WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.751.394
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

 Uvijek postoji najbolji a sad da li je to iphone 7+to cemo rijesiti na temi iphone 7+ ;)

 

Hahaha, i tamo ide.

16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
AnđeoGabrijel21 kaže...

 Jedino ste raspoloženi za svađu i to dand, uragan, kurčevita ovca i knight po novom, kada treba pomoći šutite kao zaliveni. 
 
Ovo je moj jadni post na ovoj temi, bilo je zabavno gledati kako se svađate i tu i tamo piriti vatru, ali nije više

Držite se i uživajte!

 

Ne lupetaj. Tema je itekako bila aktivna i ko moze pomoci i koliko - pomogne, dok se nije pojavilo par iskompleksiranih idiota koji stvaraju šum od kog se skoro i ne vide takvi postovi (sam si se upisao u listu). 

 

9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ajde,dok se vi svađate ja ću na ovaj način probati prodati gotovo nekorištenu futrolu za Lumiu 640.Zainteresirani,javite se porukom.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Formula 1 UWP (službena app)

Vrijeme je za pripreme za novu sezonu. Ljubitelji formule 1 od ove sezone mogu uživati i u službenoj UWP aplikaciji. Za neke informacije se plaća.

Live timing i komentare moguće je dobiti besplatno u nekim drugim aplikacijama, kao npr. PitlaneOne - također UWP, a s feed-om za 2017. krenuti će tijekom veljače.
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito
život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

prodao svoju zadnju lumiu 830. bio na wp-u od 2013.

 

ukupan dojam 830 na wp10 je da je u globalu sve usporenije u odnosu na wp 8.1. denim.

aplikacija za kameru je lošija nego stara lumia camera koju su ugasili, to se posebno vidi na fotkama sa slabim osvjetljenjem.

nakon mjesec dana od stavljanja desetke, "resuming" zasloni su normalna stvar. npr. čitam portale na edgeu, prebacim na whatsapp - resuming od 3-4 sekunde. pošaljem poruku, vratim na edge - opet faking resuming.

aplikacije za fejs i messenger su užasno trome, pale se po 10 sekundi, nakon dužeg korištenja sruše se same od sebe i nakon toga se ruše odmah po paljenju dok se ne resetira mob - ukratko, od početka do sada nije bilo poštene aplikacije za fejs, kako stvari stoje neće je ni biti.

whatsapp pali sporije i ukupno je tromiji nego na 8.1, čekam čak da loadaju razgovori unutar aplikacije...

instagram radi ok, samo uz fejs je največi potrošać baterije, u 15 minuta cugne skoro 10% baterije.

groove music - u 2017. nema opcije (ili je ja ne mogu pronaći?) sa playliste po folderima. 

hrv layout tipkovnice je glupo napravljen, tipke su previše zbijene horizontalno i nema šanse da napišem 3-4 rečenice bez greške, kad se prebaci na US onda je donekle ok, al fale naši znakovi...

outlook sinkroniziran sa gmailom mi ne daje obavijesti kad dobijem mail, već kad uđem u aplikaciju iako je u opcijama upaljeno da odmah dobijem notifikaciju i da se konstatno osvježava inbox - al izgleda da nešto ne štima.

 

kad sam uzeo prvu lumiu, platforma je imala budućnost, dolazile su nove aplikacije, rastao je broj korisnika i onda kiksaju sa desetkom koja radi tromije nego 8.1 (a brz rad na uređajima srednje i niže klase je bio možda i jedina prava prednost WP-a) i prestanu izbacivat nove lumie, još uvijek nema nekih aplikacija - npr. app za erste banku, nema nativnih googleovih appova itd.

 

sve u svemu šteta.

 

 

 

yippee ki-yay
 
10 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Prince-Artas kaže...

 

 

nije ukinuo aplikaciju već neće dobivat više ažuriranja.. a i tko je blesav da kupuje mobile verziju kad desktop verziju može licencu koristiti na drugoj platformi, zato su radije ljudi zaobilazili mobile verziju Minecrafta

 

ajde priznajte tko je uopće kupio... 

 

 

btw.

 na Windows 10 PC, još 4 dana traje popust za Minecraft i košta 78 kn (inače je 212 kn)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 22:00 (dadn).
13 godina
offline
WindowsPhone - Općenito
Nije stvar u tome koliko je nas kupilo igru nego poruka koju Microsoft šalje developerima ovakvim činom. Zašto bi se netko drugi trudio zbog OS-a koji ima 1% udjela kad i onaj koji ga razvija ne čini ništa kako bi privukao nove korisnike nego stalno radi nešto suprotno.
Inače me ne zanima Minecraft i nebi to skidao da mi plate.
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@5220 - slažem se da je "stvar" u poruci koju MS šalje. A poruka glasi - ako nešto nije tržišno isplativo nema smisla trošiti novce u razvoj toga.

Minecraft je tržišno neisplativ na mobilnoj platformi i nema smisla ulagati u njegov razvoj. Mobilna platforma je isplativa pa se u njen razvoj i dalje ulažu novci. Stvar je vrlo jednostavna.

Developer-i su motivirani isključivo profitom. Tjedno izlaze nove aplikacije i ažuriranja starih - ali isključivo kad donose profit. Tjedno se javljaju novi autori aplikacija koji nalaze interes u ovoj platformi. Nema tu sentimenta.

Ako pričamo o sve većoj pojavnosti UWP aplikacija, onda ne možemo pričati o 1% tržišnog udjela - jer se te aplikacije odnose na pola milijarde korisnika, trenutno. Tu je dovoljno prostora za profitabilnost, pa developer-i pronalaze interes za razvoj aplikacija za ovu platformu, pa se iz tjedna u tjedan javljaju nove aplikacije.

Uvjeravam te da za svih 250.000 aplikacija koje su trenutno dostupne za ovu platformu ima dovoljno profitabilnog interesa. Ljubav je tu sekundarna, kad uopće i postoji.
16 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...

Minecraft je tržišno neisplativ na mobilnoj platformi i nema smisla ulagati u njegov razvoj. Mobilna platforma je isplativa pa se u njen razvoj i dalje ulažu novci. Stvar je vrlo jednostavna.

Sektašu nauči se čitati, Minecraft itekako postoji na mobilnim platformama koje imaju korisnika, i obje su jučer dobile nadogradnju.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojang.minecraftpe

https://itunes.apple.com/us/app/minecraft-pocket-edition/id479516143?mt=8

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Prince-Artas kaže...
dick_of_the_sheep kaže...

Minecraft je tržišno neisplativ na mobilnoj platformi i nema smisla ulagati u njegov razvoj. Mobilna platforma je isplativa pa se u njen razvoj i dalje ulažu novci. Stvar je vrlo jednostavna.

Sektašu nauči se čitati, Minecraft itekako postoji na mobilnim platformama koje imaju korisnika, i obje su jučer dobile nadogradnju.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojang.minecraftpe

https://itunes.apple.com/us/app/minecraft-pocket-edition/id479516143?mt=8

 Nema smisla.

 

https://sensortower.com/ios/us/mojang/app/minecraft-pocket-edition/479516143/

Estimated revenue 6mil dolara u 12. mjesecu.

 

Što je najbolje od svega, Microsoft je vlasnik Mojanga.

Swedish latin super funk.
8 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

dick_of_the_sheep 

kakvog interesa? Koliko Univerzalnih si ti kupio? Koliko ih znas da su kupili? Ja niti sam kupio niti cu kupiti niti znam ijednu vrijednu koristenja....Pricam o windowsima a kamolio o mobitelu. Samo ti sanjaja ali trend vec godianma govori drugacije. MS je morao i treba gurati minecraft iako nema interesa ali nema interesa da gura mobilnu platformu koje je statisticka greska na trzistu pa gura....

Samo ti i jos trojica takvih ne vidite sta se desava. MS je digao ruke od toga... Support prepustili van firme napustaju Minecraft novih telefona nema na vidiku.... JA ne znam na cemu ti zasnivas svoj optimizam jer nema apsolutno niti jednog pokazatelja  koji govori u prilog svijetle buducnosti....

 
0 4 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Torent,,,piči doktorima dok ti nebu prekasno. I na ovoj i na ios temi imas iste simptome koji nisu za zanemariti...
 
7 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Sreca pa imam kvalitetne sagovornike koji argumentovano razgovaraju....

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@Prince-Artas
@sirka666 - ja sam mislio da komuniciram s dovoljno inteligentnim bićima, a ne s Androidašima. Pa ću vam neke stvari još jednom pojasniti.

Neprofitabilna je nadogradnja aplikacije na ovoj platformi, o kojoj se ovdje raspravlja. WP korisnici očito to više vole raditi na OPC-u nego li na telefonu. Razumljivo, s obzirom na razliku u veličini zaslona.

Androidaši su inače neracionalni (nerazumni) što se najbolje vidjelo ljetos po lovu na Pokemone. Pa me ne čudi da se igraju na 4,5-5 colnim zaslonima.

Nadalje sam kazao kako se tjedno javljaju nove aplikacije koje imaju profitabilnost. I to je to. Krajnje jednostavno za razumjeti. Sve što je profitabilno postoji i razvija se - i obrnuto.

BTW. Jeli ovaj zadnji malware na Androidu kome od vas zaključao mob i tražio otkupninu? Vidim da se i policija digla na noge, oko toga. Očito, nije rijetkost ! ! !



 
4 5 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Opet premisa da su WP korisnici neka posebna sorta ljudi... Neprofitno jer vas je malo a ne jer ste posebno inteligentiniji za razliku od ostatka korisnika mobilnih telefona.... Ako tebe veseli da mislis da ste nadprosjecno inteligenti samo naprijed ali trziste je neumoljivo... Jednostavno vas je premalo....

Da svi korisnici w10m platforme kupe neku aplikaciju to je 0,4% trzista. Da bi toliko trzista zauzeo na andriidu potrebno je da neku aplikaciju kupi svaki 215-ti korisnik......

 

A MS samo govori koliko vjeruje u tu platformu.....

13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Bravo torent, samo ti reci njima kaj te muci ;)
 
1 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čak policija izlazi s priopćenjem za javnost o opasnom i raširenom malware-u koji napad Android mob. - a nitko od vas androidaša ga još nije doživo. Baš čudno.
 
1 1 hvala 1
16 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Možda to više govori o tom policijskom saopštenju?  Ako te baš zanima i nepoverljiv si, mogli bismo svi da ti okačimo screenshotove ili fotografije naših živih i zdravih Android uređaja, al' onda bi opet bilo Androidaši nam spamuju temu. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Kak se i nece zaraziti kad ne zele instalirati antivirusni... Ne znam za ostale, al torent nema antivirusni
 
2 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

probudim se a na ovoj temi opet zlato 

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Mozda trend w10m i nije bas obecavajuci ali kakvih tek problema ima android kad su neki tolko nezadovoljni pa pisu ovdje,pogotovo cajna boysi
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
davor333 kaže...
Kak se i nece zaraziti kad ne zele instalirati antivirusni... Ne znam za ostale, al torent nema antivirusni

 za ovake korisnike je os zatvorenog tipa, npr wp ili ios jer os otvorenijeg tipa u rukama ovakih korisnika je defiitivno ka da ditetu u ruke daš nožice i upaljač, isprogramirana katastrofa

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Dobro je sve 2

Zaključak: Mi WM juzeri smo poslovni ljudi koji nemaju vremena za trčanje ili smo gojazni i volimo papati.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 11:00 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
IZ POLICIJSKOG PRIOPĆENJA OD 18.1.2017.

"U posljednje vrijeme policija zaprima sve veći broj prijava građana kojima je malver (zlonamjerni softver) zaključao pristup na mobilnim telefonima. Kako bi se ponovo otključao pristup mobilnom telefonu, od vlasnika telefona traži se otkupnina kako bi im počinitelji dozvolili ponovni pristup."

Kaže policija "sve više" - a od vas androidaši glasa čuti nije. Kažem "androidaši" jer WP je za sada imun na malver.
 
0 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Mozda trend w10m i nije bas obecavajuci ali kakvih tek problema ima android kad su neki tolko nezadovoljni pa pisu ovdje,pogotovo cajna boysi

 krivo gledaš na to, ja kući imam tri psa i sa sva tri sam savršeno zadovoljan, svejedno kad vidim nekog nesretnika na cesti stanem i pomognem mu ili često odem do azila i pomognem psma u nevolji

iPhone is a smartphone for dumb people
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ha ha
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Prava usporedba je da je wp tigar
 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Prava usporedba je da je wp tigar

 prije štene sa tri noge, nu prosvijetli me koji ono novi wp mobiteli izlaze u dogledno vrijeme 

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Noćas izbačen novi build (15014), glavna vijest je mogućnost kupovina e-knjiga za korisnike iz SAD-a, sve ostalo su ispravci problema.

Problem je što sam zapeo na buildu 14977 starom mjesec dana, mobitel ne pronalazi nova ažuriranja. Ovo sam primjetio kada je izašao 15007, ali sam mislio da će novi build riješiti probleme. Izgleda da me čeka još jedan reset...

 

A što se tiče malwarea i androida, smatram idiotom svakoga tko svjesno klikne na nešto ovakvo(screenshot u privitku) i pokupi neku gamad. Tko god se drži provjerenih aplikacija sa google playa i koristi mozak pri surfanju neće imati problema sa androidom

 

 

 

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
1 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice