Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.035.683
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Hrvek1909 kaže...

Di si uzeo stol?

 ikea brateu. 

13 godina
offline
Vaš Desk

napokon slozen stol, smontiran G27 tek toliko za probu ergonomije...sad slijedi 24satno ljepljenje, pa onda ide komp gore i pocinje uzivanje :)

Moj PC  
17 0 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

Pozdrav svima, evo samo mali update i fora fotke koje sam danas uradio.
Na slikama hardvera su ostale slike, ali evo ovdje samo ove vezane za cijeli desk.

Pozdrav uživajte 

 Daj mi reci jesi se mozda prijavio na Setup wars na yt(TechSource), ko da sam naiaso na tvoju konfu u nekom videu al sada nemogu da nadjem, ili je bila jedna jako slicna tvojoj 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
McHammerX5 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

Pozdrav svima, evo samo mali update i fora fotke koje sam danas uradio.
Na slikama hardvera su ostale slike, ali evo ovdje samo ove vezane za cijeli desk.

Pozdrav uživajte 

 Daj mi reci jesi se mozda prijavio na Setup wars na yt(TechSource), ko da sam naiaso na tvoju konfu u nekom videu al sada nemogu da nadjem, ili je bila jedna jako slicna tvojoj 

 prijavio sam se, nisam znao da ima daj mi nadji tu ep i reci koja je. ja sam tad bio na odmoru pa nisam gledao puno njegovih epizoda :D 

8 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Bas ci ic pogledat, ak kazes da si se prijavio onda si ono bio ti sta sam vidio

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...
McHammerX5 kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

Pozdrav svima, evo samo mali update i fora fotke koje sam danas uradio.
Na slikama hardvera su ostale slike, ali evo ovdje samo ove vezane za cijeli desk.

Pozdrav uživajte 

 Daj mi reci jesi se mozda prijavio na Setup wars na yt(TechSource), ko da sam naiaso na tvoju konfu u nekom videu al sada nemogu da nadjem, ili je bila jedna jako slicna tvojoj 

 prijavio sam se, nisam znao da ima daj mi nadji tu ep i reci koja je. ja sam tad bio na odmoru pa nisam gledao puno njegovih epizoda :D 

 Daj mi samo reci kada si se prijavio i pod kojim imenom da ne premotavam sve epizode da si malo suzim potragu

13 godina
offline
Vaš Desk

privremena pozicija kompa (dok ne uredim drugu sobu skroz i stavim neki kauc, da mogu filmove gledati s njega) , ne gledajte cable management xD privremeno je

 

iduca ulaganja: 29" ultra wide (curved nadam se) i racing stolica

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2016 16:49 (RuskeGTT).
Moj PC  
25 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo nešto i od mene, nedavno bio full upgrade nakon 7 godina. :)

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš Desk

Od prije koji mjesec i sada....

 

Promjene:

 - pošmirglan stol i obljepljen sa novom tepetom, (iako kupujem novi kroz par mjeseci)

 - nova podloga za miša - Cooler Master Swift-RX XXL

 - novi "stalak" za slušalice - bijela šalica

 - novi monitor - LG 29UM68-P

prije prije
sada sada
Moj PC  
18 0 hvala 1
13 godina
offline
Vaš Desk

iskustva sa UW monitorom? koliko su ti igre sporije u odn na obican fhd? cijena? odlican je!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš Desk
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Vaš Desk

malo sređeno za slikat inace je nered :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 23:17 (dabar_solta_V2).
Moj PC  
14 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Evo malo osvjezenje 

 

1. klik

2. klik

3. klik

4. klik

5. klik

6. klik

7. klik

8. klik

9. klik

10. klik

11. klik

12. klik

13. klik

Moj PC  
8 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Evo malo osvjezenje 

 

1. klik

2. klik

3. klik

4. klik

5. klik

6. klik

7. klik

8. klik

9. klik

10. klik

11. klik

12. klik

13. klik

 

Jel to nova stolica i stol fino se obnovilo

Nemam pojma...
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Tako je, ima vec neko vrijeme da sam to kupio al nisam previse slikao, danas mi je stiglo novo vodeno pa sam odma iskoristio priliku za pocistiti malo sve i bacio fotosešn ;)

 

E da, i zvucnici su novi 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 19:53 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...
E da, i zvucnici su novi 

Bolje da si kupio pošteni stol za to računalo, nego što si bacio novce na to vodeno.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
13 godina
offline
Vaš Desk

stol je smjesan :) daj si izrezati neko fino drvo i slozi si sam stol kakav zelis...veci naravno

Moj PC  
2 1 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
RuskeGTT kaže...

stol je smjesan :) daj si izrezati neko fino drvo i slozi si sam stol kakav zelis...veci naravno

 Imam borbe sa prostorom na tom dijelu jer mi je tu ulaz pa mi neki veci i dublji stol bas nejde na ruku, em sta ti ja navece koristim jednu drugu stolicu a ne ovu na slici tako da navece lezecki igram (one koje se daju sa gamepadom) i gledam filmove, a u tom slucaju zakrenem monitor u lijevo i stolac okrenem prema krevetu tako da noge mogu ispruziti na krevet i u gotovo lezeckom polozaju sam (stvar je u tome sta da imam dublji stol onda bi zakrivao ulaz od sobe a to mi nejde na ruku iz vise razloga...)

11 godina
offline
Vaš Desk

Staro Tt case,nešto novca i više amaterskog rada radi gubitka viška slobodnog vremena(ostah bez posla).

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 8:20 (Hyperion-Shrike).
Moj PC  
13 5 hvala 3
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Hyperion-Shrike kaže...

Staro Tt case,nešto novca i više amaterskog rada radi gubitka viška slobodnog vremena(ostah bez posla).

Kakve ovo veze ima s temom "Vaš desk"?
A desk se vidi na ukupno 3 slike, od toga polovično.

Preporučam ovu temu - Slike vašeg hardvera

Batllelog: sudy_freak
13 godina
offline
Vaš Desk

s obzirom da bi se u skoroj budučnosti trebala malo soba preuredit, idem nabacit sliku svog trenutnog "prostora" prije nego si nabavim neki stol samo za sebe i komp / lap

pozicija je ovakva već dvije godine kako sam se doselio kod cure zbog posla, i bolju poziciju nemam jer sam kod nje u sobi, tako da zanemarite okolinu u kojoj je slikano...

 

pa dakle da krenemo sa stvarima

laptop je Acer 5942g star 6 godina, još uvijek se dobro drži, sve radio kao urica, nikad nisam imao problema sa njim, osim što mi je prdnuo hard, ali to nije bio problem da lap nije više radio, tako da to ni ne računam pod problem

konfa mu je i5 dual core 2,2 ghz sa turbo boost na 2,5 ghz, 4 gige rama, 300 gb disk, ati mobility raden hd5650 1gb integrirana, osvjetljenje na tipkovnici, ostalo standard kao i svaki lap

miš je Func MS3 R2 koji mi se jako sviđa zbog oblika i toga što svaki prst ima svoje mjesto, koristim palm grip pa mi odlično sjeda

podloga je Speedlink Sevantus, tvrda, iznad koje se nalazi stara ss qck mini (da mi se kabel miša ne vuče po stolu)

tipkovnica je Ozone Strike Battle TKL sa cheery mx brown prekidačima, tanki oringovi su na njoj da nema clack zvuka prilikom tipkanja i da bude malo tiša

slušalice su Kingston HyperX Cloud I koje koristim sa Steelseries USB zvučnom, i zvuk koji dobijem je odličan i toliko glasan da zvučnu držim na -10db za ugodno slušanje

na slušalicama isto tako imam brainwavz jastučiće koji su po meni obavezni za sve, jer su puno bolji od stock padova, deblji, udobniji, veći, samo što koštaju oko 150 kn, ali se isplati

slušalice vise ne brainwavz Hengja stalku za slušalice, koji su mi poslali zabunom dok sam kupovao jastučiće (a razmišljao sam dal da si ga kupim :D), sviđa mi se jer se može podesit za debljinu stola i montirat okomito ili vodoravno, slušalice su nadohvat ruke uvijek i ne smetaju na stolu 

kontroler je Xbox 360 žičani, star kojih 5 godina, služi me jako dobro i jako sam zadovoljan sa njim, na ljevoj gljivi se nalazi speedfreek apex dodatak za racing igre koji podiže gljivu i daje više prostora za manevar, odlična stvarčica meni i nakon privikavanja na to, niti jednu racing igru ne igram bez toga

mobitel je 1+1 koji uvijek stoji na stalku sa lijeve strane laptopa kako bi vidio dal me tko zove ili imam što na njemu kad imam slušalice na glavi

 

plan za budućnost je nabavka stola za komp / lap jer uskoro idemo u renovaciju sobe, razmišljam o kupnji Fiio e10k DAC/AMP da zamjenim ovu usb zvučnu od ss-a, novi komp, tj kanta i monitor pošto ostalu periferiju imam spremnu

ako bude sreće, za božič ili nagodinu bi trebao nabavit novi pc

 

dok nabavim stol, nabacim sliku novog setup-a :)
toliko od mene za sad, pozdrav

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 11:48 (matija656).
Moj PC  
21 0 hvala 3
9 godina
offline
Vaš Desk

Pozdrav, evo nekoliko fotki mog kutka (doslovno!). Stolić složen od stare singerice. Glavni moto što manje prostora i što manje kablova. Komp služi kao desktop + HTPC (spojen na TV & AV receiver, Flirc+Logitech daljinski). Konfiguracija pod Moj PC.

 

Moj PC  
38 0 hvala 5
16 godina
moderator
offline
Vaš Desk

Evo mojeg setupa, dovršenog prije par tjedana i spremnog za stroge oči javnosti  Oni koji su čitali temu broja novog Buga već su ga imali prilike vidjeti (iako sam od tad napravio još neke sitnije izmjene), a ujedno i pročitati kako je sam setup nastajao. Za one koji nisu - ideja je bila da se izgradi PC koji je u idleu apsolutno bešuman, zbog čega sam odabrao kućište koje nema prozirnu bočnu stranicu i izolirano je akustičkom pjenom. Svi tvornički ventilatori su promijenjeni (na radijatoru vodenog hlađenja i kućištu), jer originalni Corsairovi nisu bili bešumni.

 

Planovi za budućnost su prelazak na nove, crne Noctuine ventilatore (radi boljeg vizualnog sklada unutrašnjosti, iako zatvorenost kućišta to čini prilično nevažnim) te nabavka 34-inčnog 21:9 monitora i GTX-a 1080/1080 Ti. No sve to ostavljam za sljedeću godinu, za ovu je bilo dosta trošenja i kemijanja 

 

Specke čitavog setupa:

 

Konfiguracija

CPU: Intel Core i7-5960X @ 4,4 GHz
GPU: Asus GeForce GTX 980 Matrix Platinum
MBO: Asus X99-Deluxe
RAM: 32 GB G.Skill Ripjaws 4
SSD: 2x Kingston HyperX Savage 240 GB
HDD: 2x 2 TB WD Caviar Black
PSU: Seasonic X-850
Kućište: Corsair Carbide 400Q
Vodeno: Corsair Hydro H80i GT
Ventilatori radijatora: 2x Noctua NF-F12 PWM
Ventilatori kućišta: 2x Fractal Design Venturi HP-14 PWM

 

Radna okolina
Stol: Custom (ja napravio 3D model, brat mi napravio stol)
Monitor: Samsung S27D850T (27" 1440p PLS)
Tipkovnica: Cherry MX Board 6.0
Miš: Logitech G900 Chaos Spectrum
Podloga: Fnatic Focus Pro Desktop
Slušalice: Shure SRH840
Stalak za slušalice: Pac-Man Ghost Lamp
Zvučnici: Adam A7X
Stalci za zvučnike: IsoAcoustics ISO-L8R155
DAC (za zvučnike): Cambridge Audio DacMagic
DAC+amp (za slušalice): FiiO E10K
Postolje monitora: SilverStone ARM11SC
LED-ice monitora: IKEA Dioder
Stolac: Steelcase Please

Selling doors, door to door.
Moj PC  
86 0 hvala 15
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
tommmyyy kaže...

Pozdrav, evo nekoliko fotki mog kutka (doslovno!). Stolić složen od stare singerice. Glavni moto što manje prostora i što manje kablova. Komp služi kao desktop + HTPC (spojen na TV & AV receiver, Flirc+Logitech daljinski). Konfiguracija pod Moj PC.

 

 

Stol je stara Singerica??

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
To je sve lijepo dok se ne pocmu vrtit diskovi, onda opet buka i tresnja.
LoL acc THCJoshi
9 godina
offline
Re: Vaš Desk
audiofonik kaže...
tommmyyy kaže...

Pozdrav, evo nekoliko fotki mog kutka (doslovno!). Stolić složen od stare singerice. Glavni moto što manje prostora i što manje kablova. Komp služi kao desktop + HTPC (spojen na TV & AV receiver, Flirc+Logitech daljinski). Konfiguracija pod Moj PC.

 

 

Stol je stara Singerica??

 Da, stara Singerica, promjenjena samo gornja ploča.

13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Evo sa ledicama i bez.....

Napravio sam si da mogu na daljinac birat kakve ce boje biti ledice

11 godina
offline
Re: Vaš Desk

U Španskom, trg Ivana Kukuljevića, ima jedan birc negdje oko PBZ poslovnice gdje su svi stolovi tako napravljeni od starih singerica.

Sjetio se pa eto...

14 godina
offline
Vaš Desk

Nije se puno toga promijenilo...

ASUS ROG G750JX // Samsung Galaxy S6 32gb GoldPlatinum
Moj PC  
12 0 hvala 2
16 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Koja bi, po vama, bila minimalna širina stola za 27 inčni monitor? Gledam uzet nekakav običan stol, na postojećem mi je monitor preblizu glave.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice