Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 284.656
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Čudno mi je da nema teme o ovom mobu. Po meni jako zanimljiv i jeftin mob s odličnim specifikacijama.

 

Mi Note 3

Highlights:
- 5.5" display with reading mode
- 4 sided curved glass
- 16MP Front Camera with Adaptable AI Beautify
- Rear dual camera, 2x optical zoom with 4-axis OIS
- 6GB RAM, Snapdragon 660
- Facial recognition unlocking

 

Cijena na Honorbuy je 368 dolara (s popustom od 5 dolara) i dostavom. 2355kn s dostvom u HR.

 

Zanimljivost - trenutno najbolja ocjena kamere kod Xiaomia na DxO - tj 90 bodova. U razini U11, a bolja od npr Iphone 7., XZ Premium...

 

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-note-3-exceptional-images-bells-whistles/

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Jako je zanimljiv.

 

Mislim da se ne prodaje dosta zbog toga sto ima sd 660, dok note 2 ima 820 pa je to nekakav korak unazad jer imaju gotovo slicne performanse, tj. 820 ima jacu graficku. Note 2 isto tako ima amoled i vecu bateriju pa je i to korak unazad.

 

Iako da uređaj je stvarno dobro zaokruzen, ali eto upravo zbog toga je neisplatljiva kupnja onome tko ima note 2, osim ako mu kamera nije vazna.

 

Mi 5s ima najbolju kameru od xiaomi uređaja(citaj ista kamera kao google pixela), ali nema ois pa je to mana.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
R36 kaže...

Čudno mi je da nema teme o ovom mobu. Po meni jako zanimljiv i jeftin mob s odličnim specifikacijama.

 

Mi Note 3

Highlights:
- 5.5" display with reading mode
- 4 sided curved glass
- 16MP Front Camera with Adaptable AI Beautify
- Rear dual camera, 2x optical zoom with 4-axis OIS
- 6GB RAM, Snapdragon 660
- Facial recognition unlocking

 

Cijena na Honorbuy je 368 dolara (s popustom od 5 dolara) i dostavom. 2355kn s dostvom u HR.

 

Zanimljivost - trenutno najbolja ocjena kamere kod Xiaomia na DxO - tj 90 bodova. U razini U11, a bolja od npr Iphone 7., XZ Premium...

 

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-note-3-exceptional-images-bells-whistles/

 

 Procesor je KRŠ

 

Pusti priče SNežana da mu je kamera bolja od Iphone 7, LG G5 i sličnih malo kvalitetnijih modela.

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 14:53 (Anđeo bez falinge).
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam prešao sa MI5 na njega i mogu reći da je brži u multitaskingu, igre ne igram.

ali u za svakodnevnu upotrebu jači mob od MI5 od baterije(7-8 h SOT), kamere i multitaskinga što mi je i najvažnije.

Mob je rootan i ima zadnji eu dev weekly.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 14:57 (Grga1984).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3
Ja ga naručio, u dolasku je.
Da, procesor je totalan krš, točno sam u brigi kako će raditi...
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

 
 

Nije procesor krs nego graficka..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Da je u pitanju QHD ekran slozio bih se. Al posto je 1080p, GPU je sasvim dobar za bilo koje igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Deutsch kaže...

Jako je zanimljiv.

 

Mislim da se ne prodaje dosta zbog toga sto ima sd 660, dok note 2 ima 820 pa je to nekakav korak unazad jer imaju gotovo slicne performanse, tj. 820 ima jacu graficku. Note 2 isto tako ima amoled i vecu bateriju pa je i to korak unazad.

 

Iako da uređaj je stvarno dobro zaokruzen, ali eto upravo zbog toga je neisplatljiva kupnja onome tko ima note 2, osim ako mu kamera nije vazna.

 

Mi 5s ima najbolju kameru od xiaomi uređaja(citaj ista kamera kao google pixela), ali nema ois pa je to mana.

 

Koliko sam čitao...grafička na 820 je bolja ali procesor 660 je u multicoru bolji od 820/821...tako da ne bi rekao da je porcesor loš. Mislim da se Qualcomm "zeznuo" što je tako dobar procesor za srednji rang mobitela složio.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Grga1984 kaže...

Ja sam prešao sa MI5 na njega i mogu reći da je brži u multitaskingu, igre ne igram.

ali u za svakodnevnu upotrebu jači mob od MI5 od baterije(7-8 h SOT), kamere i multitaskinga što mi je i najvažnije.

Mob je rootan i ima zadnji eu dev weekly.

Kakva ti je kamera, fluidnost, brzina senzora otiska prsta, kvaliteta izrade, ekran...??

 

10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Prije tjedan dana sam kupio ženi mi A1, sad ću sljedeći mjesec sebi kupiti upravo mi note 3. Gledam ga već 2 mjeseca i mobitel mi izgleda fantastično, a nakon što sam isprobao mi A1 još više želim mi note3.

 

Dojmovi kad stigne :)

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Entry Point kaže...

Prije tjedan dana sam kupio ženi mi A1, sad ću sljedeći mjesec sebi kupiti upravo mi note 3. Gledam ga već 2 mjeseca i mobitel mi izgleda fantastično, a nakon što sam isprobao mi A1 još više želim mi note3.

 

Dojmovi kad stigne :)

 Jesi ga uzimao s Honorbuy??

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
R36 kaže...
Entry Point kaže...

Prije tjedan dana sam kupio ženi mi A1, sad ću sljedeći mjesec sebi kupiti upravo mi note 3. Gledam ga već 2 mjeseca i mobitel mi izgleda fantastično, a nakon što sam isprobao mi A1 još više želim mi note3.

 

Dojmovi kad stigne :)

 Jesi ga uzimao s Honorbuy??

 Honorbuy, da. Odlična stranica i vrhunska usluga.

Samomrzeći hrvat
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Entry Point kaže...
R36 kaže...
Entry Point kaže...

Prije tjedan dana sam kupio ženi mi A1, sad ću sljedeći mjesec sebi kupiti upravo mi note 3. Gledam ga već 2 mjeseca i mobitel mi izgleda fantastično, a nakon što sam isprobao mi A1 još više želim mi note3.

 

Dojmovi kad stigne :)

 Jesi ga uzimao s Honorbuy??

 Honorbuy, da. Odlična stranica i vrhunska usluga.

 E za koliko ti je stigao. Tipa danas ga naručiš i kad ga možeš očekivat??

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Ako danas narucis 2 dana treba da stigne u hrvatsku, a onda ovisi o HP gdje zivis i kako i kada dostavljaju, racunaj da je u pon kod tebe.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Kamera odlična, dosta bolja od Mi5.

Otisak prsta odličan u trenu kao i na MI5.

Uglavnom meni više odgovara od mi5.

Da dodam uzeo sam original flip case i baš je dobra,tanka, lagano prozirana da vidiš tko te zove i osjetljiva na dodir za javljanje.

Original kaljeno staklo ne valja jer je 2.5D ekran i po rubovima ostane lufa tako da sam naručio drugo.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
R36 kaže...

 E za koliko ti je stigao. Tipa danas ga naručiš i kad ga možeš očekivat??

 2-3 dana. Ja sam naručio u utorak ujutro i u četvrtak oko 4 popodne mi je stigao na vrata.

Samomrzeći hrvat
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Grga1984 kaže...

Kamera odlična, dosta bolja od Mi5.

Otisak prsta odličan u trenu kao i na MI5.

Uglavnom meni više odgovara od mi5.

Da dodam uzeo sam original flip case i baš je dobra,tanka, lagano prozirana da vidiš tko te zove i osjetljiva na dodir za javljanje.

Original kaljeno staklo ne valja jer je 2.5D ekran i po rubovima ostane lufa tako da sam naručio drugo.

 Koji točno flip cover? I kakva je kvaliteta zvuka preko stereo zvučnika i adaptera?

Teško mi pada prelazak na adapter, ali pokušat ću

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 16:01 (zuper).
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo nakon prevage piknuo sam Mi Note 3. To će biti prvi Kinez u mojim rukama. Prevaga je bila što je Dual sim, dobra kamera po recenzijama, 6gb rama. Umjesto njega je bio u igri Note 8., ali zbog kraja godine i početka nove i dolaska S9 nije bilo smisla kupovat Note 8.

Sad sam ga ujutro naručio i nadam se dolasku do pon.Uzeo sam official global rom tako da se nadam da neće biti problema s nadogradnjama. Zaboravio sam prozirnu silikonsku masku uzet, ali nema veze.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
R36 kaže...

Evo nakon prevage piknuo sam Mi Note 3. To će biti prvi Kinez u mojim rukama. Prevaga je bila što je Dual sim, dobra kamera po recenzijama, 6gb rama. Umjesto njega je bio u igri Note 8., ali zbog kraja godine i početka nove i dolaska S9 nije bilo smisla kupovat Note 8.

Sad sam ga ujutro naručio i nadam se dolasku do pon.Uzeo sam official global rom tako da se nadam da neće biti problema s nadogradnjama. Zaboravio sam prozirnu silikonsku masku uzet, ali nema veze.

 

 

 Nadogradnje su redovite. Evo na AM 1 došle već 2 u zadnjih tjedan dana.

Samomrzeći hrvat
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Jel tko dobio Miui 9 na Note 3??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam na zadnjem EU dev... 

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Bilo bi lijepo kada bi dao neku detaljnu recenziju od toliko prikovanog samsung usera(mislim da si uvijek bio za samsung citajuci po forumu, ako ne sori onda zamijenio sam te sa nekime) .

Bas ih usporedi malo u svim aspektima kada ga dobijes :D

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Deutsch kaže...

Bilo bi lijepo kada bi dao neku detaljnu recenziju od toliko prikovanog samsung usera(mislim da si uvijek bio za samsung citajuci po forumu, ako ne sori onda zamijenio sam te sa nekime) .

Bas ih usporedi malo u svim aspektima kada ga dobijes :D

Nisam fan Samsunga., ali da sam lojalan kupac tj sve mi na njemu odgovara - to da. Nisam tip koji sad mora imat Samsung i ništa drugo. Ja sam uvijek za dobre kombinacije.

Bilo je sad razum - Mi Note 3 ili srce Note 8. Razum je pobjedio.

 

Normalno da će biti jedna recenzija i usporedba s S8...

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
R36 kaže...

 

Sad sam ga ujutro naručio i nadam se dolasku do pon.

 

 

 

Xiaomi Mi Note 3

Note:
- Mi Note 3 64GB Black is in stock in China warehouse, shipments will be handled within 48 hours after payment verified.
- Mi Note 3 64GB Black is available for pre-order in EU warehouse, orders placed from 12th December will be sent out on around 19th December 2017.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ocean77 kaže...
R36 kaže...

 

Sad sam ga ujutro naručio i nadam se dolasku do pon.

 

 

 

Xiaomi Mi Note 3

Note:
- Mi Note 3 64GB Black is in stock in China warehouse, shipments will be handled within 48 hours after payment verified.
- Mi Note 3 64GB Black is available for pre-order in EU warehouse, orders placed from 12th December will be sent out on around 19th December 2017.

 hahahahahah...a jebi ga onda. Nisam gledao. Ako dođe do 22.12., to će biti vrh.

 

Iskreno da sam znao da ću čekat toliko., otišao bi i kupio Note 8., jel mi treba dual sim i to žurno.

13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3
Pa probaj otkazat narudžbu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
zuper kaže...
Pa probaj otkazat narudžbu

Brijem da mi je Paypal već teretio karticu...

 

Našao kemijat s mobitelima za vrijeme božićnih blagdana tako da sam si sam kriv.

 

Uzet ću neki mob sutra online i vratit ga za 14 dana. Jedino mi je to opcija dok ne dođe ovaj moj. 

10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja ga nebi otkazivao da sam na tvom mjestu.

Gledao sam nedavno taj mob, ali mi nije bio toliko interesantan dok je imao cijenu od oko 3000 Kn.

Sada je dosao na nekih 2400 i za te novce je super deal...realno jedina mana mu je klasican omjer stranica i veci bezeli, a procesor je ionako dovoljno jak za svakodnevicu...graficki procesor i igre...pa nismo djeca.

Kamera me najvise pozitivno iznenadila i to ne samo po rezultatu DxO vec i ono sto sam vidio od uzoraka na raznim mjestima...uz sve to ima i premium izradu i super dizajn...zaista ne vidim nista pametnije i novo za te novce.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 16:36 (ocean77).
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ocean77 kaže...

Ja ga nebi otkazivao da sam na tvom mjestu.

Gledao sam nedavno taj mob, ali mi nije bio toliko interesantan dok je imao cijenu od oko 3000 Kn.

Sada je dosao na nekih 2400 i za te novce je super deal...realno jedina mana mu je klasican omjer stranica i veci bezeli, a procesor je ionako dovoljno jak za svakodnevicu...graficki procesor i igre...pa nismo djeca.

Kamera me najvise pozitivno iznenadila i to ne samo po rezultatu DxO vec i ono sto sam vidio od uzoraka na raznim mjestima...uz sve to ima i premium izradu i super dizajn...zaista ne vidim nista pametnije i novo za te novce.

 ja ga isto ne bi otkazivao.

slazem se sa svime sta je kolega napisao tako da necu duljit :D

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Problem je što se na Njuškalu već mogu naći novi zapakirani S7 za otprilike istu sumu. Mislim da je S7, Iako stariji, još uvijek bolji izbor. Osim prednosti u autonomiji, ne vidim druge prednosti kod Note 3.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice