Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 354.609
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Tko ima global stock verzije - krenuo je miui 10.

Trkom svi na update.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Preuzeo... Postotak za bateriju... Jupi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Kak ste zadovoljni s mi 8...piknuo bi si ga a zeni dao mate 10 pro...kaj mislite?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
mariolla79 kaže...

Kak ste zadovoljni s mi 8...piknuo bi si ga a zeni dao mate 10 pro...kaj mislite?

Ja sam jako zadovoljan. Prešao sa Mi5. U biti mi je najveća zamjerka ide na račun notch-a jer se ne vide sve ikone (vidiš prve tri: baterija, wifi i signal, a dalje ništa... pa nekad ne znam jel mi bluetooth uključen i dali je mobitel na silent...). Inače sve drugo ok za sada, imam sve na što sam navikao i što volim kod MIUI-a ali u bržem, boljem, većem mobitelu sa boljim ekranom. I super mu paše Nilkin maskica koju sam uzeo, baš je onak fancy a zaštićen. Ako te šta zanima pitaj.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ja nažalost nisam. Jučer poslao svoj natrag za Kinu. Objektivno je dobar uređaj, ali ja sam eto dobio jedan sa pokvarenim ekranom i nisu mi se sviđala neka trzanja kod zatvaranja nekih aplikacija. Ne znam je li to do samog uređaja ili aplikacija, ali nekad kad bi ih išao zatvoriti trajalo bi sekundu predugo i kao da bi se opet krenule otvoriti pa bi se brzo zatvorile. Ne znam kako da točno opišem, ali nije mi se to svidjelo. Ali uređaj je sam po sebi dobar, kamera je isto jako dobra. Problem je isto i ta garancija kod kvarova, tj. izostanak iste. Ja sam sada izgubio dobre novce na dostavu i opet što sam ja morao platiti slanje mobitela natrag trgovcu.

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
11 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ma ja bi ga piknuo prek njuskala..star par dana kupljen u sancta domenici 6/64..pa me zanimalo kakav je..lako ja zeni otmem natrag mate 10 pro.sad je na xiaomiju 4x.kaj god dobi dobro dobi..hahahah

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi 8

iman xiaomi mi8 se  na xiaomi.eu romu
kad ga idem update-at OTA piše mi da ima dostupan update,medutim kada pritisnem da ga krene update-at piše mi "you are already up to date"

kako se update xiaomi.eu rom?
jeli u pitanju neka greška ili?

slike ispod 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Tvpronlem kaže...

iman xiaomi mi8 se  na xiaomi.eu romu
kad ga idem update-at OTA piše mi da ima dostupan update,medutim kada pritisnem da ga krene update-at piše mi "you are already up to date"

kako se update xiaomi.eu rom?
jeli u pitanju neka greška ili?

slike ispod 

Odi  u settings - installed apps, pronadji updater i obrisi data i cache. Inace, na eu forumu je to pitanje postavljeno i odgovoreno vise nego nekoliko puta, ako koristis custom rom bilo bi dobro i da citas odgovarajucu temu za taj rom.

Ne znam na kojem miui-u i androidu je rom koji imas a na kojem najnoviji jer nemam mi8 pa ne pratim, ali mislim da bi bilo dobro napraviti cistu instalaciju

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 7:29 (Korisnik1251).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Pa nije mogao niti instalirati custom ROM bez "čiste instalacije". Mene zanima da li treba prvo tražiti od Xiaomia otključavanje BL ili ne ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Znam da nije mogao bez ciste instalacije, ali rom koji trenutno ima je neki iz 6.mjeseca pa bi bilo dobro opet napraviti clean install. A za custom rom moras otkljucati bootloader

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

ako zeza updater, skineš ručno

https://androidfilehost.com/?fid=1322778262904005018

onda u udater pa odabereš preuzeti ROM

MIUI HR TRANSLATOR
11 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Updater nekad ne funkcionira najbolje, kaže da ima nova verzija, pa neće, nekad radi ako držiš gumbić desetak sekundi, ako i dalje neće skineš update sa AFH ili SourceForge pa ručno install. Zadnji xiaomi.eu weekly je upgrade na Pie, većina je trebala wipe data/factory reset, baterija se malo brže troši (izdrži dan normalne uporabe (wifi on cijeli dan, bluetooth također)), nema više hide notch opcije i boot time je preko minute. Ako radite advanced wipe, nikako ne brisati persist particiju jer ljudi imaju problema s kamerom onda.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Treba li step by step po svaku verziju ili mogu direktno na zadnju?

Neman inače pojma o ovim stvarima,pa su pitanja možda glupa haha
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Možeš direkt na zadnju

7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 8
manutdsnak3 kaže...

Možeš direkt na zadnju

 hvala :)

 

pricekat cu jos malo jer vidim da sa ovim zadnjim imaju dosta problema
pa cu onda kroz update app to odradit 

9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Da li su s ovim updateom rijesili problem notifikacija koje se ne vide zbog notcha? Razmisljam o novom mobu pa se dvoumim izmedju mi8 i max 3 iako ce budzet vjerojatno odluciti u korist rn5 pro 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 0:29 (Korisnik1251).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
MIUI 10 radi savršeno..
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

meni je baterija dosta losija

cell standby mi jede bateriju

provjeri i ti

factory reset nije pomogao

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav svima,

zapeo mi je za oko Mi 8... kakva su vaša iskustva? Vidim da su vrlo dobra pa bih ga možda i uzeo, još razmišljam. Važna mi je kamera i da OS dobiva updateove.

Kako stoji Xiaomi s updateovima? Vjerujem da će dobiti Pie, no hoće li dobiti još barem jedan veliki update ili je to to?

Imao sam prije iPhone 8 Plus, pa me zanima kako stoji kamera u usporedbi s time?

 

I, čini mi se da uskoro izlazi Mi 8 Pro pa vrijedi li pričekati tu verziju i uzeti ili je Mi 8 ok?

 

Hvala na odgovorima! :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Bar 2/3 ljudi uzima od tog prodavača jer koliko vidim Goldway je u pitanju... Obično je on i najpovoljniji, a da li je i sada nisam 100% siguran.

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

 

 

Po realnijem tecaju ispada 2800 i nesto sitno...usteda u odnosu na Honorbuy je nekih 170 Kn i cekanje bar 10 dana duze...kome treba hitno mislim da mu 170 Kn ne igra ulogu.

Jedino sto se sa ovog linka moze naruciti i plavi dok je plavi na Honorbuy out of stock vec duze vremena.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
bNeo kaže...

Bar 2/3 ljudi uzima od tog prodavača jer koliko vidim Goldway je u pitanju... Obično je on i najpovoljniji, a da li je i sada nisam 100% siguran.

 znaci odabere se dhl dostava i nemam brige da ce zavrsiti na carini?

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav, ima li tko iskustva s Aliexpress Mi Global Storeom, koliko ste cekali da procesiraju narudzbu iliti da ju posalju na shipping? 

 

Ja cekam vec 5 dana, pisem mailove selleru nitko ne odgovara, pise da imaju itema u stocku i da bi kroz 1-3 dana trebali poslati, no jos nisu nista ni poslali niti ne odgovaraju na mail.

 

Razgovarao sam s live chatom od Aliexpressa i rekli su mi da je rok za procesiranje narudzbe vec zavrsio i da posaljem mail selleru i kazem da brzo posalju item, ja sam poslao mail jucer, opet nije odgovorio i danas razgovaram opet s live chatom i rekli su mi da ce oni to rjesiti u roku od 24 sata da ce nagovoriti sellera da posalje item. 

 

Zanima me ima li tko iskustva s njima i koliko ste vi cekali svoj uredjaj. Radi se o Xiaomi Mi 8. Da li bih trebao traziti refund cim prije ili da pricekam jos nekoliko dana?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Prije mjesec dana uzeo mi8 sa goldwaya i za 8 dana bio u rukama..sve prošlo u najboljem redu i brzo..dva dana od narudžbe mobitel bio poslan al dostavna služba napravila dobar posao. Prvo UPS pa onda DHL
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ja sam cekao procesing 2 tjedna i onda jos tjedan i pol za shipping. Strpi se malo ali zaobidi MiGlobal store iduci out. Goldway je brzi dosta kaj se toga tice, bar po mojim iskustvima...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
13 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

 

 

Jedna stvar bi me ovdje brinula...zasto mu je bootloader otkljucan kako je jedan kupac napisao u komentaru:

 

This global version phone, not Chinese, bootloader is unlocked...

 

Za one koji misle koristiti NFC Google Pay bi mogao biti problem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
ocean77 kaže...

 

Jedna stvar bi me ovdje brinula...zasto mu je bootloader otkljucan kako je jedan kupac napisao u komentaru:

 

This global version phone, not Chinese, bootloader is unlocked...

 

Za one koji misle koristiti NFC Google Pay bi mogao biti problem.

 

 

Da li se to može vidjeti iz ove zadnje slike u feedback-u? Prilažem...

 

Upravi je to i meni sumnjivo pa sam pitao kineza, a on odgovorio ovo:

 

"This is the global version with sealed box and EU plug. It has a multilingual system. It comes with global firmware. It supports update and B20. This phone is unlock."

 

Tako da ni dalje nisam siguran.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 15:41 (pukyz).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Vidio sam i tu sliku, ali iz nje to ne mogu znati.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice