WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.760.069
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
nicky.sl kaže...
knight kaže...
Haha, Torent nam se razbjesnio. Mozda da kupi flagship android i dira ga. S manje laga i trzanja bi bio zadovoljniji. :)

Razbjesnio 

 Hehehhehehehe urnebesna ekipa ;) Zato i dolazim ovdje ;) Torent je promijenio vise flagshipva nego vecina ovdje tako da ne brinete ;) A i sad ima flagship naravno ;)

Čitatelj kaže...
Ljut je jer pri kreiranju MS accounta je potrebno staviti i datum rodjenja, nakon cega mu nije bilo dozvoljenjo skidanje aplikacija jer treba iskljuciti roditeljsku zastitu za maloljetne osobe.

A isto treba vrijediti i za internet usluge.

 Torent ima pretplatu na 2 licence oficce 365 i 1TB na one drive. A ti? ;) Jbg mogu sebi priustiti kao i flagship mobitel svake godine pa se ne moram patiti sa proslogodisnjim modelima lumia ;)

Next ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...

Google services: GDrive.NET UWP (and 8.1 version) get enhancements.

Eto, i sam Google nas počeo ozbiljnije shvaćati od svojih balkanskih namjesnika.

 Opet lupas a ne provjeris sta lupas ;) Objavila Piachu a mail za podrsku apliakciji je gdrive.net@outlook.com ;)

Jel to komplet google presao na outlook?

 

App nema nikakve veze sa googleom ;)

 

 

Svaki post ti bolji i gluplji od prethodnog ;)

10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...
nicky.sl kaže...
knight kaže...
Haha, Torent nam se razbjesnio. Mozda da kupi flagship android i dira ga. S manje laga i trzanja bi bio zadovoljniji. :)

Razbjesnio 

 Hehehhehehehe urnebesna ekipa ;) Zato i dolazim ovdje ;) Torent je promijenio vise flagshipva nego vecina ovdje tako da ne brinete ;) A i sad ima flagship naravno ;)

Čitatelj kaže...
Ljut je jer pri kreiranju MS accounta je potrebno staviti i datum rodjenja, nakon cega mu nije bilo dozvoljenjo skidanje aplikacija jer treba iskljuciti roditeljsku zastitu za maloljetne osobe.

A isto treba vrijediti i za internet usluge.

 Torent ima pretplatu na 2 licence oficce 365 i 1TB na one drive. A ti? ;) Jbg mogu sebi priustiti kao i flagship mobitel svake godine pa se ne moram patiti sa proslogodisnjim modelima lumia ;)

Next ;)

 Opaaaa, o sebi govoriš u drugom licu.

Meni ne triba oblak jerbo ja sam stara škola pa koristim vanjske diskove.

Flagship mobitele smatram bacanjem novca i nikad za mob neću dati više od 1500kn bez obzira koji je OS gore.

 

ništa mi se neda
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
nicky.sl kaže...
....

 Opaaaa, o sebi govoriš u drugom licu.

Meni ne triba oblak jerbo ja sam stara škola pa koristim vanjske diskove.

Flagship mobitele smatram bacanjem novca i nikad za mob neću dati više od 1500kn bez obzira koji je OS gore.

 

 Ti si mučki provokator ;)

Svako na svoj način troši novac i tvoje razmišljanje je skroz ok ;)

Oblak mi treba radi backupa bitnih stvari jer sa jednom dozivio pošar i izgubio nekakve uspomene koje ne želim da više gubim....

A komp mi pun diskova. sx256 GB ssd raid 0, 1 tb HDD, 350gb HDD x2, 512GB  externi i 2tb externi ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Skidam kapu
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

i meni su jučer obrisali post gdje sam napisao da se šuška o novim wp uređajima do kraja godine i knightu odmah odgovorio na njegov oftopic rage i sad me još naziva idiotom. Al necu ga prijavti, nek mu bude na čast ta ''kultura i kućni odgoj'', te riječi zapravo govore sve o njemu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

šuška se što? umjesto gatanja zakeljite linkove da i drugi vide vijest - i još važnije izvor. sve ostalo je spam i treba ga brisati.

mogu i ja reći samsung i htc 2017. izbacuju nove wp10 fonove. i kaj sad imate od toga?

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

 wwwwwwooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

 

 

To ti šteka tipkovnica ili su tvoje motoričke sposobnosti napokon dosegle tvoj intelektualni status  ??

 

Stari, piči van , došlo proljeće, parkovi i trgovi su puni šarenih komada , odjeća je sve kraća , pa probaj, možda ti se posreći da hapiš kaj....

Većinu dana provedeš prosipajući žuč na winphone ili iphone temama .....  Možda si već i prešao točku na kojoj bi medicina još bila djelotvorna...

Nemaš frendova, frendica, loptu, role, moped neki, biciklo , ... ?  Jel ti lakše kad ovdje opališ nešto za što ti misliš da je pametna kritika ili kaj.. ?

..........................

 

WP je rješenje koja ima svojih prednosti i svojih mana, baš kao i linux , ili zavarena štanga u bolidu..

Onaj kome wp paše kao os, i koji je zadovoljan dostupnim aplikacijama, zasigurno

je u  bestbuy sferi ..........   Imam lumiu a kćer ima najnoviji iphone 7 , i uvjerio sam se da ja na lumiji nisam ništa zakinutiji

u odnosu na njen 7 puta skuplji mob... Hrpu stvari koje ja odradim u par klikova , njoj je to daleko kompliciranije , od yt downloada

do manipulacije datotekama i suradnje sa ostalim devicesima ....

 

 

.............

 
7 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Već sam ranije pisao, al' to nekako brzo zastari na forumu, točnije u ovoj temi. Dakle imam Lumiju 1020 i zanima me da li se isplati stavljati W10. Imam spoznaju da je to izvedivo. E sada ako je ja bih molio par natuknica, al' ako može onako za laike. LP.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
brasko kaže...

Već sam ranije pisao, al' to nekako brzo zastari na forumu, točnije u ovoj temi. Dakle imam Lumiju 1020 i zanima me da li se isplati stavljati W10. Imam spoznaju da je to izvedivo. E sada ako je ja bih molio par natuknica, al' ako može onako za laike. LP.

 Imam i ja, zadnji Build, radi sasvim OK. Ono sto ne radi je stereo snimanje zvuka kod snimanja video sadrzaja.

To radi samo do Denim 8.1 Windowsa, a sa W10 to sluzbeno ne radi. Baterija radi OK.

 

A sad, kako da ti pomognem oko toga, jer spada u modanje samog sistema, ne znam ali si vjest, ali moras u registriju promjeniti

naziv uredja.

 

Ovo ce ti pomoci u tome:

https://forum.xda-developers.com/windows-10/windows-10-mobile/windows-mobile-10-redstone-rs1-build-t3319375

 

http://pureinfotech.com/upgrade-unsupported-phone-windows-10-mobile/

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 22:05 (Čitatelj).
16 godina
moderator
offline
WindowsPhone - Općenito

Mali odmor...

 

 

 
4 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
WindowsPhone - Općenito

Tema otključana, budite on-topic, bez svađanja, ljubav i sreća nek vas prate svud...

 

 

 

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Još jedan srednji prst od microsofta. Poceli prodavat androide.

http://m.windowscentral.com/samsung-galaxy-s8-microsoft-edition
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Cekamo windows edition ili bar sucelje sa plocicama
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Windows edition android telefona? Dual boot?
Neces vjerovao ali to postoji već odavno. Pločice mislim...
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Mislis na hibrid ili bas na android sa plocicama
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Bas sam to vidio.

https://www.indiegogo.com/projects/cerulean-moment-smartphone-for-windows-phone-fans#/backers

Nije bas povoljno za te specifikacije. Cjenovno i po karakteristikama kao Nokia 6, samo sto je Nokia 6 tenk, a ovo kinez vulgaris.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Gdje vadis ove no name kineze?

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Nisam ni ja bas odusevljen,pogotovo sa ekranom ali nema veze,nek se nesto dogadja,pogotovo novi WM koji nema 8xx procesor
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: WindowsPhone - Općenito
5220 kaže...
Još jedan srednji prst od microsofta. Poceli prodavat androide.

http://m.windowscentral.com/samsung-galaxy-s8-microsoft-edition

 ... it will apparently have some features that make it easier to install and use Microsoft apps that don't already come preinstalled on the device, such as Outlook and Cortana...

 

Qué? Cortana na Androidu?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ivan(4) kaže...
5220 kaže...
Još jedan srednji prst od microsofta. Poceli prodavat androide.

http://m.windowscentral.com/samsung-galaxy-s8-microsoft-edition

 ... it will apparently have some features that make it easier to install and use Microsoft apps that don't already come preinstalled on the device, such as Outlook and Cortana...

 

Qué? Cortana na Androidu?!

 Pa da malo ne uprskaju ne bi bili MS ;)

14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Messnager mi ne radi vec 3 dana, probao restart, instalirat ponovno aplikaciju itd itd. Ima jos netko probleme?
Ne znam sta oni rade, ali unistavaju OS!
Od poznate fluidnosti, to sve je krenulo nizbrdo... Jedino sta mi radi kako treba je wapp, ali eto vraga.. wapp web takoder vec tjedan dana se diskonektuje bez razloga.
Uzasno irtiantno!
10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Meni messenger radi uredno

ništa mi se neda
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

facebook messenger ukinuo podršku za windows phone, zato vam ne radi hah

kaže da je potrebno updateati app a updatea nema

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2017 12:48 (EZY-E).
Moj PC  
1 3 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
x360gamer kaže...
Messnager mi ne radi vec 3 dana, probao restart, instalirat ponovno aplikaciju itd itd. Ima jos netko probleme?
Ne znam sta oni rade, ali unistavaju OS!
Od poznate fluidnosti, to sve je krenulo nizbrdo... Jedino sta mi radi kako treba je wapp, ali eto vraga.. wapp web takoder vec tjedan dana se diskonektuje bez razloga.
Uzasno irtiantno!

 

Koji uredjaj i koji OS? Na L650, L950XL i L1020 @zadnji build Win10m , s tim da je L1020 prikazana kao L640 sa RegEditor hackom.

Sve radi OK, Messenger i Messenger Beta uredno updateani (beta ima bug sa 950XL koji jos nije rijesen).

 

EZY-E kaže...

facebook messenger ukinuo podršku za windows phone, zato vam ne radi hah

kaže da je potrebno updateati app a updatea nema

 

Ima, ali samo za Win10m i W10. WP8.x i W8.x sluzbeno prestaje podrska, sto je i ocekivano.

 

Sve ti pise ovdje - meni vise ne radi na N808.

 

https://www.whatsapp.com/faq/en/general/26000006

 

http://www.windowscentral.com/facebook-dropping-support-messenger-and-facebook-apps-older-windows-windows-phone-versions

 

Dobro je sto 90% WP8.x moze na Win10m, vecina sluzbeno, ono manje nesluzbenih

moze i sa RegHackom, sto i nije nekakav problem - upise se da je telefon Lumia 640,

i dobije se sluzbeni update na Win10m - zadnji Creators Update radi puno brze i fluidnije,

osobito na starijim telefonima sa manje RAM-a i dvojezgrenim SoC-ovima.

 

Nisam probao na L1020 jos, cekam sluzbeni build, ali citam da na L925 radi super

preko insidera, a L925 je 99% isti uredjaj kao i L1020, sve osim kamere je isto.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2017 13:15 (Čitatelj).
13 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Ovo ne predstavlja problem za nekoga tko prati ovu temu, ali znam puno ljudi koji su uzeli ili L535 ili L640 kod operatera pod ugovorom i nikada nisu dobili nadogradnju na windows 10 mobile. To je problem prosjecnog WP korisnika, neinformiranost da uopce postoji nadogradnja. A i operateri su lijeni, barem kod nas u BiH, jer jos uvijek nema naznaka da ce pustiti nadogradnju za mobitele zapele na WP 8.1. Tako da je ovo sigurno veliki problem za puno ljudi koji ce nakon ovoga baciti lumie u ladicu i preci na neki android

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Sve Lumie 640 i 535 su dobile nadogradnju, dovoljno je samo instalirati Upgrade Advisor.

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/upgrade-advisor/9nblggh0f5g4

 

Takodjer, Lumia 535 nije nista posebno slaba - u rangu je sa Lumiom 650,

koja ima 100MHz brzi procesor:

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6791&idPhone2=7055&idPhone3=7859

 

 

A ovdje mozes provjeriti koji je zadnji FW sluzbeni za tvoju reviziju mobitela.

 

http://www.lumiafirmware.com/

 

Takodjer mozer preuzeti od drugog cariera i flashati gore.

Na mojoj Lumiji 1020 koja ima Madjarski ROM,

flashan je Finski ROM koji je najnoviji i najstabilniji,

te na njemu je napravljen RegHack te nadogradnjen na zadnji build Win10m.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2017 12:19 (Čitatelj).
12 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Zna li netko zašto se Viber iz čista mira sruši na taj način da traži ponovno ukucavanje koda(Lumia 520 sa  Windows 8.1)?

Instaliram ponovno Viber,a on se pri mirovanju mobitela nakon sat-dva sruši totalno da traži ponovnu instalaciju.Napravim to 2 puta,a onda čekaj 24 sata do nove aktivacije.Stvar se počela dešavati unutar zadnja 3 dana.

Molim da se javi netko ako ima sličan problem ili zna u čemu je stvar.

Whatsup i sve druge aplikacije  rade normalno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Sta trebam napraviti da haknem na svoju L920 na W10 kako bi imao messanger?

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice