Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.176.485
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Da li postoji neki widget za mijenjanje jezika, bez da moram svaki put ići pod postavke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zviznemte kaže...
Da li postoji neki widget za mijenjanje jezika, bez da moram svaki put ići pod postavke?

 QuickShortcutMaker

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozz, sorry šta pitam, ali sam laik. Da li se nougat može staviti preko OTA updatea ili treba odin?, Da li baterija duže traje?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Čekaj da tvoj operater pusti update ili stavi neki drugi putem odina.
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Čekaj da tvoj operater pusti update ili stavi neki drugi putem odina.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ekipa mozda vam bude od pomoci jer sam ja to odavno trazio i naso ako hocete da vam sve pozadine budu prozirne i na statusnoj traci ( inace bude zatamnjeno malo) .... aplikacija se zove POZADINE i od googlea je i samo preko nje postavite pozadinu
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

 

Dan1234567890 kaže...
Ekipa, jel tko radio usporedbu baterije na edge između MM i nougata? Kakvi su rezultati?

 

 

Moje iskustvo nakon 4 dana korištenja Superman 2.0 Nougat ROMa mi govori za nešto slabiju bateriju u odnosu na MM Superman ROM.

Prethodno mi je SOT prosjek bio 6h, sada 5h20min (GSAM Battery Monitor).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2017 9:55 (dabar39).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Vecer, uzeo sam Gear Vr. Pa da li mi tko moze reci nekoliko odlicnih aplikacija,3d filmova gdje se mogu skinuti. Nasao sam neke stvari koje dobijes uz sami gear i filmovi su odlicni. Ako tko zna gdje se moze nabaviti i kako namjestiti bio bih jako zahvalan.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Instalirao i ja ovaj britanski Nougat i za sada sve steka kako treba. Po meni baterija traje duze ali pretpostavljam sto mi je rezolucija na FHD.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
anarchyST kaže...
robee1 kaže...
kovaos kaže...
kpavl kaže...

Ima li netko da još čeka micro sd karticu iz one promocije? 14.12. sam ispunio formu i još ništa ne javljaju.

 Čekam i ja, regao se 04.12. i još čekam. Prvo nisam bio siguran dali sam se uopće uspio registrirat da bi mi tamo oko Božića došao mail u kome pitaju za točnu adresu i otad ništa.

 

Moram se osvrnuti i na njihovu korisničku službu koja je katastrofa, uspostaviti kontakt s njima je gotovo nemoguć osim na faceu. Također, ne razumijem šta oni to toliko "obrađuju" toliko vremena???

 Meni dosla nakon tocno mjesec dana :) i ostaje kod mene. Svaka cast na poklonu! Nema se bas cesto prilike dobiti ovako nesto.

 Ja sam se registrirao 13.12... jos nista nije stiglo, niti su me kontaktirali kao neke za potvrdu adrese.

 

Proslo skoro 2 mjeseca i kartice jos nema...  

Jel mi ko moze poslati mail sa kojeg su vas kontaktirali za potvrdu adrese da vidim di je zapelo?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
anarchyST kaže...
anarchyST kaže...
robee1 kaže...
kovaos kaže...
kpavl kaže...

Ima li netko da još čeka micro sd karticu iz one promocije? 14.12. sam ispunio formu i još ništa ne javljaju.

 Čekam i ja, regao se 04.12. i još čekam. Prvo nisam bio siguran dali sam se uopće uspio registrirat da bi mi tamo oko Božića došao mail u kome pitaju za točnu adresu i otad ništa.

 

Moram se osvrnuti i na njihovu korisničku službu koja je katastrofa, uspostaviti kontakt s njima je gotovo nemoguć osim na faceu. Također, ne razumijem šta oni to toliko "obrađuju" toliko vremena???

 Meni dosla nakon tocno mjesec dana :) i ostaje kod mene. Svaka cast na poklonu! Nema se bas cesto prilike dobiti ovako nesto.

 Ja sam se registrirao 13.12... jos nista nije stiglo, niti su me kontaktirali kao neke za potvrdu adrese.

 

Proslo skoro 2 mjeseca i kartice jos nema...  

Jel mi ko moze poslati mail sa kojeg su vas kontaktirali za potvrdu adrese da vidim di je zapelo?

Ista situacija i kod mene, čak sam dobio prije par tjedana mail da mi je kartica poslana na adresu, ali ništa od nje i dan danas. Valjda će ubrzo stići. 

MT22
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Samsung Galaxy S7 edge battery life on Android 7.0 Nougat - GSMArena blog

 

Zanimljivo... Nisu li mnogi ovdje rekli da im baterija traje dosta duže na Nougatu?

Kaže da ni mijenjanje rezolucije nema nikakvog utjecaja, osim što bi moglo imati u igricama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 9:37 (Mirko935).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Mirko935 kaže...

Samsung Galaxy S7 edge battery life on Android 7.0 Nougat - GSMArena blog

 

Zanimljivo... Nisu li mnogi ovdje rekli da im baterija traje dosta duže na Nougatu?

Kaže da ni mijenjanje rezolucije nema nikakvog utjecaja, osim što bi moglo imati u igricama.

Meni da...zato mi je čudno ovo testiranje. Opet ovisi o načinu korištenja...

 

5h sota, a prije 4-4 i pol...i normalno upaljen AOD.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
R36 kaže...

Meni da...zato mi je čudno ovo testiranje. Opet ovisi o načinu korištenja...

 

5h sota, a prije 4-4 i pol...i normalno upaljen AOD.

Da nije placebo?

 

Ili ako si ga resetirao, možda nisi vratio sve aplikacije itd. pa je sad malo sretniji. A možda ovi briju gluposti.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ja nisam primijetio veću potrošnju baterije na nougatu. Nije mi jasno ni kako provode taj test

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Mirko935 kaže...
R36 kaže...

Meni da...zato mi je čudno ovo testiranje. Opet ovisi o načinu korištenja...

 

5h sota, a prije 4-4 i pol...i normalno upaljen AOD.

Da nije placebo?

 

Ili ako si ga resetirao, možda nisi vratio sve aplikacije itd. pa je sad malo sretniji. A možda ovi briju gluposti.

Placebo nije...

 

Ma baterija jedino može biti ista ili bolja...lošija ne.

 

Hard reset je napravljen i vračene su sve aplikacije.

 

Što se tiće Gsm arene - meni su oni uvijek imali najbolja testiranja baterija tako da mi je čudno da im je na Nougatu baterija lošija nego na MM.

 

Budem ovih dana napravio test pa stavim screenshot

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Taman sam vidio i čitao to za bateriju.
Ja gotovo pa nikada, niti na jednom mobu koji je GSMarena testirala nisam dobivao jednake rezultate kao oni, a trudio sam se (koliko sam mogao) koristiti jednako kao oni u testu.

Što se Nougata tiče i baterije, smatram da nije nešto značajno bolje, ali ne mogu ni reći da je lošija.
Ako je bolja, bolja je 30ak minuta SOT-a više, ako je lošija, lošija je neznatno.

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Padne mi s7 edge na pod ujutro, imam nilkin case, ali pao na pločice s prednje strane... Staklo napuklo na sve strane... Već sam bio u servisu, 2500kn zamjena stakla... Jel to ok cijena?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nije. Pa za 3000kn uzmes star par mjeseci
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Edge, 3000kn sa garancijom i računom... ? Onda mi se više isplati ovog gurat dok skroz ne rikne... Ok, hvala na info.
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
anarchyST kaže...

Proslo skoro 2 mjeseca i kartice jos nema...  

Jel mi ko moze poslati mail sa kojeg su vas kontaktirali za potvrdu adrese da vidim di je zapelo?

 Meni stiglo krajem siječnja. Nazovi tamo ili kontaktiraj putem chata na samsung stranici, ja sam ih dvaput zvao.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ljudi stigao update za galaxy s7 (United Kingdom BTU)
 
4 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Evo i za S7 Edge...Ovo letii...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

I meni stigao, jedino što sam primjetio da nije s njim došao security patch za veljaču

Galaxy S7 Edge SM G935F
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Na koju vam je mrežu stigao update?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Na koju vam je mrežu stigao update?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja sam na bonbonu ali britanski nougat rom

Galaxy S7 Edge SM G935F
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Stigao i meni jutros...Vjerojatno sitni ispravci i sl...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Mirko935 kaže...
R36 kaže...

Meni da...zato mi je čudno ovo testiranje. Opet ovisi o načinu korištenja...

 

5h sota, a prije 4-4 i pol...i normalno upaljen AOD.

Da nije placebo?

 

Ili ako si ga resetirao, možda nisi vratio sve aplikacije itd. pa je sad malo sretniji. A možda ovi briju gluposti.

 Evo 5h sota...ostalo 9% baterije...ja prezadovoljan. Izdrži mi dan i pol bez beda.

galinjo24 kaže...

Evo i za S7 Edge...Ovo letii...

 Jel se isplati navedeno instalirat??

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
R36 kaže...
Mirko935 kaže...

Da nije placebo?

 

Ili ako si ga resetirao, možda nisi vratio sve aplikacije itd. pa je sad malo sretniji. A možda ovi briju gluposti.

 Evo 5h sota...ostalo 9% baterije...ja prezadovoljan. Izdrži mi dan i pol bez beda.

Ok, meni drago ako je tako.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice