Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 808.426
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Novi Xiaomi, nova tema 

 

Vrlo sličan svom prethodniku, no razlike su u slijedećem:

 

znatno bolja baterija 4000 mAh

metalno kućište, debljina od 8.65mm, težina 164g

čitač otisaka prsta (Xiaomi navodi brzinu otključavanja od samo 0.3 sek)

dolazi u dvije verzije:

2GB RAM + 16GB ROM cijena u Kini cca. 145 $

i

3GB RAM + 32GB ROM cijena u Kini cca. 177 $

 

3 boje: Silver, Gold i Dark grey

 

Prvi hands-on sa uređajem:

 

 

 

 

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Jako mi se svidaju poboljsanja u odnosu na note 2. Vjerojatno cu ga kupiti uskoro. Mislio sam srebrni model, al mi se ne svidaju ove crne linije oko ekrana kad je ekran upaljen. Neznam koliko bi mi uzivo to smetalo

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Znate li hoce li redmi note 3 imati micro sd slot? Na giztopu pise da oce, ali na nekim stranicama pise da nece, a na ostalima ne pise nista..
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

ja sam pikiro rn2 no ovaj mi ljepše izgleda, plus još bolja baterija... ako cijena ostane tu negdje bit će best buy

 

i mene zanima za sd slot, kako to da uvijek tako bude - negdje piše ima negdje nema?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ja se nadam da ima sd, ne bi valjda e trgovina stavila nesto u opis sto je vazno mnogim kupcima za pre order, mislim da je lagati oko toga prilicno ilegalno. Najbolje je cekati da izadje u prodaju.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

99% da nema sd utora... gdje god da sam vidio da objavljuju specifikacije ne pise nista za sd karticu, a dosta njih je u komentarima na youtube reklo da nema

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Evo ja sad bio na GSM aerni i na device specifications, i obje stranice kazu da ima :D
Sad sam u potpunosti kupljen, jedva cekam Bozicno vrijeme da ga kupim :))

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 20:05 (KiCo77).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Moj primjerak upravo ceka shipment... :D 

Uzeo sam 3gb/32gb... - Sa Alija, od TopOne sellera... 

 

Ponudio mi je da cekam da Xiaomi otkljuca bootloader... 

Ali sam mu odgovorio da on odmah posalje moj primjerak... Da ne cekam da bude otkljucan, pa da onda tek salju sa nekim njihovim rom-om... 

 

Prodao sam moj RN2 i napravio mali upgrade na RN3... 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Aj napravi review kad ti stigne, jedva cekam, i ja si ga mislim uzeti.
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
fpozar kaže...
Aj napravi review kad ti stigne, jedva cekam, i ja si ga mislim uzeti.

 

Bude neki review samo dok pila dodje... :D 

 

Eventualni nedostatak micro sd slota meni uopce nije minus... Definitivno mi ne treba vise od 32Gb, a bome ni 16GB nisam uspio popuniti... Mozda je to tako s obzirom za sto mi mobitel sluzi... 

A isto tako, nedostatak izmjenjive baterije... Hm... Ni to za mene nije minus... Mobitel djeluje puno cvrsce ako se poklopac baterije ne skida... (npr. MI3 je savrsen mobitel, cvrst i bez ikakvih skljockanja... RN2 mi je bio cijeli nekako klimav... )

 

No, pricekat cemo iz prve ruke neki test, samo dok stigne... 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Kolko te dosao ukupno (ako si uracunao carinu i to?)

I jel se zna kad giztop pocinje slat?
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Jel si slao poruku ovom na top one? Jel ga imaju u zalihama, dal ga odmah salju? Jer na dosta stranica jos traje presale.

 

A za giztop, ja sam im slao poruku prije tjedan dana negdje i rekli su mi da bi do kraja mjeseca (11.) trebao zavritit presale i da ce ga imat. Izgleda da nine bas tako.

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Mene je izasao 241$...

Salju sa DHL-om... U UK i onda iz UK za HR... Tako da nema carine... 

 

Imaju na lageru mobitele, salju odmah ako neces cekati da Xiaomi otkljuca bootloader i da ti onda oni stave neki multi rom... 

Ja sam rekao da ne zelim to cekati, nego da odmah salju... 

Odgovorili su "Ok dear friend, we will ship today or tomorrow."

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Poz svima, htio bih vam reci da je na Honorbuy dosao redmi note 3 i da ga je moguce iz eu skladista uzeti. Cini mi se da su mi rekli da ih pocinju slat 11.12. resosljedom kak su kupljeni. Imaju sve 3 boje i oba modela (16 i 32gb) te je moguce iskoristiti kupon "redminote3" za popust od 10$, a uz mob dolazi i screen protector.
TL DR : "redminote3" na honorbuyu za rn3 od 230$ u svim bojams i modelima iz eu.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
fpozar kaže...
Poz svima, htio bih vam reci da je na Honorbuy dosao redmi note 3 i da ga je moguce iz eu skladista uzeti. Cini mi se da su mi rekli da ih pocinju slat 11.12. resosljedom kak su kupljeni. Imaju sve 3 boje i oba modela (16 i 32gb) te je moguce iskoristiti kupon "redminote3" za popust od 10$, a uz mob dolazi i screen protector.
TL DR : "redminote3" na honorbuyu za rn3 od 230$ u svim bojams i modelima iz eu.

 Kaže - Shipping Cost 39$ ?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

https://www.xiaomiforsale.com/en/3-phones , evo imate tu mobitel, shipping oko 2 eura

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2015 19:50 (Deutsch).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
KiCo77 kaže...
fpozar kaže...
Poz svima, htio bih vam reci da je na Honorbuy dosao redmi note 3 i da ga je moguce iz eu skladista uzeti. Cini mi se da su mi rekli da ih pocinju slat 11.12. resosljedom kak su kupljeni. Imaju sve 3 boje i oba modela (16 i 32gb) te je moguce iskoristiti kupon "redminote3" za popust od 10$, a uz mob dolazi i screen protector.
TL DR : "redminote3" na honorbuyu za rn3 od 230$ u svim bojams i modelima iz eu.

 Kaže - Shipping Cost 39$ ?

 

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Prime-FDD-Mobile-Phone-MTK6795-Helio-X10-Octa-Core-5-5/342812_32547144072.html

 

tu se odabere dhl i shipping je 21$

 

i pitanje za kolegu koji je vec narucio.. koji su bundle odabrao? Standard 3G 32GB? vidim da nema za odabrati kao sto je bilo za note 2, fdd i ono ostalo sta je bilo.. dal ce radit na tele2 ako samo odaberem to standard 3g 32gb ?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2015 0:43 (maxy0).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Pozz ekipa u planu mi je kupit ovaj mobitle jer ne mogu prestat citat o njemu i gledat ga :)
Al me zanima s koje stranice ga narucit te dal bi tja mob radio na nasoj tmobil mrezi?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
maxy0 kaže...

 

i pitanje za kolegu koji je vec narucio.. koji su bundle odabrao? Standard 3G 32GB? vidim da nema za odabrati kao sto je bilo za note 2, fdd i ono ostalo sta je bilo.. dal ce radit na tele2 ako samo odaberem to standard 3g 32gb ?

Odabrao sam Standard 3G 32GB...

Ne vidim razlog zasto ne bi radio na nasim mrezama... S obzirom da podrzava frekvencije GSM/WCDMA/LTE : 850, 900, 1900, 2100 kada je 3g u pitanju... A kada je LTE/4g u pitanju, onda su to LTE2100, LTE1800, LTE2600...

Malo kenjaju samo sa shippingom... Ne znam koje doba dana je kod njih, ali dobio sam poruku da ce danas mob biti poslan DHLom... Za sada nije... 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Sorry ljudi, shipping je 39 al je meni ispalo 49 $ jer sam kupio i power bank za sestru. U pravu ste, shipping za samo mob je 39$
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
A izabravo sam sivi od 32gb, radit ce na svim mrezma al nece 4g hvatat dobro izvan gradova jer ne radi na 800 Hz ili koliko je vec ruralni 4g
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Dali je moguće raditi backup i flashanje bez microsd kartice? Vidio sam da u dosta tutoriala pise da se na nju stave datoteke, a i backup stocka sam vidio isto da se radi na microsd da se moze vratiti u slucaju da se nesto zezne. Razmisljam dali da uzmem redmi note 2 ili 3 jer 3 nema izmjenjivu bateriju i microsd, a zbog cijene mogu uzeti samo 16gb model, dali je to dosta za normalan rad?

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Backdraft kaže...

Dali je moguće raditi backup i flashanje bez microsd kartice? Vidio sam da u dosta tutoriala pise da se na nju stave datoteke, a i backup stocka sam vidio isto da se radi na microsd da se moze vratiti u slucaju da se nesto zezne. Razmisljam dali da uzmem redmi note 2 ili 3 jer 3 nema izmjenjivu bateriju i microsd, a zbog cijene mogu uzeti samo 16gb model, dali je to dosta za normalan rad?

16gb je sasvim dovoljno za normalan rad...

A sto se tice backup-a... Miiiiislim da bi trebala biti memorijska kartica... :D

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Bok,

 

vidio sam da je izasao RN3, pa me zanima isplati li se vise kupiti RM3 ili RM2? Koji je veci price=value? Ukoliko RM3 se isplati, cijena nije problem posto vidim na Giztop-u da RM2 dodje 150$, a RM3 180$.

 

Svaka pomoc je dobro dosla : )

 

//edit. Cijene su za slabije verzije mobitela, 32 gb RM2 dodje 210$, a 3gb i 32 gb RM3 250$. Besplatna je dostava i nema pdv-a/carine. U poruci su mi rekli da bi mobitel trebao doci izmedju 10-15 dana.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2015 2:02 (cerma123).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

caos ljudi :) i ja sam si narucila redmi 3 i jedva cekam da stigne.. jedino sam malcice razocarana time sto nisam mogla izabrati zlatnu boju na jednoj stranici (izvrsna cijena bez pdv-a i carine),jer su sve prodali,a nije mi se dalo cekat na ostalima da mi stigne poslije nove godine,tako da bi mi trebalo stici tamo prije bozica.. :)

 

ovako.. jedino sto nisam nigdje procitala jest da li je zvuk kod zvanja dobar i ima li led notification light posto ga note 2 ima.. meni su na toj stranici na online chatu rekli da nema,ali da ipak provjerim kad budem imala propusteni poziv (sto je glupo ispalo,jer su kao "provjerili",a ni sami nisu sigurni u to) ...

 

takoder su mi rekli da nema utor za sd karticu,ali se ipak nadam da ce mi 16gb biti dovoljno..

 

i jel znate mozda da li ce bez problema raditi tu kod nas?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Gdje si ga kupila i po kojoj cijeni ako nije tajna?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

evo tu ti pise sve :) http://www.giztop.com/xiaomi/xiaomi-redmi-note3.html jedino sto tu nemaju zlatni.. gledala sam na puno mjesta,gdje su ih imali,a da im je warehouse u europi,ali tamo su jos ili na pre-saleu,pre-order ili bi stigli tek nakon nove godine.. tu im treba 48 sati da ga pregledaju i posalju i nakon toga nekih 10-15 dana da stigne :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

giztop vec salje,u petak sam narucila od njih i rekli su mi da im treba 48 sati prije slanja i da ce stici za nekih 10-15 dana.. cijena mu je 180$ bez carine i pdv-a :)

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ah uzela si 2gb RAM?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice