Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.035.738
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Novo kučište Anidees Al-Crystal 
 

 

 

 

 

 Wow sviđa mi se case. Kao da je kombinacija NZXT-a i Fractal-a

15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo i moj ured za grafički dizajn koji je smješten u WC-u (nekad bio). Stol je privremeni al pločice ostaju :)

 

http://imgur.com/b4tARmz

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2016 9:00 (weeman).
Moj PC  
10 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
weeman kaže...

Evo i moj ured za grafički dizajn koji je smješten u WC-u (nekad bio). Stol je privremeni al pločice ostaju :)

 

http://imgur.com/b4tARmz

 Lol, nice :D

 

Mogao si ostaviti skoljku umjesto stolca. Za igrace runde dulje od 4-5 sati :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Re: Vaš Desk

Koji je to zvučnik?

8 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
ParaNO1d kaže...
Lucidius kaže...

Novo kučište Anidees Al-Crystal 
 

 

 

 

 

 Wow sviđa mi se case. Kao da je kombinacija NZXT-a i Fractal-a

Ima elemente vise kučišta... 400C, Define S, S360, F51.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

To je Microspot MIC PS 133. Dosta je jak za svoju veličinu.

13 godina
offline
Vaš Desk

Moj desk u novoj sobi,jučer započeo danas moram završiti prebacivanje stvari i montiranje istih :)

 

Na proljeće ću oba stola izbaciti van i od ta 2 napraviti 1 kutni :)

U taj kut sad na plaći planiram uzeti 3x22" ili 3x24" 1080p monitora i na zid s njima.Valjda će se rx480 dobro nositi s 3x1080p.

 

 

EDIT
Navečer još par slika okačim.

 

EDIT2

Mali update,tv i technicsi montirani na zid.

 

EDIT3

I dvosjed je unešen :)

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2016 17:43 (kruskar).
Moj PC  
22 0 hvala 5
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

pozdrav,

 

nesto sam bas danas razmisljao, i ajd reko da uslikam desk sa novim monitorom rijec je o Asus Rog Switf PQ278Q modelu, te da malo uslikam prosireni kutak tj moju sobu.

 

hope you like it. 

Moj PC  
22 1 hvala 4
16 godina
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav,

 

nesto sam bas danas razmisljao, i ajd reko da uslikam desk sa novim monitorom rijec je o Asus Rog Switf PQ278Q modelu, te da malo uslikam prosireni kutak tj moju sobu.

 

hope you like it. 

 Ovo postolje za stopala, preporučaš?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 21:33 (Prince-Artas).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Prince-Artas kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav,

 

nesto sam bas danas razmisljao, i ajd reko da uslikam desk sa novim monitorom rijec je o Asus Rog Switf PQ278Q modelu, te da malo uslikam prosireni kutak tj moju sobu.

 

hope you like it. 

 Ovo postolje za stopala, preporučaš?

 a ono, sta da ti kazem ja sam mislio da ce biti vise korisnije al nije lose imati. sve zavisi od situacije, ako se zelis izvaliti i pruziti noge i gledati neki film onda je uredu jer se to klacka pa si sam mozes odrediti kako ce biti,

 

a ako mislis imati noge na tome cijelo vrijeme dok si na kompu onda ono ... i da i ne. 

 

ne mogu reci da ti bas ono preporucujem, dobro je sto nije skupo pa si uzmi. :D

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Prince-Artas kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav,

 

nesto sam bas danas razmisljao, i ajd reko da uslikam desk sa novim monitorom rijec je o Asus Rog Switf PQ278Q modelu, te da malo uslikam prosireni kutak tj moju sobu.

 

hope you like it. 

 Ovo postolje za stopala, preporučaš?

 moje postolje za stopala su G27 pedale (naravno donji plasticni dio, ne same pedale) - preporucujem xD

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 10:39 (RuskeGTT).
16 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

I što ti se čini? Jel bolji osjećaj s postoljem ili bez?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

Pozdrav,

Kako se zove na engleskom to gdje se noge stave?

mac
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
Prince-Artas kaže...

I što ti se čini? Jel bolji osjećaj s postoljem ili bez?

 

predator198 kaže...

Pozdrav,

Kako se zove na engleskom to gdje se noge stave?

 

evo ja sam si kupio ovdje prije nekih par mjeseci http://webshop.krenizdravo.com/proizvodi/ergonomija-sjedenja/ergonomski-oslonac-za-noge?add-to-cart=285

 

iskreno najvise vam se isplati da si uzmete plocu i sami napravite oslonac za noge sto vas nece izac s materijalom prek 150kn.. problem kod svih ovih kupovnih naslona je sto su ili preniski ili preuski.. recimo ovaj koji sam ja uzeo je najblizi necemu sto bi bilo ok.. al trebao bi bit barem metar sirine da se noge komotno oslone a ne da si primoran skupljat noge na to postolje.

 

long story short: il si napravi po mjeri il nemoj uzimat uopce, aint worth it.

10 godina
offline
Re: Vaš Desk
siick_bubble_gumm kaže...

.. i ajd reko da uslikam desk sa novim monitorom rijec je o Asus Rog Switf PQ278Q modelu...

 

Nedavno si kupio Dell ultrawide, nisi bio zadovoljan ili? Zašto tako brzo opet promjena?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
SnakeST kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

.. i ajd reko da uslikam desk sa novim monitorom rijec je o Asus Rog Switf PQ278Q modelu...

 

Nedavno si kupio Dell ultrawide, nisi bio zadovoljan ili? Zašto tako brzo opet promjena?

 nije da nisam bio zadovoljan, nego htio sam vise herza i onda sam se odlucio za ovaj monitor. :) 

13 godina
offline
Vaš Desk

S konja na magarca.

 

Ima si 21:9 s 100 hza.

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Vaš Desk

Evo mog low budget setupa. Kad sam se selio morao sam se prebaciti na laptop ali kad se čovjek navikne na multi monitor setup ne može se vratit nazad na samo jedan

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
14 0 hvala 3
11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Zajeb kaže...

S konja na magarca.

 

Ima si 21:9 s 100 hza.

 Čini mi se da je onaj Dell na 60hz šta ne?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
Vaš Desk

Ma uzeo je on vec novi monitor Asus ROG Swift PG348Q 

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lucidius kaže...

Ma uzeo je on vec novi monitor Asus ROG Swift PG348Q 

 Znam

9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

pozdrav kolege znam da sam dosadan ali sta da radim kad volim svoj setup, evo novih slika hehe :) 

Moj PC  
40 2 hvala 4
15 godina
offline
Vaš Desk

Poz,

evo jedna i od mene

 
29 0 hvala 1
11 godina
offline
Vaš Desk

evo i dio mog setupa

 

 

Moj PC  
15 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Vortex Pok3r? Kak si zadovoljan? 

Za prvu ruku ću kupiti jeftinu kinesku tipa Tomoko da konačno isprobam mehaniku pa mi je nagodinu u planu uzet Pok3r, samo sa ISO layoutom.

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
11 godina
offline
Vaš Desk

presao sam sa corsair strafe rgb sa mx red switchevima na tu pok3r sa nature white switchevima (isti k ko i mx red samo umjesto 45g je 55g) 

 

zadovoljan sam jer mi se vise ne dogadja da mi prsti propadaju (jer ih je toliko lagano pritisnuti) i da se registriraju random tipke samo zato sto odmaram prste na tipkama 

doduse nisam bas u potpunosti zadovoljan jer kao da tipke nisu podmazane, tj da pri dnu pruzaju puno vise otpora (umjesto da je isti osjecaj od vrha do dna kad pritisces tipku - ako ima smisla) 

 

sama kvaliteta izrade je vrh

 

ako planiras nabavljati pok3r, nabavi unutar EU jer dostava iz USA ce ti oderati novcanik (carina, pdv, lezarina, postarina, picke materine)

 

prelazak na ansi layout (sa ISO) je izrazito jednostavan i nisam se uopce trebao navikavati 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Vaš Desk

Iz dosade malo promjenio(monotono postalo) 

 

EDIT

Evo i 2 u mraku :) 

Tek sad kejs dolazi do izražaja(njegova veličina).

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 9:36 (kruskar).
Moj PC  
15 2 hvala 1
16 godina
offline
Vaš Desk

Jeli ovo plavo akvarij ili ........?

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Bestija kaže...

Jeli ovo plavo akvarij ili ........?

 Haha nije nije to je Thermaltake Core X9 :P 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

nije mi jasno odakle vam svi ovi stolovi (za pc? ) ? meni je ful iritantno kada su mi tipkovnica i mis na istoj visini kao i monitor.  meni je ispod ekrana jedna ladica za tipkovnicu a druga odvojena desno od nje za mis (40x40cm). sa time da je stol star jedno 15 god. i pretpostavljam da nije bio nis posebno skup, znaci smece od iverice koje ne moze doci vise od 200€ . ne kuzim kako si nitko ne kupuje tako nesto nego svi imaju ravnu dasku na kojoj stavljate sve. prakticki monitor vam je udaljen 3cm od laktova. 

Moj PC  
0 3 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice