Xiaomi Mi A1

poruka: 941
|
čitano: 257.597
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Samo editaj build.prop

 

persist.camera.HAL3.enabled=1

 

dodaj ovo na kraju

13 godina
offline
Xiaomi Mi A1
Imam tu jedan novi Mi A1. Ponudio mi je ažuriranje na December security update međutim stalno je na korak 2 instalacije, nikako da napravi update. U čem je problem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Pozdrav, zanima me kako ste zadovoljni s Xiaomi MiA1. Naime, dvoumim se između Motorole g5s plus i MiA1 i svaka sitnica može značiti prevagu. Nitko od mojih poznanika nema Xiaomi, pa bih molila nekog da mi kaže svoje dojmove i kako je zadovoljan baterijom i kamerom. Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Mi A1 je sveukupno bolji izbor. Ima bolju kameru, mrvicu bolju bateriju, USB-c, u android one programu je (brže će dobivati buduće Android nadogradnje) i jeftiniji je dosta. 1600kn je model sa 4gb rama, dok je g5s 200kn skuplji sa 3gb rama

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1
G5S ima EIS kod 1080p snimanja
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

da li se može kako isključiti automatsko biranje mreže, problem mi je kada sam blizu granice i automatski me prebacuje na slovenski signal, data roaming sam isključio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Odaberi mrežu na manualnom traženju, trebala bi ostati ta koju odabereš
11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi A1

Kako sam iskopao naokolo navodno bi krajem ovog mjeseca trebali dobiti update Orea s ispravkama bugova i february security patchom.

...................................... funny facts
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1
Iz zajebancije sam stavio gcam i rezultati su fascinantni. Tko želi, nek proba, jednostavno je za napraviti
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1

ajde uploadaj negdje slike da vidim malo, nocne ako je moguce najvise

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
zuper kaže...
Iz zajebancije sam stavio gcam i rezultati su fascinantni. Tko želi, nek proba, jednostavno je za napraviti

 I ja sam ga stavio, i to s onim toolom koji ne zahtijeva root. Isto mi se slike cine brutalne. A cak je i postupak updatea jednostavan navodno, iako nisam jos probao stavljat novije verzije od te iz toola.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1
zuper kaže...
Iz zajebancije sam stavio gcam i rezultati su fascinantni. Tko želi, nek proba, jednostavno je za napraviti

 Jel mozes tu postaviti korake kako to napraviti, posto nisam bas spretan kada su u pitanju takve stvari, ne usudim se to raditi, a vec dugo se mislim da probam staviti google kameru...gledao sam neke teme na xda vezano za gcamer-u al u komentrima uvijek se netko na nesto zali da mu nesto ne radi oa nisam pokusavao.... 

13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Pratio sam korake preko jednog od tutorial videa, mislim da je ovaj. Selfie kamera je doživjela najveći preporod, od gotovo neupotrebljive do čiste i detaljne fotke. Tele kamera ne radi, a niti portret mode mi nije nešto, za to koristiti stock kamera aplikaciju

 

Moj PC  
0 0 hvala 4
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Instalirao sam i ja znatiželje radi pa ću sutra malo usporediti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Jel zna netko zasto se meni nece instalira google kamera? Kad pokrenem instalaciju sve odvrti i pise finalized, ali nema nikakve promjene na mobitelu nit se mobitel restarta, isključeno je zaključavanje ekrana i uključen oem unlocking i usb debug...

 

EDIT: Rjeseno je, samo je trebalo pokrenit program kao administrator.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 20:08 (Coder256).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi A1

pratio sam upute u videu i kad mi se instalira ta kamera, odmah dode obavijest camera has stopped working... što napraviti? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 21:30 (perix231).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Vidim da Xiaomi MiA1 dolazi s Corning Gorilla Glass 3, pa da li preporučate svejedno staviti dodatno kaljeno staklo na mobitel? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi A1
reacto kaže...

Vidim da Xiaomi MiA1 dolazi s Corning Gorilla Glass 3, pa da li preporučate svejedno staviti dodatno kaljeno staklo na mobitel? 

 Ja sam u paketu s mobitelom dobio foliju za na display, tanka i neprimjetna je kada se nalijepi.

...................................... funny facts
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Nakon malo igranja sa googlovom i xiaomievom kamerom, zakljucio sam da je googlova bolja, a najvise se to primjeti kod prednje kamere i pogotovo u slabijem svjetlu. Takoder ima promjene i u zadnjoj kameri po danu, jedino joj je minus sta nema opciju za portret odnosno koristenje obe zadnje kamere, ali zato ostavite xiaomievu i sa njom slikavate portrete. Sve u svemu drago mi je da sam je probao i stvarno me ocarala kamera, definitivno preporuke.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
perix231 kaže...

pratio sam upute u videu i kad mi se instalira ta kamera, odmah dode obavijest camera has stopped working... što napraviti? 

 

 

 Itko?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
perix231 kaže...
perix231 kaže...

pratio sam upute u videu i kad mi se instalira ta kamera, odmah dode obavijest camera has stopped working... što napraviti? 

 

 

 Itko?

 Napravi uninstall pa opet instaliraj. Ionako je to minuta posla.

 

 

 

Kod mene sve uredno radi. Jedino sam se malo nagnjavio sa postavljanjem da mi "dupli power button" sad otvara google camera. Selfie kamera je bez dileme miljama kvalitetnija, a meni i slike sa glavnom izgledaju bolje. Nije neka drastična razlika, ali vidi se više detalja pogotovo kad je malo slabije osvjetljenje. I ne znam ima li nešto u postavkama, ali sa google camerom mi po obuhvaća veći dio prostora nego sa ugrađenom. Nije neka ogromna razlika, ali primjetna je.

 

Tnx kolegama koji su ovo prenjeli. Čist jednostavan postupak, a iznenađujuće dobar rezultat.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
maks0806 kaže...

Mi A1 je sveukupno bolji izbor. Ima bolju kameru, mrvicu bolju bateriju, USB-c, u android one programu je (brže će dobivati buduće Android nadogradnje) i jeftiniji je dosta. 1600kn je model sa 4gb rama, dok je g5s 200kn skuplji sa 3gb rama

 

ja bih ipak dao prednost G5s sto se tice kamere, pogotovo u video snimanju, a kvaliteta zvuka je daleko bolja od Xiaomija.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Hexfire kaže...
perix231 kaže...
perix231 kaže...

pratio sam upute u videu i kad mi se instalira ta kamera, odmah dode obavijest camera has stopped working... što napraviti? 

 

 

 Itko?

 Napravi uninstall pa opet instaliraj. Ionako je to minuta posla.

 

 

 

Kod mene sve uredno radi. Jedino sam se malo nagnjavio sa postavljanjem da mi "dupli power button" sad otvara google camera. Selfie kamera je bez dileme miljama kvalitetnija, a meni i slike sa glavnom izgledaju bolje. Nije neka drastična razlika, ali vidi se više detalja pogotovo kad je malo slabije osvjetljenje. I ne znam ima li nešto u postavkama, ali sa google camerom mi po obuhvaća veći dio prostora nego sa ugrađenom. Nije neka ogromna razlika, ali primjetna je.

 

Tnx kolegama koji su ovo prenjeli. Čist jednostavan postupak, a iznenađujuće dobar rezultat.

 Ma sve sam pokusavao, uninstall cameru, disable eis, pa opet install i tako ukrug, i sa 1.4.3 i sa 1.3. driverima ali svaki put isti drek. Jednom mi je samo proradilo kad mi je ostao otkljucan bootloader (kod paljenja moba pise Unlocked pri dnu pa se to valjda na bootloader odnosi?), ali naravno ne zelim da mi to ostane otkljucano...

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Well G5s nisam imao, a na Mi A1 to izgleda stvarno dobro. Dok na recenzijama govore kako je G5s kamera underwhelming, A1 hvale, a isti su price rang

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
perix231 kaže...

 Ma sve sam pokusavao, uninstall cameru, disable eis, pa opet install i tako ukrug, i sa 1.4.3 i sa 1.3. driverima ali svaki put isti drek. Jednom mi je samo proradilo kad mi je ostao otkljucan bootloader (kod paljenja moba pise Unlocked pri dnu pa se to valjda na bootloader odnosi?), ali naravno ne zelim da mi to ostane otkljucano...

 Da. Ostao je i meni otključan pa sam ga "ručno" zaključao. A što se tiče tvog problema, stvarno ne znam. Spletom okolnosti sam danas 3 puta brisao google cameru (nisam radio ovaj disable EIS) i ponovno instalirao bez problema (radi mi sa 1.4.3 driverima). Ovaj program moraš pokrenuti kao admin, nakon pokretanja se mob resetira, otključa bootloader, odradi svoje, zaključa ga i to je to. Ne znam što ti reći ako se svi koraci odrade, a opet nešto ne valja.

 

Eventualno probati tamo u developer options staviti "revoke debugging authorisation" pa još jednom spojiti na komp i provjeriti putem "adb devices" u CMD-u radi li sve kako treba. Dopustiti ponovno PC-u da smije prčkati po mobu i još jednom pokrenuti programčić.

 

Ako imaš pristup nekom drugom računalu, možda i probati tamo. Nekad se ispostavi da ne radi iz neke bedaste sitnice.

 

BTW, ne znam ima li to utjecaja, ali kod mene je Oreo na mobu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Pokusavao sam i s drugim računalom i sa tim revokeom i uvijek pokretao kao admin ali nista... negdje sam procitao da bi mogao pomoci factory reset ali mi se to bas i ne da raditi ovih dana... probat cu vjerojatno kroz iduci tjedan. I to sto kazes za Oreo, mislim da je Oreo "must to have" da bi uopce mogao instalirati taj gcam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi A1

Meni radi odlično GCam. Sada, koja je točno verzija aplikacije kamere instalirana? Dali je tko probao s drugim verzijama ovdje?

...................................... funny facts
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 20:24 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
perix231 kaže...

Pokusavao sam i s drugim računalom i sa tim revokeom i uvijek pokretao kao admin ali nista... negdje sam procitao da bi mogao pomoci factory reset ali mi se to bas i ne da raditi ovih dana... probat cu vjerojatno kroz iduci tjedan. I to sto kazes za Oreo, mislim da je Oreo "must to have" da bi uopce mogao instalirati taj gcam.

 Kolega iznad je napisao da je ponovni launch Orea blizu pa radije napraviš factory reset onda. Ili barem vidiš radi li ti na Oreu bez reseta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
skorvy kaže...

Meni radi odlično GCam. Sada, koja je točno verzija aplikacije kamere instalirana? Dali je tko probao s drugim verzijama ovdje?

Instalirana ti je ova: GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V1 (Arnova8G2, 2018-01-22, changelog)

 

Ja sam stavio:  Arnova's Pixel2Mod_v5: GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V5 (Arnova8G2, 2018-02-02, no config needed, suggested settings, changelog)

 

Nikakvih problema. Znaci samo uninstall stare, prebacis APK nove na internu memoriju moba i pokrenes ga kroz Files aplikaciju.

10 godina
offline
Xiaomi Mi A1

pozdrav

spremam se uzet ovaj mobitel, na preporuku

pošto nisam nešto upoznat karakteristikama prema ostalim mobitelima

dal bi uzeli ovaj mobitel ili neki drugi u tom rangu (cijene 1400kn)

najviše me muči kvaliteta i garancija

lp

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice