgleda da imate problema sa neispravnim kodom regije (CSC). Najbolji način za flešanje romova je napraviti factory reset plus wipe cache partition iz recovery-a prije i nakon flešanja i obavezno u odin staviti CSC a ne HOME CSC ako se stavlja rom druge regije!

 Da, svaki put sam stavio HOME CSC kad sam ga flešao, probat ću danas ponovo s CSC-om.

::: peace 0n earth :::
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Nije do csc niti do Roma nego je do knoxa. Čitao sam na xda forumu. Svi koji su barem jednom rootali mob imaju taj problem. I pokušavali su vratiti na MM pa onda nadograditi ali i dalje isti problem. Nisam naišao na rjesenje

"

  • EDIT: Kolega sa drugog foruma, je napravio ovako: "Uspio sam rijesiti problem S health tako sto sam skinio 6.0.1 BTU i onda sam update na N napravio preko postavki."
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2017 15:29 (zviznemte).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav ekipi,

da li netko koristi bežične punjače ,i koji bi preporučili a da nije skup.

lp 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Koristim ovaj, neloš je: https://goo.gl/CmrVSj

 

::: peace 0n earth :::
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Evo S8 kako ce izgledati :)

 

http://imgur.com/a/YlK6o

 

Nije mi jasno na ovom forumu kako sliku ubaciti direktno u post.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Velika je sansa da stvarno bude tako izgledao ali tko zna. Fingerprint sensor je na cudnoj poziciji, da je manji mobitel cak nebi smetalo ali ovako je malo nezgodno. Vjerojatno ce forsirat iris scanner. Ekran bome veliki dio prednjice zauzima ali po meni mobitel mora imat "mesa" malo da ga mozes posteno primiti. Prica se isto da kamera nece neku veliku nadogradnju dobit.

Ceka se S9 jer sam sa S7 skroz zadovoljan :)

16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

i ja cu na s9 jer sam prezadovoljan sa trenutnim s7e samsung je napravi odlican posao pa nema razloga prelaziti..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
arnes_king kaže...

Evo S8 kako ce izgledati :)

 

http://imgur.com/a/YlK6o

 

Nije mi jasno na ovom forumu kako sliku ubaciti direktno u post.

 

AudioGorilla kaže...

Velika je sansa da stvarno bude tako izgledao ali tko zna. Fingerprint sensor je na cudnoj poziciji, da je manji mobitel cak nebi smetalo ali ovako je malo nezgodno. Vjerojatno ce forsirat iris scanner. Ekran bome veliki dio prednjice zauzima ali po meni mobitel mora imat "mesa" malo da ga mozes posteno primiti. Prica se isto da kamera nece neku veliku nadogradnju dobit.

Ceka se S9 jer sam sa S7 skroz zadovoljan :)

 

Fake

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Meni je baterija i prije bila ok, a sad sa Nougatom traje i duze bar 20%
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

pokuša san zaminit SIM katicu, problem jos uvik isti... ide na servis vjerojatno

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
QuidZz kaže...
avangard00 kaže...

Pozdrav ekipa, kupia sam S7 Edge prije nekih mjesec dana i sve super sve pet osim sta sam skuzia da mi podatkovni internet jako šteka... ponekad moram cekat minutu da uhvati signal sto mi je suludo, npr slusam otvoreni radio koji mi stekaje jer se gubi signal stalno ili idem pogledat rezultate priko aplikacije, opet blokaje.... prije sam ima S5 i nisan sa time ima nikad problema... sad nisan siguran da pricekan Nougat  ili da ga nosim na servis? mozda netko zna rijesenje problema? thx

 
Uzmi novu SIM karticu. Odes do prodajnog mjesta operatora i kazes da ti nevalja SIM ( isproban na par mobitela ) i dobit ces novu SIM karticu ( broj ti ostaje naravno ). Javi jel pomoglo.

 pokuša san zaminit SIM katicu, problem jos uvik isti... ide na servis vjerojatno

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Vjerojatno je smanjena rezolucija
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Molim pomoć i preporuku oko nabave folije ili neke druge zaštite ekrana za S7 Edge. Znam da ima svako malo tih pitanja, ali nakon što sam prolistao nekoliko destaka stranica ovog foruma nisam ništa pametniji. Vidim da se za S7 preporučuju kaljena stakla (uglavnom Nillkin), ali meni je potrebna zaštita za Edge.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Dal može netko ko ima s7/s7e od samog izlaska reci kak se baterija drzi nakon evo skoro godinu dana? Tj. dal se primjeti gubitak kapaciteta mozda ili se vide kakve posljedice brzog punjenja?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

meni drzi isti kao prvog dana a imam ga day one 

nemam nougat bdw jer vidim da jos bolje drzi...

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lepy kaže...

Molim pomoć i preporuku oko nabave folije ili neke druge zaštite ekrana za S7 Edge. Znam da ima svako malo tih pitanja, ali nakon što sam prolistao nekoliko destaka stranica ovog foruma nisam ništa pametniji. Vidim da se za S7 preporučuju kaljena stakla (uglavnom Nillkin), ali meni je potrebna zaštita za Edge.

 

 https://www.ultimateshield.co.uk/samsung-galaxy-s7-edge-black-tempered-glass-screen-protector/

 

Ja sam gledao ovaj gore, onda neki amfilm. Oko 11 funti.

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ekipa

 

u zadnjih tjedan dva od kako sam instalirao jednu igricu i kasnije ju obrisao google play servisi mi koriste 30 posto baterije i nikako da to iskljucim,citam po internetu da dosta ekipe ima problem s time.

 

da li ima ko rjesenje da se to zaustavi i ugasi jer sam vec probao par stvari i nije uspjelo...Znaci da li netko ima sigurno rjesenje prije nego ga kompletnog vratim na tvornicke postavke.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice