Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 355.783
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
t0ma kaže...
rookica19 kaže...

jel se moze ikako napravit da kad ugasin sve aplikacije u recent apps onaj chat head od messengera ostane ka na drugin mobitelima? ode ugasin pa mi se i on ugasi i onda mi nekad poruke i ne dodju iako je sve i u permissions autostar i display pop up window ukljuceno

 

prije mi je messenger bia zakljucan ono da je uvik upaljen al bi to onda rezultiralo tin da san uvik aktivan na fb, i kad jesan i kad nisan na njemu

 e to i mene muci..jedini razlog zato mi se mobitel malo zamjerio..kad se dopisujem s nekim i kad kliknem na taj chat head on jednostavno nestane s ekrana i opet moram uci u messenger da posaljem poruku

 ne to, to se lako sredi u permissions, messenger, display popup window

 

ja zelin da mi se chat head ne ugasi kad ugasin sve aplikacije u recent apps, ka i na drugin mobitelima sta se ne gasi

HŽV
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

primjetih da je 3s gladan struje pri punjenju...

 

npr kad ga punim preko kompa jedno vrijeme puni pa se ugasi led kao da nije prikljucen,

bit ce sto komp na standardnim usb portovima daje max 500mA a ima i dodatno limitiranje

 

e sad, neki kompovi imaju feature da se na dediciranom portu ukljuci tzv fast charge opcija

 

punio sam ga i sa chargerom od prestigia 4500t, je da je bio 3 god star ali nije bas puno radio,

punio se neko vrijeme i ... prdnuo na rosu (punjac ne mob na svu srecu)

slucajnost ili nesto drugo?

spec su jako sitno napisali na punjacu (prestigio) a ni na ovom od 3s nije puno vece

tako da neznam tocno, no pretpostavljam da 3s voli 1.5 ili 2A punjace

i dont care who you are, noone walks on the water while im fishing
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

3s se puni sa 5v 2.4a, mogu danas istestirat, taj prestigio punjac je max 1a ako nije i manje, a kvaliteta tih punjaca je banana pa bije cudno da je riknuo od pregrijavanja. Opet isti klinac nece flashati. Prije bio fastbootmode i putanja sada dowbload mod i putanja i opet error. 

Evo kako izglda punjenje na na qc3 punjacu 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 19:16 (Patrick_cro).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
si probao mi flash beta?
i dont care who you are, noone walks on the water while im fishing
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Probao sa svim ali nece nikako, sada stavio taj download mod pa opet nije htjelo. Na kraju sam restartao windows i f8 i stavio disable driver enforcement i poslije toga pokrenio i krenulo je flashat i stane na 20% i error no more space. Bas ga hebe, neznam gdje grijesim, sa starijim xiaomi nikakvih problema nisam imao, bez problema flashao i stavio novu verziju softwera. 

 

Eto probao i fastboot minimal i prvo ga vidi tamo i onda opet drugi put pokrenulo i ne vidi ga. Isao na to da manualno instaliram taj qualcom usb driver.

Cromaki jesi ti imao kakvih problema ili si normalno instalirao? Ako moze procedura da vidim gdje grijesim

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 18:39 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Koju verziju Mi Flash imaš ?

I imaš li 64 bit Windowse ? Znam da je to nekima stvaralo probleme.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 20:10 (Cromaki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Znas li možda kako da dozvolim messengeru da mi pop up-a ona ikona kada mi netko posalje poruku jer sam probao svašta i i dalje ne izleti ta ikona s porukom

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

64 bitni windowsi, win 7, win 8, probao stari mi flash, pa novi pa betu i nista od toga. pa stavio onaj disable driver i taman krenulo i onda stalo na 20%. Na kojem sustavu si ti radio update sa stable na global ili si uspio preko moba? skinuo i najnoviji update ali preko update aplikacije ne zeli.

Edit: Nije mi vrag dao mira i opet probao sa xiaomiflash beta  na win7 64 i ovaj puta proslo flashanje bez problema.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 23:52 (Patrick_cro).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
iwee17 kaže...

Znas li možda kako da dozvolim messengeru da mi pop up-a ona ikona kada mi netko posalje poruku jer sam probao svašta i i dalje ne izleti ta ikona s porukom

 Jesi probao security permissions i tamo staviti msn da moze autostart napraviti, uglavnom se to tamo rikta. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Uspio sam, hvala puno!

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
rookica19 kaže...
t0ma kaže...
rookica19 kaže...

jel se moze ikako napravit da kad ugasin sve aplikacije u recent apps onaj chat head od messengera ostane ka na drugin mobitelima? ode ugasin pa mi se i on ugasi i onda mi nekad poruke i ne dodju iako je sve i u permissions autostar i display pop up window ukljuceno

 

prije mi je messenger bia zakljucan ono da je uvik upaljen al bi to onda rezultiralo tin da san uvik aktivan na fb, i kad jesan i kad nisan na njemu

 e to i mene muci..jedini razlog zato mi se mobitel malo zamjerio..kad se dopisujem s nekim i kad kliknem na taj chat head on jednostavno nestane s ekrana i opet moram uci u messenger da posaljem poruku

 ne to, to se lako sredi u permissions, messenger, display popup window

 

ja zelin da mi se chat head ne ugasi kad ugasin sve aplikacije u recent apps, ka i na drugin mobitelima sta se ne gasi

 probaj ovako, stisni skroz lijevu tipku na mobitelu i pojavit ce ti se programi koji rade u pozadini, nadi messenger i povuci ga prema dolje i onda ga zakljucaj

12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

opet, pogledaj donji dio prvog posta, zakljucavanje rezultira tin da san uvik aktivan na fb

 

nebitno aj, ocito nema rjesenja

HŽV
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Nema rjesenja a da radi app normalno. Jedino zakljucavanje rjesava dolazenje obavijesti ..sjebali su to..
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

ma dolaze obavijesti, mozda izostane jedna u 20, i to sve radi kad nije upaljena app ali kad recimo upalin amo rec jos wapp instagram i neznan sta i iden ugasit automatski se ugasi i chat head od messengera iako aplikacija ka aplikacija nije upaljena vec radi u pozadini, neznan kako bi drukcije objasnia

 

 

HŽV
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Skinuo sam MiFlash,i Fastboot Global Stable (danas ili jučer su ga stavili)

 

Otišao u download mode, pokrenuo Mi Flash, kopirao put od direktorija di sam ekstarktirao sve da ne bude nikakva komprsija ni tgz ni tar (samo flash fajlovi i images direktoriji), kliknuo refresh i flash, i stane nakon 15ak sekundi. 

 

I nece i nece.

 

Šta krivo radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Ja hoćusebi dakupim Xiaomi Redmi Note 3, al' ovaj ima nezamjenjivu bateriju.

Šta da radim sa takvim telefonom kad mi baterija jedan dan crkne?

Neki savjet, nešto?

Stvarno se ne zezam, ne znam ništa o tome. Je l' mogu te non-removable baterije negdje u mobi-shopOVIMA da se promijene?

 

Hvala na odgovorima. :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 20:59 (M_CWAL).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
To ti je najmanji problem..baterija se lako zamjeni doma ili u servisu
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Ja se nečkam dali da uzmem redmi 3 ili redmi 3s a vidimda se neki s redmi 3s žale na notifikacije.

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Notifikacije nemaju veze sa mobitelom nego sa romom,a to se lako rjesi tak da kupi kaj ti odgovara
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

No pa ni rom nije isti kod 3 pro je 5.1 a kod 3s je marshmallow. Vidim i da su se neki žalili na signal lte-a na 3s?

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
the_dammed kaže...

Skinuo sam MiFlash,i Fastboot Global Stable (danas ili jučer su ga stavili)

 

Otišao u download mode, pokrenuo Mi Flash, kopirao put od direktorija di sam ekstarktirao sve da ne bude nikakva komprsija ni tgz ni tar (samo flash fajlovi i images direktoriji), kliknuo refresh i flash, i stane nakon 15ak sekundi. 

 

I nece i nece.

 

Šta krivo radim?

 Dakle, dođe do dijela gdje piše da ne može ping proći,i izbaci. Qualcom driveri su OK.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
peroko kaže...

No pa ni rom nije isti kod 3 pro je 5.1 a kod 3s je marshmallow. Vidim i da su se neki žalili na signal lte-a na 3s?

 to je verzija androida, rom ti mos stavit koji oces

HŽV
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
the_dammed kaže...

Skinuo sam MiFlash,i Fastboot Global Stable (danas ili jučer su ga stavili)

 

Otišao u download mode, pokrenuo Mi Flash, kopirao put od direktorija di sam ekstarktirao sve da ne bude nikakva komprsija ni tgz ni tar (samo flash fajlovi i images direktoriji), kliknuo refresh i flash, i stane nakon 15ak sekundi. 

 

I nece i nece.

 

Šta krivo radim?

 daj screenshot errora

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ok, thanks.

Čisto ako ti nešto znači i ako možeš skužiti, pisalo je nešto tipa ping through firehose, onda to pokušava oko 15 sekunfi, i kaže ping failed.
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Evo ovo dobijem:

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 18:41 (the_dammed).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

posla san onaj zahtjev za otkljucavanje bootloader-a medutim nije mi dosa nikakav sms......
kako cu znat jesan li dobia odobrenje....proslo je od toga 10-ak dana

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Probaj unlockat bez obzira, nekima sms nikad ne dođe. Ja sam ga unlockao pomoću adb-a.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Daj stavi cijeli ss od miflasha, s kojim mi flashom si flashao? Ja sam uspio sa MIflash beta ali tek od drugi puta redmi 3s. Probaj i f8 i stavit driver enforcement disable. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Evo slika, samo što sada nema postupka, al to je to. Probao sa i sa driver enforcement disable. Di se može nać beta, ili starija verzije MiFlasha?

11 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Znam da ste to negdje objasnjavali nekome vamo na forumu i trebalo bi mi dosta dok nadjem a nemam vremena.

Redmi 3s danas dosao sealed i update je odmah stigao "MIUI 7.5 / Stable ( 7.5.9.0(MALCNDE)).

Browser, 80% aplikacija na kineskom.. Nekoristivo trenutno..

Procitao sam tu da je stigao taj Miui 8 na redmi 3s ali sa kojem se roma update-a.. Samo mi objasnite korake ako je moguce, potrosio sam pola zivota skontavajuci root i flashanje za moja zadnja dva moba, nemam vremena za ovaj..

Hvala stvarno

 

EDIT: Nasao sam nesto : http://en.miui.com/download-303.html Znaci Miui 8 je developer rom? Imaju koraci i sve.. To je to?

Nema labavo...xDD
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 18:27 (NeroX).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice