Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 284.974
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Bome je, mislim da jutros kad sam narucivao prek goldwaya nije bio na stocku jer sam provjerio i honorbuy.

U svakom slucaju, prek honorbuya bude brže dostava ali je i trenutno razlika 300kn cca jer je kod goldwaya prek alia 30 dolara popust još par dana ako uzimaš preko 300 dolara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
dalja46 kaže...

Bome je, mislim da jutros kad sam narucivao prek goldwaya nije bio na stocku jer sam provjerio i honorbuy.

U svakom slucaju, prek honorbuya bude brže dostava ali je i trenutno razlika 300kn cca jer je kod goldwaya prek alia 30 dolara popust još par dana ako uzimaš preko 300 dolara.

 taj popust (kaze 20%) na aliju vidim samo za kina verziju i to na mi global store il ne vidim dobro?

ugl ne bitno :) svejedno ce za 2 dana opet pitati netko odakle naruciti bez carine i pdva

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 14:45 (16OR).
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
16OR kaže...

najjeftinije je sa aliexpressa goldway ili mi store, nema carine, nema pdva, odaberes dhl i cekas 10ak dana da ti stigne kuci

 

 Na koju foru se ne plaća carina ni PDV ako se odabere DHL?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Mobitel ide iz kine u veliku britaniju di se prepakira te dhlom salje tebi

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
dalja46 kaže...

Bome je, mislim da jutros kad sam narucivao prek goldwaya nije bio na stocku jer sam provjerio i honorbuy.

U svakom slucaju, prek honorbuya bude brže dostava ali je i trenutno razlika 300kn cca jer je kod goldwaya prek alia 30 dolara popust još par dana ako uzimaš preko 300 dolara.

 A kako se ostvari taj popust, dali treba upisati neki kod ili automatski se smanji za 30 dolara cijena kada se prođe 300 dolara? 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

meni je automatski bacilo na kraju košarice -30, uzeo sam prek mobilne aplikacije. nisam ništa trebao upisivati.

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Do kada traje taj popust i jel ga izbaci tek kada ide potvrda kupnje jer ovako ne prikazuje? To bi značilo da ispadne 306 dolara? Pa to je manje od 1800kn. Poklon. Naravno ako sam ja dobro to sve izračuna haha

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Cri.Lu99 kaže...

Do kada traje taj popust i jel ga izbaci tek kada ide potvrda kupnje jer ovako ne prikazuje? To bi značilo da ispadne 306 dolara? Pa to je manje od 1800kn. Poklon. Naravno ako sam ja dobro to sve izračuna haha

 E baš to i mene interesuje, taj dio mi još nije jasan

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Za one koji su kupili kinesku verziju i prilikom promjene ROM-a zaglave na pomjeni VPN adrese, evo rješenja: registrirajte se na PLEX VPN i nakon toga skinite aplikaciju s Google Play Storea. Dobit ćete puni pristup svim opcijama na 24 sata, što je više nego dovoljno za otključavanje bootloadera. Eto.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Moram pitati, od kad treba kineski vpn za otkljucat bootloader? I kaj se vise ne moze bez otkljucavanja bootloadera stavit official rom ko kaj se moglo prije na drugim modelima?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
blackeagle29 kaže...
Moram pitati, od kad treba kineski vpn za otkljucat bootloader? I kaj se vise ne moze bez otkljucavanja bootloadera stavit official rom ko kaj se moglo prije na drugim modelima?

 Nemam pojma, ovo je prvi put da  tako nešto radim, a mobitel čak nije niti moj. :)

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ovo je citat izvjesnog Iliona kojeg večina zna ako su kupovali na Goldway-u:
"Stariji cn modeli nemaju nikakve probleme sa global romovima, ali je sa novom generacijom xiaomi uveo da samo uz otključan bootloader moze global normalno da se stavi."

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Odlična konkurencija Mi Note 3 je Nokia 7 plus s Snapdragonom 660, odličnim kameram i čistim Androidom.

Baš me zanima cijena u EU.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Nokia 7 plus ocekivana cijena 400eur, znaci u EU sigurno ne manje od 450eur dok mi note 3 ima vec od 280eur. Prevelika razlika u cijeni za malo veci ekran i za 2gb manje rama.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Danas ujutro došao Mi Note 3, tek sam sada došao doma i vrijeme je za flashanje  

Čekao sam dostavu od prošlog utorka jer je cesta bila zatvorena zbog vremenskih neprilika.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/578Whg

 

Nesto novih fotki sa Mi Note 3...cisti auto mode bez nekog truda.

 
5 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
@Oušn,lijepe slike.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Imam potpuno novi OnePlus 5T (8+128 GB), ali mi je moj Mi Note 3 napetiji. :) Ako je netko zainteresiran za OP5T nek mi se javi kroz PM.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Marko_244 kaže...

Imam potpuno novi OnePlus 5T (8+128 GB), ali mi je moj Mi Note 3 napetiji. :) Ako je netko zainteresiran za OP5T nek mi se javi kroz PM.

 Imaš  PP.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Dali se na honorbuy može iskoristiti više od 1 coupon, meni samo jedan prihvaća, a sve mi je sa da može 2,možda nisam dobro razumio
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Prodajem 6/64 nov nekorišten sa kaljenim staklom i extra punjačem.

U Inbox za dogovor.

 

2100kn. Zagreb

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 9:44 (Zagizag).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Naručio si mobitel pa sam htio da pitam koja bi maskica bila najbolja, više mi se sviđaju one deblje i jače, a sve koje gledam su slabije (možda mi se samo čini) što biste vi preporučili? Vidim da su ovi dosta preporučeni jedan, dva.


Zanimlljivi su mi i jedandvatri sa kukicama da ga drži kada nešto gledam, al nisam previše uvjeren u pouzdanost mehanizama 

I koje kaljeno staklo biste vi preporučili jedan, dva, tri

 

 

Hvala na preporuci i pomoči

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Hvala na preporuci maske😀

Samo pitanje, uzeo sam sa goldawaya u petak i tada mi je sa računa skinulo 2360 kn, i gledam sada mi je skinuto 2410, kn, povećali za 50 kn cijenu, dali je to normalno, mislim nije mi toliko žao tih 50 kn, nego mislim da nebi trebalo da se mijenja cijena nakon što ga uzmem. I da se ne povećava više od toga to me sada brine😑😐

Sada mi je računamo sa tečajem od 6.22, a kada gledam na burzama onda bi tečaj trebao biti 6.03, banka je PBZ od kud takva razlika?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo jedna noćna, jedva čekam tripod!

 

https://www.flickr.com/photos/163156239@N03/26748050098/

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam u petak naručio sebi jednog, crni, 6/128 GB verzija. Preko honorbuy-a me ispalo 2756 kn (uzeo još i masku i staklo, al to je 6 dolara sve skupa tak da ne utječe puno na cijenu) tako da sada čekam dostavu.

 

Bilo bi odlično kad bi stiglo do četvrtka popodne tako da ga odmah mogu uzet na put i testirat tu kameru. Svakako javim svoje dojmove kad stigne.

 

Usput, što je tako slabi support na xda developersima za ovaj mob? Nekako sam očekivao da će biti malo više custom romova s obzirom da ovo nije neki nepoznati ili slabo prodavani model.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam s 1.800 kn troška izgleda MN3 rekorder. 😎 6+64, plava boja.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Kako si to izveo? 😮
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ivan262 kaže...
Hvala na preporuci maske😀

Samo pitanje, uzeo sam sa goldawaya u petak i tada mi je sa računa skinulo 2360 kn, i gledam sada mi je skinuto 2410, kn, povećali za 50 kn cijenu, dali je to normalno, mislim nije mi toliko žao tih 50 kn, nego mislim da nebi trebalo da se mijenja cijena nakon što ga uzmem. I da se ne povećava više od toga to me sada brine😑😐

Sada mi je računamo sa tečajem od 6.22, a kada gledam na burzama onda bi tečaj trebao biti 6.03, banka je PBZ od kud takva razlika?

 Pbz ti najprije skine po srednjem pa nakon par dana po prodajnom tečaju..

12 godina
online
Xiaomi Mi Note 3

Bome me honorbuy iznenadio. Naručen je mob u petak i danas mi stiže SMS da bi mob trebal biti dostavljen sutra do kraja dana. Očekivao sam da ću čekat barem srijedu ako ne i četvrtak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice