Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.882
|
čitano: 455.479
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
MSX kaže...
e.peace kaže...
Kad slikam sa kamerom kaže "Ne mogu se spojit sa camerom" ?????
Znal neko rješenje?
Redmi note 4x 3/32
Selfie camera radi uredno.
Hvala

Da li ti je možda u opcijama kamere uključeno "Dodaj oznaku vremena na fotografiju"? Ako jest, probaj to isključit.

 Probao ugasit i sad radi super.Čim upalim time stamp kamera počne da zeza.

Malo sam i ja zaguglao al nisam našao nikakvo objašnjenje ili rješenje problema.

Uglavnom hvala i pozzzz

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Pozdrav ekipa, mislim naruciti rn4 sa edigitala (https://edigital.hr/pametni-telefoni/xiaomi-redmi-note-4-3gb32gb-dual-sim-pametni-telefon-gold-android-p502262) pa me zanima je li neko uzima s tog shopa ranije? pitam zbog kamere i ekrana vidim da je to problem.
E i jos jedno pitanje, koja je najbolja zastita za ekran , jel moze samo maskica neka il moram i foliju lipit?  Hvala ;

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Skansi kaže...

Pozdrav ekipa, mislim naruciti rn4 sa edigitala (https://edigital.hr/pametni-telefoni/xiaomi-redmi-note-4-3gb32gb-dual-sim-pametni-telefon-gold-android-p502262) pa me zanima je li neko uzima s tog shopa ranije? pitam zbog kamere i ekrana vidim da je to problem.
E i jos jedno pitanje, koja je najbolja zastita za ekran , jel moze samo maskica neka il moram i foliju lipit?  Hvala ;

 Opcenito ljudi imaju uzasna iskustva s edigitalom. Osobno imam z170 plocu i i5 6600k kupljenog kod njih prije 20 mjeseci i to sljaka.

MadeInCroatia
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Kupi ga u neutrino shopu u tratinskoj...24 mj gare i dodje 1449 kn

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Došao danas novi update, izgleda da su vratili stari cpu governor i sad je sve ok.

Uz to znatno su poboljšali skener otiska, i do sad mi ni jednom nije fulao.

Jako sam zadovoljan ovim updateom.

Jedini problem je kaj su updateali gboard i sad imam č, ć, ž, š i đ samo na long press :( 

Zna li netko koja je  zadnja verzija googleove tipkovnice koja ima normalni layout?

Ovo je fakat defektno, maknuli su ta slova i ostavili dva prazna mjesta sa strane.

Užas.

 

Edit: popravljen i autofokus (bolje nego prije, i dalje nije savršeno) i dosta su ubrzali učitavanje slike u galeriji kad je na najvećoj rezi ali i dalje nije instantno.

Edit 2: malo su i popravili algoritme kamere, sad više nije preagresivno kad sharpness povećam, čak i na highest je ok, bar u odnosu na staro stanje.

Edit 3: dodali u multitasking meniju mogućnost biranja prethodnih pozicija u aplikaciji, npr. otvorim settings pa uđem u neku kategoriju i onda kad idem na multitasking menu stave obje te opcije vertikalno jednu iznad druge. Korisno.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 13:30 (fer-de-lance).
 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

Ne kužim zašto uopće stavljaju MediaTekove procesore u mobitele ako za njih ne misle nadograđivati OS. Da koriste samo SnapDragone em bi imali samo jednu verziju OS-a, em ne bi zajebali nas koji smo kupili mobitele s MTK-ovim procesorima.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
mbaksa kaže...

Ne kužim zašto uopće stavljaju MediaTekove procesore u mobitele ako za njih ne misle nadograđivati OS. Da koriste samo SnapDragone em bi imali samo jednu verziju OS-a, em ne bi zajebali nas koji smo kupili mobitele s MTK-ovim procesorima.

 Konkretno na Redmi Note 4, MTK verzija je jača od SD verzije ali nema Android N (jel Mediatek nedaje drivere i otežava development).

Ulogu igra i dostupnost čipova na tržištu.

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
fer-de-lance kaže...

Došao danas novi update, izgleda da su vratili stari cpu governor i sad je sve ok.

Uz to znatno su poboljšali skener otiska, i do sad mi ni jednom nije fulao.

Jako sam zadovoljan ovim updateom.

Jedini problem je kaj su updateali gboard i sad imam č, ć, ž, š i đ samo na long press :( 

Zna li netko koja je  zadnja verzija googleove tipkovnice koja ima normalni layout?

Ovo je fakat defektno, maknuli su ta slova i ostavili dva prazna mjesta sa strane.

Užas.

 

 

Gle, najlakše je optužiti update, svi bi htjeli da im se sve servira savršeno spremno, a ne bi se potrudili sami naučiti baratati onime što već imaju. Tako npr. likovi kritiziraju spore animacije u nekom androidu ili aplikaciji, i prekriže mobitel zbog toga, kao njima je to sve sporo, a ti mozgovi ne znaju da si sve sam možeš podešavati u 90% appova i operativnih sustava. Osim toga i najbrži mobitel ćeš si zagušiti i usporiti s vremenom ako ne znaš postupati kako treba, postaviti si....

 

Evo izvoli

upute za postavke tipkovnice. Odradio sam to baš jučer. U postavke google tipkovnice se ulazi držeći dugo tipku '','' (zarez) ili ''/'' . Trebaš si postaviti ''Croatian'' a isključiti ''croatian Querty'' . Pogledaj i sve ostale postavke za tipkovnicu, ima dosta toga, složi si kako ti paše. Tako da ne čekaš update s neba da se vrati sve kako je bilo, jer se neće vratiti kako je bilo, sam to moraš riješiti jer ti ne čita misli neki geek u Chicagu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 15:07 (ALVIN).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Evo jedno pitanjce..jel netko ima note pro global 4/64 a da nije naprijed crni a iza sivi..s sd625 i htio bi mijenjat ako ima bijelo zlatni ili bijelo sivi s istim speckama i da je iz zg..mij je star 6 dana iz neutrina s hrv garom..lp

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
e.peace kaže...
 Probao ugasit i sad radi super.Čim upalim time stamp kamera počne da zeza.

Malo sam i ja zaguglao al nisam našao nikakvo objašnjenje ili rješenje problema.

Uglavnom hvala i pozzzz

Samo da nadodam da je s novim updateom MIUI-ja riješen i problem sa time stampom na fotografijama. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Cromaki kaže...
mbaksa kaže...

Ne kužim zašto uopće stavljaju MediaTekove procesore u mobitele ako za njih ne misle nadograđivati OS. Da koriste samo SnapDragone em bi imali samo jednu verziju OS-a, em ne bi zajebali nas koji smo kupili mobitele s MTK-ovim procesorima.

 Konkretno na Redmi Note 4, MTK verzija je jača od SD verzije ali nema Android N (jel Mediatek nedaje drivere i otežava development).

Ulogu igra i dostupnost čipova na tržištu.

 

  Meni iskreno jačina mtk ne igra neku ulogu nego koliko mtk cucla bateriju više nego sd verzija .

 to je meni jedina mana mtk verzije.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Podržava li Redmi Note 4 4G mrežu?

Negdje čujem/čitam da ne podržava, negdje da podržava...

Kad usporedim navedene frekvencije 4G mreže s ovog linka
https://www.telekineza.com/riznica-znanja/frekvencije-hrvatskih-mobilnih-mreza-tele2-tmobile-vip/

I pogledam podržane 4G frekvencije iz opisa mobitela
http://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php

Dolazim do zaključka da bi trebao podržavati

Onda još pogledam kartu pokrivenosti (okolica Lipika), trebalo bi biti, ali ne znam treba li što dodatno uključiti
https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Note 4x podrzava 4G svugdje gdje i drugi koje znam sa ostalim mobitelima imaju 4G

i dualSIM radi sasvim OK!
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Ako je global verzija podrzava, ako nije onda podrzava isto ali ne mora podrzavat na svim mrezama
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Tj. Ako nije global verzija onda ne mora podrzavat na svim frekvencijama
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Dali ima netko problem sa brzinom punjenja.

Jucer mi je pao mob dok se punio skupa s njim na kabel i sad mi prikazuje samo "punjenje %", a prije mi je uvijek bilo "brzo punjenje%".

Dali je problem da je nastradao kabel ili utor od mobitel?

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Ima li kakav dobar rom sa cistim androidom.za Note 4x?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Meni pise punjenje, vidi koliko ti treba da se napuni. Meni od 10-100% 3 sata
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Pozdrav.Zanima me sljedeće.Mob ima mogućnost duplih aplikacija,recimo Vibera.Na koji način bi mogao staviti da mi u jednom viberu budu isključivo kontakti sa sim1 kartice,a u drugom viberu da mi pokazuje samo kontakte sa sim2 kartice?Sada mi viber2 pokazuje samo kontakte sa sim1 kartice.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Meni je trebalo ispod 1h vremena do 100%.

Origigi brzi punjac od xiaomi imam.

Zato i govorim, prije mi je pisalo brzo punjenje, sada samo punjenje.

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
6996 kaže...

Ima li kakav dobar rom sa cistim androidom.za Note 4x?

 LineageOS

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Pačo

Zar note 4 ima brzo punjenje?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Pačo kaže...

Meni je trebalo ispod 1h vremena do 100%.

Origigi brzi punjac od xiaomi imam.

Zato i govorim, prije mi je pisalo brzo punjenje, sada samo punjenje.

 Molim te kako. Imam 10 prijatelja sa noteom 4, i sestru i punjenje je 2+h uvijek

Hearthstone: Maks0806#2960
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
mariolla79 kaže...

Pačo

Zar note 4 ima brzo punjenje?

Onaj s MTK-ovim procesorom nema, za onog sa SD-om ne znam.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
mbaksa kaže...
mariolla79 kaže...

Pačo

Zar note 4 ima brzo punjenje?

Onaj s MTK-ovim procesorom nema, za onog sa SD-om ne znam.

 Nema ni ovaj sa SD.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Pa zato mi i cudno...mozda je mislio na samsung note 4 Lol

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
SD625 podrzava quickcharge 3.0 ali je na noteu 4 i 4x onemogucen
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Pačo kaže...

Meni je trebalo ispod 1h vremena do 100%.

Origigi brzi punjac od xiaomi imam.

Zato i govorim, prije mi je pisalo brzo punjenje, sada samo punjenje.

Slažem se

55 min MTK

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

da napuni 4100 mah na 2A punjaču? imate neku superstruju

Hearthstone: Maks0806#2960
16 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
maks0806 kaže...

da napuni 4100 mah na 2A punjaču? imate neku superstruju

Ili defektnu bateriju. 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice