Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 285.645
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
maks0806 kaže...

 Ne radi dobro, mobitel je softverski kaos. Nikakva podrška, zbuggan je, radi loše, otisak prsta je pomalo neupotrebljiv s vremenom, ugl šteta para za ovaj zaboravljeni mobitel.

Updatea nigdje na vidiku, global stable Miui 9 i 7.1, a fkin redmi note 4 ima MIUI 10 stable global već preko mjesec dana. Baterija užas.

Imaju mobitel sa istim hardverom na MIUI 10 i uskoro na Androidu 9, a ovoga ne mogu nikako na bar osmicu dići. Bolje uzeti Redmi "budžetni" mob nego ovo govno

 

Dobar je jedino na papiru, zvukovi kasne, aplikacije imaju problema, svih tih problema nema na pocophonu. Nikako ne preporučam uzimati Mi note 3 nikome nakon eto skoro godinu dana iskustva

 Apsolutno niti jedan problem ja nemam od svih sto si naveo. Tako da ne znam sta pricas. A normalno da ovaj mobitel vise nije za preporuku kad je izaslo tonu novih modela za istu cijenu sa novijim specifikacijama i normalno svjezijom podrskom...

6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Ista stvar kod mene. Nemam nikakvih problema, kao i prvog dana.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
maks0806 kaže...
Paolo Maldini kaže...

Još nismo dobili Android 8.1 ali potvrđen je Andorid 9 (Pie) za Note 3, za treći kvartal 2019.

https://www.bug.hr/mobiteli/poznat-vremenski-okvir-dolaska-android-pie-nadogradnje-na-xiaomijeve-uredjaje-6660

 Nije ništa službeno to

16OR kaže...

to treci kvartal 2019te zvuci kao treci kvartal 2tisucenikad :)

 

sto se mene tice ne mora global stabilni miui10 ni izac,pa bio on na ne znam kojoj verziji androida

 

ne razumijem99 te ljude koji cvile i cvile za nadogradnje, ak mi telefon radi kako bog zapovjeda, tako mi je nebitno koju ce verziji miui ili androida imati

 Ne radi dobro, mobitel je softverski kaos. Nikakva podrška, zbuggan je, radi loše, otisak prsta je pomalo neupotrebljiv s vremenom, ugl šteta para za ovaj zaboravljeni mobitel.

Updatea nigdje na vidiku, global stable Miui 9 i 7.1, a fkin redmi note 4 ima MIUI 10 stable global već preko mjesec dana. Baterija užas.

Imaju mobitel sa istim hardverom na MIUI 10 i uskoro na Androidu 9, a ovoga ne mogu nikako na bar osmicu dići. Bolje uzeti Redmi "budžetni" mob nego ovo govno

 

Dobar je jedino na papiru, zvukovi kasne, aplikacije imaju problema, svih tih problema nema na pocophonu. Nikako ne preporučam uzimati Mi note 3 nikome nakon eto skoro godinu dana iskustva

 ti i ja kao da nemamo isti telefon

 

jedini problem je da nemam problem, za softver sam rekao, boli me ona stvar na cemu je i koji je, u zivotu imas vecih briga da bi morao cviliti kad i koja verzija ce izaci ili nece

 

i dalje nakon skoro godinu dana radi kako i treba, zbuggan, sta? otisak prsta, sta? ne sjecam se kad mi je zastekao i nije htio na prvu otvoriti

 

 

eto ko za k...danas gledam kod kolege s9, i sad ce on meni kao pokazat kak ga otkljucava s licem i otiskom, sta? toliko se patio da me prosla volja da uzmem telefon u ruke, nema nist protiv niti pljujem po icem, ali to danas sto sam vidio rijec brzina i otkljucavanje se ne moze naci u istoj recenici

 

da danas kupujem telefon, ne znam sta bi uzeo, nist mi nije napeto pogotovo sa ovim omjerom zaslona 18:9

ekrani sa 6 inca il vise, koji su zapravo smijesno ''mali'' naspram klasicnog omjera na ekranu 5,5 inca

 

istina mi note3 sa rubom gore i dole nije estecki najsretnije ni napravljen, ali kad pogledam unazad 5god kada je izasao lg g2 kojeg jos uvijek imam, mogu reci das su svi zakazali, jer ovo sto imamo danas sto manje ruba, gore dole, bocno to bolje, to je trebalo biti jos 2014/15.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 21:56 (16OR).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
16OR kaže...
 ti i ja kao da nemamo isti telefon
jedini problem je da nemam problem

Baš sam o tome razmišljao, svako malo se uhvatim da gledam neke nove mobitele, i onda mi sine - zašto pobogu? Sve radi kao i prvog dana, ne sjećam se kad sam zadnji put upotrijebio power bank koji nosim sa sobom, iako mi se dogodi da ga jednostavno zaboravim puniti - do doma ili do auta uvijek izdrži.
Za update softwarea niti ne gledam jer jednostavno radi - prvi Xiaomi koji nisam niti unlockao niti rootao, nije bilo potrebe. 

6 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Note 3

MIUI 10 je dostupan za Global download. Skida se, javim dojmove.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

ja ga instalirao, fora izgleda, posto nemam vremena isprobavati romove i launchere dobro dodje ovakva prisilna promjena tu i tamo.

Ovo kratko što sam koristio dobio sam dojam da sve nekako brže i fluidnije radi.

svidja mi se što su neke stvari bolje prilagodili za lakšu uporabu (npr. slider za svjetlinu, prikaz notifikacija).

nisam još dovoljno koristio da bi realno ocjenio i nije još niti jedan cioklus punjenja prošao, ali na prvu mi se čini da je štedljivija baterija.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam se vratio na mi note 3 prije cca 2 mjeseca nakon što sam jedno vrijeme koristio dva druga uređaja - došao miui 10, ali nemam ga namjeru instalirati jer mi je i ovako sve dobro - osim ako tu pročitam izrazito pozitivne dojmove :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo, znači kao da su znali :P

Došao jučer djevojci MIUI 10 update. Android 7.1 je, ali kao da je drugi uređaj. Sve radi masu brže, nema problema s youtubeom, fingerprint radi trenutno. Ugl ispšlatilo se čekati, ali stvarno nepotrebno dugo.

Sad čekamo skok na android 9 sa 7ice :P

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Jedini mi je minus na MIUI10 na note3 što mi se ne prikazuju bedževi od notifikacija ako nije mobitel otključan. i kad se na zaključanom uređaju povuče notification panel, ne prikažu se nikakve notifikacije. Dodao sam sve u posavkama da se prikazuje sadržaj i sve

Xiaomi rulz
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Nisu li rekli da će biti oreo na miui 10? Ja mislio da će gesture-i doći kao na promo video-u, a ono ništa. Sučelje samo po sebi mi nije ništa bolje od prethodnog, štoviše one debeli slideri za zvuk i osvjetljenje su mi ružni kao da je android 4.0 u pitanju. Kašnjenje, polovični apdejti, sigurnost, sve je to razlog zbog kojeg sam otišao sa xiaomi-a. Da se razumijemo, rade odlične telefone, ali software je koma. Ne želim ni ulaziti u raspravu koliko su mi notifikacije kasnile, kao da push ne postoji.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam na eu stable 10.0.5.0 koji je na oreu. Nemam nikakvih zamjerki, radi sve ok. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ibirkic kaže...

Ja sam na eu stable 10.0.5.0 koji je na oreu. Nemam nikakvih zamjerki, radi sve ok. 

 Kako to? Meni je i dalje na 7ici, i ne nalazi mi novi update. Jesi ti to nešto ručno instalirao ili?

15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Također na osmici. Global develepor 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Da, ručno. Pronalazio mi je update, ali ga nisam mogao instalirati  automatski. Samo da se razumijemo ovdje se radi o EU romu, koji je baziran na kineskom, i različit je od ovog global stable roma 10.1.2.0 koji je još na Nougatu. Link za zadnji eu stable rom je:

 

https://androidfilehost.com/?fid=11410932744536992057

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
kraic kaže...

Jedini mi je minus na MIUI10 na note3 što mi se ne prikazuju bedževi od notifikacija ako nije mobitel otključan. i kad se na zaključanom uređaju povuče notification panel, ne prikažu se nikakve notifikacije. Dodao sam sve u posavkama da se prikazuje sadržaj i sve

 

stavio i ja 10, osim redizajna kod silaznog izbornika ostalo manje vise isto kao i prije, nit smrdi nit mirisi

 

sve radi koliko vidim, kod mene notifikacije se vide na zakljucanom i na zakljucanom u silaznom izborniku, ali cim otkljucam i ponovo zakljucam vise ne ne vide na zakljucanom, kod otkljucanog su i dalje tu...jel tako i kod tebe? ili ih ni prvi put ne vidis na zakljucanom ekranu

 

da ga jebes ne mogu se sjetiti kako je bilo na miui 9, zapravo ne bitno

 

baterija po ovom sto dosada vidim, ista kao i prije

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 20:58 (16OR).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Tako bi trebalo biti. Ja ih nisam vidio nikako do sada. Ali sam prebacio tip notifikacija na android umjesto miui based i sad je ok. Jedino mi znaju kasniti notifikacije sada.. al nisu uvijek

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
kraic kaže...

Tako bi trebalo biti. Ja ih nisam vidio nikako do sada. Ali sam prebacio tip notifikacija na android umjesto miui based i sad je ok. Jedino mi znaju kasniti notifikacije sada.. al nisu uvijek

 ha?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

China stable 10.2.3.0.

bunch
6 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Note 3

Oreo update za MIUI Global je dostupan za preuzimanje. Skida se...

UPDATE: prvi dojmovi - osjećam malo trzanje i lag, pogotovo kad se pali ekran i lock screen. Za vikend ide restart na tvorničke postavke.

Klaun1000 https://www.youtube.com/user/tersic1000
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 19:53 (Paolo Maldini).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

trebam pomoc shebo mi se moj uber ultra pre dobar redmi 4x, i sad bi neki drugi..

I gledam malo xiaomije i sok..Koji k..sve 5# do 7" mb!! mislim koji k?? Pa netreba mi laptop vec mobitel!!

Igre me ne zanimaju zanima me kamera na mb i da mu baterija dugo drzi plus da ima dosta rama..Nesto kao moj redmi 4x..

 

Kolko je velik taj note 3 za svakodnevno drzanje u jednoj ruci??

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 19:08 (R3nchi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

nije baš mali

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
R3nchi kaže...

trebam pomoc shebo mi se mojuber ultra špre dobar redmi 4x, i sad bi neki drugi..

I gledammalo xiaomije i sok..Koji k..sve 5# do 7" mb!! mislim koji k?? Pa netreba mi laptop vec mobitel!!

Igre me nezanimaju zanima me kamera na mb i da mu baterija dugo drzi plus da ima dosta rama..Nesto kao moj redmi 4x..

 

Kolko je velik taj note 3 za svakodnevno drzanje u jednoj ruci??

 

totalno krivo, ne gledaj dimenzije ekrana vec cijele gabarite telefona

ovi novi s omjerom ekrana 18:2 su nesto duzi, uzi ali zato imaju manje mesa gore i dole u odnosu na tvoj telefon ili mi note 3 (cak mi note 3 bolje lezi u ruci, vise je zaobljen i nesto sitno sitno je uzi, znam jer imam oba kuci)

 

tako da tvoj sa 5,5 moze biti cak i siri od ovih novih sa 6+''

 

evo ti bzvz usporedba tvog, redmi note 5 i poco

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=8893&idPhone3=9293&idPhone1=8580

 

i za kraj mi note 3 se DANAS ne isplati kupovat, mob je star vec god i nesto, xiaomi je izbacio vec desetak telefona koji su solidnih za iste ili cak manje novce

 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
16OR kaže...
R3nchi kaže...

trebam pomoc shebo mi se mojuber ultra špre dobar redmi 4x, i sad bi neki drugi..

I gledammalo xiaomije i sok..Koji k..sve 5# do 7" mb!! mislim koji k?? Pa netreba mi laptop vec mobitel!!

Igre me nezanimaju zanima me kamera na mb i da mu baterija dugo drzi plus da ima dosta rama..Nesto kao moj redmi 4x..

 

Kolko je velik taj note 3 za svakodnevno drzanje u jednoj ruci??

 

totalno krivo, ne gledaj dimenzije ekrana vec cijele gabarite telefona

ovi novi s omjerom ekrana 18:2 su nesto duzi, uzi ali zato imaju manje mesa gore i dole u odnosu na tvoj telefon ili mi note 3 (cak mi note 3 bolje lezi u ruci, vise je zaobljen i nesto sitno sitno je uzi, znam jer imam oba kuci)

 

tako da tvoj sa 5,5 moze biti cak i siri od ovih novih sa 6+''

 

evo ti bzvz usporedba tvog, redmi note 5 i poco

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone2=8893&idPhone3=9293&idPhone1=8580

 

i za kraj mi note 3 se DANAS ne isplati kupovat, mob je star vec god i nesto, xiaomi je izbacio vec desetak telefona koji su solidnih za iste ili cak manje novce

 

 

 

Potpuno si u pravu..E sad po dimenzijama mi pasu ova 3 mb..mi 6, a2 lite i mi 8 se..

Mi 8 se ne postoji za Globalno trziste i tu sam nesto citao da je xiaomi poceo drk. s tim romovima i da se bricka mb..

Znaci izbor je u biti a2 lite i mi 6..  a2 me vuce zbog cijene i baterije, a mi je nesto najblize dosadasnjim 5" redmijima  sto sam imo plus kapacitativne tipke ima..  Al brale 350e

R33mba#2892
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

ako ti dosada redmi note 4 nije prevelik, nema smisla ici na nesto manje

 

velim svi ovi danas u dijagonali 18:2 su uzi od tvog, ako je koji mm vislji to ti nist ne znaci, nista to nije veliko il preveliko

 

ne znam odakle si, odi u neki ducan koji drze xiaomije pa si testiraj kako lezi u ruci

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
16OR kaže...

ako ti dosada redmi note 4 nije prevelik, nema smisla ici na nesto manje

 

velim svi ovi danas u dijagonali 18:2 su uzi od tvog, ako je koji mm vislji to ti nist ne znaci, nista to nije veliko il preveliko

 

ne znam odakle si, odi u neki ducan koji drze xiaomije pa si testiraj kako lezi u ruci

 

 

 Kolega nisi dobro cito, imo sam redmi 4x, ne note 4x to su dva totalno razlicita telefona.. NA kraju narucio ipak a2 lite to je najslicinije po gabaritima mom redmiju 4x (tj barem sto se sirine tice).. Hvala na odg

R33mba#2892
6 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ok, nakon malo offtopica. Ima li vas da ste instalirao OREO na global verziju, kakvo ste zadovoljni?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Nisam baš u toku i malo sam zbunjola, ovdje provjeravam verziju rom-a

i koliko vidim verzija Global - Stable ROM je (MIUI9)

Pa zar je to Oreo? Ili imate neki noviji izvor odakle skidate?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
felicija kaže...

Nisam baš u toku i malo sam zbunjola, ovdje provjeravam verziju rom-a

i koliko vidim verzija Global - Stable ROM je (MIUI9)

Pa zar je to Oreo? Ili imate neki noviji izvor odakle skidate?

 Ugrađeni updater u OSu. Meni samo javilo da je Oreo izašao i ponudilo download.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Imaju tipfeler na stranici, treba biti 10.

 

https://c.mi.com/thread-1791946-1-0.html

 

lp

bunch
6 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ekipa jel se isplati stavljat gcam? Jel osjetna razlika?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice