Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.171.404
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

POčelo mi se nešto čudno dešavati i to traje par dana.Kad ponekad okinem da slikam,u gallery nema slike.Pojavi se nakon eventualno par minuta.

U čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Zelja kaže...

POčelo mi se nešto čudno dešavati i to traje par dana.Kad ponekad okinem da slikam,u gallery nema slike.Pojavi se nakon eventualno par minuta.

U čemu je problem?

Spremas foto na vanjsku memoriju?

15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

imam glupi problem sa edgeom već par mjeseci.. naime, povremeno se nešto dogodi da se zvuk jako stiša. i pod zvuk ne mislim u razgovoru, nego na vanjski zvučnik, npr. jubito, što kao njagori efekt ima da u jutro ne čujem alarm. inače ne radim skoro ništa na mobu pa to niti ne primjetim, volume nikada ne mijenjam. nakon reboota je opet sve normalno.

to se proteže već mjesecima, kroz nekoliko updateova, događa se jako rijetko i naizgled skroz random.

itko sa sličnim iskustvom/problemom?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Evo, meni je jučer prestala raditi vibracija na mobitelu. Dakle to mi se već desilo prije par tjedana ali se popravilo samo od sebe nakon nekog restarta ovo ono, međutim sada se opet to desilo i evo već drugi dan ne radi. Čitam dalje po forumima izgleda da je to neka serijska greška na njima . Ja imam obični S7. Eto malo me to razočaralo pošto je inače mobitel zvijer, jede sve što staviš pred njega , nikad se nije ništa smrzlo ili izbagiralo. Dali je još tko imao takav problem i dali je tu potrebno zamijeniti taj motorić od vibracije?

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 15:20 (Nikacc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pokidala ti se vibracija na mobitelu starom 3 godine i to te razocaralo? Motoric ne kosta sa ugradnjom vise od 100 150kn...zamijeni to i peglaj dalje kad je mob vrh jos uvijek 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
.
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 11:21 (Pacoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jel zna netko kako ograniciti broj vibracija od messengera na 3, slicno ko iphone moze? Znaci kad u grupnom pocinju dolaziti stotine poruka, da mi samo zavibrira za prve 3. Imam opciju da stisam sve obavijesti ili sve obavijesti od messengera, ili eventualno da stisam sve grupne obavijesti, ali nijedno od toga mi ne odgovara, zelim da ko na iphonu nakon 3 poruke prestaje vibracije za svaku novu, jer ocito trenutno ne mogu odgovoriti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

nakon skoro 2 godine perfektnog rada, dan danas baterija drzi 6h screen on time na wifi bez ikakvih powersave, i bas sam ga hvalio naokolo kako je savrsen mobitel i nema razoga za prelazak na nove generacije. 

bas danas mobitel pocne stekat, odnosno izgleda da mu je otisao ekran, pocinje ko stroboskop bljeskat, flickering i sve skupa lose, neupotrebljivo.

garancija mi ističe 19.04 2019.

kakva su iskustva s reklamiranjem takvog nečeg, inače mobitel nije pao ni ništa, samo odjednom ekran počeo štekat.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja ne znam meni na wi-fi nenormalno svlači bateriju.

Mada telefon mi je pre 2 godine ispao u slanu vodu i sad ne znam da li snosi posljedice.

Želim da znam da li je baterija za zamjenu.

Ima li neki program da vam provjerim stanje baterije ćelija ili šta li već?

Može mi biti maksimalno 2 dana,ne pričam u ta 2 dana skoro pa nikako,ali kad se zakačim na wifi ne znam za koliko vremenski ali procenti samo nestaju jako jako brzo.

Eh sad ako je baterija za promjeniti da je mjenjam više ako je samo do nje.

Zato ga držim na ultra power saving mode a kad se kačim na wifi isključim.

Kad baterija spadne na 15 % onda je svuče na wifi u roku od 5 minuta na 2 %.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Dva dana ti drži baterija i javljaš se svakih mjesec dana s pitanjem o bateriji. Vec si gledo bateriju i na 70 posto je bila ako se dobro sjećam sto znaci da je za mijenjanje. Nemoj nas više trolat tu, odi zamijeni bateriju i miran budi 

15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ma nije problem drugar da ja zamjenim bateriju ali šta ako je crklo još nešto sem baterije?

Recimo problem je i jack za punjenje i njega treba mjenjati,a možda je i nešto od elektronike crklo.

Jer imam jak malo ciklusa punjenja a baterija jako malo drži zato mi to čudno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Pa odnesi onda u servis nek ti pogledaju sta sve ne valja i kazu kolko izade zamjena. Ako ti je skupo mijenjaj telefon, ako nije popravi ga i nastavi s njim. Samo me zanima koliko bi ti baterija da drzi ako ti jr 2 dana malo? Toliko ni novi ne drzi. Jos pogotovo sto ga drzis na zastarjelom ROMu

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Nije problem Zelja u tvom mobitelu, problem je u tebi...loš si trol, jako loš!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
pacijent007 kaže...

Pa odnesi onda u servis nek ti pogledaju sta sve ne valja i kazu kolko izade zamjena. Ako ti je skupo mijenjaj telefon, ako nije popravi ga i nastavi s njim. Samo me zanima koliko bi ti baterija da drzi ako ti jr 2 dana malo? Toliko ni novi ne drzi. Jos pogotovo sto ga drzis na zastarjelom ROMu

 Uzmi brate googlaj jbg pa vidi da se ljidi žale da im Nougat još više crpi bateriju.Evo ti link dole da ti uštedim vrijeme.

A što se tiče nošenje u servis znaš kako ono isto kao auto odneseš auto radi jednog kvara nađu ti kao još njih 5,tako da bi to isto bilo i sa telefonom, i neću da nosim.

Zato nema potrebe da upgrejdujem na 7.0.

https://www.gsmarena.com/newscomm-23204.php

Ja samo znam da mi na wifi nenormalno dere bateriju.

Pošto je telefon ispao u slanu vodu sigurno je tu riknulo još što šta.

Ali evo ti tvriš da je OK da baterija drži 2 dana,ali ja skoro pa nikako ne telefoniram,međutim kažem ti kad se zakačim na wi-fi sigurno tvrdim da svlači je brže nego prije.

Provjerio sam sa PhoneInfo Battery Health je na 79.22 % a discharge cycles:274 i ovde je nekim ljudima čudno kako sam mogao tako zeznuti bateriju sa toliko malo ciklusa pražnjenja/punjenja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 9:34 (Zelja).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Čovječe božji kakav nougat pa oreo je zadnji rom, prebaci se u 2019. i upgradeaj taj sustav. 

Da, pa kolko bi ti i bez telefoniranja? Svima wifi trosi bateriju a s obzirom da se ti zalis na 2 dana baterije pretpostavljam da ti je bazwrija normalna kao i nama svima ali ti imas zelju da baterija traje kao na nokiji 3310

 

Oa ako ti je upao u slanu vodu eto kako si sjebo bateriju. 

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Stavi Zelju na ignor, ne vrijedi frajer ni slova a kamo li živaca!...bedevija neka!
15 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

dao sam govno ocu a ja sam sebi uzeo ulephone power 5s i miran sam sa punjenjem baterije nadam se po 7 dana.

A ovo smeće je bilo ili za kante ili da dam ocu.Nakon 3 godine ovaj telefon je neupotrebljiv.

Pa moj prastari Note 3 je u boljoj kondiciji od ovog smeća.

Moj PC  
0 7 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ne kužim to sa baterijom po tjedan dana.. spojim mob na punjač svako večer i miran, bitno je da dan izdrži..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Imam doma jedan S7 Edge, oštećeno prednje staklo (napuklo). Ekran i sam mobitel radi normalno, kao i sve ostalo. Kako svatko doma ima mobitel nisam siguran isplati li se popravak ili da ga prodam? Jel netko popravaljao slično?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2019 12:18 (Paolo Maldini).
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Paolo Maldini kaže...

Imam doba jedan S7 Edge, oštećeno prednje staklo (napuklo). Ekran i sam mobitel radi normalno, kao i sve ostalo. Kako svatko doma ima mobitel nisam siguran isplati li se popravak ili da ga prodam? Jel netko popravaljao slično?

1000 kuna je popravak, pa sad vidi isplati li ti se. Mozda zgodno ako ti treba neki backup uredaj. Ako ne, onda ga prodaj takvog kakav je.

6 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Neka procjena za koliko se moze prodat?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Otisao bi za 500kn mozda. Ako je mob još uvijek u dobrom stanju što se tiče ostaloga, prvenstveno baterije onda mozda imaš opciju promijenit samo staklo bez zamjene ekrana i to dođe nekih 500kn. Po meni se to isplati ako ti treba back up uređaj jer je s7 jos uvijek fantastičan mob. Ekran mu je čudo i kamera još uvijek jako dobro konkurira, zaostaje samo u noćnim slikama

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Zelja kaže...

dao sam govno ocu a ja sam sebi uzeo ulephone power 5s i miran sam sa punjenjem baterije nadam se po 7 dana.

A ovo smeće je bilo ili za kante ili da dam ocu.Nakon 3 godine ovaj telefon je neupotrebljiv.

Pa moj prastari Note 3 je u boljoj kondiciji od ovog smeća.

 Napravit ces gresku, s7edge je jos dan danas top mobitel, 6h screen on time. Sasvim dovoljno. Kakav uelephone wtf...

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Migriram na temu Samsung Galaxy S9/S9+, danas sam ga uzeo novog.

I pored toga, drzim da je Galaxy S7 i dalje odlican.

Ovo je prvi put da sam preskocio jedan Galaxy u nizu, imao sam sve od S1 do evo sada S9, osim S8.

Zelim vam puno srece i vidimo se na temi S9 :)

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Same here, iako temu S9 pratim već neko vrijeme otkad sam počeo razmatrati na što prijeći nakon S7.

Jedino ne mogu shvatiti kako Samsung ne može napraviti aplikaciju koja prebacuje podatke aplikacija barem između Samsung uređaja.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Kako ne? Samsung Cloud sve povuče, pa čak i aplikacije koje više nisu na Google Play.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Sil kaže...
Kako ne? Samsung Cloud sve povuče, pa čak i aplikacije koje više nisu na Google Play.

 Mnogi uopće telefone ne prijavljuju na samsung račun, niti ga imaju. Druga je priča što ja godinama ne mogu mnogim prijateljima objasniti da je za njih dumb phone sa kamerom jer telefon ne koriste kao smartphone. Kad mu trebaš nešto poslati, pitaš ga koji ti je mail, on kaže nemam. Kad god mijenja telefon, kreira mu neko novi gmail jer šifru starog ne zna, ponovo s papira ili sim kartice unosi imenik i sl. Jbg, ali tako je.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 15:31 (morrisoN).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Povuče aplikacije, ali ne povuče podatke, kao npr. postavke mail servera u mail aplikaciji, liste kanala u tvdroidu, spremljene registracije u aplikaciji za parking, itd., onda to naknadno prebacujem s Heliumom jer njemu ne treba root da bi to prebacio.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Treba imat samsung acc, pa šta vam nije dosadno imat jedne te iste ikone i default temu. Promijeniš si svakih par dana novu temu il ikone i imaš novi mob. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice