Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

poruka: 14
|
čitano: 21.433
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone
pitanje

Znači ovako:

 

Imam iPhone (1.1.4) natovaren razno-raznim aplikacijama koje se inače mogu deinstalirati u instaleru, ali sam ja pametan :) mislio da oko ga ponovno jailbreakam da će se on vratiti na tvorničke postavke, i te sve aplikacije da će se izbrisati.

 

Naravno bio sam u krivu!!!!

 

...i sada kad sam ga jailbreakao u instaleru više pod opcijom uninstal nemam ništa.

 

Neke stvari sam uspio nači pod opcijom instal, ponovno ih instalirao te ih sada kao takve mogu obrisati, ali fora je u tome da sam ja bio upisivao neki milijun novih sourceva i sad ima programa koje više nikako nemogu naći te ih nemogu izbrisati

 

Da li itko zna neki program pomoću kojeg bi ih sve mogao izbrisati ili kako da već vratim tvorničke postavke.

 

btw. kad u itunesima idem na restore traži me konekciju na net, pa me strah da mi ga ne napravi update na 2.0 software

 

Svaka pomoć je dobrodošla

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

Nešto sam ti našao, sad ti kopaj dalje...

 

http://forums.ilounge.com/showthread.php?t=216313

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

pa SSH-aj se u njega i manulano izbrisi
I zasto ne pređes na 2.1 ?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

iman ajFon tako bez brige,

odi u ajTjunes i onde ajde na restore. Pitat ce te jel zelis update na v2, ti klikni na NE. kad se izvsi update, ponovi postupak sa jailBreakerom. JailBraker sluzi SAMO i SAMO i JEDINO za otkljucavanje ajFona. , i za jos neke sitnice...

 

 

 

 

Bez brige stari, slobodno sve mozes napravit u ajTjunesu, bar je meni uspjelo.

 

 

 

 

br.2

sto se tice v2::::

 

razlika je jedino u broju aplikacije (kojih je vec ,s obziron na starost verzije, poprilicno) i jos nekim sitnim detaljima koji nemaju velikog utjecaja na sveukupan rad iPhonea, po mom misljenju.

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

1.Jailbrake no otkljucava iphone nego mu samo omogucava rad ali ne koristi GSM/3g (to sto neki tool-ovi nude unlock funkciju je druga stvar)
2.2.x je puno stabilnija i brza od 1.1.x,a ako je first gen iphone moze se jednostavno sa cydia-e skinut bootneuterer i eto i unlock...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

Verzija 2.1 + Jailbreak ti donosi jos jednu mogucnost, a to je da mozes instalirat aplikacije za iPhone skinute preko torrenta (koje se inace u appstoreu placaju!).

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone
autorov komentar
puma1400 kaže...

iman ajFon tako bez brige,

odi u ajTjunes i onde ajde na restore. Pitat ce te jel zelis update na v2, ti klikni na NE. kad se izvsi update, ponovi postupak sa jailBreakerom. JailBraker sluzi SAMO i SAMO i JEDINO za otkljucavanje ajFona. , i za jos neke sitnice...

 

 

 

 

Bez brige stari, slobodno sve mozes napravit u ajTjunesu, bar je meni uspjelo.

 

 

 

 

br.2

sto se tice v2::::

 

razlika je jedino u broju aplikacije (kojih je vec ,s obziron na starost verzije, poprilicno) i jos nekim sitnim detaljima koji nemaju velikog utjecaja na sveukupan rad iPhonea, po mom misljenju.

 Nemogu ga restorati bez da napravim update jer mi daje opciju restore & update  i cancel - tako da to nemogu (neželim) raditi
A što se tiče v2 nisam je nigdje vidio uživo pa me strah, kako ona funkcionira, jel ona ima instaler, jer nemam doma wireles tako da ga nemogu ssh-at već mogu samo kad dođem na kavu spojiti se na wireles pa skinem šta mi treba sa instalera
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

...

 

 

lol....

 

 

 

eo ovako, IMAS instaler i to još bolju verziju s jos vise programa.

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

on ga je želio restorati, a ne restartati.

 

RESTORE--->izbrisati sve, pa čak i software, i onda ga opet ubaciti (glavni software). Nešto kao reinstalacija Windowsa.

RESTART--->gašanje pa paljenje, ili ponovno paljenje glavnog Software. Bez brisanja ikakvih datoteka ili pak glavnog SOftware.

 

Ps. Ne baljezgalj o nečemu o čemu nemaš blage veze...

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

Moj bed.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 19:17 (Ian).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone

Evo posto jos nije gotovo

Restore radis vako uzmes firmware koji hoces (ja bi ti preporucio 2.x.x ali ako neces) i skines ga,onda stavis iphone u DFU mode i spojis na komp,u itunes-u ti se pojave one opcije ti drzi shift i pritisni restore onda odes i nađes firmware (gdje si ga skinuo) onda ces imati cistu zakljucanu verziju iphone-a onda ako hoces odkljucat/jailbrake-ovat koristi ili ziphone (1.1.4) ili quickpwn/winpwn/pawn,instaliraj cydia-u i onda se spojis na cydia-u i skines bootneuterer (ako nisi nastiao otkljucavanje) pri jailbrake-u i eto malo pratis quickpwn instrukcije i na 2.x.x si sa 0 podataka...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone
xxtoni kaže...

Evo posto jos nije gotovo

Restore radis vako uzmes firmware koji hoces (ja bi ti preporucio 2.x.x ali ako neces) i skines ga,onda stavis iphone u DFU mode i spojis na komp,u itunes-u ti se pojave one opcije ti drzi shift i pritisni restore onda odes i nađes firmware (gdje si ga skinuo) onda ces imati cistu zakljucanu verziju iphone-a onda ako hoces odkljucat/jailbrake-ovat koristi ili ziphone (1.1.4) ili quickpwn/winpwn/pawn,instaliraj cydia-u i onda se spojis na cydia-u i skines bootneuterer (ako nisi nastiao otkljucavanje) pri jailbrake-u i eto malo pratis quickpwn instrukcije i na 2.x.x si sa 0 podataka...

 je, sve si ti to dobro rekao.

Ali ne shavačaš da tip nema pojma o tome. Ovon porukon ga jedino možeš zbuniti. Ako mu budeš želio objašnjavati, onda mu radije ispričaj korak po korak..
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone
autorov komentar
puma1400 kaže...
xxtoni kaže...

Evo posto jos nije gotovo

Restore radis vako uzmes firmware koji hoces (ja bi ti preporucio 2.x.x ali ako neces) i skines ga,onda stavis iphone u DFU mode i spojis na komp,u itunes-u ti se pojave one opcije ti drzi shift i pritisni restore onda odes i nađes firmware (gdje si ga skinuo) onda ces imati cistu zakljucanu verziju iphone-a onda ako hoces odkljucat/jailbrake-ovat koristi ili ziphone (1.1.4) ili quickpwn/winpwn/pawn,instaliraj cydia-u i onda se spojis na cydia-u i skines bootneuterer (ako nisi nastiao otkljucavanje) pri jailbrake-u i eto malo pratis quickpwn instrukcije i na 2.x.x si sa 0 podataka...

 je, sve si ti to dobro rekao.

Ali ne shavačaš da tip nema pojma o tome. Ovon porukon ga jedino možeš zbuniti. Ako mu budeš želio objašnjavati, onda mu radije ispričaj korak po korak..
 Hvala puma na razumijevanju!!!!
Znači:
U itunesima idem na restore & backup, automatski mi se s neta skine 2.1 firmware, instalira se,
zatim pomoću  quickpwn/winpwn/pawn (jel su to tri različita programa ili jedan?) ga otključavam
e sad dalje sam u potpunosti izgubljen
što je cydia?
kako se spojim na nju? (jer ako mi treba wireles to mi je problem jer ga kod kuće nemam)
što je bootneuterer?
Znam, hrpa pitanja, ali cijenim vašu pomoć!!!
U svakom slučaju i to do sada je velika pomoć
Hvala mami i tati koji su me napravili, jer da me nema mnogo ljudi bi bilo u velikoj zabludi!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2008 14:40 (D3nnis).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje tvorničkih postavki na iPhone
D3nnis kaže...
puma1400 kaže...
xxtoni kaže...

Evo posto jos nije gotovo

Restore radis vako uzmes firmware koji hoces (ja bi ti preporucio 2.x.x ali ako neces) i skines ga,onda stavis iphone u DFU mode i spojis na komp,u itunes-u ti se pojave one opcije ti drzi shift i pritisni restore onda odes i nađes firmware (gdje si ga skinuo) onda ces imati cistu zakljucanu verziju iphone-a onda ako hoces odkljucat/jailbrake-ovat koristi ili ziphone (1.1.4) ili quickpwn/winpwn/pawn,instaliraj cydia-u i onda se spojis na cydia-u i skines bootneuterer (ako nisi nastiao otkljucavanje) pri jailbrake-u i eto malo pratis quickpwn instrukcije i na 2.x.x si sa 0 podataka...

 je, sve si ti to dobro rekao.

Ali ne shavačaš da tip nema pojma o tome. Ovon porukon ga jedino možeš zbuniti. Ako mu budeš želio objašnjavati, onda mu radije ispričaj korak po korak..
 Hvala puma na razumijevanju!!!!
Znači:
U itunesima idem na restore & backup, automatski mi se s neta skine 2.1 firmware, instalira se,
zatim pomoću  quickpwn/winpwn/pawn (jel su to tri različita programa ili jedan?) ga otključavam
e sad dalje sam u potpunosti izgubljen
što je cydia?
kako se spojim na nju? (jer ako mi treba wireles to mi je problem jer ga kod kuće nemam)
što je bootneuterer?
Znam, hrpa pitanja, ali cijenim vašu pomoć!!!
U svakom slučaju i to do sada je velika pomoć
 
ne,nemojte da se automatski skine vazno je da imate firmware u file-u radi jailbrake-a
quickpwn i svi ostali su posebno programi (pawn ne radi na Windows-u)
Cydia je novi 2.x.x instaler za iphone
Wireless-om treba ali pri pawn-anju mozete nastimat da vam se pri jailbrake-u otkljuca iphone..
Program koji otkljucava iphone prve generacije
ako stvarno neznate sta i kako
xxtoni_@hotmail.com

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice