Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.040.342
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

Slika na ekranu ne izgleda niti blizu kao na ovim slikama.

Imam dosta lošu kameru na mobitelu pa sam morao korigirati balans bijele boje da dobijem bijelu boju zidova na slici :)

Uživo se slika na ekranu fenomenalno uklopila sa slikama poviše monitora. I nije drečavo plave nego sivkaste boje i lijepo se uklopila.

I'll give you some warm DNA right now!
10 godina
offline
Vaš Desk

Evo da i ja pokažem svoj kutak za rad i zabavu :)

 

Još moram ovu MS gaming periferiju zamjeniti i to je to. Logitech G502 stiže uskoro a još moram odlučiti koju tipkovnicu i podlogu uzeti.

 

 

Moj PC  
30 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
SnakeST kaže...

Evo da i ja pokažem svoj kutak za rad i zabavu :)

 

Još moram ovu MS gaming periferiju zamjeniti i to je to. Logitech G502 stiže uskoro a još moram odlučiti koju tipkovnicu i podlogu uzeti.

 

 

 http://gaming.logitech.com/en-us/product/g910-orion-spectrum-rgb-gaming-keyboard

https://steelseries.com/gaming-mousepads/qck-xxl

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ovisi za sta si, kakav si "fan", gledas li to da imas sve isto, tipa isti mis, tipkovnicu, podlogu, ili nije bitno. Ima svasta sta ti se moze predlozit 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vaš Desk

Fan sam Logitecha, stvarno samo pozitivna iskustva bilo da se radi o nekoj njihovoj "jeftinjak" periferiji ili nečemu ozbiljnijem.

 

Ali nije uvjet naravno. Sviđa mi se preporuka kolege CyberDemonVZ al kad se odlučim za kupovinu svakako ću se obratiti za preporuke u odgovarajućoj temi 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Evo i moj fun place, trebam još par sitnica zgotovit, kablove duže nabaviti da ih sve sakrijem kak treba, stolica nova bi isto već trebala,

konfa je work in progress, mislio prvo Zen uzet al na kraju odlučio ovo kaj imam upgrade-at sa i5 i grafom ovo ljeto.

Nadam se da su slike kolko tolko ok, i fotić novi bi dobro došao al mašina je prvo na redu :)

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 12:18 (Absu).
Moj PC  
50 0 hvala 6
13 godina
online
Re: Vaš Desk

E to je desk. Od čistoće, monolitnih zvučnika do audio opreme. Samo da je monitor malo veći. Ne vidim dobro koji Grado visi na zidu.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
SnakeST kaže...

Evo da i ja pokažem svoj kutak za rad i zabavu :)

 

Još moram ovu MS gaming periferiju zamjeniti i to je to. Logitech G502 stiže uskoro a još moram odlučiti koju tipkovnicu i podlogu uzeti.

 

 

 Ebay ti je prepun jeftinih mousepadova. Imam jedan takav, ovaj zeleni "razerov", i ne mogu reći da je išta drugačiji od starog brendiranog kojeg sam platio duplo više, a jedno tri puta manji.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Thnx, plan je  ovu godinu neki 21:9 34" monitor na zid prikeljit ako financije dopuste, Grado SR60 se odmaraju :)

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
16 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Nova periferija u pogonu :) Sad se opet treba lagano naviknuti na klikusu :) 

 

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
16 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Vaš Desk
SnakeST kaže...

Fan sam Logitecha, stvarno samo pozitivna iskustva bilo da se radi o nekoj njihovoj "jeftinjak" periferiji ili nečemu ozbiljnijem.

 

Ali nije uvjet naravno. Sviđa mi se preporuka kolege CyberDemonVZ al kad se odlučim za kupovinu svakako ću se obratiti za preporuke u odgovarajućoj temi 

 Pokrij se i pogledaj Moj PC A preporuka mu stoji na mjestu, uzeo sam si za Black Friday tu tipkovnicu, same pohvale  Mislim da je oko €120 plaćeno.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Absu kaže...

Evo i moj fun place, trebam još par sitnica zgotovit, kablove duže nabaviti da ih sve sakrijem kak treba, stolica nova bi isto već trebala,

konfa je work in progress, mislio prvo Zen uzet al na kraju odlučio ovo kaj imam upgrade-at sa i5 i grafom ovo ljeto.

Nadam se da su slike kolko tolko ok, i fotić novi bi dobro došao al mašina je prvo na redu :)

 Dell-ov U3415W bi ovdje odlicno se uklopio, em sto je ultrawide em sto je slicne boje kao i tvoj setup. 

 

moja preporuka, odlican setup. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 23:41 (siick_bubble_gumm).
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
unimatrix001 kaže...

Nova periferija u pogonu :) Sad se opet treba lagano naviknuti na klikusu :) 

 

 

 

 Dobra kolekcija slušalica, kak te služi ovaj SMSL M6? Gledao sam takva all in one riješenja(Aune X1S) prije godinu i nešto al ovo moje pojačalo je isto sve imalo pa sam njega uzeo.  

siick_bubble_gumm kaže...
Absu kaže...

Evo i moj fun place, trebam još par sitnica zgotovit, kablove duže nabaviti da ih sve sakrijem kak treba, stolica nova bi isto već trebala,

konfa je work in progress, mislio prvo Zen uzet al na kraju odlučio ovo kaj imam upgrade-at sa i5 i grafom ovo ljeto.

Nadam se da su slike kolko tolko ok, i fotić novi bi dobro došao al mašina je prvo na redu :)

 Dell-ov U3415W bi ovdje odlicno se uklopio, em sto je ultrawide em sto je slicne boje kao i tvoj setup. 

 

moja preporuka, odlican setup. 

 Čekam iduće blagdane ili crne petke za monitor jer treba dosta iskeširat pa se nadam dobrim popustima, hvala na prijedlogu.

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Absu kaže...
unimatrix001 kaže...

Nova periferija u pogonu :) Sad se opet treba lagano naviknuti na klikusu :) 

 

 

 

 Dobra kolekcija slušalica, kak te služi ovaj SMSL M6? Gledao sam takva all in one riješenja(Aune X1S) prije godinu i nešto al ovo moje pojačalo je isto sve imalo pa sam njega uzeo.  

 

 Sasvim zadovoljan sa SMSL-om ...

Nije da su slusalice nesto zahtjevne sto se snage tice . Jos uvijek mi je u upotrebi i Fiio E10 ali razlika je ipak primjetna . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 0:28 (unimatrix001).
16 godina
moderator
offline
Re: Vaš Desk
Absu kaže...

Evo i moj fun place, trebam još par sitnica zgotovit, kablove duže nabaviti da ih sve sakrijem kak treba, stolica nova bi isto već trebala,

konfa je work in progress, mislio prvo Zen uzet al na kraju odlučio ovo kaj imam upgrade-at sa i5 i grafom ovo ljeto.

Nadam se da su slike kolko tolko ok, i fotić novi bi dobro došao al mašina je prvo na redu :)

 

Ova Mgla na vinilu, to mi reci brate  

Prati me na YouTubeu! www.youtube.com/c/SUPERDAVOR
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

O da, Mgla je majka , najbolji black zadnjih ohoho godina,

lijepo je nabasat na brata metalca ovako , znači samo finoća izlazi iz onih Adama  

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
10 godina
offline
Re: Vaš Desk
Najbrži kaže...
SnakeST kaže...

Fan sam Logitecha, stvarno samo pozitivna iskustva bilo da se radi o nekoj njihovoj "jeftinjak" periferiji ili nečemu ozbiljnijem.

 

Ali nije uvjet naravno. Sviđa mi se preporuka kolege CyberDemonVZ al kad se odlučim za kupovinu svakako ću se obratiti za preporuke u odgovarajućoj temi 

 Pokrij se i pogledaj Moj PC A preporuka mu stoji na mjestu, uzeo sam si za Black Friday tu tipkovnicu, same pohvale  Mislim da je oko €120 plaćeno.

 

Alo kolega nećemo pretjerivati, rekao sam da sam fan a ne kolekcionar 

16 godina
offline
Re: Vaš Desk
SnakeST kaže... 

Alo kolega nećemo pretjerivati, rekao sam da sam fan a ne kolekcionar 

 Budu svako malo akcije na amazonu DE i UK, platio sam £92.36 iliti ~820kn prije 2 i po mjeseca.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
moderator
offline
Re: Vaš Desk
Absu kaže...

O da, Mgla je majka , najbolji black zadnjih ohoho godina,

lijepo je nabasat na brata metalca ovako , znači samo finoća izlazi iz onih Adama  

 

Totalno 

 

Jedva čekam da dođu negdje blizu pa da se to pogleda uživo. U 5. mjesecu se spremam na Wolves in the Throne Room/Wiegedood/Cobalt/Oranssi Pazuzu, od čega su mi prva tri među pet najboljih crnih metalčuga novijeg doba 

Prati me na YouTubeu! www.youtube.com/c/SUPERDAVOR
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 13:08 (Davor).
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

ispao sam davno iz blacka, ali najvise sam uzivao u Dissectionu, ima nesto takvo novije ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Ima.

 

Justin Bieber.

 

A sad dosta o meni, i pricajmo o Deskovima :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 16:45 (Zajeb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Da i ja dam doprinos temi, te po prvi puta ubacim sliku deska. Znam da nije najprostraniji no radim na tome da povećam "radnu" plohu...
If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
31 1 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ovako je trenutno kod mene. Malo me ove knjige bodu u oči ali razmišljam o novom monitoru koji je podesiv po visini pa bi taj problem riješio. Sve u svemu sam zadovoljan.

RIP Šaban (21.6.2016)
Moj PC  
23 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

neka smorčina me ufatila pa reko da okinem koju sliku. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 17:30 (siick_bubble_gumm).
Moj PC  
25 3 hvala 7
11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Moj savjet definitivno ultrawide 34" a ovog si stavi sastrane kao pomocni. Ja vise bez toga ne mogu "radit"

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
PsychoBully kaže...
Još planiram ubacit jedan monitor sastrane ili ić na ultra wide 34" nisam siguran još ali više manje to bi bilo to

 Ako uzmeš još jedan monitor, onda će ti on (ili ovaj sad) služiti za dodatne programe, olakšan rad u Windowsima, TS, Discord, praćenje temperatura... Ali igrati sigurno nećeš na dva monitora sa crtom po sredini :)

Ako je samo za gaming, onda tri monitora ili ultrawide.

Ako je za posao i olakšavanje rada, onda još jedan takav.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk

A opcije da ga stavis iznad?

Ili ako ce biti isti kao ovaj (recommended) da investiras jos u neki VESA nosac za 2 monitora?

Ja planiram uzet nosac jer ti onda oslobodi dosta mjesta na stolu i imas vecu upravljivost, a koliko vidim ti i nemas previse mjesta

Ja recimo imam jedan pivotiran za web stranice i PDF/doc a drugi za ostalo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

Napokon promijenio malog kepeca od stolice, sa kvalitetnijom i udobnijom :) 

16 godina
offline
Vaš Desk

Napokon uzo nosač za monitor. Kupujem ga od kada sam uzeo novi monitor....

Isto tako kablovi šta su omotani u kutu - pa već pet godina planiram uzet pvc kanalice... No pošto ću uskoro širit i renovirat gornji kat tako će biti od početka do kraja ovog setupa

EDIT:

Jutros otišao po kanalice i eto, riješeno i to

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 13:50 (doktor1).
Moj PC  
21 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo i mog malog kreativnog kutka ;)

Moj PC  
19 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice