WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.761.985
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Nisam to jos vidio, al tko zna, mozda imas dovoljno brzu MicroSD karticu, da ju moze koristiti

jednako brzo kao i unutarnju memoriju.

 

Moja MicroSD radi probleme, kod snimanja videa cesto se zblesira. Onda se mob reboota

i mora ispravljati kreske na kartici. Na internu memoriju nema tih problema.

32Gb Patriot MicroSD. Morat cu je promjenit jer vise nema smisla. Kad ju ustekam

u citac na laptopu, uvjek mi kaze da je memorija ostecena, da ju treba preskenirati,

i kad ju preskenira, ne nadje greske, no svejedno tad prikaze podatke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni se često dogodi da kod pokretanja mobitela dobijem obavijest da se SD kartica popravlja, klasa 10 64GB Kingstone
12 godina
online
WindowsPhone - Općenito

Pozdrav.

Imam Lumiu 535 sa WM 8.1 i zadnjih mjesec-dva ne mogu na fejsu otvoriti poruke niti vršiti pretraživanje... Jednostavno ne reagira. Jel to Facebook ukinuo dio podrške za 8.1? A ne bih presao na 10-ku...

Hvala.

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Dex.pwn kaže...
Meni se često dogodi da kod pokretanja mobitela dobijem obavijest da se SD kartica popravlja, klasa 10 64GB Kingstone

 Mozda i tebe kartica zeza kao mene. Ja si gledam uzeti 64Gb Samsung Pro Plus:

www.samsung.com/de/memory-storage/pro-plus-microsd-card-with-sd-adapter-100/MB-MD64GAEU/

 

Pa cu vidjeti kako se ponasa.

 

Spiridon kaže...

Pozdrav.

Imam Lumiu 535 sa WM 8.1 i zadnjih mjesec-dva ne mogu na fejsu otvoriti poruke niti vršiti pretraživanje... Jednostavno ne reagira. Jel to Facebook ukinuo dio podrške za 8.1? A ne bih presao na 10-ku...

Hvala.

 Nema vise podrske za WP8.1 - ili upgrade na W10m ili kupnja novog W10m uredjaja, ili alternativa.

http://www.windowsphonearea.com/facebook-ends-support-messenger-facebook-apps-windows-phone-8-1/

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Support im je i za W10M
10 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Pšto je Microsoft diga ruke od nas posljednjih korisnika njihovog mobilnog OS-a i ja sam diga ruke od njih i prešao na Huawei P Smart s Androidom 8.0

Moja lumia je neslavno završila karijeru i otišla u povijest razbijenog ekrana. Stotinu puta mi je pala i nikad ništa a ekran pukne padom s kauča, nisan moga virovat šta je ve priživila a pad na parket s pola metra ju je dokrjčija. 

 

Mogu reć da sam zadovoljan Androidom, jest da nije to to ali dobro se slaže s Microsoftovim aplikacijama koje sam navikao koristiti (Outlook, OneDrive, OneNote) a i Facebook-ov Messenger radi puno bolje nego na Lumiji. 

MISCREATED
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Moja je samsung evo 64Gb
Life is great
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Recite u kojem formatu trebaju biti formatirane sd kartice?
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Meni ih mob formatira, mislim da je exFAT.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

how the mighty have fallen, pa šta nisi kupia idol 4s ili hp 

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Cemu, kad imam 950 XL? I mislis na Idol 4 Pro?

 

Dobro si me podsjetio - upravo sam ga narucio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Instagram imao neki update, al i dalje ne možeš glasat u anketama na storyima

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Cemu, kad imam 950 XL? I mislis na Idol 4 Pro?

 

Dobro si me podsjetio - upravo sam ga narucio.

 zaboravih quotati slovenskog kolegu, soorry

iPhone is a smartphone for dumb people
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Nema veze, nek stoji. Nece propast za 200€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Problem sa novim buildom još nije riješen, tako da su sve prilike da ćemo izvan insider programa još pričekati.

 

https://wccftech.com/windows-10-1803-rtm-candidate-bug/

morrisoN
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
morrisoN kaže...

Problem sa novim buildom još nije riješen, tako da su sve prilike da ćemo izvan insider programa još pričekati.

 

https://wccftech.com/windows-10-1803-rtm-candidate-bug/

 Polako, treba ima razumjevanja. Čitava 2 čovjeka u Microsoftu zadužena za ovu mobilnu lešinu rade 0-24.

7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Kakve to veze ima sa mobilnom verzijom? Prica se o Desktop RTM buildu.

Mobilni build je bio prosli tjedan -10.4.2018. - 10.0.15254.369.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 10:17 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Kakve to veze ima sa mobilnom verzijom? Prica se o Desktop RTM buildu.

Mobilni build je bio prosli tjedan -10.4.2018. - 10.0.15254.369.

 

 

 

 Moje isprike, izgleda da su ova dvojica sada na zasluženom godišnjem, dok se divizija programera bavi bugovima u onim Windowsima koji stvarno imaju korisnika.

7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Windows Mobile dobija update svaki prvi (ili drugi) ponedjeljak (u EU utorak) u mjesecu.

Ako je build spreman, dolazi prvi tjedan, a ako poliraju, onda drugi. Nije to kao

Android, gdje update dobijes svake prestupne, ili samo ako imas Nexus/Pixel ili mobitel u Android One krugu (ili Nokiu).

 

Microsoft odrzava redovito Windows platformu, nije to Rade Koncar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Windows Mobile dobija update svaki prvi (ili drugi) ponedjeljak (u EU utorak) u mjesecu.

Ako je build spreman, dolazi prvi tjedan, a ako poliraju, onda drugi. Nije to kao

Android, gdje update dobijes svake prestupne, ili samo ako imas Nexus/Pixel ili mobitel u Android One krugu (ili Nokiu).

 

Microsoft odrzava redovito Windows platformu, nije to Rade Koncar.

 Frende Končar dan danas ima renome na svjetskom tržištu transformatora, a WM je leš koji nije vrijedan spomena niti usporedbe s iOSom ili Androidom. Tvoje shvaćanje OSa je da je njegova svrha dobivanje ažuriranja 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 10:34 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Pa niste li vas dvojica sad poceli pisati o tome kako azuriranje zbog bug-ova kasni?

Kontradiktorni ste obojica - azuriranje kasni - Microsoft ne valja, azuriranje redovno - Microsoft ne valja.

 

Ako smatras da je kvaliteta nekog sistema, da se lako probije, da su podatci kompromitirani, da je kolicina malwarea

sve veca i ne vidi se kraja kako smanjiti broj prevara i napada - onda je Android super sistem.

 

Da se razumijemo, Linux kao sistem je super. MeeGo je bio dobar Linux. Android je los Linux. Previse je supalj,

i svaka ozbiljna firma koja u produkciji koristi za komunikaciju Android telefon - drzi ga offline, ili u VPN-u.

 

Sto se mene tice, fulali ste obojica ceo fudbal, jer niste ni temu pogodili s linkom. Gadjate u prazno,

jer ne citate sa razumjevanjem, nego napamet. A takvih korisnika je sve vise, horda zombija za koje drugi moraju razmisljati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ups moj bed. Pogrešna tema.
morrisoN
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Wau, Nokia (Alcatel - pripada Nokiji) Idol 4 Pro je prekrasan uredjaj!

 

 
 
 
 
 
 

 

Svidja mi se sto su stereo zvucnici otvoreni i prema tebi, i prema otraga, zanimljiv dizajn.

 

Jako brz, osjeti se da je procesor vrhunski, te 4GB RAM-a (prikazuje se kao 3.5Gb).

 

Mogao bi se naviknuti.

 

Zanimljivo je - iako je 5.5", a Lumia 950XL 5.7", velicina im je u sustini jednaka,

jer ima malo vece "obraze" i aluminijski obrub.

 

 

 

Sve u svemu, za 209€ je super kupnja (sad je cijena ponovno presla 230€).

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Cestitam,ti si prvi sa tim alcatelom kolko znam,i ja sam to gledao dok sam imao l650 ali sad sa l950 ne vidim neki upgrade da bih to platio
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Jel ima negdje file za GTA SA za skinut? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ne znam da li uopce ima koga na ovoj tema, ali bih podijelio zadovoljstvo s ovim PWA i Pawa app, tako da je moja 950 prepuna aplikacija i to u wm10 stilu..
Pozdrav
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Erste app na WPu?

Jel to app treće strane il offical?

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
U biti je web wrapper, ali radi odlicno
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Ne znam gdje da postavim ovo pitanje pa ću postaviti ovdje. Ima li kakva solucija exporta kalendara sa Lumie odnosno outlook raćuna jer vidim sve svoje "obaveze" u kalendaru kada se logujem na outlook preko računara. Pokušajem da prebacim obaveze sa Lumie 630 na Nokiu 6.1, nije ni blizu jednostavno kao za kontakte, googlam više od pola sata, pokušajem svašta i još nisam uspio, a da ručno prepisujem jedan po jedan trebala bi vječnost.

 

Edit: Sad sam uvidio da ga ima u aplikaciji Outlook, nisam ranije vidio, mislio sam da je ona samo za email. Tražio Microsoft Calendar, Outlook Calendar, Calendar na trg playu i nisam uspio naći, a ono integrisano sa emailom. Radi, ali nije kao na WP, na Lumii su bili bolji podsjetnici za kalendar.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 9:34 (Haker_x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

 Nisam to pokusavao al vjerujem da Microsoft Calender i Google Calender mozes sinrkonizirati.

 

 Microsoft je u Store sluzbeno stavio Samsung telefone, a Samsung je napravo Android aplikaciju

"Samsung Smart Switch", za prebacivanje sa Windows telefona na Samsung Android.

Probaj dali ta aplikacija radi i sa drugim Android telefonima, mozda ti pomogne.

 

Makar imas sve Microsoft aplikacije na iOS-u i Androidu, ali nisu 100% iste kao na WM-u, fale odredjene funkcionalnosti i dizajn.

Outlook na iOS-u je super, al dizajn je cudan i treba se priviknuti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice