Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.942
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Napravio to vec prije par mjeseci, radilo neko vrijeme ali onda ponovo kasne kada sam na 4g
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Jesu ti se pojavile obje ikonice ili samo VoLTE?

Ja već jako dugo imam gore ikonicu VoLTE ali ne i VoWiFi. HT HR mreža.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Chome kaže...

Na bonbonu mi došla obavjest da mi uključili VoLTE i VoWiFi i ubrzo mi se na mobu pojavile ikonice. Osjeti se brže pozivanje dok za veću kvalitetu zvuka mora i druga strana imati isto...

 

 

 

Jesu ti se pojavile obje ikonice ili samo VoLTE?

Ja već jako dugo imam gore ikonicu VoLTE ali ne i VoWiFi. HT HR mreža.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nakon svih ovih updatea, imam problem kad iskljucim WiFi, ne zele mi se upalit mobilni podaci. Vec samo restart pomaze, sve sam probao osim factory reseta. Ima li netko takav slican problem?

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ako nekog zanima original Samsungov case silikonski za S8+ (rozi), nek me kontaktira u inbox.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ako si na tele2, to je normalno. usluga im je katastrofalna u ljetnim mjesecima :((
lol
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozz, zanima me da li se isplati staviti portani ROM od S9+ na S8+ ? Mislim koje su bitne razlike?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Po meni se ne isplati, razlika je u tome sto su portane aplikacije sa S9 npr. novo sucelje kamere na S9, blago izmjenjeni launcher itd. te dual speakers mod. Sve je to u redu ali rootanjem i flashanjem custom ROMa naravno gubis garanciju te jos gore (neka me netko ispravi ako postoji neki workaround) gubis 20% kapaciteta baterije odnosno mob ti ne dopusta da napunis do 100% vec samo do 80%.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Fox Mulder kaže...
ako si na tele2, to je normalno. usluga im je katastrofalna u ljetnim mjesecima :((

 Ako mislis na mene, onda izgleda da je do tele 2, cak ni 4g ne mogu dobit vecinu dana... Ali nisam siguran jer je to doslo taman nakon updatea negdje

Di2 & EPS FTW!
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Od kuda ti to da gubiš 20% kapaciteta? Ne govorim da si u krivo, samo zvuči čudno jer rootanjem bi trebao imati potpunu kontrolu nad uređajem. I u vezi ovog dual speakers mod-a, znaš li koliko to dobro radi? To mi je jedini feature zbog kojeg bih upgradeao na S9.

 

Edit: toncek333 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 14:26 (Flore).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pa s8 ima dual mode, svako malo pustam na dva zvucnika mjuzu
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ti imas dual mode za BT da mozes na dva razlicita uredaja pustat glazbu a on vjerojatno pita za stereo zvucnike, odnosno da mu zvucnik od slusalice postane isto kao i vanjski zvucnik.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koristim dual speaker mod i radi odlično,  nije kao na s9 ali nije ni daleko od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Isti problem imam....i luda sam. Pojavljuje se od zadnjeg updejta

Uopće mi ne prebacuje na prijenos podataka

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav, imam galaxy s8 sada nešto više od godinu dana. Pred mjesec dana mi se počelo događati da bi mi kad bi mobitel stavio na punjenje ponekad napisalo sporo punjenje, ali punio bi se najčešće brzo kao i obično(mislio sam da je stvar spore struje ili nešto slično). Međutim, možda unazad tjedan dana mi se to događa svaki put, tj. Brzo punjenje očito više ne radi. Probao sam i sa tuđim original Samsung brzim punjačima i ista stvar. Probao sam ga upaliti u safe modu i isto se sporo puni. 

Je li netko od vas imao sličan problem i može li se nekako to riješiti bez servisa? (Jer opće je poznato da bih onda bez njega bio izgledno vrijeme, a da se ne priča da bih ostao bez svih podataka i da bi za zamjenski mobitel vjv dobio Nokiu 3310)

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
diabj1807 kaže...

Isti problem imam....i luda sam. Pojavljuje se od zadnjeg updejta

Uopće mi ne prebacuje na prijenos podataka

 Ako otkrijes razlog javi, ja sam probao sve mogu resetove i jos uvijek jedino obicni restart pali, s tim da nisam otkrio zasto ima iznimki kad rade mobilni podaci. Ali uglavnom, nikad ih vise ne iskljucujem, makar cijeli dan na WiFi bio.

Di2 & EPS FTW!
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Imaš više načina da proradi a da ga ne gasiš

1. upaliti profil bez mreže i nakon 10 sekunde ugasiti uključe se mobilni podaci

2. promijeniti način rada sa LTE/3G/2G samo na 3g/2g

Nadam se da će nestati taj problem sa novim apdejdom.

 

Zanimljiva jedna stvar, bila sam na moru i niti jednom nisam imala tih problema,

a spajala sam se tamo i na wifi i bila samo na prijenosu podataka i kombinirano!

9 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav ekipa. Da li ima netko da je presao sa S8 na s8 plus. Ja sam imao s8 ali sam ga prodao jer mi je baterija bila kriminalna.

Sad me zanima da li je na s8 plus bolja od s8. Znam da je veci ekran na plusu, ali i veca baterija.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni je bila bitno bolja baterija na S8+ u odnosu na S8. Tu nećeš pogriješiti.
 
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ekipa, pozdrav.

 

popodne sam planirao u Tele 2 uzeti ovaj Samsung galaxy s8...

 

Mob bi služio uglavnom za surfanje ( slikanje i igrice baš i ne ).

 

Nažalost, nemam vremena proučiti ovu temu jer mi mob hitno treba.

 

Imam li Vašu preporuku kao korisnika?

 

hvala

arsenall
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Preporuka bi bila jedino da ako mozes, uzmes S8+ radi baterije.

Imao sam S8 i koristio ga bez igrica odnosno za pozive, mailove, youtube i surfanje pa sam ga morao cesto puniti 2 puta dnevno. Osim baterije, mob je super.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Uzmi, sve je super i brz
Baterija ovisno kako koristis cca 4h sot. Punjenje jednom do dva puta dnevno ovisi o koristenju
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+
Ljudi hvala na sugestijama, ali...

Jučer otišao u centar da ga kupim, S8+, i vrtim ga po ruci, okrećem, čitam portale, gledam youtube ali nikako pa nikako mi nije lega taj zakrivljeni ekran i feeling kako mi leži u ruci...

Onda sam u ruke uzeo A6+ i na prvu mi se svido...znam sve, hardverski je dosta lošiji od s8+, nema ovo/ono, ali za moje potrebe a to je 95% surfanje i youtube smatram da će i A6+ poslužiti. Ne igram, ne slikam, nisam aktivan po društvenim mrežama (old school haha) tako da bi mi s8+ možda ipak bio malo overkill. A i baterija solidno izdrži koliko sam uspio pročitati na netu.

Tako da danas, sutra idem po A6+..
arsenall
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
arsenall kaže...
Ljudi hvala na sugestijama, ali...

 Vidiš onog plavog BMWa? Umene ista Corsa, samo zelena.

 

 

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ta dva mobitela ne da nisu za usporedbu nego ne znam... Kao iz razlicitog svemira.
14 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Tako je odes kupi Mercedes a podes kuci sa Punto Grande

Samsung S8+
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Sa Snapdragonom 450 ti nece ni surfanje bit previse bajno.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ipak je presudio glas naroda i razuma (a i moje kćeri )...

S8+ je na stolu pa cemo sad palit pilu...

Nadam se da ce me sluzit dugo i sretno...

 

Hvala svima!

arsenall
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ekipo moze pomoc, naime kada sam na pozivu nakon minutu i nesta me samo prekine. Tj prestanem cuti drugu stranu i nakon par sekundi prekine se poziv. Tako vec dva dana
Tek kada restartam mob mogu ponovo uspostaviti poziv jer me inace izbacuje kao da je zauzeto
HT je u pitanju (S8)
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
INKOGNITO3 kaže...
Ekipo moze pomoc, naime kada sam na pozivu nakon minutu i nesta me samo prekine. Tj prestanem cuti drugu stranu i nakon par sekundi prekine se poziv. Tako vec dva dana
Tek kada restartam mob mogu ponovo uspostaviti poziv jer me inace izbacuje kao da je zauzeto
HT je u pitanju (S8)

 Dogodio mi se identičan problem 2-3 puta, pričam sa drugom stranom i nakon minutu dvije razgovora u jednom trenutku pukne veza. HT, S8 

You are /dev/null to me.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice