WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.760.975
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

ne bude kad vidim na kome svijet ostaje, jako zabrinjavajuće

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Malo si zaglibio, prvo o ficekima, sad te pere vec nesto drugo. Ovo je samo tema o W10M , za sve ostalo molim potraziti odgovarajuce teme.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@karlanal - problem je što ćeš to morati trpiti (još) više narednih godina.

Naime kako stvari stoje "'Fall Creators Update' is indeed coming to Windows 10 Mobile, and to all phones that were 'Creators Update'-provisioned"

Da se podsjetimo, to su:
HP Elite x3
Microsoft Lumia 550
Microsoft Lumia 640/640XL
Microsoft Lumia 650
Microsoft Lumia 950/950 XL
Alcatel IDOL 4S and IDOL 4 Pro
Alcatel OneTouch Fierce XL
SoftBank 503LV
VAIO Phone Biz
MouseComputer MADOSMA Q601
Trinity NuAns NEO

Kako održavanje i razvoj svake verzije podržava se dvije naredne godine - to znači tvoju patnju minimalno do listopada 2019. S idućim verzijama - još i dulje.
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Tom popisu treba dodati i ona dva nova nedavno najavljena,Trekstor i onaj drugi slabiji
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
@karlanal - problem je što ćeš to morati trpiti (još) više narednih godina.

Naime kako stvari stoje "'Fall Creators Update' is indeed coming to Windows 10 Mobile, and to all phones that were 'Creators Update'-provisioned"

Da se podsjetimo, to su:
HP Elite x3
Microsoft Lumia 550
Microsoft Lumia 640/640XL
Microsoft Lumia 650
Microsoft Lumia 950/950 XL
Alcatel IDOL 4S and IDOL 4 Pro
Alcatel OneTouch Fierce XL
SoftBank 503LV
VAIO Phone Biz
MouseComputer MADOSMA Q601
Trinity NuAns NEO

Kako održavanje i razvoj svake verzije podržava se dvije naredne godine - to znači tvoju patnju minimalno do listopada 2019. S idućim verzijama - još i dulje.


HP Elite x3                  2016, February
Microsoft Lumia 550           2015, October
Microsoft Lumia 640/640XL      2015, March
Microsoft Lumia 650           2016, February
Microsoft Lumia 950/950 XL     2015, October
Alcatel IDOL 4S and IDOL 4 Pro   2016, Q3
Alcatel OneTouch Fierce XL      ne postoji u bazi gsmarene
SoftBank 503LV              ne postoji u bazi gsmarene
VAIO Phone Biz              ne postoji u bazi gsmarene
MouseComputer MADOSMA Q601 ne postoji u bazi gsmarene
Trinity NuAns NEO            ne postoji u bazi gsmarene

 

 

 

Vise modela iphonea izadje godisnje nego windows 10 mobile uredjaja od svih proizvodjaca zajedno ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2017 22:22 (Torent).
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
nicky.sl kaže...
davor333 kaže...
Dobro dođe znati na sat, imas i temu o satovima takoder. Koristi trazilicu, hehehe...

 Daj ne poteži ga za jezik, sad ćeš mu morat objašnjavat što je sat i tražilica.

 ti bolje idi slavit pobjedu tamo nego da tu pokušavaš bit humorističan

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

moram se javiti na ovu temu ... slucajno sam ju vidio sa strane na prvoj stranici medju aktivnim temama ... i reko ko kaj ima opce diskutirat o windows phonu ... kad ono imam kaj vidjet .. tu se aktivno raspravlja o tome ..ljudi manite se corava posla i zaboraviti ovu pizdariju od osa sto prije ... koristio ga 3mj i skoro je iso u zid .. ali to je druga prica .... a kaj je najbolje vidim da tu ima ljudi koji jos podrzavaju taj os ....   pa mislim da ima vise smisla pisat o Symbian-u neko o wp osu .. 

 
1 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
sibica kaže...
Svoju Lumiu sam dao majci i sad sam primjetio kako joj zazvoni dolazak sms-a,obavijest o prispjeloj poruci je vidljiva u akcijskom centru,ali nije vidljiva na pločici.Sve je ažurno,stavljeni zadnji updateovi,ali obavijest na pločici i dalje nije vidljiva.

 

Ako mama stisne na obavjest u akcijskom centru, i otvori je, vise nece biti vidljiva na plocici, jer se smatra "procitanom" obavjesti.

 

No ako swipea na desno obavjest, ili stisne "ocisti sve" iz akcijskog centra, obavjesti ce ostati vidljive na plocici, jer su "neprocitane".

 

Sto je i logicno.

16 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Istina, al' ako ju je stisnula u Akcijskom centru, onda ju je valjda time i otvorila i pročitala, pa je ne bi ni očekivala na pločici? Ili je neki drugačiji slučaj?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Samo kod ajfona je glupo, jos uvjek ne znam kako da to rijesim, jer nije logicno.

 

Imam propusten poziv - swipeam na lijevo - imam delete ili view - odaberem view - i ok, nazovem osobu.

Na ikonici telefona mi dalje pise propusteni poziv, sve dok ne otvorim telefon aplikaciju sa pocetnog ekrana i ne kliknem na tu osobu za poziv.

 

Na Windowsima ako se procita obavjest u akcijskom centru, ne prikazuje se duplo kao obavjest na plocici, makar kad se plocica otvori,

podatci su tu (propusteni pozivi, sms-ovi itd), ali ne dupla ti obavjesti u bezkonacno.

9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Evo update,jučer joj došao onaj update.Nakon te instalacije sve opet pokazuje normalno.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Updatei ti dolaze utorkom mjesecno, dakle najcesce prvi utorak u mjesecu, nekad se odgodi za naredni utorak, ako update nije spreman.

7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

E nije nego je update na novi Build sa 540 na 608.

 

Mani se coravog posla, koristan si ko nokat na q. Odi gledat basket molim te.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Bio je update 1703,skinuo se mozda koji dan prije,ali sam tek u nedjelju pokrenuo azuriranje.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Pozdrav, imam microsoft lumia 640 xl dual sim. 8 gb interne memorije i nemam nista pohranjeno osim operativnog sistema naravno. Kada sam dobio obavijest neki dan o ovom novom updejtu i htio da instaliram pise mi da nema prostora i da oslobodim prostor na unutrasnjoj pohrani. Vec par dana mi stalno pokazuje poruku, ima li neko ideju sta da radim? Sta da obrisem ako nemam sta?

Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Hmmm jesi mozda skinuo Windows karte? One puno zauzimaju mjesta.

 

Moj savjet je da prebacis fotografije na cloud i PC, i napravis update, te svakako uzmes MicroSD karticu, bar 16GB Class10.

Sad su toliko povoljne, dobijes ih ispod 10EUR.

10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

Moji komentari te smetaju ali uraganovi i ovog davira te ne smetaju iako vrijedjaju ali oni win phone pa je dozvoljeno ;) dobro te profesori naucili... Bitno je da si principijalan.... A sad nastavi pokusati vrijedjai...

A siguran sam da sam napisao vise on topic postova nego obojica zajedno al zar je to bitno ;) JA sam hejter ;)

 Nisi ti toliki hejter koliko voliš ljudima ići na živce. Poseban gušt ti je ljude izbacivat iz takta glupim komentarima i tvrdnjama koje te nitko ne pita. Uništavaš temu iz svog nekog zadovoljstva.

 

Klasičan primjer trola na kvadrat. 

 

Sigurno u stvarnom životu ne možeš doći do riječi i nitko te ne doživljava pa zato ovdje dolaziš liječiti frustracije. 

MISCREATED
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
nicky.sl kaže...
Torent kaže...

Moji komentari te smetaju ali uraganovi i ovog davira te ne smetaju iako vrijedjaju ali oni win phone pa je dozvoljeno ;) dobro te profesori naucili... Bitno je da si principijalan.... A sad nastavi pokusati vrijedjai...

A siguran sam da sam napisao vise on topic postova nego obojica zajedno al zar je to bitno ;) JA sam hejter ;)

 Nisi ti toliki hejter koliko voliš ljudima ići na živce. Poseban gušt ti je ljude izbacivat iz takta glupim komentarima i tvrdnjama koje te nitko ne pita. Uništavaš temu iz svog nekog zadovoljstva.

 

Klasičan primjer trola na kvadrat. 

 

Sigurno u stvarnom životu ne možeš doći do riječi i nitko te ne doživljava pa zato ovdje dolaziš liječiti frustracije. 

 
Ovaj torent mi je dosadia, prijavia san ga adminima. Offtopic, neslijedi temu, nepostuje pravila foruma etc.

everyday i'm shuffling...
15 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Luka123 kaže...

 
Ovaj torent mi je dosadia, prijavia san ga adminima. Offtopic, neslijedi temu, nepostuje pravila foruma etc.

 Ova i iPhone teme su mu doseg inteligencije, valjda... U iPhone temi je popušio žutog pa je sad došao vamo zajebavat.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
7 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Nisam skinuo nista, a nisi me razumio u mom postu. Nemam NISTA na unutrasnjoj pohrani, ni slika ni nista... Imam 16 giga microSD koja je poluprazna, ali trazi mi da instaliram updejt na unutrasnjoj pohrani.

13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Kad kliknes na pohranu, klikni opet na onu traku da detaljno napise na sto je potrosena pohrana po segmentima (sustav, aplikacije, slike, karte, privremene datoteke, ...) mozda tu nades nesto za obrisati...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

 Microsoft’s next mobile device ‘Surface Phone’ is now rumoured to arrive next year and the report also claims that even third-party Windows Phones are also coming. Rumors surrounding a Surface Phone started way back in 2012 and since then we have seen a lot of reports claiming different features of the ultimate mobile device. 

 

HP to discontinue the Elite x3 flagship Windows 10 Mobile

 

Surface Phone with Andromeda OS is the only hope for Windows Phone’s rebirth

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 14:12 (Torent).
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Strpljen spašen, nema žurbe, kad stigne stigne ;)

 

Taman će tom jednom koji bude koristio uručiti jubilarno kao najvjernijem korisniku.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Meni garant 

MISCREATED
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
AnđeoGabrijel21 kaže...

Strpljen spašen, nema žurbe, kad stigne stigne ;)

 

Taman će tom jednom koji bude koristio uručiti jubilarno kao najvjernijem korisniku.

 I jedinom vjerovatno ;)

15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

moj htc 10 evo već na njuškalu

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Šta kažu milicajci u NYPD- u, jesu na iglama?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Eto ga torent uzazvao HP priopćenje:

HP is always responding to customer feedback to deliver the best product experiences. We remain committed to our mobility strategy and vision and will sell the Elite x3 through 2019 while continuing to enhance our portfolio delivering multi-OS devices, accessories and workflow transformation solutions. Mobility is an exciting and rapidly evolving area, and HP will continue to explore ways to address our customers' mobile computing needs
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice