Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.176.615
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Koje je ono firmware (original, mislim na regiju) dobar za staviti. Imam S7 iz Tmob i ubija me ona njihova melodija i pinki dispaly kada ga palis i gasis :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 8:43 (robee1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

LineageOS je prilicno dobar

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pacoo kaže...
WackyZG kaže...
Pacoo kaže...

Da li netko koristi AdHell 2 app?
kako ju aktivirat najlakse?

 AdHell 2 se više ne razvija. Zamjena je SABS. Prati upute iz posta (preporuka je da izmjenu naziva "paketa" odradiš u Android Studiju preko PCa). Ima malo posla, ali jako dobar fork. 

 sta moram instalirat ima 32-bit windows?

 http://download.cnet.com/Java-Development-Kit-32-bit/3000-2218_4-12091.html

 

;)

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
CrossDeath kaže...

LineageOS je prilicno dobar

 Svakome njegovo, ali meni je ovo prvi mob gdje koliko god želim rootati i staviti custom ROM, ne vidim potrebu za njime. JOŠ! Imam SABS, Pixel 2 launcher i to je u biti sve što mi treba na telefonu da bi bio onakav kakvog želim. Čak mi je i music player standardni Samsungov. Plus... čitajući koliko i 14.1 i 15.1 još imaju bugova... ne mogu si dopustiti da propustim poziv jer nije zazvnio, ili resetirati da bi me se uopće čulo. Nije kod svih... ALI... kaj ak mene baš pogodi taj bug... A okinuo sam KNOX. 

 

robee1 : SEE firmware potraži. To je čisti europski ROM. Možda nije uvijek prvi s updaetom, ali meni je izvrstan.  

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 23:05 (WackyZG).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

zar samsung ima svoj music player 

a ja cijelo vrijeme koristio play music 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
WackyZG kaže...
CrossDeath kaže...

LineageOS je prilicno dobar

 Svakome njegovo, ali meni je ovo prvi mob gdje koliko god želim rootati i staviti custom ROM, ne vidim potrebu za njime. JOŠ! Imam SABS, Pixel 2 launcher i to je u biti sve što mi treba na telefonu da bi bio onakav kakvog želim. Čak mi je i music player standardni Samsungov. Plus... čitajući koliko i 14.1 i 15.1 još imaju bugova... ne mogu si dopustiti da propustim poziv jer nije zazvnio, ili resetirati da bi me se uopće čulo. Nije kod svih... ALI... kaj ak mene baš pogodi taj bug... A okinuo sam KNOX. 

 Tako je. Ja već x godina nisam vidio ama baš nikakvu potrebu za custom rom-om, a pogotovo od kupnje s7.

Ja sam svog vozio na uk stock-u maltene odmah nakon kupnje, isto je bio ht. Flashao odinom, knox ti je 0x0, updejti redoviti.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
CrossDeath kaže...

zar samsung ima svoj music player 

a ja cijelo vrijeme koristio play music 

 Galaxy apps, upiši Music i skini.  To sam prvo pogledao jel postoji jer me Play music živcira. I da... ako nisi ... potraži Adaptive sound ili u postavkama ili u Samsung musicu i odradi ga. Vjerojatno jesi, ali ako nisi... I ne laži. Ako nekaj ne čuješ, ne čuješ. Složiti će ti sound profile za slušalice (wired i wireless) baš prema tvojim ušima. 

 

jopis : sve je bolje od TCom roma. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 23:29 (WackyZG).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
WackyZG kaže...
CrossDeath kaže...

zar samsung ima svoj music player 

a ja cijelo vrijeme koristio play music 

 Galaxy apps, upiši Music i skini.  To sam prvo pogledao jel postoji jer me Play music živcira. I da... ako nisi ... potraži Adaptive sound ili u postavkama ili u Samsung musicu i odradi ga. Vjerojatno jesi, ali ako nisi... I ne laži. Ako nekaj ne čuješ, ne čuješ. Složiti će ti sound profile za slušalice (wired i wireless) baš prema tvojim ušima. 

 

jopis : sve je bolje od TCom roma. 

 OBAVEZNO!!!

Adaptive sound, kad se ispravno podesi je najgenijalnija stvar što se tiče zvuka na mobitelima, još od dolaska Slavena na Balkan. Kad se samo sjetim da sam nekad mislio da je podešavanje zvuka u Powerampu napredna. :)

morrisoN
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

evo neki update, sig.zakrpa 1.2.2018

vremenska prognoza je sad novija verzija kao i widget, brze otvara napokon, do sad bio neki delay kad se klikne na widget..

druge stvari jos nisam primjetio

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 17:21 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Valja li ovo išta? 

Tempered glass1  Tempered glass2

Očajan sam sa tim folijama. Od kineskih pa do samsungovih ni jedna nije dobra. 

Ima li smisla uzimati to jeftino staklo i koristiti ga uz razne zaštitne maske? 

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
ja sam bio narucio s ebay-a kaljeno staklo i kad sam namjestio nisam mogao gumenu masku stavit dizalo mi je kaljeno staklo na rubovima
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Potrazi nano film na aliexpressu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Bernard Huky Hux kaže...

Valja li ovo išta? 

Tempered glass1  Tempered glass2

Očajan sam sa tim folijama. Od kineskih pa do samsungovih ni jedna nije dobra. 

Ima li smisla uzimati to jeftino staklo i koristiti ga uz razne zaštitne maske? 

ne vjerujem da ces se usreciti s tim staklima za edge ekrane

jednostavno se ne mogu fino zalijepiti, a uglavnom to nije pravo kaljeno staklo nego neka plastika

i ako uspijes zalijepiti, neces moc drzati maskicu, jer ce ona skidati staklo

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Molimo bih jednu informaciju, jeli moguće "upariti" (mirror link) S7 s tabletom Samsung TAB E 9.6 na način da se sadržaj sa mobitela (Youtube, Max TV to GO i sl..) prikazuje na zaslonu tableta, te ukoliko je moguće na koji način? 

Hvala na odgovrima.   

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
probaj s TeamViewer-om
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Razbio mi se ekran na S7 edge :( Znaci staklo i lcd sve otislo u k...
Zna netko kako ga sad mogu vratit na tvornicke postavke, dali je to moguce preko racunala? Mobitel radi normalno kad ga spojim sa racunalom imam pristup svim datotekama.
I jos di je najjeftinije zamijenit lcd, tj dali se isplati to uopce radit?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
darksky12 kaže...

Razbio mi se ekran na S7 edge :( Znaci staklo i lcd sve otislo u k...
Zna netko kako ga sad mogu vratit na tvornicke postavke, dali je to moguce preko racunala? Mobitel radi normalno kad ga spojim sa racunalom imam pristup svim datotekama.
I jos di je najjeftinije zamijenit lcd, tj dali se isplati to uopce radit?

 Ako si prijavljen samsung accountom, mozes online (daljinski)  odraditi sve, od otkljucavanja, zakljucavanja, promjene sifre, wipe-anja privatnih stvari, ...

morrisoN
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Hvala puno!!

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Zanimljiv video (S9+ vs S7E):

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 11:37 (1samek).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Kopiraj to u s9 temu 

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Sve je to jedno te isto, rade par mjeseci i onda usporavanje. Osim toga konstantno zezanje kao i na svakom androidu.

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Kad ovak sta vidim, mogu se sam nasmijat :D

 

@robee1

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 13:27 (mrbean).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...

Sve je to jedno te isto, rade par mjeseci i onda usporavanje. Osim toga konstantno zezanje kao i na svakom androidu.

 ja vec godinama cekam to usporavanje al nikako docekat jebemu.. koliko jos moram cekat? doktore da li sam normalan?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...

Sve je to jedno te isto, rade par mjeseci i onda usporavanje. Osim toga konstantno zezanje kao i na svakom androidu.

 nezz koji si ti mob imao, ali na mom s7 edge nakon godinu i pol dana koristenja nisam osjetio nikakvo usporavanje...

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ma naravno da niste osjetili :)

Samo uzivajte i probajte prihvatiti misljenje drugih koji se ne slazu sa vama!

Imao sam S5,6,7,8+ i svi se ponasaju isto nakon nekoliko mj. sa malom razlikom u pocetku posto je svaki noviji relativno bolje odradjen. Uglavnom dobar HW ali vrlo los SW.

 

 
1 9 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
CrossDeath kaže...
robee1 kaže...

Sve je to jedno te isto, rade par mjeseci i onda usporavanje. Osim toga konstantno zezanje kao i na svakom androidu.

 nezz koji si ti mob imao, ali na mom s7 edge nakon godinu i pol dana koristenja nisam osjetio nikakvo usporavanje...

 Ja sam osjetio usporavanje i brže pražnjenje baterije u dva navrata ali sam skužio što ga uzrokuje(S7 obični). Kada mi je storage  bio skoro cijeli popunjena sa slikama i videima prebacio sam na komp i od tog trenutka bateriji se produžio radni vijek i mobitel je fluidnije radio. Vjerovatno ga zaguši veča količina podataka pa odma troši više resursa. (btw nemam sd card nego su podatci na internoj memoriji). Osim toga nisam ništa više primjetio i mobitel je zvijer , radi odlično i nikad nisam imao bolji android uređaj, a imao sam ih dosta.

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 16:13 (Nikacc).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Prijatelj ima S7 i nije mu zelio punit i u servisu od Vip-a gdje ga je uzeo na preplatu mu promjenili bateriju al je imao polupan zadnji poklopac pa su mu i to promjenili i naplatili i sad kad mu je dosao mob sa servisa nakon par dana ga je oprao i ude voda u mob i ekran
Da li se nekome to desilo sta da napravi?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...

Ma naravno da niste osjetili :)

 

 

evo sad ce on meni objasnit kako moji mobiteli rade... 

ne znam koji mob sve nisam imao, a s7e je vjerojatno najbolji, pogotovo po tome kako radi nakon godinu i po dana bez restarta

Pacoo kaže...
Prijatelj ima S7 i nije mu zelio punit i u servisu od Vip-a gdje ga je uzeo na preplatu mu promjenili bateriju al je imao polupan zadnji poklopac pa su mu i to promjenili i naplatili i sad kad mu je dosao mob sa servisa nakon par dana ga je oprao i ude voda u mob i ekran
Da li se nekome to desilo sta da napravi?

 al su ga dobro "opravili"...

kako sta da napravi?? pa nek nosi tamo gdje su ga sjebali..

nisu dobro zabrtvili fuseri

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 17:06 (digitall).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
robee1 kaže...

Ma naravno da niste osjetili :)

Samo uzivajte i probajte prihvatiti misljenje drugih koji se ne slazu sa vama!

Imao sam S5,6,7,8+ i svi se ponasaju isto nakon nekoliko mj. sa malom razlikom u pocetku posto je svaki noviji relativno bolje odradjen. Uglavnom dobar HW ali vrlo los SW.

 

hahaha ne znam zasto ti je tako tesko povjerovati da postoje ljudi koje nisu dozivjeli isto sto i ti

16 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Mom s7e ce uskoro dvije pune godine kako je kod mene i fakat nikada nisam osjetio neko usporavanje u radu, a fakat je pretrpan aplikacijama i multimedijom. 

Naravno software nije na nivou jednog iOS-a i tesko da ce ikada biti i to je kao da uporedjujemo kruske i paradajz ali isto tako imam vecu slobodu sa samim sistemom nego na iOS.

Mislio sam ga mijenjati za s9 ili P20 uskoro ali obzirom da je mob idalje top u svemu sto mi treba mislim da ce se koristiti jos jedno vrijeme 

 

I iskreno ja da sam imao s5, pa s6, pa s7 i da nisam bio nesto zadovoljan i da su mi usporavali ja fakat nikada ne bih kupio s8, ako kuzite poentu price 

 
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice