Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 356.228
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

nisam sve isprobavao nakon restore-a, ali znam da vrati sve smsove, pozive, poruke u whatsappu, aplikacije...

za aplikaciju banke (mtoken) nisam siguran, ali mislim da bi trebalo i to raditi iako ti nisam siguran pa bolje da netko potvrdi.

ali kužim te, muka je i meni ići u banku iako je mene spasio stari jer on ima onaj fizički token pa sam preko toga sredio (nakon što sam odlučio ne vraćati podatke).

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Pozz.kupio sam dva redmi 3 moba iz neutrino web shopa.svaka cast trgovini inace stigli su sutra dan odmah u porec,ali me software ubi u pojam.navodno imam fake verziju miui 7.1 gdje ima neki alternativni launcher koji doslovno izbacuje reklame kad otkljucas mobitel.probao sam flashat offical miui global rom ali nisam uspjeo.stavio sam u mapu downloaded_rom i promjenio naziv zipa u update.zip.updater mi je prepoznao zip ali ga nije instalirao.

Kupio sam sestrama inace dolaze sljedeci tjedan pa cu pokusat flashat miui 8 ako moze malo pomoci ili neki linkovi.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Zlaco kaže...
Pozz.kupio sam dva redmi 3 moba iz neutrino web shopa.svaka cast trgovini inace stigli su sutra dan odmah u porec,ali me software ubi u pojam.navodno imam fake verziju miui 7.1 gdje ima neki alternativni launcher koji doslovno izbacuje reklame kad otkljucas mobitel.probao sam flashat offical miui global rom ali nisam uspjeo.stavio sam u mapu downloaded_rom i promjenio naziv zipa u update.zip.updater mi je prepoznao zip ali ga nije instalirao.

Kupio sam sestrama inace dolaze sljedeci tjedan pa cu pokusat flashat miui 8 ako moze malo pomoci ili neki linkovi.

  http://en.miui.com/thread-254606-1-1.html

14 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

koja je razlika između redmi 3 note pro i redmi note 3 pro internacional verzije? Svejedno koji model,ili redmi 3s i redmi 3s internacional verzije,jel razlika samo u romu ili ima razlike i u hardveru,pitam zbog toga što vidim da internacional verzije podržavaju 4g mrežu na 800 mhz što mi je bitno u odabiru modela koji bih kupio.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

imam jedno pitanje

Znaci kupio sam u 5. mj redmi 3 pro

Te sad mislim se na njega stavljat global rom,ali nisam siguran koji rom tribam skinut jer na en.miui imam ponudeno redmi3/prime i redmi 3s/prime/3x


na redmi 3/prime postoji miui8 global,dok na redmi 3s/prime/3x postoji samo miui7 global.........sta da radim

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Pro = Prime

 

Znaci gledas Redmi3/Prime to je za tvoj model.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
kiki_b kaže...

Pro = Prime

 

Znaci gledas Redmi3/Prime to je za tvoj model.

 jos samo nesto....sad sam na miui8 china stable....i brutalno puno mi bateriju guta,od prijasnjih 11SOT sad san na 6 SOT

jeli isti problem sa globalom????

i jos sam negdi cita da kad stavim global,da nebi triba radit restore backup jer ce mi se vratit problem sa baterijom....je li to istina?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
sporttest kaže...
kiki_b kaže...

Pro = Prime

 

Znaci gledas Redmi3/Prime to je za tvoj model.

 jos samo nesto....sad sam na miui8 china stable....i brutalno puno mi bateriju guta,od prijasnjih 11SOT sad san na 6 SOT

jeli isti problem sa globalom????

i jos sam negdi cita da kad stavim global,da nebi triba radit restore backup jer ce mi se vratit problem sa baterijom....je li to istina?

 Ne mogu ti ništa potvrditi koji Rom bi bio idealan, ali citajuci po temama, naišao sam da se ljudi žale na trajanje baterije na osmici.

Najbolje bi bilo kada bi ti netko potvrdio tko je vec isprobavao pa zna trenutni situaciju o svim detaljima.

Jer evo i mene ceka ista dvojba i testiranje na što preći, budući da je na mom Redmi 3S prime "kuhani" rom.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Pozdrav,
Koristim redmi 3s vec nekih 3 tjedna , mozda i vise. Mobitel je odlican, ali ja imam jedan problem od pocetka
Stalno me prebacuje na 2g internet (E) . Bude jedno vrijeme 3g (H/H+) pa opet padne na 2g. 4g nikad nisam ni uhvatio. U osijeku sam ali i u drugim mjestima je istibproblem.
Uma li netko isti problem i kako ga je rjesio ako ga ima ?
Hvala ;)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Pozdrav,
Koristim redmi 3s vec nekih 3 tjedna , mozda i vise. Mobitel je odlican, ali ja imam jedan problem od pocetka
Stalno me prebacuje na 2g internet (E) . Bude jedno vrijeme 3g (H/H+) pa opet padne na 2g. 4g nikad nisam ni uhvatio. U osijeku sam ali i u drugim mjestima je istibproblem.
Uma li netko isti problem i kako ga je rjesio ako ga ima ?
Hvala ;)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Otipkaj ovaj kod *#*#4636#*#*

otvorit će ti se Testing meni..izaberi Phone information1..i tamo namjesti kako želiš..

Ja sam stavio TD-SCDMA,WCDMA and LTE

 

LTE ne koristim jer nemam novu sim karticu,tako da se sad spaja samo na 3G

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bio sam tamo isprobao svakake postavke i uvijek isto. Probat cu stavit ovako kako si ti napisao pa cu popratit.
10 godina
offline
Xiaomi Redmi 3S Prime - Neutrino

Da podijelim iskustvo kupnje Redmija 3S Prime kod nas, Neutrinomobile, možda nekome i pomogne znajući situaciju kakva je.

1500kn, 2 godine garancija => Redmi 3S Prime (3/32GB)

Na mobitelu je bio neslužbeni ROM. Što me izričito zasmetalo iz razloga, jer zagovaraju u servisu da garancija vrijedi samo ukoliko je službeni global rom gore, a oni meni ga prodaju sa neslužbenim.
Da situacija bude gora, kupcu, naravno, nisu ništa napomenuli, da nisam istraživao o toj temi, ne bih ni znao da je gore neslužbeni sustav. Naravno i ja njima moram objašnjavati kako znam da je gore ne službeni ROM. Također, na upit servisera, može li se prijeći na official Developer verziju, također ne priznaju onda garanciju.
Pohvala jedino što su bili uslužni i u roku sat-dva stavili mi službeni ROM, jer ja nisam ništa sam htio dirat i stavljat zbog garancije.
Ali sve u svemu ne ćudi me takav način poslovanja kod nas :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozdrav,

 

Ima li netko od ekipa koja je prešla na MIUI 8 (Global 6.9.8) problem sa slusanjem glazbe. Kada se ekran ugasi, muzika pocinje zastajkivati svakih par sekundi.

Radi se o Xiamo redmi 3 Pro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Pozdrav,

Danas dobio telefon 3S. Meni na Sjenjaku radi 4g bez problema. Koristim bonbon. Verziju koju imam gore MIUI Glibal 7.3 neznam jel to bitno....
Netko je spominjao da 3S ne podrzava sve frekvencije na kojima radi 4g tako nesto.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Moguce onda da je meni problem u kartici. Mozda ne podrzava 4g. Imam je vec dugo na tele2
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gedora00 kaže...
Moguce onda da je meni problem u kartici. Mozda ne podrzava 4g. Imam je vec dugo na tele2

 Brzo pravac Tele2 centra po novu karticu pa javi situaciju!

 

Ok, može i sutra

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gedora00 kaže...
Pozdrav,
Koristim redmi 3s vec nekih 3 tjedna , mozda i vise. Mobitel je odlican, ali ja imam jedan problem od pocetka
Stalno me prebacuje na 2g internet (E) . Bude jedno vrijeme 3g (H/H+) pa opet padne na 2g. 4g nikad nisam ni uhvatio. U osijeku sam ali i u drugim mjestima je istibproblem.
Uma li netko isti problem i kako ga je rjesio ako ga ima ?
Hvala ;)

Ja sam imao isti problem do sinoć i onda probao ovo što je napisao forumaš La Roca i meni radi, napokon! Inače ja sam otišao u tele 2 po tu 4G karticu i ne moraš ništa čekati, sve bude gotovo za par minuta, za čudo... no nakon toga mi opet nije htio 3G tj. stalno bi se vraćao na EDGE dok bi u gradu bio na 4G sa tek povremenim prebacivanjima na EDGE.
Od sinoć kako sam namjestio više nisam vidio E tako da se nadam da je problem riješen.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Evo samo da javim da je problem bio u kartici. Sada bez problema imam 4g i nisam dugo vec vidio 2g .
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Kako štitite R3? Kaljeno staklo, nekakav hard case, flip case, silikon, kombinacije?

Pitam za savjet - stigao mi je Nillkin Frosted Shield case, dosta solidno i fino, međutim, ekran ostaje nezaštićen (kad bih zakeljio kaljeno staklo gore, mob ne bi stao u masku).

Koja je, prema vašem cijenjenom mišljenju, najbolja kombinacija? Ne bavim se ekstremnim alpinizmom ili skakanjem s nebodera na BMXu, a mob nosim u džepu hlača. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Osobno imam crni nilkin frosted i nilkin kaljeno.
Xiaomi Redmi 3 (Global ROM 8.0.2.0)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bass kaže...
Osobno imam crni nilkin frosted i nilkin kaljeno.

 E vidiš to me zanima, jer mi prodavač s ebaya govori kako se taj frosted ne može koristiti zajedno s kaljenim - valjda mu preveliko bude da kejs klikne ili što već.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Caedris kaže...
Bass kaže...
Osobno imam crni nilkin frosted i nilkin kaljeno.

 E vidiš to me zanima, jer mi prodavač s ebaya govori kako se taj frosted ne može koristiti zajedno s kaljenim - valjda mu preveliko bude da kejs klikne ili što već.

 glupost....
koristim ovu   masku

u kombinaciji sa kaljenim....sve perfektno

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Danas mi je stigao redmi 3s sa Aliexpressa, miui je 7.5.1.0. MALCNDE, pola je na kineskom i ne mogu skoro ništa na njemu.

Svejedno mi je koji rom imam, global stable/developer ili sa xiaomi.eu, samo se želim moći koristiti njime.

Pokušala sam (slijedeći tutoriale) preko updatera staviti global - can't verify. Pokušala sam u download modeu preko miflasha (i zadnje i beta verzije), u onom koraku u device manageru gdje treba apdejtati mi samo izbacuje "The best driver software for your device is already installed".

 

Uopće ne razumijem što sad trebam napraviti, jasno je i meni da se petljam u nešto što ne razumijem, ali zbilja slijedim svaki korak i svejedno ništa. 

Ako je netko voljan objasniti, bila bi stvarno zahvalna. Ili ako znate kome u Zagrebu mogu platiti da sredi ovo (iako bi radije sama, ipak sam siromašna studentica :) )

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Caedris kaže...

Kako štitite R3? Kaljeno staklo, nekakav hard case, flip case, silikon, kombinacije?

 Ma nikako, ionako je na njemu staklo isto kao i gorila samo što je "no name". Nemoj ga nositi u džepu s ključevima, privjescima i švicarskim nožićem i sve će biti u redu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Par pitanja....redni 3...ako naručim od top one (s fotkom u prilogu) i slanje preko dhl ne plaćam carinu i pdv,jel tak? Jer dhl je skoro 30$ pa da znam jel se isplati. ..i dal mi mob dođe spreman za korištenje il moram nešto instalirat/popravljat?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Da, dhlom se ne placa pdv ako pise to u opisu moba.. ak oces jos popust 5$ i silikonsku masku te kaljeno staklo regaj se na telekineza forum i javi kolegi ilionu prije narudzbe
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Super...hvala...znači isplati mi se za 980kn naručiti preko dhla? I još jedino ..ništa ne moram dodatno instalirati?
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Nisam uspjela flashati nikako, pokušat ću kad mi otključaju bl sa xiaomi.eu romom, ali za sad sam izbrisala sve kinesko i instalirala google i sve funkcionira. :)

 

Ali sad imam drugo pitanje.

 

Kako potpuno isključiti mobilni internet?

Mobile data je disabled tj. sve pod SIM cards & mobile networks mi je isključeno, ali kad idem provjeriti stanje tarife porukom, vidim da je potrošeno. Nije puno u pitanju, par kilobajta - pola mb, ali doslovno kao da "curi" nekako. Htjela bi ga držati skroz isključenog i upaliti samo po potrebi.

Na prošlom mobitelu mi je uvijek bilo točno u kb tako da sumnjam da je do toga da tarifa krivo očitava količinu potrošenog ili nešto slično.

EDIT: i ne znam koliko je to bitno, ali kad povučem dolje onaj notification shade, pored tele2 mi piše 3g, iako je isključen.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 13:12 (mvng).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Kak vam radi wifi hotspot na Redmi 3s? Meni ne radi koristim MIUI Global 7.3 ROM.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice