Xiaomi Redmi 5

poruka: 189
|
čitano: 71.601
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Z004 kaže...

...ako nekoga zanima...

danas sam bez test point metode uspio staviti chinese developer na redmi 5 plus 3/32 MEE7 koji je imao fake ROM 9.2.0.2. NEGMIEI (GLOBAL) i zaključani bootloader

 

evo kako, preneseno sa miui foruma: http://en.miui.com/thread-2109262-1-1.html


1) Download this tool and install it on your computer http://xiaomitool.com (it is safe and thank you to the author!)
2) Hold the Power button to restart your phone and let go then hold the Volume up button to get into recovery mode
3) Use volume down button to select 'Connect with MIAssistant' (press the power button once to select it)'
4) You should see a mobile phone picture with usb cable and pcsuite.mi.com under it
5) Now on your computer extract the XMT_0.5.2 .zip to your desktop
6) Go into the folder XMT_0.5.2 and double click XMT_0.5.2 to install the xiaomitool on your computer
7) Go to C:\Xiaomi\XiaoMiTool on your computer
8) Double click FastFlash and let it fully load
9) Select First choice "China Stable" and None for second, third and fourth and click Select
10) Now with a usb cable plug your mobile phone into a usb 2 port on your computer
11) Watch the magic happen
12) When the tool is finished it will reboot your phone into the Chinese stable rom

 

s tim da meni pod točkom 9 nije prihvatao chinese, nego global stable, nakon čega je mob bio u bootloop.

nakon toga sam pod točkom 9 stavio chinese developer, eto log kako je prošlo:

 

 

Radio sam prema uputama i sad mi piše This MIUI version cant be installed on this device... Probao sam sve romove s tim program instalirati ali ni jedan ne radi.

Ima tko ideju šta da napravim 

Kako otključati bootloader? 

Kad odem http://en.miui.com/unlock/ prebaci me na http://en.miui.com/unlock/download_en.html ne da mi da ispunim formu i zatražim unlock

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

ovo radi samo ako je mob u bootloop.

otkljucava se sa programom koji se skida sa ovog drugog linka.

prije toga treba prijaviti racun sa xiaomi racunom, ali mobiteli koji su imali fake rom to nisu mogli zbog onog 86006 errora

7 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

mene interesira pošto sam prilikom otključavanja dobio obavjest da moram pričekati 360 sati da bi mogao nasnimiti china official ROM, da li se to može zaobići preko VPN a ili se treba čekati?

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 20:33 (mikiFrajer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Evo i janabavio  5+, pa nije loš mob, baterija malo lošija nego na note 4, ekran odličan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

und? kakav se cini? kamera?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Deutsch kaže...

und? kakav se cini? kamera?

- Performanse odlicne, ovaj SD625 je baš fino podešen

- Baterija oko 6-7h ekrana

- 4k video iznenađujuće dobar

- poprilično se brzo puni

- fotografije i više nego dobre s obzirom na klasu

 

https://flic.kr/s/aHskA37xpZ

 

Naravno cekam 360h za unlock bootloadera pa ide gcam na njega, u svakom slucaju, po meni, best buy.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

Hmm ajde testiraj kada uspijes/ako gcam i eis na open kameri kada unlockas :)

 

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 5

https://www.geekmaxi.com/en/smartphones-global-version-xiaomi-redmi-note-5-4gb-64gb-599-full-screen-dual-camera-mobile-phone-snapdragon-636-octa-core-4000mah-717.html
Pretplatite se na geekmaxi, dobit ćete 4% kuponskog koda. Konačna cijena:201 eur
dostava iz Njemačke, Globalna verzija, 2 godine jamstva, lokalni centar za popravak.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 5

Bok ljudi,pred nekih mjesec dana mi je touch na mobitelu pocpp stekati..prvi  pomalo sad sve više. ..

Jednostavno mi se mob smrzne i ne reagira na nikakav dodir. Pritiskom na tipku s desne strane koja je za stavljanje mob. U mirovanje ponovno proradi nekad otprve nekad od druge..

 Resetirati sam mob. Na tvorničke postavke i nije pomoglo..šta mi je činiti,hvala.

Buki
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 16:05 (buki 1579).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 5

Bok svima, prije nekih tjedan dana sam uzeo Redmi 5 plus u linksu, nakon što sam dvije i pol godine imao redmi note 2. Na njemu sam stavio eu rom i sve te fore, fontele je bio dobar, ali ovo je viša liga... Pišem ovaj post za sve one koje plaši zaključani bootloader. Nemora vas plašit jer ne morate ništa dirati, telefon dolazi sa global verzijom koja radi bez greške i nema potrebe ga dirat, ako vas taj fazon ne zanima. Ovo je sot prvog punjenja, baterija je zvijer...

 

Pozdrav svima

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Meni se je s 8 i pol sati SoT-a spustilo na oko 6 sati. Nadam se da će s MIUI 10 to popraviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Zapeo mi je za oko ovaj redmi 5, njega planiram uzeti, ako možete preporučit nešto do max 1500kn (xiaomi obavezno, sve ostalo je smeće)

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

Naručio sam od dva sellera na ebayu case za Redmi Note 5 (kamera lijevo otraga), a dobio sam dva sa otvorom za kameru na sredini (Redmi 5 Plus) pa ako netko treba takve javite se na PM pa se dogovorimo

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Ekipa od kuda naručiti Xiaomi Max 2 a da dođe brzo i bez dodatnih plaćanja?
Ili Max 3 ali da je ispod 1800?
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
EZY-E kaže...
Ekipa od kuda naručiti Xiaomi Max 2 a da dođe brzo i bez dodatnih plaćanja?
Ili Max 3 ali da je ispod 1800?

 Kakve to veze ima s ovom temom?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Jel netko tu od vas koji imate 5 Plus iz HonorBuya ima problem sa senzorom otiska ako je prst malo vlažan od znoja?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Mr.ddevil kaže...

Zapeo mi je za oko ovaj redmi 5, njega planiram uzeti, ako možete preporučit nešto do max 1500kn (xiaomi obavezno, sve ostalo je smeće)

 Pa npr iphone x ili galaxy s9+ je da su smece al posluzili bi ti hahaha...

Ontopic gledam i sam taj redmi 5, treba mi za privremeni uređaj, jel ima šta bolje od njega za taj približni novac? Vidio sam nexus 5 u hgspotu...

I zanima me dal se isplati dat parstobkuna više za mi a2 lite

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5

E uzeo sam redmi note 5, to je teski stroj, normalno da bi posluzio iphone x, ali notch mi ide na zivce

Trust nobody, become the best !
11 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

I ja sam prije dva dana uzeo Redmi 5 Plus.

Stvarno me pozitivno iznenadio, od kvalitete izrade do performanse za tako male novce.

Također već dolazi sa folijom na ekranu i zgodnom tamnom prozirnom maskicom.

Svakako preporuka ljudima tanjeg džepa 

 

Napravio sam i kratki unboxing&first look

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi 5

kupio sam i ja prije par dana Redmi 5 i sad me zanima gdje da skinem global verziju miui 10 da ima HR jezik?..trenutno mi je na mob.-u global 9.6
hoce mi se sve obrisati s moba kada budem stavljao miui 10?

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Meni moj redmi note 5 ne moze bas radit kada je prst mokar zbog pranja. Mislim da je to normalno. Ako je od znoja mokar isto nebi radilo, utrljaj prst u hlače ako je znojan :D
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Markić7 kaže...
Meni moj redmi note 5 ne moze bas radit kada je prst mokar zbog pranja. Mislim da je to normalno. Ako je od znoja mokar isto nebi radilo, utrljaj prst u hlače ako je znojan :D

 

 

Malo me živcira stalno trljat prst haha

12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Nakon updatea na Oreo ikonice više nisu zaobljene već su kvadratnog oblika. Kako ispravit to?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Postavke -- Teme
ima od Miui-a tema sa okruglim ikonama
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Imam samo neku limitless i zadanu. Koristim MSov launcher. Stavio sam si H2O ikone
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Prije dva tjedna sam dobio redmi 5 pod racun za iphone. Za tu lovu je stvarno ok mob. Jedino sto je moj imao tvornicku gresku. Nakon par dana sam skuzio da mob ima mrtve piksele na ekranu(40+). Poslao sam ga u mobis na servis i za par dana mi javili da ce mi poslati drugi mob.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Jel ima neki način da se naredi automatsko snimanje poziva(bilo GSM ili VoIP)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 5

Poz ,kupio sam neki dan Redmi Note 5 ,polako se navikavam .. :)

 

LED za obavjestenja je ocajan ,jedva se vidi .

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 7:03 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 5
Da li je netkom stigla sluzbena nadogradnja na MIUI 10?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice