Vip-pretplata

poruka: 12
|
čitano: 10.005
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vip-pretplata

ej pozz

et imam pitanje!

znaci ja imam sad mob na bonove. moja mama i dvije sestre imaju na pretplatu u vipu.

sad mene zanima dal ima neka tarifa da ja i moj brat idemo na pretplatu da bude to povoljno!

znaci nas bi bilo 5 na pretplati.

zna neko nesto o tome?

Nokia 5800 XM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vip-pretplata

Sve ovisi o tome koliko trošite. Dakle, kada pređete na pretplatu (i uz to imate pravo na neki novi mobitel sa velikim popustom) imate opcije od 0 kuna osnovne pretplate do 500 kuna pretplate (koje naravno možete potrošiti za razgovore, poruke itd.). No, o tome sve piše tu.

Groucho Marx: I refuse to join any club that would have me as a member.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Vip-pretplata

jel ima eko neka iskustva?

Nokia 5800 XM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip-pretplata

znam da je najbolje kolko stavis na račun toliko potrošiš i miran si da ti nece doc racun od par tisuća kuna :D

Izrada CLan WEB-ova (www.ubizec-hosting.tk),Ubizec Clan(www.ubizec-clan.tk),Ubizec Forum(www.ubizec-forum.tk),Ubizec Radio(www.ubizec-radio.tk)
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2010 18:03 (UBIZEC cORPORATION).
15 godina
offline
RE: Vip-pretplata
UBIZEC cORPORATION kaže...

znam da je najbolje kolko stavis na račun toliko potrošiš i miran si da ti nece doc racun od par tisuća kuna :D

koja je to tarifa?

a jel treba platit npr 50 kn + ono sta potrosis?

Nokia 5800 XM
14 godina
neaktivan
offline
Vip-pretplata

ehh domy domy...nije mislio na tarifu,vec na bonove.koliko platis toliko trosis!

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vip-pretplata
stevan94 kaže...

ehh domy domy...nije mislio na tarifu,vec na bonove.koliko platis toliko trosis!

aha hvala hahahaha :DD

Nokia 5800 XM
14 godina
neaktivan
offline
Vip-pretplata
Bok, novi član ovdje !!! Poz svima! Meni je najbolje na bonove, još uvijek imam u noćnim morama račune na kraju mjeseca!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vip-pretplata
wanderer kaže...
Bok, novi član ovdje !!! Poz svima! Meni je najbolje na bonove, još uvijek imam u noćnim morama račune na kraju mjeseca!

i meni jer sam jos maloljetan :P

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
Vip-pretplata

Danas je došao lik doma i nudi prelazak na VIP pretplatu ali preko neke Significo firme.Pošto nisam doma bio Stari mi je prepričao ukratko i nisam baš sve skužio.

Kao potpišeš ugovor na 6.mjeseci i nemaš pretplate,plaćaš 0.91kn prema svim mrežama i 10kn radijske frekvencije...E sad pošto ja to ne vidim na Vipnetovim stranicama baš mi i nije jasno,a za tu drugu firmu nisam čuo pa me zanima jel zna netko nešto i da napiše malo više...

Da nije to kakva muljaža?

 

hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 20:12 (Zdravko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vip-pretplata
Zdravko kaže...

Danas je došao lik doma i nudi prelazak na VIP pretplatu ali preko neke Significo firme.Pošto nisam doma bio Stari mi je prepričao ukratko i nisam baš sve skužio.

Kao potpišeš ugovor na 6.mjeseci i nemaš pretplate,plaćaš 0.91kn prema svim mrežama i 10kn radijske frekvencije...E sad pošto ja to ne vidim na Vipnetovim stranicama baš mi i nije jasno,a za tu drugu firmu nisam čuo pa me zanima jel zna netko nešto i da napiše malo više...

Da nije to kakva muljaža?

 

hvala!

po meni to je muljaža :S

Nokia 5800 XM
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vip-pretplata

NIJE MULJAŽA!

 

To je jedini partner vipneta u Hrvatskoj koji ima pravo prodavati tu tarifu...nećete je naći ni u vipu ni na njihovim stranicama...ako ima zainteresiranih onda nazovite korisničku službu i pitajte pa se uvjerite...i usput tarifa je EASY+PROMO, košta 10 kn radijske frekvencije + ono šta potrošiš...pozivi su 0,91 lipu prema svima...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice