Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.035.667
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Vaš Desk

mali razmjestaj po sobi, vise nije stol ispod prozora i sad ima puno vise prostora, i naravno cist stol bez gluposti :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 14:37 (dennocro).
Moj PC  
23 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Jebiga, volim muziku 

ovakav još jedan zvučnik je kod nogu negdje. ovakav još jedan zvučnik je kod nogu negdje.
Arbeit macht frei
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
sudy_freak kaže...
zmedic kaže...

Ma ove stolice su sve iste, iskreno ne vrijedi vise od 400 kuna... ako malo bolje razmislite pa sve se razlikuju u debljini spuzve, kvaliteta izrade preosjetljiva, naslonjac za sjedalo sastavljen ovim naslonima za ruke koji su od suplje plastike, a ovi kotaci u dnu isto tako... pa nije mi jasno zasto ne naprave sve od metala pa nek onda imaju sta naplatit... ja sam ih jedno vijeme samo kupovao i gomilao u podrum dok nisam kupio pravu stolicu sa metalnim djelovima. Ove sve pucaju na istom mjestu a to je naslon za ruku u ovom kutu ispod naslonjaca dok se spuzva koja je u pocetku savrsena, s vremenom tako ispegla pa imate osjecaj ko da sjedite na dasci...

Sorry što ne dajemo 1.500 kuna za stolice i više, mislim.. Konstatacija ti ne drži vodu.
Gle, slažem se da je bolje uzeti jednom jednu kvalitetnu, ali opet, nek mi ova bude 4-5 godina, zamijenim ju i dobro.
Meni se s niti jednom nije dogodilo ovo što ti kažeš.
Pucanje držača naslonjača.
I na prošloj, i na ovoj je plastika samo iz vana.
Unutra je metal, koji, nemam pojma, ali je metal.
A dosta se i ljuljam i stuff.
Sjedim u prosjeku 4-6 sati (često i više) dnevno na stolicama, imam 187 cm i 100 kg tako da sam reprezentativni primjerak.

 

Prijatelju ocito ti nikad nije pukla kako treba, plastika je sve osim one podloske koja se istina nalazi unutra i to je jedini dio metala u ovim drzacima... nije mi pukal jedna nego cca 4 komada dok nisam kupio jednu da valja...

A sto se tice reprezentativnog primjerka 196cm 130kg  ... i ja se zelim nekad zavalit u taj naslonjac a ne da svaki put razmisljam oce li sad ili za 10 minuta puknut...


Fool for a day, King for a lifetime...
11 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo moj stol od kuda se igraju igre i cita forum ;) Stol i stolica iz jyska . Ostatak pod moj PC mozete vidjet ;) zivjeli  

Moj PC  
10 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
zmedic kaže...
sudy_freak kaže...

Preporuka svima, uredska stolica TRIGE u Jysku s 1.499,00 kn na 650 kn.
Ja sam ju dana uzeo.Moram svima reći da je stvarno preporod sjediti na ovakvoj stolici.
Do sada sam imao SKODSBoRG koja se prije drugačije zvala.
Služila me dobro od 2011. no sada je koža na desnom rukohvatu otpala (počela se habati pa sam zamijenio).

 Ma ove stolice su sve iste, iskreno ne vrijedi vise od 400 kuna... ako malo bolje razmislite pa sve se razlikuju u debljini spuzve, kvaliteta izrade preosjetljiva, naslonjac za sjedalo sastavljen ovim naslonima za ruke koji su od suplje plastike, a ovi kotaci u dnu isto tako... pa nije mi jasno zasto ne naprave sve od metala pa nek onda imaju sta naplatit... ja sam ih jedno vijeme samo kupovao i gomilao u podrum dok nisam kupio pravu stolicu sa metalnim djelovima. Ove sve pucaju na istom mjestu a to je naslon za ruku u ovom kutu ispod naslonjaca dok se spuzva koja je u pocetku savrsena, s vremenom tako ispegla pa imate osjecaj ko da sjedite na dasci...

 Istina, ja sam ovu stolicu istu kupio ima dvije godine u Yska i sad sjedim jos uvijek na njoj, isto na "akciji" i dogodilo se to da se na "guznom" dijelu skroz spuzva kao ispraznila, sad imam osjecaj da sjedim na tvrdoj podlozi dok kad je bila tek kupljena pravila je one lijepe zvukove, kao da zrak potiskuje ispod i mekano je bilo. Sad je ostalo nista od toga, sve flat i ispraznjeno izgubila je svojstvo "mekanosti" koju je imala pri kupnji. Tako da zaobiđite ovu stolicu sirokim lukom...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Luka123 kaže...

 Istina, ja sam ovu stolicu istu kupio ima dvije godine u Yska i sad sjedim jos uvijek na njoj, isto na "akciji" i dogodilo se to da se na "guznom" dijelu skroz spuzva kao ispraznila, sad imam osjecaj da sjedim na tvrdoj podlozi dok kad je bila tek kupljena pravila je one lijepe zvukove, kao da zrak potiskuje ispod i mekano je bilo. Sad je ostalo nista od toga, sve flat i ispraznjeno izgubila je svojstvo "mekanosti" koju je imala pri kupnji. Tako da zaobiđite ovu stolicu sirokim lukom...

 Ako imate problema sa nedostatkom spužve u "guznom dijelu" možete (kao i ja) staviti jastuk za stolac.

 

Dosta jeftino a djelotvorno :)

12 godina
offline
Re: Vaš Desk
Miro7 kaže...
Luka123 kaže...

 Istina, ja sam ovu stolicu istu kupio ima dvije godine u Yska i sad sjedim jos uvijek na njoj, isto na "akciji" i dogodilo se to da se na "guznom" dijelu skroz spuzva kao ispraznila, sad imam osjecaj da sjedim na tvrdoj podlozi dok kad je bila tek kupljena pravila je one lijepe zvukove, kao da zrak potiskuje ispod i mekano je bilo. Sad je ostalo nista od toga, sve flat i ispraznjeno izgubila je svojstvo "mekanosti" koju je imala pri kupnji. Tako da zaobiđite ovu stolicu sirokim lukom...

 Ako imate problema sa nedostatkom spužve u "guznom dijelu" možete (kao i ja) staviti jastuk za stolac.

 

Dosta jeftino a djelotvorno :)

 ma u taj Jysk neulazim vise... ali svakako neki jastuk bi dobro dosao mojoj guzi

11 godina
offline
Vaš Desk

vec imam to za guzicu zbog navedene stolice al nije iz yiska, od njih vise nista ne kupujem na cem trebam sjediti...katastrofa su

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš Desk

Harvey Norman prodaje slične stolice kao Dxracer.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Bernard Huky Hux kaže...

Harvey Norman prodaje slične stolice kao Dxracer.

 Za nekih 200 300 kn vise dobis orginal Dxracer

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Još samo poštenu stolicu nabaviti i to je to.

1 1
2 2
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 11:08 (asibulj).
 
43 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Uredno...  lajkam i nadam se da ti je takav stol većinu vremene, ne samo kad slikaš.

Jedno pitanje prije nego stavim slike... jel imate posebno temu za unutrašnjost kućišta ili mogu sve ovdje staviti?

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 17:42 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vaš Desk
Imamo, a zove se slike vašeg hardvera.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš Desk
asibulj kaže...

Još samo poštenu stolicu nabaviti i to je to.

+ staviti 2 šarafa na jednu od unutarnjih obloga noga stola i na njega okačiti produžni kabel da ne stoji na podu

11 godina
offline
Vaš Desk

evo i mog

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 0:38 (SiNkE.Zgb).
Moj PC  
23 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

To je samo privremeno ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Ak mene pitas,da privremeno su naslonjeni na zid samo za probu...moram uzet zidne nosace za bocne monitore i slozit ih na zid

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Da, tebe pitam. (Na PC play forumu imam pravilo da ako se odgovor odnosi na post iznad on se ne citira. Stara navika, šta´š. )

Ovakav setup kao u tebe mi se više sviđa nego kad ekipa ima po tri monitora jedanke veličine. Trebam si i ja nabaviti nešto slično, samo nemam mjesta sa lijeve strane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
SiNkE.Zgb kaže...

evo i mog

 Jesu to neka dva manja monitora okrenuta za 90 stupnjeva?

11 godina
offline
Re: Vaš Desk

da, dva 17" U Portrait modu a centralni je 27"

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Preporuka stola?
Znači što veći stol,poželjno bi bilo da ima policu ''za monitor'' tako da ispod monitora mogu stavit pojačalo,pretpojačalo i filtere.

Do nekih 1000kn.

 

http://jysk.hr/radna-soba/pisaci-uredski-stol/radni-stol-kongerslev-bukva-0

Nešto ovakvo samo kvalitetnije.

Neka pati kome je krivo,ćaća je Sanader Ivo!!!ĆŽV1953!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

za sad komp stoji jos usred boravka, ceka se stol za drugu sobu...al evo slozen napokon regal za tv, razmisljam sad kako spojiti ekran s kompa na tv? hdmi znam da ide, ali kako to spojiti radi kablova? postoji li neki "wifi" tj citac u kompu i tv, koji se spajaju bezicno?

Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
RuskeGTT kaže...

za sad komp stoji jos usred boravka, ceka se stol za drugu sobu...al evo slozen napokon regal za tv, razmisljam sad kako spojiti ekran s kompa na tv? hdmi znam da ide, ali kako to spojiti radi kablova? postoji li neki "wifi" tj citac u kompu i tv, koji se spajaju bezicno?

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Vaš Desk

dosta komplicirano i skupo :D nisam to ocekivao hehe, ali hvala

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
@CyberPlague
 tesko ces to nac gotovo, a ako te zanima nesto po mjeri javi se na PM

 

 

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 22:41 (SiNkE.Zgb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
SiNkE.Zgb kaže...
@CyberPlague
 tesko ces to nac gotovo, a ako te zanima nesto po mjeri javi se na PM

 

 

 Tražio sam gotovo jer mi se ne da zahebavat s dostavom,na kraju sam poslao nacrte jednoj firmi koja to izrađuje pa sad čekam mail od njih :)

Neka pati kome je krivo,ćaća je Sanader Ivo!!!ĆŽV1953!
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Moj kutak 

Moj PC  
21 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo, ovako ce stati dugo. :)

Case je neki staaaaari, samo da mi drzi komponente na jednom malom mjestu haha. Ali najbitnija stavka je to gore :)

Moram reci da su me zvucnici (Creative Inspire T10) ugodno iznenadili. Cist zvuk, ima bass-a, za 50kn, stvarno super zvucnici. Naravno, bila je jedna iznimka, a to je da nije bilo 12V adaptera sa njima, iako sam to imao kuci. :P

Ekrani: Samsung B2230 te Samsung 2043NW. "Stalak" za drugi ekran sam nasao negdje po kuci, nisam htio knjige stavljati, i vrlo dobro drzi haha. :)
Goliathusa sam dobio za 100kn ali je stvarno super podloga i drzi dobro mis.

Zadovoljan sam. :)

 

PS.
Zanemarite stolicu, i fotic koji je na stolu. Stolicu moram pod hitno mijenjat, a fotic je tamo jer ne mogu otvoriti datoteke sa memorijske na pc-u, nesto me zeza, pa sam morao slikati sa mobitelom.

The only limit is your own imagination.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 21:16 (duma.ivan).
Moj PC  
15 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Moj mali kutak, nemoj te gledati kablove sastrane :P 

Moj PC  
14 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

slikano u panorami.

EDIT: mali update, dva Samsung zvucnika. 

panorama panorama
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 21:07 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
59 0 hvala 5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice