Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.174.619
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Phone Info Samsung, Google Play Store.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
moj s7edge ima 1god. i 8 mj. ima 556 BDC i 79.61% health
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 14:59 (Pacoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zoharbizo kaže...
3n3m1 kaže...

Ljudi mislim si kupiti novi Galaxy S7 pošto je sada prava prilika,pa me zanima kolika je trajnost baterije nakon godinu dana korištenja,dali kapacitet osjetno opadne, te me isto tako zanima oni koji ga posjeduju isti sada već više od 2 godine dali je zaslon i dalje kvalitetan po pitanju točnosti boja,jer sam negdje ćuo da AMOLED zasloni sa vremonom mogu degradirati?

S7 ti je trenutno bestbuy(polovni u super stanju), kad gledaš kompletno sve, mislim na flat model.

Ako možeš naći Edge za dobru cijenu još bolje, tipa 1700HRK.

 Tako i ja razmišljam,mislio sam i na A5 2017 ali kada pogledam usporedbu njega i S7 zaista se primjeti brža brzina rada kod S7 + je kompaktniji i mislim čvršći od A5.Hvala na informaciji

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

BDC: 196

Health: 91.6%

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Moj nakon cca 14 mjeseci BDC 144, Health 81.93%

 

S time da je prije možda pola godine bio na servisu i mijenjana je matična pa je vjerojatno tada resetiran ovaj BDC broj.

Uglavno dosta osjetim kako je oslabila baterija.

 

 

 

btw Izgleda da je za BTU izašla nova verzija 8.0.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 16:15 (5220).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

moj 15 mjeseci, edge, pise 269  84,61%  e sad koliko je tocno, nemam pojma...

nikad nista mijenjano, sve radi bez najmanje greskice od pocetka.

i rekao bi da je prilikom koristenja tako 10ak % slabije nego na pocetku, sto je jos uvijek odlicno.

5220 kaže...

 

 

btw Izgleda da je za BTU izašla nova verzija 8.0.

tocno, jucer izaslo

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 17:05 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Moj s8+...rijetko ga punim i praznim do kraja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jel tko instalirao novi BTU?

Bug fixevi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
S7 ovaj mjesec navršio godinu dana, svakodnevno igrice ,internet ,muzika:
BDC: 339
Health:89.33 %
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
BDC 584
Health 83%
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zoharbizo kaže...

Jel tko instalirao novi BTU?

Bug fixevi?

 Instalirao, nisam prije iskreno niti primjetio neki bug tako da mi je zasad sve isto :D

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Dan1234567890 kaže...
Moj s8+...rijetko ga punim i praznim do kraja.

izgleda da je istina sto je samsung rekao za baterije u seriji 8, da gube oko 5% godisnje, sto je fenomenalno..

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Sve ti to ovisi o nacinu upotrebe i punjenju

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pozdrav! Novi sam ovom forumu, posjedujem Galaxy S7, sad koliko je ova aplikacija(phone info) mjerodavna ne znam. Meni pokazuje Ciklus pražnjenja baterije 441, a zdravlje baterije 100%. Flešovao sam 8.0 UK fodafone prošle sedmice. Uređaj stvarno leti i brži je nego na 7.0. E sad baterija, čini mi se da je slična kao na 7.0 ali primjetno mi system android troši više baterije nego na Nougatu. Ostalo je sve u redu. Sada da se vratim na bateriju, imam aplikaciju AccuBattery koja pokazuje(nekad se i mijenja stanje) da je Battery health 93%. Sve to zavisi od punjenja, nekad pokazuje 88%, a nekad i 95%. Telefon rijetko kad punim brzim punjenjem tako da i to dosta čuva bateriju. Drug ima isti telefon i stalno ga puni brzim punjenjem i Battery Health mu je 82%(Phone Info).  Nadam se samo da će nadogradnjom ispraviti da system android troši toliko baterije ali eto, trenutno mi je teleon 24 časa na bateriji sa 35% preostalog kapaciteta i 4č 5min sota.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ekipa, fleshao sam dva puta btu firmware no csc mi je ostao kao prije? U cemu je kvaka. :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Imam cudan problem sa slusalicama na S7...

 

Ukljucim danas ove orginalne sta su dosle sa mob u kutiji, krenem slusati muziku a zvuk pun distorzija i vokali se jedva cuju, pogledam EQ sve normalno... rekoh garant slusalice riknule... probam sa HyperX Cloud II i tamo ista stvar...

Na kraju sam skuzio da je u biti isti problem na svim slusalicama koje imaju mikrofon (TRRS prikljucak) dok je na obicnim slusalicama (TRS) zvuk ok... Probao factory reset i ovaj zadnji BTU firmware, nije pomoglo...

 

Sad me zanima da li je netko imao slicnih problema?  Oce mi priznat reklamaciju? Mob je pod garancijom jos vise od godinu dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
To ti vrlo lako može biti softwareski bug, ali kontaktiraj servis
Mogao bi probati i tvornički reset.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Dal i vama ne funkcionira "obriši" kod screenshotova u notifikacijama, nego bas treba kliknuti na screenshot i obrisati ko da sliku brises? To mi je od pocetka tako i bas zivcira. 

Dal i vama ponekad kad pisete na tipkovnici, npr. u messengeru, zatvori sam od sebe tipkovnicu i klikne na nesto sto je bilo iza nje, i sve se sj€be?

 

Kako rijesiti bilo koji (ili oba) od tih problema?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Prije par dana mi je na S7 edge došao update na Oreo BTU, i od tada kad duže vrijeme ne koristim mobitel wifi se sam ugasi i kad upalim mobitel se više neće da upali sam nego ga moram opet ručno upaliti?! Ima li netko takav problem?! Supruga se žali na istu stvar na S8+ već neko vrijeme, prvo joj nisam vjerovao :) a sad je i meni tako. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
jbc0smith kaže...

Prije par dana mi je na S7 edge došao update na Oreo BTU, i od tada kad duže vrijeme ne koristim mobitel wifi se sam ugasi i kad upalim mobitel se više neće da upali sam nego ga moram opet ručno upaliti?! Ima li netko takav problem?! Supruga se žali na istu stvar na S8+ već neko vrijeme, prvo joj nisam vjerovao :) a sad je i meni tako. 

Koji OS imaš?

Meni wifi radi uredno na 8.0, u postavkama veze pod wifi napredno postavljeno je uvijek za način mirovanja, provjeri to.

 

Diplomirani pješak 

Obriši vrijedi za brisanje notifikacije, barem na 8.0, ne brisanje slike.

Drugi problem nisam imao jer ne koristim messenger a ostalo radi ok.

Moja preporuka hard reset.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 10:10 (zoharbizo).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jučer mi je stigao update na Oreo i mogu reći da sam zadovoljan. Već par mjeseci mi s7e radi dosta sporo ali nikako da skupim volju i napravim reset na tvorničke. Sad nakon ovog updatea (bez reseta na tvorničke) sve radi kao podmazano.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Imas BTU ili?
6 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Evo i ja jučer ručno gurnio preko Odina 8 BTU i sve je super oooooosim baterije. Cell standby mi ubija bateriju i nikako da nađem riješenje kako da to sranje sredim. Kako vidim na googlu nisam jedini sa tim ali eto me zanima dali je itko od vas imao slične probleme i kako ste ih riješili.

 

Evo skoro dvije godine i BDC je 447, Health 86.73% i nisam ga baš nikad šparao, punio sam ga kad god mi je pasalo na brzi, bežični, spori....

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Bok, evo ja sam vlasnica Samsunga S7 i zanima me kada ce doci oreo za njega ? Vidim po netu da ga neki vec imaju pa mi nije jasno kako to da ga nema za skinut? Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Moj je star 2godine i mjesec dana. Baterija nemoze vise izdržati dan pogotovo ako nije stalno na wifiju. Dok je bio nov punio sam ga normalnim punjenjem. Kasnije sam presao na brzo punjenje jer je punjac poceo zajebavati. Trebalo mu je 5h da napuni. Rijetko kad je mob ispražnjen do kraja. Uglavnom ide na punjač sa 15-20%
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
DanijelaXXL kaže...

Bok, evo ja sam vlasnica Samsunga S7 i zanima me kada ce doci oreo za njega ? Vidim po netu da ga neki vec imaju pa mi nije jasno kako to da ga nema za skinut? Hvala unaprijed

 
nezz se jos kada ce doci u Hr..a ovi koji vec imaju Oreo(kao i sam) ili su ga skinuli sa Sammobile-a i ubacili preko Odin-a ili im je firwares na drugoj zemlji pa su dobili sluzbeni update :)

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
6 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Sammobile i skineš engleski BTU ako ti se neda čekat (kao meni :) )

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
5220 kaže...
Imas BTU ili?

 

Mislim da da. Davno sam instalirao firmware preko kompa. Ovaj update je stigao preko mreže.

PSN - darklydexter
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
digitall kaže...
Dan1234567890 kaže...
Moj s8+...rijetko ga punim i praznim do kraja.

izgleda da je istina sto je samsung rekao za baterije u seriji 8, da gube oko 5% godisnje, sto je fenomenalno..

 

Da, čini se da je kad vidim ove rezultate od S7. Meni je na Note8, 226 ciklusa i 98%. Punio sam do 100%, ostavljao po noći, ispraznio ga par puta do kraja i tako.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Prošlo je mjesec dana otkad koristim Oreo 8.0.0, prvu verziju, VOD UK.

Telefon se nijednom nije zblesirao, zablokirao niti išta slično, nisam naišao na bugove.

Porast perfomansi je osjetan naspram 7.0, telefon doslovno leti, SOT 4H minimalno, prosjek 4:30H.

Max res, adaptive brightness, recommended perfomance mod.

Ja sam prezadovoljan.

 
6 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice