Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.832
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tele 2 novi update.
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

jel se ikom dogodi da mu random notifikacije nemaju zvuk i edge pa da nakon restarta sve bude u redu

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jednostavno previše bugova i "smetnji" + loša autonomija za flagship uređaj od 5000kn..tome se nisam nadao, pomalo sam razočaran..
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stigao april update
Čini mi se kao da bolje lovi wifi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
U changelogu i piše da poboljšava BT i WiFi.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
U changelogu i piše da poboljšava BT i WiFi.
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav imam jedan problem sa svojim AKg slusalicama naime dok slusam muziku ,curu kako prica cujem je preko slusalica a ona mene ne dali je netko imao slicni problem zelim ga rjesit sto prijee hvalaa

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

I meni također stigao update. (S8+, Tele2)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Da, ja sam imao indentican problem..takoder samo kad bih pricao s nekim preko slusalica, mene nisu dobro culi, a ja sam dobro cuo..nakon toga cca mjesec dana je riknula desna sluška, tj jako jako slabo se čuje na desnu, a lijeva normalna..kupio sam neke druge sluške nažalost, ove akg su bile odlične dok su trajale...
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

S8+ od iza staklo plastika jer kad kuckam cuje se

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Moje AKG su otisle nakon 3-4 mjeseca koristenja, a stvarno sam ih pazio. Znaci gledam seriju i samo najedanput  se zvuk u desnoj slusalici jako utisao u odnosu na lijevu. Citao sam da garancija vrijedi za cijeli prodajni paket, ukljucujuci i slusalice, ali ne znam kome da se obratim za reklamaciju, HT-u gdje je kupljen mob ili Samsungu direktno? Pitao sam Samsung preko njihove sluzbene fb stranice za HR i logicno dali su mi skroz beskoristan odgovor, samo su mi linkali adrese ovlastenih servisa koji su izgleda svi u Zagrebu. 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Doneseš u HT.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hellpboyz kaže...

S8+ od iza staklo plastika jer kad kuckam cuje se

Što želiš reći? Očekivao si da je samo staklo ili samo plastika pa si otkrio da je nekakva mješavina "staklo-plastike", ili?

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Imam mali problemcic sa samsungom s8.Brzina downloada mi je 80 mbps ali maksimum koji on dostize je 40,dok sa htc 10 dostizem punu brzinu od 80 mbps.U cemu bi mogao biti problem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ekipa dali ste svi dobili ovaj posljednji update, ja imam CRO/CRO/CRO inačicu te još nisam dobio nadogradnju za travanj....

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ima li itko predožbu zašto sam ja još na Nougat? Kupljen u Nemčiji otključan...da nije da neće raditi OTA u Hr? T-mobile sam ovdje...što mi za činiti?

Hmmm.ne znam zašto ovako loš screenshot ispao, evo na imgur Software info

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 14:05 (vlatko27).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
X
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 14:48 (AudioGorilla).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Instaliraj smart switch,spoji na komp mob i mora ti ponuditi update
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Već probao Smart Switch, nula bodova.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dali je netko pronašao alternativu za smart view (koji ima prisutan lag) za screen mirroring?
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

meni je nevjerojatno kod samsunga

 

1. samsung browser sync radi samo preko addons na chrome

2. cloud uopće nije dostupan na win 10 osim par aplikacija ali to je više za slike te video preko win 10 store

3. nemaju mirror kvalitetnu aplikaciju samsung flow je teško smeće

 

da nisu sposobni ponudi kvalitetan cloud ono nevjerojatno za jednu takvu tvrtku, niti se ne može zakupiti dodatni prostor pod opcijama nema treba dodatno kontaktirati dok je cloud ograničen sa 15GB

jednostavno fali ono što ima apple sa icloud te google drive i sl. sustavom 

 

ako netko zna neke alternative neka napiše

 

i da samsung sync koji izgleda daleko kvalitetnije su ga maknuli za S9 naspram flow smeća

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ima netko preporuku za program za Windowse za laksi (uredniji/pregledniji) prijenos datoteka s mobitela na PC?
Da jos ide preko WiFI-a bilo bi odlicno da ne moram stalno ustekavat USB!
Ili jednostavno da koristim obican nacin, usb 3.0 i original kabel i prebacujem? Nekako su mi mape uredaja glupo razmjestene, pola ih "nema" svrhu i tako. Zato pitam :)

Takoder, polako se puni tih 64GB, ponajvise radi 4K videa.
Preporuka za neku mSD karticu? 64+ GB bi bilo super!
I pitanje, znam da je uvijek bolje snimat na memoriju uredaja i video i fotke, pa cisto da znam dal ih onda mogu prebaciti tako s memorije uredaja na karticu ili bude ista stvar ko da ih odmah usmjerim da se spremaju tamo?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
x360gamer kaže...
Ima netko preporuku za program za Windowse za laksi (uredniji/pregledniji) prijenos datoteka s mobitela na PC?
Da jos ide preko WiFI-a bilo bi odlicno da ne moram stalno ustekavat USB!
Ili jednostavno da koristim obican nacin, usb 3.0 i original kabel i prebacujem? Nekako su mi mape uredaja glupo razmjestene, pola ih "nema" svrhu i tako. Zato pitam :)

Takoder, polako se puni tih 64GB, ponajvise radi 4K videa.
Preporuka za neku mSD karticu? 64+ GB bi bilo super!
I pitanje, znam da je uvijek bolje snimat na memoriju uredaja i video i fotke, pa cisto da znam dal ih onda mogu prebaciti tako s memorije uredaja na karticu ili bude ista stvar ko da ih odmah usmjerim da se spremaju tamo?

 Evo AirDroid

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
x360gamer kaže...

I pitanje, znam da je uvijek bolje snimat na memoriju uredaja i video i fotke,

video obavezno na memoriju uredaja. ako ne zelis trzanje i sl gluposti.. pogotovo 4k

osim ako nemas karticu skuplju od mobitela....

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
To znam. Ali zanima me dali je ista stvar kad prebacujem s memorije uređaja na karticu? Znači da se ne snima direktno na karticu, već prebacuje?
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
x360gamer kaže...
To znam. Ali zanima me dali je ista stvar kad prebacujem s memorije uređaja na karticu? Znači da se ne snima direktno na karticu, već prebacuje?

to je sasvim ok, nista ne gubis s tim.

moguce je jedino nekakvo trzuckanje i kod reprodukcije kasnije, ali samo ako imas bas sporu karticu..

16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dali imate problema s kamerom kad je upalim sve je mutno pa je tresnem o drugu ruku i sve bude ok.

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Double ringtone on my Samsung S8

I'm going crazy. For a while now my phone rings 2 ringtones with incoming calls. One is a regular phone sound and the other is the ringtone a chose under preferences or settings. If I change the ringtone to silence, I still get the regular phone ringtone when calls come in. How do I fix it?? 

Thank you!

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Imam jedno potanje cjeli dan koristim mobitel od jutra u 6 do 12-12 navecer izdrzi mi baterija i sve ali me zankma dali moram od 1%-100% i dali kad tako odem spavat oko 1 ujutro tako negdje se napuni jel je dobro odmah iskljucit ili moze nakon 4h da ga iskljucim kad se probudim molim vas savjete

 
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ne moraš ga isključiti. To je pametan telefon kad se baterija napuni on se više ne puni bez obzira što je priključen na punjač.
Ja jedino isključim brzo punjenje i tako cijelu noć stoji na punjaču.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 7:19 (Garac24).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice