Sony Xperia XZ2

poruka: 11
|
čitano: 5.335
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Sony Xperia XZ2

https://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz2-review-1735.php

https://www.phonearena.com/reviews/Sony-Xperia-XZ2-Review_id4502

 

 

Ovaj mob i nije nešto popularan, možda bih prednost dao cijeni, 6tkn za jedan flagšip, koji je/će bit jefitniji od (S9) trenutnih/nadolazećih (U12, G7, Nokia 9 ili kak se god već bude zvala).

Dizajn, kao da gledam U11, zadnja strana

 

Baterija je čak, huh, (onak na prvu) solidna, al na testovima se pokazala jaaako dobra do odlična, 3180mAh i 5.7" ekran znači na tom polju skoro pa briljira..

Kamera bolja neg prethodni modeli, al mislim da nije u razini prošlogodišnjih (U11, Pixel 2, S8 itd) modela, a za tekuću godinu, ne znam, teško da će parirat, vidit ćemo u usporednim testovima..

 

Mob je brz, čak i od ajfona x, tu nema greške, sony je napravio odličan posao, sony je poznat po redovitim i brzim ažuriranjima softvera, tak da se neće čekat dugo na android P, dodatni bonus je, podrška za treble...

 

Sviđa mi se display, hdr, 10bitni panel

 

Ono što me bode u oko, dizajn i ta debljina uređaja i kamera, koja mi trenutno nije u vrhu, možda će se to riješit tokom updatea.

 

 

https://www.sancta-domenica.hr/mobitel-sony-xperia-xz2-black.aspx

Poklon sluške, koje nisu za bacit

A bome i dost koštaju, kod nas, oko 2800kn, vani nešto jeftinije..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 13:13 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ2
Ne bih baš uzeo to pored S9 koji je novi na njuškalu oko 5000kn pa i manje. Jedino ako ide na rate a i onda bi se produžio do S9. Jednostavno je kompletniji mobitel po svemu.

Jedino su ove slušalice dobra ponuda.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 13:52 (NorthBlue).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ2

čeka se xperia xz pro

edit: negdje sam bio naletio na to da vani uz mob ide playstation -- https://www.forbes.com/sites/jaymcgregor/2018/03/16/sony-is-giving-away-a-free-ps4-with-xperia-xz2-preorders/#13a9b4021b27

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 15:54 (qwxy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ2
NorthBlue kaže...
Ne bih baš uzeo to pored S9 koji je novi na njuškalu oko 5000kn pa i manje. Jedino ako ide na rate a i onda bi se produžio do S9. Jednostavno je kompletniji mobitel po svemu.

Jedino su ove slušalice dobra ponuda.

 Sluje su među najboljima tog tipa

10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ2

Čekam Xperiu XZs koja ima isti MotionEye senzor ali ovo kaj sam vidio na usporedbi XZ1 i XZ2 je velika razlika u korist novog sustava obrade fotografija. HDR im je i dalje lošiji, low light nešto bolji, video su nešto isto zasrali a panoramu napokon popravili. I dali Samsungu domaći zadatak za Note 9 i 1080p @960fps-a, dok je Samsung njih sredio sa predictive capture u tom dijelu. Očit napredak u svemu osim u dizajnu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia XZ2

Meni se pravo svidja XZ2, sa dizajnom nemam nikakvih zamjerki osim debilnog polozaja fingerprint senzora, ne znam koji debil moras biti da pomislis da postavis senzor na sredinu telefona i jos koliko veci debil moras biti to da odobriš

 

 

kamera standardno ispod konkurencije, ko kupuje Xperiju sigurno ne uzima zbog kamere, sve ostalo mi je ekstra, volim Xperijin software, konacno 18:9 omjer, manji bezeli, kazu da su i sad glasniji zvucnici.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ2
Ima vip sad prednarudžbu te dolazi sa slušalicama.
Imam zamjerku na debljinu i težinu te položaj senzora. S ovim slušalicama su stvarno dali za misliti...
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia XZ2

Izasao XZ2 Premium. Moj iduci mobitel definitivno

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ2

Neloš, al čekam Zacka, a.k.a. Jerrya na youtube da ga testira i po mogućnosti otvori da vidimo zašt je tak debel. 12mm nije baš u skladu sa trendovskim mjerama, pogotovo što npr. XZ ima +/-9

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ2
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ2

Ima li netko mobitel, moze li napisati iskustva, prvenstveno kakva je kamera, a onda i ostalo?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice