Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 689.921
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

jel ko naručio ovaj sat sa gearbesta i prošao bez dodatnih plaćanja tj. zaustavljanja carine?

 

koliko su još davanja ako zaustave  na carini sat kupljen za cca 94$ ?

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ukupno: 94$ *1,25 + jos nesto sitno za obavijest

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 15:36 (BoTiA).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

25% + 12 kn pismo + 60ak carinska davanja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
TTTT kaže...

Kak vam radi pulsmetar? Na bandu ako se ne smirim krivo pokazuje, npr napravim sprint i ako 20sec ne stojim na mjestu pokazuje 55, pa 80, pa tek onda 130. I kak vam radi gps? Jel se moze samostalno koristiti karta bez moba npr. u nekom nepoznatom gradu?

 Samo mjeri, ne navodi, pa ni nema karte. Jer ni nema vezu na net. Osim ako misliš gore spremiti detaljnu kartu cijelog svijeta :D

 

ALI..! Likovi su napravili offline kartu! Prije skineš kartu nekog područja, snimiš program na sat i onda ga koristiš.

Linkovi si na prvoj stranici.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

trenutno na Mi Band 2, uz pomoc aplikacije Mi Band Tools imam mogucnos da se primljena poruka (SMS ili Whatsapp) dostavi kao par uzastopnih notifikacija i imam mogucnost pročitati tko mi je poslao poruku ali i prvi par riječi poruke, kako to izgleda na ovom satu, da li postoji ista mogućnost?

Ako ne .. da li postoji nekakva aplikacija koja to isto nudi?

 

Također, da li je ntko koristio sat za otkljucavanje mobitela (preko bluetooth veze), kako to utječe na trajanje baterije? (Mi Band 2 mi traje tjedan dana sa ovom opcijom)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 9:26 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ispisuju se cijele poruke, SMSi...

 
 

 

Kad uključiš otključavanje preko sata ispiše se da će baterija puno kraće trajati. Ali nisam isprobao koliko.

Inače traje 5-6 dana (kad se ne koristi GPS).

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 10:31 (CyberDemonVZ).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ispricavam se ako je vec bilo napisano, ako menjate uredjaj napravite unpair u Mi Fit aplikaciji inace bi mogli ostati samo sa fancy satom na ruci :). Ja sam upravo izgubil Mi Band 2 jer nisam otpojil i sada se nece spojit ni na jedan drugi mob. Xiaomi to stavil kao "zastitu" od zloupotrebe. Navodno i Amazfit pati od tog problema.
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...

Onda jos nije aktivan. Ovaj novi za 89,99$. Danas od 18h bi trebalo sve bit aktivno. 

 Od danas ponovno za 85,59$ !! 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav,

 

pratim već ovu temu dugo kao i općenito o Amazfitu al još uvijek nisam dovoljno odlučan da ga uzmem

 

ali cijena je i više nego primamljiva pa stoga par pitanja za one koji ga imaju:

 

1. GPS accuracy iliti točnost - odnosno da li ste usporedili s nekim drugim GPS trackerom točnost izmjerenog ? ( pitam jer sam imao onu samsungovu gear fit narukvicu i točnost je bila katastrofa ) a prvenstveno bih koristio sat za trčanje i bicikl ( pa su stoga pace, udaljenost itd kritične stvari koje se želim uvjeriti da fkt rade ) :)

 

2. BT konekcija - vidio sam i napočetku ovog threada a i na drugim forumima da je bilo problema sa pucanjem BT veze mob - sat -> to je uklonjeno novom verzijom ili ?

 

 

zasad toliko,

 

hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ima buraz Polara, pa ću uskoro usporediti.

 

A BT, pronašao sam temu na xda, točno su otkrili prema serijskom broju koje verzije imaju problema sa BT. Koliko vidim, odavno ih nema na tržištu.

Moj bt hvata preko 3 zida, tako da izgleda nema više tih problema.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Interesantni smo mi ljudi.

Kupujes sat od plus minus 600 kn a ocekivanja su kao da kupujes Tag od 2k eura (koji je btw smece od sata).

 

Ljudi, bolje od ovoga za te novce ne postoji, da se mene pita glatko bi se prodavao i po 150 eura.

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
C3c1l kaže...

Interesantni smo mi ljudi.

Kupujes sat od plus minus 600 kn a ocekivanja su kao da kupujes Tag od 2k eura (koji je btw smece od sata).

 

Ljudi, bolje od ovoga za te novce ne postoji, da se mene pita glatko bi se prodavao i po 150 eura.

 Sat ide ko vruce kiflice, da ne pricam kako plane odma cim dodu kodovi za ovu cijenu koju je sad ( 85,59$ ). Sat je za tu lovu vrhunski, state of the art :D 

Uskoro mi stize jedan sat na review, pa cemo vidit gdje kvaliteta staje za satove ispod 80$.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 15:28 (SimeKZ).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Evo meni je došao sat 16.10 (naručen 03.10 sa honorbuy-a, ispričali se zbog kašnjenja, poslali poklon sve ok), i nakon dva dana korištenja mogu reći da je odličan uređaj, pogotovo s obzirom na cijenu.
Jedina mana je da se okretanjem zgloba ne pali uvijek, a tap to wake ne ulovi svaki put.
Inače, koristi ga sin na atletskim treninzima, i ima lijepu aplikaciju za praćenje rute, kilometražu, krugove itd, izgleda i djeluje odlično, tako da apsolutno preporučam za stvarno male pare više nego dobar sat
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Je li itko od vas probao navigaciju na njemu, kakvi su vam dojmovi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
jzrskc kaže...

Je li itko od vas probao navigaciju na njemu, kakvi su vam dojmovi?

 Navigaciju?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kao sto je napisano vec par puta za te pare nema boljega. A i stvarno kad razmislis za cca 100 eura dobijes sat koji odlicno radi ima gps i jos puno mogucnosti. Ja sam htio kupiti apple watch jer imam doma dosta apple proizvoda i nije mi zao sto sam uzeo amazfit umjesto njega.

PSN:Tomislav025
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Upravo naručen po cijeni od $85.59 USD, cca 580 kn, računam da će uz PDV na kraju ispasti jeftiniji za 100-150kn nego na honorbuyu. Nije mi hitno pa ako nekim slučajem prođe bez carine onda će to biti pun pogodak, a ako ne opet ću uštediti 100tinjak kuna, jest da trebam čekati puno duže ali nema veze. Javim kad dođe.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ukay1000 kaže...
Ispricavam se ako je vec bilo napisano, ako menjate uredjaj napravite unpair u Mi Fit aplikaciji inace bi mogli ostati samo sa fancy satom na ruci :). Ja sam upravo izgubil Mi Band 2 jer nisam otpojil i sada se nece spojit ni na jedan drugi mob. Xiaomi to stavil kao "zastitu" od zloupotrebe. Navodno i Amazfit pati od tog problema.

Ima riješenja za to:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.fixitformiband2
http://en.miui.com/thread-172180-1-1.html

Ovo drugo sam probao i uspio srediti (prodao Mi5 na koji je band bio vezan a dobio iPhone i naravno ne radi)

15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

evo jedan review AMAZFIT BIP sata i usporedba sa PACE-om

 

http://www.startlr.com/xiaomi-huami-amazfit-bip-the-review/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 11:30 (BoTiA).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
CyberDemonVZ kaže...
jzrskc kaže...

Je li itko od vas probao navigaciju na njemu, kakvi su vam dojmovi?

 Navigaciju?

Preko offline mapa, na to sam mislio. Procitao sam negdje da je i moguce

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Mislim da je samo karta.

Možda sam u krivu. Ako pronađeš link, daj pošalji!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

jos jedno pitanje .. kako se (i da li se) mogu selektivno zabraniti notifikacije od whatsappa na amazfit-u?

 

... npr, za mi band 2, preko ove aplikacije je moguce selektivno zabraniti notifikacje sa whatsappa (npr za neku grupu): http://help.mibandtools.com/knowledge_base/topics/disable-notifications-for-whatsapp-groups

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...

jos jedno pitanje .. kako se (i da li se) mogu selektivno zabraniti notifikacije od whatsappa na amazfit-u?

... npr, za mi band 2, preko ove aplikacije je moguce selektivno zabraniti notifikacje sa whatsappa (npr za neku grupu): http://help.mibandtools.com/knowledge_base/topics/disable-notifications-for-whatsapp-groups

 Ima zabrana kad swipeaš na lijevo, al nisam nikad probao, ne znam što radi. Vjerojatno zabrani cijelu aplikaciju.

Pretpostavljam da nije zabrana za grupu ili osobu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

 ima ga i u neutrinomobile: obratite pažnju na garanciju

 

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-amazfit-pace-black.html

15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Znači sat preko honorbuya dođe nekih 850kn i dođe za nekoliko dana, dok preko gearbesta kad se nabavi pravi kupon dođe 760kn (sa uključenom carinom) i čeka se nekoliko tjedana ?

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Baš gledao honorbuy je 938kn tj 125€

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 11:04 (orke).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Puno previse.

Bilo bi dobro da se skupite ovdje i javite mi se kako bi vam mogo nabavit kupone za taj sat. Onda cijena ide na 90$ ili na najnizu od 85,59$

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

 

Skoro pola sata opisa updatea :D

Za sve koji misle nabaviti sat.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice