T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

poruka: 24
|
čitano: 18.513
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Uskoro mi istice pretplata i sad me zanima da li moram odmah iskoristiti ponudu kupnje povoljnijeg mobitela ili mogu i kasnije?

Sad mi novi mob ne treba, radije bih ga uzeo oko nove godine... Ako mogu kasnije koja je procedura?

 

Tnx 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
guB kaže...

Uskoro mi istice pretplata i sad me zanima da li moram odmah iskoristiti ponudu kupnje povoljnijeg mobitela ili mogu i kasnije?

Sad mi novi mob ne treba, radije bih ga uzeo oko nove godine... Ako mogu kasnije koja je procedura?

 

Tnx 

 

Možeš, barem je tako prije bilo, tebi pretplatnički odnos traje i dalje, ali nemaš ugovorne obveze do potpisavanja novog ugovora.

 

Seronja i klinac foruma NO1, žderite se emancipirani ego cooleri !
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2011 13:28 (woodgamesfx).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
woodgamesfx kaže...
guB kaže...

Uskoro mi istice pretplata i sad me zanima da li moram odmah iskoristiti ponudu kupnje povoljnijeg mobitela ili mogu i kasnije?

Sad mi novi mob ne treba, radije bih ga uzeo oko nove godine... Ako mogu kasnije koja je procedura?

 

Tnx 

 

Možeš, barem je tako prije bilo, tebi pretplatnički odnos traje i dalje, ali nemaš ugovorne obveze do potpisavanja novog ugovora.

 

Super! {#}

Znaci za vrijeme trajanja ugovora mogu kad hocu iskoristiti tu pogodnost? 

14 godina
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

A što se događa s bodovima koje sam skupio,da li propadaju svi ili samo oni koji zastare?

They got money for wars, but can’t feed the poor
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
ja,vrba kaže...

A što se događa s bodovima koje sam skupio,da li propadaju svi ili samo oni koji zastare?

Nakon 31.10 brišu vam se svi t-com bodovi, a t-mobile bodovi ostaju.

 

Ja imam sada oko 18 500 bodova od toga 5000 t-com bodova, pa računam na to da moram sensation kupit do kraja ovog mjeseca.

 

Svaki mjesec vam se briše nešto bodova nakon što ste u pretplati 2 godine.

 

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Nisam htio otvarati novu temu pa cu pitati ovdje. Dali netko zna kako mogu dobiti ispis koliko bi me doticni mob kostao sa bodovima. Nasao sam to jednom prije,sa strane se je bilo u zutom okviru uz koliko bodova i kolika cijena. npr. za ovaj uredaj: http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12...ra=HTSENSATION

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Od danas vam ide izmjena, više nema bodova na kredit, i drugačiji su novčani popusti na cjenu uređaja, pa je tako od danas:

6000 bodova=200kn popusta

120000 bodova=400kn popusta

18000 bodova= 600kn popusta

 

Ako ste se pitali čemu sad ukidanje pogodnosti, popusta, skuplji uređaji, to je zato što smo dobili ono što smo i tražili, izmjene i dopune ZEK-a glede raskida pretplatničkog odnosa.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

e to te ja tampi ! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Vadim temu iz mrtvih :D

 

Pitanje.

 

Otac ima ugovor sa t-mobileom. Imao je flex tim ali je ta tarifa ukinuta, tako da ne znam koju ima sada. Ali, pričaju ljudi da se prije isteka ugovora (3 mj.) može produžiti isti.

 

Istina? Ili samo mit?

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
nul-3 kaže...

Vadim temu iz mrtvih :D

 

Pitanje.

 

Otac ima ugovor sa t-mobileom. Imao je flex tim ali je ta tarifa ukinuta, tako da ne znam koju ima sada. Ali, pričaju ljudi da se prije isteka ugovora (3 mj.) može produžiti isti.

 

Istina? Ili samo mit?

 

Koliko ja znam, u poslovnoj tarifi je bilo 6 mjeseci do isteka ugovornih obveza mogučnost produljenja ugovorne obveze po pretplatničkom odosnu, ukratko da moguće je.

 

 

14 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
woodgamesfx kaže...
nul-3 kaže...

Vadim temu iz mrtvih :D

 

Pitanje.

 

Otac ima ugovor sa t-mobileom. Imao je flex tim ali je ta tarifa ukinuta, tako da ne znam koju ima sada. Ali, pričaju ljudi da se prije isteka ugovora (3 mj.) može produžiti isti.

 

Istina? Ili samo mit?

 

Koliko ja znam, u poslovnoj tarifi je bilo 6 mjeseci do isteka ugovornih obveza mogučnost produljenja ugovorne obveze po pretplatničkom odosnu, ukratko da moguće je.

 

 

Uf, uf :D Dojdem s mora i onda vamo, tamo nekakav Galxy, HTC, |phone :D

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Imam jedno pitanje u vezi produljenja preplate

 

Ja, majka, otac i brat imamo još staru tarifu flex obitelj 500 kako te tarife više nema moramo svaki za sebe uzeti 

 

znači npr brat bi ukinuo, otac bi uzeo tarifa s ( extra total + ) , majka xs ( priča ) , ja isto s ( extra total + )

 

fora je u tome što se moram ići u t mobile centar da se podesi jer isto osim promjene tarifa otac misli prebacit na obrt od majke i sebe dok bi ja uzeo za mlade ( popust 50% na tarifu 125 kn na 62.5 kn ) ali kako ne mogu uzet za malde i obrt tako da ću ja ipat zasebno.... 

 

problem je u tome što mobiteli su cca 200 kn skuplji ako se uzima u t mobile centru e sad ako bi otac išao ukinuti i moj broj ostaviti free znači bez preplate ja bi uzeo sljedeći dan preko neta neki mobitel a jel mogu na taj način i dobit popust za mlade ( 50% znači sa 125 kn na 62.5 kn ) ili baš osobno moram do t mobile centra ako pak idem onda ću izbugiti tih 200 kn koliko ću morat više doplatiti mobitel 

 

e sada što na kraju može otac mene izbaciti iz tarife i da mi ostane free

pa od doma uzeti mobitel i dobiti popust za mlade

ili pak moram do centar e sad da li će mi tamo progledati kroz prste i dobiti taj popust koji se dobira preko web kupovine????

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2012 22:20 (Jim Carrey).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Mislim da je najbolje da ti roditelji plate neki tečaj iz hrvatskog jezika, jer si polupismen.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 11:25 (popo).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
popo kaže...

Mislim da je najbolje da ti roditelji plate neki tečaj iz hrvatskog jezika, jer si polupismen.

 

 

kakav si ti kralj.hahahhaha

 

15 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
Jim Carrey kaže...

Imam jedno pitanje u vezi produljenja preplate

 

Ja, majka, otac i brat imamo još staru tarifu flex obitelj 500 kako te tarife više nema moramo svaki za sebe uzeti 

 

znači npr brat bi ukinuo, otac bi uzeo tarifa s ( extra total + ) , majka xs ( priča ) , ja isto s ( extra total + )

 

fora je u tome što se moram ići u t mobile centar da se podesi jer isto osim promjene tarifa otac misli prebacit na obrt od majke i sebe dok bi ja uzeo za mlade ( popust 50% na tarifu 125 kn na 62.5 kn ) ali kako ne mogu uzet za malde i obrt tako da ću ja ipat zasebno.... 

 

problem je u tome što mobiteli su cca 200 kn skuplji ako se uzima u t mobile centru e sad ako bi otac išao ukinuti i moj broj ostaviti free znači bez preplate ja bi uzeo sljedeći dan preko neta neki mobitel a jel mogu na taj način i dobit popust za mlade ( 50% znači sa 125 kn na 62.5 kn ) ili baš osobno moram do t mobile centra ako pak idem onda ću izbugiti tih 200 kn koliko ću morat više doplatiti mobitel 

 

e sada što na kraju može otac mene izbaciti iz tarife i da mi ostane free

pa od doma uzeti mobitel i dobiti popust za mlade

ili pak moram do centar e sad da li će mi tamo progledati kroz prste i dobiti taj popust koji se dobira preko web kupovine????

Nije mi jasno zasto ste jos na tome flex 500.Ove nove tarife Extra total su puno jeftinije i nema uspostave poziva.Moraš otići u t-centar i uzet tu tarifu,ako zelis taj popust za mlade.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 11:40 (razer1911).
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Zato jer sam bio na ugovoru 2 godine. Istekao je prošli mjesec ali kako nije bilo vremena otac je tek uspio otići do t-mobile-a drugog ovog mjeseca ali tarifa vrijedi cijeli mjesec pa je ostavio možda ponude koji bolji mobitel.

 

@popo jadni tvoji roditelji kad jedino što znaš zinut iz gubice je vrijeđanje. lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Pozdrav. Novi sam na forumu i imam jedno pitanje, a mislim da bi mi tu najbolje mogli odgovoriti. Može li se u T-Mobile-u nakon 6 mjeseci prebaciti iz Extra total+ M tarife u S? Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Bez problema se možeš prebaciti na nižu tarifu nakon 6 mj...

Never trust a computer you can't throw out a window.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2012 18:20 (BOGDO).
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
Da, ali nisam siguran da li se to odnosi na 6 mjeseci kalendarski ili na 6 (na vrijeme) placenih racuna. Ja sam se nakon 8 mjeseci (besplatno) prebacio s Extra Total M na Extra Total+ S, a ako ti je manje od 28 godina imaš i 50% popusta u toj tarifi.
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
11 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel

Računi se plačaju preko trajnog naloga, tako da su odma plačeni ;)
Znaći li to da mogu uzet neki mobitel, npr. Galaxy SII po cijeni od 1100 kuna (umjesto 3000 u S tarifi), plačam viši račun 6 mjeseci i onda se mogu prebaciti na nižu tarifu?

14 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
The Man kaže...
Da, ali nisam siguran da li se to odnosi na 6 mjeseci kalendarski ili na 6 (na vrijeme) placenih racuna. Ja sam se nakon 8 mjeseci (besplatno) prebacio s Extra Total M na Extra Total+ S, a ako ti je manje od 28 godina imaš i 50% popusta u toj tarifi.

Na 6 plačenih računa se to odnosi.

Never trust a computer you can't throw out a window.
14 godina
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
cro_scouser kaže...

Računi se plačaju preko trajnog naloga, tako da su odma plačeni ;)
Znaći li to da mogu uzet neki mobitel, npr. Galaxy SII po cijeni od 1100 kuna (umjesto 3000 u S tarifi), plačam viši račun 6 mjeseci i onda se mogu prebaciti na nižu tarifu?

Ne nemožeš uzeti nikakav mobitel. Mobitel kupuješ naravno uz zasnivanje nove preplate, mobitel eventualno moš kupiti nakon 2 godine i produženja ugovora, a u međuvremenu nemožeš uzimati novi mobitel na teret iste preplate.

Never trust a computer you can't throw out a window.
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
Da, ali za svaki slučaj nazovi 0800 1550 i provjeri.
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Mobile - produženje pretplate i novi mobitel
Da, ali za svaki slučaj nazovi 0800 1550 i provjeri.
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice