Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 354.693
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

kasnije kad izade global rom skines ga s njihove stranice i flashas preko mi flasha, jako jednostavan postupak imas tutoriale na youtubu, postupak je doslovno par klikova misem.. nista ti njih ne moras trazit, dobit ces mob sa china romom koji nema hrv jezik nego eng i kineski.. 

tko zeli plavi sa 4 gb rama sad mu je dobra prilika jer trenutno je jeftiniji od crnog na goldwayu i mi global store.. ja dns narucujem sa 6 gb rama plavi, tocno 265 kn razlika u cijeni al nek sam ja miran kaj se rama tice

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav

uzeo bi Mi 8SE sa Goldwaya, je li netko uzimao na firmu i može li se izbjeći carina ako odaberem DHL shipping?

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Uzimanje na firmu i izbjegavanje carine...pokusaj nam povezati ta dva pojma !?

Goldway nudi dhl tax free sa kojim sigurno izbjegavas carinu...
A cisto sumnjam da ce ti bilo koji trgovac na aliexpressu izdati "R1" ili kako god ga oni zvali
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ako se ko potrefi na nekom vecem koncertu sa Mi 8 da snimi i da nam baci ovde snimak, cisto da vidim kako ce se tu snaci. Malo me strah jer krajem godine uzimam novi phone, a jedan od njih je Mi 8 u planu, a prethodno sam imalo L1020 koja je snimala fantastican zvuk a i Xperia Z5 me sluzi jako dobro.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ekipa iz xiaomi mi store-a sa ali-a mi sada šalje,nakon sta sam trazia unopened box, da su po novom sve kutije otvaraju i instalira global firmware i cekira jer mobitel uredu.....koja je sad to baza,da otkazem narudzbu?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
sporttest kaže...
Ekipa iz xiaomi mi store-a sa ali-a mi sada šalje,nakon sta sam trazia unopened box, da su po novom sve kutije otvaraju i instalira global firmware i cekira jer mobitel uredu.....koja je sad to baza,da otkazem narudzbu?

 Ne ! To je tako svake godine sa izlaskom svakog modela. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Da li se moze uzet Xiaomi Mi 8 SE negdje u EU trgovini na R1 racun tako da mogu odbit PDV?
Gledam zasad mi je najjeftinije preko Aliexpressa i dhl (EU-no tax- shipping) od svih ostalih.
Ako netko zna za nekakavu trgovinu u EU da se moze odbit PDV, bilo bi super. Tnx

EDIT: Vidio sada da dolazi u Europu u 8. mjesec. Hvala svejedno

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 15:31 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ovo me zanima,da li bi se mi 8se prodavao sa globalnim izbornikom pa makar i bez b20 frekvencija,gdje,koja cijena,kad
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Proslo je 4 dana od narudbe a status je jos waiting for product to be shipped.....znaci jos ga nisu predali dhlu,a glavno da je tamo pisalo 5-8 dana dostava
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ništa novo , redmi 5 plus san čeka 25 dana

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
sporttest kaže...
Proslo je 4 dana od narudbe a status je jos waiting for product to be shipped.....znaci jos ga nisu predali dhlu,a glavno da je tamo pisalo 5-8 dana dostava

 od kojeg sellera si narucio? 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Od xiaomi mi storea....sad im saljem da otvaram dispute ako be bude poslano danas. Jedini razlog kupovine je bila ta brzina dostave
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
sporttest kaže...
Od xiaomi mi storea....sad im saljem da otvaram dispute ako be bude poslano danas. Jedini razlog kupovine je bila ta brzina dostave

 Da si čitao sve šta piše na stranici vidio bi da je to normalno predviđeno vrijeme čekanja. Ja sam isto čekao 4-5 dana i nije bilo nikakvih problema.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
sporttest kaže...
Od xiaomi mi storea....sad im saljem da otvaram dispute ako be bude poslano danas. Jedini razlog kupovine je bila ta brzina dostave

 

ja sam čekao 10 dana da pošalju i onda još 2 tjedna da mi dođe doma. To ti tako ide...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ako pise da je shipping 5-8 to ne moze bit normalno vrijeme cekanja....
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

ja sam od mi global storea narucio i poslali su u roku 2 dana..

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 10:27 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav svima

Recite mi da li osim honorbuy shopa ima jos neki shop u europi s kojeg se može naručiti xiomi mobitel, konkretno mi8SE.

Baš me zanima iz europe, ne narucuje mi se iz tih kineskih web shopova

 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Moze netko napisat kako je zadovoljan sa MI8se sada nakon nekog vremena koristenja. Najvise me zanimaju baterija i kamera kakve su te da li se grije uredaj nakon duze koristenje i imali kakvih musica.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Nasao sam ja poduzi post o ureaju onako na prvu. Kasnije sam jos dodao pa prodi malo kroz zadnje stranice pa vidi.

Ali ukratko, kamera je meni super. Slike ispadaju jako lijepo i zivahno. Prednja kamera je malo cudna jer su slike presvijetle u normalnimu uvijetima, ali u principu je solidna. Nisam imamo nikakvih problema sa zagrijavanjem cak ni kod malo igranja.
Baterija mi drzi 6-7h SOT-a vez problema tako da kaj se togs tice stvarno sam veoma zadovoljan.
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ja ga imam par tjedana. Baterija dobro drzi, nista se ne grije. Kamera sasvim zadovoljavajuca. Fingerprint reader ugodno iznenadjenje, jako pouzdan i brz. Mob fluidan, brz, cak i kad ga se zajase sa dosta aplikacija.

 Mušice:

-GPS, koji bi trebao bit bolji, jer ima dual GPS, nije tako dobar kao na drugima. U zatvorenim prostorima nikad nema signala, cak ni pokraj prozora, dok sa OPPOm ili samsungom nisam imao takve probleme. To me bas smeta.

-pun je kineskog xiaomi bloatwarea, kojeg se tesko rijesiti, barem meni. Nisam ga rootao. Smeta mi sto po defaultu otvara xiaomi app store umjesto googlovog, ako se klikne na neku reklamu za app ili neki link.

 -ekran na suncu, pod najjacim kontrastom nije jako dobro vidljiv. Mozda je do screen protectora kojeg sam stavio cim sam ga kupio, pa ne znam kako bi bilo bez

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 14:20 (CalvinRi).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Mi8 SE nema dual GPS btw.
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Imam standardni Mi8. No nisam vidio da se pitanje odnosi na SE
Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 22:46 (CalvinRi).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
@calvinRi jesi probao gcam na njega staviti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Hvala puno na odgovorima.

Gam3r vidio sam tvoj prijašnji duži post i super je. Zanimalo me sad još nakon nekog vremena koja je razlika. Drago mi je da si zadovoljan. Mislim da ću i sam uskoro uzet isti uređaj.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Nisam. Jel bi trebao?
Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

gcam ti od prednje kamere napravi cudo kad ukljucis hdr+, probaj brutalno je.. od srot kamere na redmijima slika ispadne predobro

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jel netko prati stanje s ROM-ovima da me malo update-a? Kad će Global stable za Mi8? Šta su napravili sa stranicom?, vidim da se za većinu uređaja samo developer ROM može skinuti. Jel se to nekud preselilo ili šta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
davidovski kaže...

Moze netko napisat kako je zadovoljan sa MI8se sada nakon nekog vremena koristenja. Najvise me zanimaju baterija i kamera kakve su te da li se grije uredaj nakon duze koristenje i imali kakvih musica.

 Kamera ok, za slike je bolja nego na OP6 što je vidljivo u mraku poprilično. Baterija nije toliko dobra koliko bih htio. Nisam mjerodavan jer silujem mob na najjače. Na razini MI note 3 je dok ga koristim, ali standby mi troši više od očekivanog. Btw ovo mi je drugi Mi8SE samo sa 4gb rama za razliku od prvog. 1800kn heheh

Čekajte global verziju. Za svaki Xiaomi, čekajte global. Nakon 30+ uređaja što sam imao njihovih, prosječnom korisniku ne preporučam ništa osim official global verzije.

Evo sada MI5s piknuo, sa nekim vendor romom. Morao ga otvarati i jumpstartati da stavim global... Da ne možeš staviti službeni rom bez toga, teška jebada otvarati mob, držati pincetu na konektorima i moliti se hindu božanstvima da će proći kako spada i da će biti sve ok, a na mobu ti piše YOUR PHONE IS DESTROYED... 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 18:08 (maks0806).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Evo sada MI5s piknuo, sa nekim vendor romom. Morao ga otvarati i jumpstartati da stavim global... Da ne možeš staviti službeni rom bez toga, teška jebada otvarati mob, držati pincetu na konektorima i moliti se hindu božanstvima da će proći kako spada i da će biti sve ok, a na mobu ti piše YOUR PHONE IS DESTROYED... 

 Čemu izmišljati toplu vodu, otključaj bootloader i napravi clean ROM install sa Mi Flash, sitnica...

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Cromaki kaže...
maks0806 kaže...

Evo sada MI5s piknuo, sa nekim vendor romom. Morao ga otvarati i jumpstartati da stavim global... Da ne možeš staviti službeni rom bez toga, teška jebada otvarati mob, držati pincetu na konektorima i moliti se hindu božanstvima da će proći kako spada i da će biti sve ok, a na mobu ti piše YOUR PHONE IS DESTROYED... 

 Čemu izmišljati toplu vodu, otključaj bootloader i napravi clean ROM install sa Mi Flash, sitnica...

A nisam debil. Nemoguće je na tom vendor romu otključati bootloader kad uopće ne postoji opcija mi unlock status u dev optionsima. Namjerno je uklonjena 

Hearthstone: Maks0806#2960
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice