Xiaomi Redmi 5

poruka: 189
|
čitano: 71.602
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Koja verzija redmi 5 se prodaje u tia-mobiteli
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Danas mi stiglo kaljeno staklo za Redmi 5+.

https://m.aliexpress.com/item/32845087666.html

Svaka preporuka. Stavio odprve, bez ikakvih mjehurića i taman potrefio rupice za kameru i ostalo. Ovako to sad izgleda s kaljenim. Na RN4 sam imao one rubove kako je oslabilo ljepilo ili što već, toga tu nema. Savršeno izgleda.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Cak fora izgleda mobitel, dal mozes slikati jedan 16:9 uz njega/stavit jedan na drugi..? Mislio sam da ce vise izgledat kao daljinski, ali stvarno izgleda fora

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Naprema Samsung s6 edge te lg daljinskim. Slikano s 2mp kamerom, nemam bolju rezervu sorry.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

E hvala, nema problema vidim sve. Na gsmareni je bas izgledao usko, a ovako prelijepo izgleda

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Nije uopće uzak, ono taman za ruku, recimo kao izduženi 5.5" Mi A1
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Bok svima, imam redmi 5 plus, otkad je kupljen pisalo je da je otključan stalno, pa sam htio otključati sa kodom kojim sam dobio na poruku. Uglavnom pisalo je da nije boundan sa accountom, problem je sto nisam uopce imao bound opciju na mobitelu.

Druga stvar kako mi fastboot kaze da je lockan a mobitel tvrdi drugacije napravio sam test point method, i svaki rom koji flašam nije u redu kaze this device cant ... on this device.

Treće miflash neće flashati svaki put, uvijek neki error, cant connect to port...

Šta mi je čininit...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Jel ga možeš pokrenuti uopće ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Mogu, flashao ga sa global romom jer se jedini da flešat, za kineski mi izbaci error u flashu. Cant connect to com i cant receive hello packet, znaci samo hoce global flešat.

To sve radim sa point metofom, jer u fastbootu ne da da instaliram twrp niti sideload rom.zip

Ja bi stavio kineski da ga mogu unlockat sam i stavit lineageos. 

Ali mi nije jasno zašto u developer opciji piše unlocked 

A fastboot ne da znači flashat ništa i pise da je locked.

Uglavnom zapeo sam u bootloopu sa ovim errom.(Slika)

I da li to znaci da mogu vratit samo taj fake rom?

Hvala svima unaprijed

12 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Probaj flashati sa Mi Tool

http://www.xiaomitool.com/

 

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Cromaki kaže...

Probaj flashati sa Mi Tool

http://www.xiaomitool.com/

 

 

 Hvala nisam znao da postoji to 😁 pokušat cu kad dodjem sa posla

Za one koji jos muku muče kao stotine nas ovdje su korisne informacije, lik je uspio unbrickat http://en.miui.com/thread-1679342-1-1.html

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Update: Riješeno napokon pomoću te metode sto sam stavio link. Skinuo njegov kineski rom i radi sve, sad moram čekati 15 dana za unlock :)))))

Sretno!!

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Bravo, ali da si pratio forum od početka to smo već rješavali :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Te metode nisu radile nažalost. MiFlash je bacao error sa tim romom uvijek.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Pa nebi čovjek plakao sada...upravo mi pao mobitel sa kauća na pod, ono 30cm i puklo mi staklo okrena na ljevom dnu (ovaj dio di nije ekran nego bjela površina) mene sada zanima gdje mogu naručiti najeftinije staklo a da valja?? čak raazmišljam da ga ivakvog prodam pa da se netko drugi s tim zajebava...hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Na aliexpressu su cijene najjeftinije, ali koliko vidim ekran sa okvirom ti je 360 kn sto je po meni trenutno malo skupo.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Ma vidjela sam i jeftinije za 160kn ali aj ti znaj je li to šta valja...midlim ne smeta mi ovo mini pukniće jer ne obuhvača baš ekran ali opet bi zamjenila to..i da li je komplicirano zamjeniti??

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

ma di za 160 kn? bez okvira je komplicirano zamijenit jer trebat lijepit, a sa okvirom bez problema :)

poslikaj malo kako to izgleda. da sam na tvome mjestu ako nije nista strasno ja bi nabavio maskicu i zastitno staklo pa koristio tako dok se cijene ne snize, tj. mozda uopce ne bi ni mijenjao ovisi o tome kako izgleda

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 11:53 (Deutsch).
10 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Može li se na Redmi 5 Plus maknuti ova traka sa izbornikom koja " oduzima " prostor na displayu kod surfanja ili pregleda videa u fullscreen mode-u ?

HZV
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

evo..morala žicat frenda da slikam..

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Kao što ti je kolega napisao, stavi staklo i čekaj da se cijene dijelova malo spuste..btw kako si zadovoljna s telefonom, koje su pozitivne/negativne strane?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Nije to nista, pogotovo zato jer nije bas na ekranu nego rubu, kupi par zastitnih stakla i dobru maskicu. Samo ako ti sljedeci put padne bez zastitnog ce ti puknut bas cijeli ekran jer ima slabu tocku

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Miki_16 kaže...

evo..morala žicat frenda da slikam..

 Kad kupis tempered glass on je obojan u boju mobitela bas na tom dijelu di je tebi puklo tak da ti se ostecenje nece ni vidjet kad zaljepis ovo staklo.. https://m.aliexpress.com/item/32845416214.html?pid=808_0000_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32845416214

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Ma znam za ti staklo i hvala ti, međutim ja sam tip koji ne voli imati mob razbijen, jer sam ko kiruška sala..i sad i da tu stavim, ubijalo bi me, jer znam da je od ispod razbijen -.-

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 5

molim za pomoč...kakva je ovo verzija mobitela, pošto čitam da ima više toga...mob je za nekoga kome treba odma spreman za korištenje na hrvatskom i ne razumije se previše u ta tranja sa romovima...jel ovo takva verzija?...hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Je
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 5

Jeli ti bitna B20 frekvencija - odnosno kojeg operatera koristiš jer koliko vidim ovi gore je nemaju..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Zupy kaže...

Jeli ti bitna B20 frekvencija - odnosno kojeg operatera koristiš jer koliko vidim ovi gore je nemaju..

 kolko je to i bitno...koristim simpu

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Di zivis? Tj osoba za koju je uređaj? Da li ti treba 4g u selu?

Zbog toga te pitaju za b20, ako ne zivis u selu nije uopce bitno, ako ti ne treba 4g u selu nego ti je 3g dosta opet nije bitno :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Deutsch kaže...

Di zivis? Tj osoba za koju je uređaj? Da li ti treba 4g u selu?

Zbog toga te pitaju za b20, ako ne zivis u selu nije uopce bitno, ako ti ne treba 4g u selu nego ti je 3g dosta opet nije bitno :D

 zivimo na selu, u Medimurju, gusto naseljeno, cca 10 km do grada...pa 4g bi u danasnje doba bilo ok za imat...bez tog b20 4g nece raditi?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice