Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 691.674
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
cicinho25 kaže...

Pozdrav ljudi, upravo se spremam naručiti Amazfit Stratos pa me zanima da li ste zadovoljni, vi koji ga imate, ili mi je bolje da se okrenem Ticwatchu pro ili nekom od dostupnih Samsunga S3 Frontier/sport.

 Pročitaj poruke u temi, bilo je dosta toga napisano, pa ljudi možda neće imati volje ponovo sve pisati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
CyberDemonVZ kaže...
cicinho25 kaže...

Pozdrav ljudi, upravo se spremam naručiti Amazfit Stratos pa me zanima da li ste zadovoljni, vi koji ga imate, ili mi je bolje da se okrenem Ticwatchu pro ili nekom od dostupnih Samsunga S3 Frontier/sport.

 Pročitaj poruke u temi, bilo je dosta toga napisano, pa ljudi možda neće imati volje ponovo sve pisati.

 Zahvaljujem na odgovoru. Pročitao sam sve i naručio Stratosa, e sad nadam se da nisam pogriješio...

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
cicinho25 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
cicinho25 kaže...

Pozdrav ljudi, upravo se spremam naručiti Amazfit Stratos pa me zanima da li ste zadovoljni, vi koji ga imate, ili mi je bolje da se okrenem Ticwatchu pro ili nekom od dostupnih Samsunga S3 Frontier/sport.

 Pročitaj poruke u temi, bilo je dosta toga napisano, pa ljudi možda neće imati volje ponovo sve pisati.

 Zahvaljujem na odgovoru. Pročitao sam sve i naručio Stratosa, e sad nadam se da nisam pogriješio...

 Nemam ga, ali koliko vidim, nisi pogriješio.

Jedino nemaju vrhunsku provjeru kvalitete, pa ga provjeri cijelog odma kad ga dobiješ.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ima li tko problema sa brojanjem koraka na Paceu nakon updatea na 2.0.8.5. verziju?

 

Primjetio sam da mi računa osjetno manje koraka nego prije i po svemu ne bi smjelo biti točno. Sad sam pretrčao 5.5km i kaže da je to cca 4000 koraka što je nemoguće.

 

Ima tko kakve sugestije što da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Uspio sam ubiti pace touchscreen danas. Zaboravio sam ga skinuti tijekom kupanja u moru, ronio sam 20takputa na 3-4 m max dubine i doviđenja. Ne reagira touchscreen.

Kupiti straros ili za tu cijenu ima bolji? Može preporuka od kud ga naručiti da dođe za par dana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Piše dhl 52 dolara.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ako koga zanima pace za kupit, ja prodajem svojeg 2 i pol mjeseca star. Pm za info.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ja sam uzeo s geekbuyinga, naručen u nedjelju, stigao u srijedu, dhl ti je nekin 2,5$ i ide iz Italije.

https://m.geekbuying.com/item/Huami-Amazfit-Stratos-Smart-Sports-Watch-2-Black-397722.html

Sat je super ali moj ima od početka problema s punjenjem i sad sam ga slao nazad i čekam i čekam... Rekli su mi poslati novi kad ga prime.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
cicinho25 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
cicinho25 kaže...

Pozdrav ljudi, upravo se spremam naručiti Amazfit Stratos pa me zanima da li ste zadovoljni, vi koji ga imate, ili mi je bolje da se okrenem Ticwatchu pro ili nekom od dostupnih Samsunga S3 Frontier/sport.

 Pročitaj poruke u temi, bilo je dosta toga napisano, pa ljudi možda neće imati volje ponovo sve pisati.

 Zahvaljujem na odgovoru. Pročitao sam sve i naručio Stratosa, e sad nadam se da nisam pogriješio...

 

 Nemam ga predugo, niti mjesec dana i gotovo svakodnevno u FB grupi koja se tiče Pacea i Stratosa čitam o problemima sa softverom i otpadanjem ukrasa na držačima remena. Osim toga, Stratos gnjavi svojim porukama ako ga se redovito ne spaja na mobitel. Maloprije je gnjavio da nema ažuriranu vremensku prognozu. Imam i alergijsku reakciju na silikonski remen sata.

6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
display name ivo kaže...
Ja sam uzeo s geekbuyinga, naručen u nedjelju, stigao u srijedu, dhl ti je nekin 2,5$ i ide iz Italije.

https://m.geekbuying.com/item/Huami-Amazfit-Stratos-Smart-Sports-Watch-2-Black-397722.html

Sat je super ali moj ima od početka problema s punjenjem i sad sam ga slao nazad i čekam i čekam... Rekli su mi poslati novi kad ga prime.

 Kod mene je dostava s Geekbuyinga trajala duže, ali je sve stiglo u kakvih 7 dana (postoji moja poruka o tome).

 

Moj nema problema s punjenjem, ali je dock za punjenje kretenski riješen.

 

Izostavio si bitnu informacija koja može pomoći meni i drugima: na koju adresu su slao sat?

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Da li možete utišati dolazni poziv preko Pacea ... Na prošlom telefonu mi je radilo u redu (Android 6.0)... Na novom koji ima android 8.1 ne radi ... Mogu od samo odbiti poziv ali ne i utišati (mute opcija), ima li tko sličan problem? Na satu je zadnja verzija softvera...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kako pokrenuti .gpx rutu koju sam prethodno skinuo i ubacio u sat.ž?U satu mi je vidljiva pod biciklizmom,ali nemam pojma kako je pokrenuti i koristiti u vožnji biciklom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ridealong kaže...
 Izostavio si bitnu informacija koja može pomoći meni i drugima: na koju adresu su slao sat?

Prvotno su mi dali neku adresu u Kini ali sam pitao da li postoji mogućnost slanja negdje u EU da bude brže (misleći pri tome na Italiju odakle mi je poslan sat). Dali su mi adresu u Poljskoj gdje imaju nekakve partnere ili poslovnicu, pa sam poslao tamo, stiglo je za tjedan dana ali su još tjedan dana trvrdili sa nisu primili... natezanja. Sad po zadnjem mailu ispada da pripremaju slanje novog. Po pravilima iz Kine bi ga trebali slati s tim da me uvjeravaju da će proći carinu. Ja nisam toliko siguran. Ponudio sam da platim opet DHL pa da mi šalju iz Italije ponovno ali nisam još odgovor dobio. U biti im 24 treba da odgovore na mail i to samo s par riječi tako da ne znam šta se događa.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Evo moj Amazfit Pace je napunio tocno godinu dana, nemam niti jedan problem s njim...tusiram se s njim, jednom sam se kupao i u bazenu i sve je ok,baterija traje 5 dana kao i kada je bio novi...sat je premasio moja očekivanja.
 
2 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Amazfit
display name ivo kaže...
ridealong kaže...
 Izostavio si bitnu informacija koja može pomoći meni i drugima: na koju adresu su slao sat?

Prvotno su mi dali neku adresu u Kini ali sam pitao da li postoji mogućnost slanja negdje u EU da bude brže (misleći pri tome na Italiju odakle mi je poslan sat). Dali su mi adresu u Poljskoj gdje imaju nekakve partnere ili poslovnicu, pa sam poslao tamo, stiglo je za tjedan dana ali su još tjedan dana trvrdili sa nisu primili... natezanja. Sad po zadnjem mailu ispada da pripremaju slanje novog. Po pravilima iz Kine bi ga trebali slati s tim da me uvjeravaju da će proći carinu. Ja nisam toliko siguran. Ponudio sam da platim opet DHL pa da mi šalju iz Italije ponovno ali nisam još odgovor dobio. U biti im 24 treba da odgovore na mail i to samo s par riječi tako da ne znam šta se događa.

 Sjećam se da sam prilikom narudžbe platio 2-3 dolara više kako bih mogao vratiti sat u "lokalno skladište", a pod tim sam podrazumijevao Italiju i grad iz kojeg je sve krenulo Muggia / Trst. Ali to očito neće ići tim putem. Javi što se dalje zbivalo.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
ridealong kaže...

 Sjećam se da sam prilikom narudžbe platio 2-3 dolara više kako bih mogao vratiti sat u "lokalno skladište", a pod tim sam podrazumijevao Italiju i grad iz kojeg je sve krenulo Muggia / Trst. Ali to očito neće ići tim putem. Javi što se dalje zbivalo.

 E to su i meni rekli kad sam se prvi puta javio. Ja nisam to uočio prilikom narudžbe. Uglavnom, update situacije je da su mi sad valjda napokon poslali novi i dali tracking broj, ide iz Kine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 16:37 (display name ivo).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...
Da li možete utišati dolazni poziv preko Pacea ... Na prošlom telefonu mi je radilo u redu (Android 6.0)... Na novom koji ima android 8.1 ne radi ... Mogu od samo odbiti poziv ali ne i utišati (mute opcija), ima li tko sličan problem? Na satu je zadnja verzija softvera...

 ponavljam upit, da li netko može probati ovo i koju verziju Androida ima na telefonu?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...
BoTiA kaže...
Da li možete utišati dolazni poziv preko Pacea ... Na prošlom telefonu mi je radilo u redu (Android 6.0)... Na novom koji ima android 8.1 ne radi ... Mogu od samo odbiti poziv ali ne i utišati (mute opcija), ima li tko sličan problem? Na satu je zadnja verzija softvera...

 ponavljam upit, da li netko može probati ovo i koju verziju Androida ima na telefonu?

 Ja ti mogu samo reći da je meni radilo, imam Mi5 sa Global stable ROM-om baziranom na androidu 8.0. Ne znam koja verzija software-a na satu, nemam ga trenutno.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

evo potvrdili su mi iz amazfit supporta da su svjesni ovog problema ... mozda ga i rijese jednog dana ...

 

steta .. to mi je bio super feature

13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Vrijedi li išta Amazfit bip za brojanje koraka praćenje sna i neke sasvim osnovne funkcije? Ima li tko iskustva sa ovim satom. Ne volim velike sativetna ruci i ovaj mi se po recenzijama učinio sasvim pristojan i svojm cjenovnom rangu 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Izašao je novi update za stratos. restartajte sat da bi vam signaliziralo nadogradnju.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Meni došao stratos i živcira me. Ne broji korake kako spada, redovito manje nego je realno.

Na badmintonu jučer u sat i pol igre 300 koraka  umjesto cca 5000 koliko ih napravim. Uključim sportsku aktivnost "tenis" i broji forhend/bekend udarce a koraci skor ništa.

 

Imate li i vi takva iskustva, osobito na dvoranskim aktivnostima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Na kojoj ruci imaš sat? s kojom držiš reket? 

Jer ne broji korate dok ne radiš pokrete naprijed nazad. Npr. kad sam hodao s teškom vrečicom u ruci (pa je ruka "mirovala") nije mi brojao korake uopće. Isto i kad nosim djete na vratu i držim ga rukama za noge. Hodam, ali uopće ne broji korake jer je ruka statična.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 9:33 (papinijanus).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Na ruci kojom igram.
Imao sam Amazfit pace prije (dok ga nisam utopio tijekom ronjenja) i on je brojao normalno. Također band imaju neki i mkeri normalno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 19:52 (DEEMon).
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Nisam našao nigdje jeftinije od ovoga na aliexpressu,519 kn dostava iz Kine,iz Španjolske i Francuske ne dostavljaju u hr.

Ne da mi se zezati sa carinom nemam taj eori broj,kako li se već zove..,koja je najniža cijena bez davanja iz EU...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Amazit Pace

Original Xiaomi Huami Watch AMAZFIT Pace Sports Smart Watch English Version Bluetooth 4.0 Heart Rate Monitor GPS For Android IOS
http://s.aliexpress.com/v2qEbAFn?fromSns=Copy to Clipboard

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Nova stvar dolazi

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav svima od friskog korisnika Pacea.

 

Ovo je prvi takav sat kojeg imam i zadovoljan sam s njim, naravno da se jos igram s postavkama i da mi je sve jos novo.

 

Notifikacije poziva uredno dolaze ali ostale notifikacije (sms, viber, wa, fb) ne dolaze iz neznam kojeg razloga pa ako netko zna sta da ukljucim/iskljucim?

 

App Amazfit watch je instalirana, update obavljen

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kod ovih pametnih satova me smeta trajanje baterije,sve ispod 7 dana mi nije baš..jedino bip tu dobro stoji ali on mi je nekako plastičan i jeftin...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice