Sony Ericsson mobiteli-problemi zaključana tema

poruka: 30
|
čitano: 7.230
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

Evo jedne teme za vlasnike SE mobitela i za one koji će to tek postati.Napišite koji su problemi sa SE mobitelima.Ja sam također vlasnik SE W910i već 2 god. problemi koje sam uočio su to da se tijekom rada odjednom samo isključi,prašina mi se nakuplja u ekranu,a prije par tjedana mobitel neće ni da očitava memorijsku karticu...Sve u svemu mislim da SE mobiteli nisu tako kvalitetni kao što se govori.Ali mene također zanima kakvi su SE touch screen mob. budući da namjeravan kupiti touch mob. pa mi recite kakve probleme imaju ti mobiteli u SE-u?!....{#}

 

Također u ovoj temi navedite i probleme sa vašim SE mob.

bb
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 7:58 (bartul).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...

Evo jedne teme za vlasnike SE mobitela i za one koji će to tek postati.Napišite koji su problemi sa SE mobitelima.Ja sam također vlasnik SE W910i već 2 god. problemi koje sam uočio su to da se tijekom rada odjednom samo isključi,prašina mi se nakuplja u ekranu,a prije par tjedana mobitel neće ni da očitava memorijsku karticu...Sve u svemu mislim da SE mobiteli nisu tako kvalitetni kao što se govori.Ali mene također zanima kakvi su SE touch screen mob. budući da namjeravan kupiti touch mob. pa mi recite kakve probleme imaju ti mobiteli u SE-u?!....{#}

 

Također u ovoj temi navedite i probleme sa vašim SE mob.

 Evo ti riješenje tvog problema: u SEUS-u nadogradi softver telefona i odnesi ga nekome da ga očisti. Vau problema!!! Da si se imalo informirao na net-u znao bi za to. n00b!!

 

A za ovo podcrtano: Ti mora da se šališ!!! I iPhone je "kvalitetan" pa ti se mob raznese u facu. Prema toj tvojoj tvrdnji ni jedan mob nije kvalitetan.

 

 

Ova cijela tema je jedan veliki {#} i treba biti {#}.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 11:01 (vexx5555).
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

nije istina da sam napisao da ni jedan mob. nije kvalitetan već samo SE da su upitne kvalitete ako to ne vidiš{#}

a ako ne znaš odgovoriti na postavljeno pitanje bolje ništa ne piši!!!!!!

bb
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...

nije istina da sam napisao da ni jedan mob. nije kvalitetan već samo SE da su upitne kvalitete ako to ne vidiš{#}

a ako ne znaš odgovoriti na postavljeno pitanje bolje ništa ne piši!!!!!!

 Ja sam ti napisao riješenje tvog problema. To što si ti disleksičan pa to ne možeš pročitati, tvoj je problem. I kažem ti da je tema glupa, nema potrebe za nju. Svi proizvođači imaju svoje gafove. SE nema problema sa kvalitetom izrade uređaja (nekima se kučište malo brže izliže, ali to je stvar vlasnika, a ne marke), već samo sa softverom. Primjeri su ti K850i (hardver je previše opterećen sa lošim softverom), C902i (slična stvar kao sa K850i, ali ovaj se još i zna grijati), W910i (sam si vidio da se gasi/pali, problem se riješava update-om) i od novijih modela Satio (loše implementiran OS, znaju crkavati). Ovo su problemi sa modelima, a pojedinčni slučajevi se ne mogu generalizirati, pa ti tema opet ispada nepotrebna. Ono što želim reći, ako je netko kupio mob i taj (doslovno taj, ni jedan drugi) ima problem, ne znači da će ti se isti problem dogoditi na cijeloj seriji. Kužiš????

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

Kupio sam SE t630 prije 5 godina , i dan danas sve normalno radi. Bez ikakvih kvarova.{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

OK ali znate li išta o problemima sa touch screen SE mobitelima napišite........

bb
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 14:06 (bartul).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
vexx5555 kaže...
bartul kaže...

nije istina da sam napisao da ni jedan mob. nije kvalitetan već samo SE da su upitne kvalitete ako to ne vidiš{#}

a ako ne znaš odgovoriti na postavljeno pitanje bolje ništa ne piši!!!!!!

  Ja sam ti napisao riješenje tvog problema. To što si ti disleksičan pa to ne možeš pročitati, tvoj je problem. I kažem ti da je tema glupa, nema potrebe za nju. Svi proizvođači imaju svoje gafove. SE nema problema sa kvalitetom izrade uređaja (nekima se kučište malo brže izliže, ali to je stvar vlasnika, a ne marke), već samo sa softverom. Primjeri su ti K850i (hardver je previše opterećen sa lošim softverom), C902i (slična stvar kao sa K850i, ali ovaj se još i zna grijati), W910i (sam si vidio da se gasi/pali, problem se riješava update-om) i od novijih modela Satio (loše implementiran OS, znaju crkavati). Ovo su problemi sa modelima, a pojedinčni slučajevi se ne mogu generalizirati, pa ti tema opet ispada nepotrebna. Ono što želim reći, ako je netko kupio mob i taj (doslovno taj, ni jedan drugi) ima problem, ne znači da će ti se isti problem dogoditi na cijeloj seriji. Kužiš????

 

Pa čovjek je otvorio temu da vidi ima li još tko slične probleme, a ti ako ti se nesviđa onda nemoj pisati u njoj. Nije on kriv što si ti nervozan ili imaš problema pa se na njemu iskaljuješ.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 14:09 (nj0fra).
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

OK ali znate li išta o problemima sa touch screen SE mobitelima napišite........

bb
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
nj0fra kaže...
 Pa čovjek je otvorio temu da vidi ima li još tko slične probleme, a ti ako ti se nesviđa onda nemoj pisati u njoj. Nije on kriv što si ti nervozan ili imaš problema pa se na njemu iskaljuješ.

 Lijepo sam mu objasnio. Čovjek ne čita ono što napišem do kraja.

bartul kaže...

OK ali znate li išta o problemima sa touch screen SE mobitelima napišite........

 Napisao sam ti za Satia. Drugi nemaju problema.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

samo da vas pitam ima li problema SE vivaz ili X10???

bb
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...

samo da vas pitam ima li problema SE vivaz ili X10???

 Nisam čuo da je itko imao problema, niti su mi dolazili na servis. Vivaz ima dosta softverskih mušica, ali mislim da je to zbog OS-a. X10 je sad dobila novi OS, tako da problema nema.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

....a sa X10 mini?

bb
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...

....a sa X10 mini?

 I ona je dobila novi os.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi

Meni je X10i dobar i sa 1.6 Androidom... čekam 2.1

 

BTW do sada samo Ericsson i Sony Ericsson koristim, i nastavit ću tako {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 19:45 (Igor_Os).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
vexx5555 kaže...
bartul kaže...

samo da vas pitam ima li problema SE vivaz ili X10???

 Nisam čuo da je itko imao problema, niti su mi dolazili na servis. Vivaz ima dosta softverskih mušica, ali mislim da je to zbog OS-a. X10 je sad dobila novi OS, tako da problema nema.

vexx, vidim da znaš dosta o mobitelima, pa me zanima tvoje misljenje o tome koja je najkvalitetnija marka mobitela, i koji model.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 19:48 (scenesports).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
scenesports kaže...
vexx, vidim da znaš dosta o mobitelima, pa me zanima tvoje misljenje o tome koja je najkvalitetnija marka mobitela, i koji model.

 Najkvalitetnija marka i model? Što podrazumijevaš pod najkvalitenije? Kvaliteta izrade, softver , mogućnosti ili sve zajedno? Za dummy mobitele lako-najbolje marke su tu Sony Ericsson i Nokia. Kod smartphone-a i pocket PC-a je već malo teža stvar. Tu bi sad mogao napraviti podjelu po OS-evima, ali tu bi već prevladalo moje mišljenje, a ne generalizacija. Najbolje napiši što te točno zanima (možeš i na PM) pa ću ti onda sve reći.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
16 godina
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

Evo ti nesto o SE touch mobitelima: jos uvjek imaju android star oko godinu dana, i sad najavljuju kao big deal upgrade na android star oko 9 mjeseci.

 

Trenutno najbolji touch mobitel je Nokia N8, a ako neces nju onda eventualno neki android (mislim da je HTC Desire HD najbolji). Nikako SE

 
0 5 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
macgyver kaže...

Evo ti nesto o SE touch mobitelima: jos uvjek imaju android star oko godinu dana, i sad najavljuju kao big deal upgrade na android star oko 9 mjeseci.

 

Trenutno najbolji touch mobitel je Nokia N8, a ako neces nju onda eventualno neki android (mislim da je HTC Desire HD najbolji). Nikako SE

 Nemoj da počnem o Nokijinom Symbianu. Kao primjer uzet ću 5800 XM- vrlo popularan uređaj i štoviše vrlo raširen. Sada pitaj bilo koju osobu koja ju ima koliko je puta moral raditi update os-a. Stalno neko ispravljanje bugova. X10 je i sa Androidom 1.6 poderala iPhone 4 kao od šale, a da ne govorim o 2.1. Stoga mi nemoj pričati bajke, ljudi će ti još i povjerovati. A da si se malo informirao vidio bi da se šire glasine o neupdate-u Desire-a na Gingerbread.

 

 

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
vidim da znaš dosta o mob. reci mi što je uzrok toga što mi SE w910i ne očitava memorijsku karticu.Očistio sam memo. karticu od prašine,a sama memo. kartica je ispravna.
bb
14 godina
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi

Imao Vivaz, sada imam X10.

 

Nisam imao problema niti sa jednim, kod Vivaza mi se nije svidjela (ne)osjetljivost ekrana, jednostavno mi nije bio dovoljno osjetljiv, a nisam niti ljubitelj symbiana... to su u principu moji razlozi prelaska na X10...

 

X10, neću niti komentirati ove gluposti gore (macgyver), mob je predobar, a nedavno ostvaren pristup nandu daje naslutiti da nas uskoro čekaju i kojekakvi custom rom-ovi. Istina da je bilo malo debilno od SE da nas je tako dugo zavlačio sa updejtom ali ono... mob je sasvim ok radio i sa 1.6, štoviše, bolje nego neki na 2.1 tako da... a što se tiče loše podrške, nije SE niti približno loš po tom pitanju kao neki drugi...

 

Ekran je divota inače, velik, lijepe boje, pustite te 65k ili kakve već priče... Pojačaš brightness, pustiš film i uživaš, a čitam da na 2.1 još bolje izgleda, a sa custom rom-om vjerujem će ići i te silno željene 16M boje... Makar kažem, dovoljno je pojačati brightness malo i onda stvarno izgleda brutalno ekran... Na automatskom jednostavno ne daje dovoljno svjetline u nekim uvjetima.

3D Designer
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 21:01 (Minoza).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...
vidim da znaš dosta o mob. reci mi što je uzrok toga što mi SE w910i ne očitava memorijsku karticu.Očistio sam memo. karticu od prašine,a sama memo. kartica je ispravna.

 Da li je memoriska kartica ispravna? Čita li ju neki drugi mob? Pobaj ga update-at preko SEUS-a. Ako jesi onda su ti kontakti čitača oksidirali od vlage. To se pogotovo zna desiti ako si izgubio pokrov utora za karticu.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
memorijska kartica je ispravna
bb
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...
memorijska kartica je ispravna

 Onda ga probaj update-at. Ako ne upali onda mora na servis. Mogu i ja to sredit.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
OK,ali može jedno pitanje o NOKIA touch screen mob.Koji bi po tvom mišljenju bio najbolji izbor???
bb
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...
OK,ali može jedno pitanje o NOKIA touch screen mob.Koji bi po tvom mišljenju bio najbolji izbor???

 N97 i N900 su super. Ni N97 nije loš, ali nemam baš iskustva s njim. Inače je dobar uređaj. 

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
a neki NOKIA touch za do 2500kn koji je najbolji,kvalitetan.....???
bb
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
bartul kaže...
a neki NOKIA touch za do 2500kn koji je najbolji,kvalitetan.....???

 

2500 kn sa pretplatom ili samo mob bez pretplate? I kod kojeg operatera? T-mobile, VIP, TELE2...

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
2500 kn bez pretplate vip
bb
16 godina
offline
RE: Sony Ericsson mobiteli-problemi
vexx5555 kaže...
macgyver kaže...

Evo ti nesto o SE touch mobitelima: jos uvjek imaju android star oko godinu dana, i sad najavljuju kao big deal upgrade na android star oko 9 mjeseci.

 

Trenutno najbolji touch mobitel je Nokia N8, a ako neces nju onda eventualno neki android (mislim da je HTC Desire HD najbolji). Nikako SE

 Nemoj da počnem o Nokijinom Symbianu. Kao primjer uzet ću 5800 XM- vrlo popularan uređaj i štoviše vrlo raširen. Sada pitaj bilo koju osobu koja ju ima koliko je puta moral raditi update os-a. Stalno neko ispravljanje bugova. X10 je i sa Androidom 1.6 poderala iPhone 4 kao od šale, a da ne govorim o 2.1. Stoga mi nemoj pričati bajke, ljudi će ti još i povjerovati. A da si se malo informirao vidio bi da se šire glasine o neupdate-u Desire-a na Gingerbread.

 

 

A da si se ti malo informirao vidio bi da N8 ne koristi Symbian S60 5th nego Symbian^3, odnosno puno unaprijedjen i poboljsan OS u odnosu na stare touch Nokie. A sad je izasla C7 koja isto koristi Symbian^3. A i kroz nekoliko mjeseci ce izaci niz updatea za Symbian^3 koji ce ga prakticki pretvoriti u Symbian^4. Neznam otkud si izvukao 5800, al ja je sigurno nisam spomenuo.

 

Drugo, ne znam dal ti mislis na Desire ili Desire HD, al nije ni bitno. Spomenuo sam ga jer je po specifikacijama najbolji android mob, ne znam dal ce ga updateat ili ne i ne zanima me jer ga ne planiram uzet. Al cekaj, ti njemu ti njemu uzimas kao losu stranu to sto mozda nece biti updatea na 2.3, a X10 je super, bez obzira sto je do prije tjedan dana bila na 1.6? A da ne spominjem da dosta ljudi ni nezna napravit update pa ce i ostati na 1.6... daj nemoj bit smjesan

 

@bartul... najbolja touch Nokia je N8, C7 je malo jeftinija i losija verzija N8, a N900 ako zelis nesta vise poslovno i sa fizickom qwerty... uskoro ce jos izaci neke Symbian^3, a na godinu i MeeGo pa ako ti se da cekat pogledaj i to. Ali nikako nemoj uzimat SE. Nokia, HTC, Samsung i iPhone, sve prije SE

15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson mobiteli-problemi
World Championships: 7, GP started: 267, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,435
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice