Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.039.100
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Boixus Nois PS kaže...

Ljudovi čemu potreba za tolikim monitorima? Pitam , jer meni za normalno korištenje računala ne treba više od jednog solidnog ekrana . 

 Upravo to, tebi.

10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
Zajeb kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ljudovi čemu potreba za tolikim monitorima? Pitam , jer meni za normalno korištenje računala ne treba više od jednog solidnog ekrana . 

 Upravo to, tebi.

 Pa da meni netreba. Zbog cega vama treba ? 

This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
Re: Vaš Desk
Boixus Nois PS kaže...
Zajeb kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ljudovi čemu potreba za tolikim monitorima? Pitam , jer meni za normalno korištenje računala ne treba više od jednog solidnog ekrana . 

 Upravo to, tebi.

 Pa da meni netreba. Zbog cega vama treba ? 

 Jednom probaš 2 ekrana, ostaješ na 2 ekrana. Ako samo surfaš, 1 ekran je dovoljan, ali za programiranje, pisanje seminara, svašta nešta na 2 je ugodnije.

12 godina
offline
Re: Vaš Desk
denix kaže...

 Jednom probaš 2 ekrana, ostaješ na 2 ekrana. Ako samo surfaš, 1 ekran je dovoljan, ali za programiranje, pisanje seminara, svašta nešta na 2 je ugodnije.

  to

 

Pišem seminar, na jednom monitoru Word, na drugom otvaram dokumente koje čitam.

Kćer me gnjavi, na jednom monitoru pustim crtiće, na drugom i dalje surfam.

Na jednom igram Battlefield, na drugom gledam dal radi stream i chat na stremu, ili stanje PCa, ili TS ak ima puno ljudi...

Uglavnom, više nejde bez dva monitora...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Naguljizov kaže...
BOGDO kaže...
franjo tahy kaže...

Zašto nitko (u svim ovim porukama) nije stavio sliku kako to izgleda day-to-day?

Dam ruku rezat da nikome nije stol tako redan već 10 minuta nakon fotkanja :)

 Nemoj davat ruku tako olako ;), jer kod mene je onako kako slika prikazuje, kako doma, tako i na poslu... ipak postoje ljudi koji drže do nekog reda... ;) živio ti nama...

 Ti i još ko? ajde da čujemo 

 Evo da se i ja javim. Baš ću vam slikati svoj stol i burazov.

On je totalna suprotnost od mene, hehe.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2015 13:05 (Mirogamemasta).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Mirogamemasta kaže...
Naguljizov kaže...
BOGDO kaže...
franjo tahy kaže...

Zašto nitko (u svim ovim porukama) nije stavio sliku kako to izgleda day-to-day?

Dam ruku rezat da nikome nije stol tako redan već 10 minuta nakon fotkanja :)

 Nemoj davat ruku tako olako ;), jer kod mene je onako kako slika prikazuje, kako doma, tako i na poslu... ipak postoje ljudi koji drže do nekog reda... ;) živio ti nama...

 Ti i još ko? ajde da čujemo 

 Evo da se i ja javim. Baš ću vam slikati svoj stol i burazov.

On je totalna suprotnost od mene, hehe.

 hehe..Kreativni kaos rađa nove ideje 

9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Da i gubljenje pola čuke da nađeš olovku da tu ideju zapišeš... (tipkovnica je ispod ruke, ali znaš na šta mislim...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Privremeni desk u privremenoj sobi.

Ništa posebno.

 

 

EDIT
Nesekirajte se nisu doljnji zvučnici spojeni,pojačala su lijevo naslagana jedno na drugo dok se nesloži druga soba.

Svojom krivicom se moram maknuti iz ove sobe,imamo napuknut zid od mnogo decibela i snage,em prozor em zid :D

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 10:47 (kruskar).
Moj PC  
11 0 hvala 1
13 godina
offline
Vaš Desk

Nisam bome dugo stavljao, a sad uhvatio malo priliku.
A i čisto da se pohvalim i Xiao Yi kamerom 

U biti, ovo je moj brlog.
Moj POV na desk.
I da, 99% vremena izgleda ovako (ne zatrpan koječim).

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
16 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Sudy_Freak odi doma, sad si mi dao ideju da i ja stavim ledice ispod stola. XD

 

Evo ga, 90% vremena su nam stolovi u ovakvom stanju. :)

Moj je ovaj bez nereda naravno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 10:46 (Mirogamemasta).
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Mirogamemasta kaže...

Sudy_Freak odi doma, sad si mi dao ideju da i ja stavim ledice ispod stola. XD

 

Evo ga, 90% vremena su nam stolovi u ovakvom stanju. :)

Moj je ovaj bez nereda naravno.

 

 

 ma jel to ona bitch iz starcrafta 2? 

9 godina
offline
Vaš Desk

ništa posebno al čovika veseli

Moj PC  
20 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

neke male promjene. :) 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2015 15:50 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
32 4 hvala 3
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

neke male promjene. :) 

 

 

 Jako lijepo, sam kaj je ova razer podloga malo šaka u oko jer je zelenkasta, trebao si staviti neku crnu od corsaira ili coolermastera 

ASUS ROG G750JX // Samsung Galaxy S6 32gb GoldPlatinum
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
BOGDO kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

neke male promjene. :) 

 

 

 Jako lijepo, sam kaj je ova razer podloga malo šaka u oko jer je zelenkasta, trebao si staviti neku crnu od corsaira ili coolermastera 

 e yebiga. :'D ma to kada sam bio u trgovini sasvim slucajno sam ju uzeo nisam ni imao na pameti da cu to uzeti, i ta je bila dostupna i hajd reko uzecu tu. 

15 godina
offline
Re: Vaš Desk

nije puno al mene veseli :) i moram napomenut sto je ova geniusova tipkovnica izdrzljiva(nabijanja,popila kave i soka vise nego ja,al dobro zadnjih par godina pazim na nju,nisam nemaran kao prije hehe) evo je puni 10 godina za koji dan :) probao svakave ali ni jedna mi ne lezi kao ona neznam sto cu kad se pokvari

EUNE LOL: frenkySTYLE
14 godina
offline
Vaš Desk

Evo update od mene, ovako je to prije izgledalo. I sada.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
E svaka čast! Vidi se napredak! To je sada to.
Optimizam je nedostatak iskustva.
9 godina
offline
Vaš Desk

Ne zna se tko više trolla. 

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
Ryder007 kaže...

nije puno al mene veseli :) i moram napomenut sto je ova geniusova tipkovnica izdrzljiva(nabijanja,popila kave i soka vise nego ja,al dobro zadnjih par godina pazim na nju,nisam nemaran kao prije hehe) evo je puni 10 godina za koji dan :) probao svakave ali ni jedna mi ne lezi kao ona neznam sto cu kad se pokvari

 Kutija od cigara se može i iskoristiti umjesto da stoji na stolu. 

Problem je kad vadim, onda izgubim net.

16 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

neke male promjene. :) 

 

 

 samo mi nije jasno zbog čega imaš 4 tvučnika na stolu, kolko znam to je 5.1 pojačalo, kak si ih spojil, ako si spojeni svi il je to sam radi fore?

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 6:56 (mrakky).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
mrakky kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

neke male promjene. :) 

 

 

 samo mi nije jasno zbog čega imaš 4 tvučnika na stolu, kolko znam to je 5.1 pojačalo, kak si ih spojil, ako si spojeni svi il je to sam radi fore?

 da spojio sam sva cetiri zvucnika na isti port, i sto sad? zasto to tebe smeta? ne razumijem. ako meni pase, sta tebi ima smetati ... jeeeezz

11 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
mrakky kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

neke male promjene. :) 

 

 

 samo mi nije jasno zbog čega imaš 4 tvučnika na stolu, kolko znam to je 5.1 pojačalo, kak si ih spojil, ako si spojeni svi il je to sam radi fore?

 da spojio sam sva cetiri zvucnika na isti port, i sto sad? zasto to tebe smeta? ne razumijem. ako meni pase, sta tebi ima smetati ... jeeeezz

 Ko kaže da ga smeta, samo ga interesira jer nema nekog smisla. Osim što će biti glasnije ne postižeš ništa a dva takva zvučnika su sasvim dovoljna za ugodno slušanje glazbe i gledanje filmova. Osim ako radiš neke zabave pa je jedni bitan faktor da glasnoća glazbe nadjača govor .

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Ne znam zašto se ti uvijek uznervoziš kada ti netko da nekakvu kritiku. Kakve komplekse imaš čovječe? Šteta bi bilo da dobiješ ban zbog ovakvih gluposti, milina je gledati svoj desk i hardware, ali na nekim osobnim problemima bi morao ozbiljnije poraditi.
Ako ti netko da konstruktivnu kritiku onda ju prihvati i pokrij se ušima, nisi najpametniji.
Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
30 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
mrakky kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

neke male promjene. :) 

 

 

 samo mi nije jasno zbog čega imaš 4 tvučnika na stolu, kolko znam to je 5.1 pojačalo, kak si ih spojil, ako si spojeni svi il je to sam radi fore?

 da spojio sam sva cetiri zvucnika na isti port, i sto sad? zasto to tebe smeta? ne razumijem. ako meni pase, sta tebi ima smetati ... jeeeezz

 kao prvo prepotentan si klinac koji misli da mu bolje soba izgleda sa 4 zvučnika koji su spojeni u iste kanale čime smanjuješ omažu i može doč do pregoranja pojačaja, sve zavisi do kolko to pojačalo podržava omažu, a ako te baš zanima kako pravilno izgleda 5.1 sistem sad češ vidjet i zmeđu ostalog u stereu modu dva zvučnika istog proizvođača daju bolji zvuk nego par jednog i par drugog, ukratko nemaš pojima nego brineš o estetici, a onaj koji o tome brine zna se na _ema ništa u _lavi, slike nemrem nač od zadnja sva al postoje, mjuzu slušam u stereu, jer rijetko koji band napravi 5.1 reizdanje albuma, al ima ih i savšeno zvuči, i ovo je moj kreativni nered, poštujem čistoču, al ja se ne snalažim u posloženoj sobi :)

 

čisti savjet ova dva slabija spiji na zadnji soround izlaz i stavi ih iza sebe osjetit češ poboljšanje u zvuku pogotovo u gledanju filmova, i nemoj bit tolko bahat, normalno sam te pitao i ti odma šta tebe briga, uprincipu boli me, al ti želim pomoč da ne skuriš pojačalo razumiješ?

 

edit__

ovaj heco woofer je ubojica, kolko sam samo sa organima reda imo problema od kad sam ga nabavio, al želja mi je baš kupit čisti stereo to i rototel10 i b/w neki 600 seriju, čuo kod frenda i ostao paf, ta rnr jako dobra komba, makar mnogi za b$w govore da im fali bassa, al ovaj ih rotel pumpa jako, baš kak treba čisti izlaz preko daca, nikakvo dodavanje basa ili terble, ludilo

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 17:36 (mrakky).
16 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

neke male promjene. :) 

 

 

 kakav užas od deska, bez imalo smisla zvučnici spojeni, to mi izgleda, ja ima sve divno krasno, a neznam ni na pravilan način spojit 4 zvučnika hehehehehehe

kaj bi bilo da ih imaš 6 bi isto sve u stereo port, vjerujem da bi kolko se razumiješ u tehnologiju :P možda čak svih 6 u desni kanal, kao na desno uhočujem bolje pa neka budu svi na desnom kanalu hehehehe

zbilja imaš problem, neznam točno koji, al je gadan, možda i više njih.

 

samo da se ispričam ne diže se neg se smanjuje bar kolko sam shvatio, zato ne petljate po tome ne piše bez razloga na izlazu 8ona ili 6 ili 4, ili pak ima svič sa 8 na 4, ja mislim da moje imam sve sa 8 na 4, jedino centar na 6, nije mi to jasno, a možda sam u krivu, dugo nisam kupovao novi zvučnik....ugl. to nije zfeavo za ppojačalo, zar ne?

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 1:14 (mrakky).
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
mrakky kaže...

 kao prvo prepotentan si klinac koji misli da mu bolje soba izgleda sa 4 zvučnika koji su spojeni u iste kanale čime smanjuješomažu i može doč do pregoranja pojačaja, sve zavisi do kolko to pojačalo podržava omažu,

 Kosa mi se diže na glavi od ovoga.

 

Otpor, mjerna jedinica je Ohm Ω.

Swedish latin super funk.
10 godina
offline
Re: Vaš Desk

Naravno da je omaža kad je drugdje voltaža, a ne napon. Dobro pa još nisam vidio amperažu na ovom forumu..

16 godina
offline
Re: Vaš Desk
sirka666 kaže...
mrakky kaže...

 kao prvo prepotentan si klinac koji misli da mu bolje soba izgleda sa 4 zvučnika koji su spojeni u iste kanale čime smanjuješomažu i može doč do pregoranja pojačaja, sve zavisi do kolko to pojačalo podržava omažu,

 Kosa mi se diže na glavi od ovoga.

 

Otpor, mjerna jedinica je Ohm Ω.

 da u pravu ste i ispričavam ak svaju out kad tako nekaj idem radit uvijek potrežim kaj se diže, al kolko znam može se skurit pojačalo na taj način, barem sam ga ja skurio 30god staro i žao mi je toga nekaj sam kemijal i sheboo ga, zar nisam bar u ptavu da se pojačalo može oštetit, ako nne i uništit?

 

makar sva noderna pojačala imaki prekdač kad im dosta, am želim reeč nek iisproba dva sterea svakii posebno i da če osjetit razliku

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2015 1:24 (mrakky).
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

update desk-a ( drzac za monitor + tipkovnica + podloga za mis + 2 manje zvucnika ).

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2015 16:24 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
43 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice