Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.040.864
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Vaš Desk

A jbte, čemu onda ovakav komp :P, lagano bi mogao nešto zaradit s njim.
Cookie onda bi trebala updejtat pc specs na twitchu, piše ti i7 a ako se ne varam ovo je spire cooler u pcu?

Steam: Cekpi7 Origin: Cekpi7 Youtube: Cekpi7
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 16:40 (Cekpi7).
14 godina
offline
Vaš Desk

Malo obnovio desk sa novom tipkovnicom i VonHaus stalkom za monitor. Zadovoljan s obje stavke. ;)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
24 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Budget ''gaming room''. https://imgur.com/a/nrUts

Narucio sam jos postere koji ce biti uramljeni, a tv i ps ce biti dok se skupi za njih. Takoder fali par detalja tipa cvijece, par polica sa stvarima itd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 19:34 (monsieur).
 
24 0 hvala 6
15 godina
offline
Re: Vaš Desk

Pazi da ti ta palica nebi pala na glavu.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Na sigurnome je . Jedino sto me smeta je sto monitor nije dost visok pa je neugodno gledat prema dolje. Moram smislit neku soluciju za to.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
monsieur kaže...

Budget ''gaming room''. https://imgur.com/a/nrUts

Narucio sam jos postere koji ce biti uramljeni, a tv i ps ce biti dok se skupi za njih. Takoder fali par detalja tipa cvijece, par polica sa stvarima itd.

 Vidim i Vegu si nabavio  za zimu...

 

16 godina
odjavljen
offline
Vaš Desk

Moj kutak 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
34 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
unimatrix001 kaže...

Moj kutak 

 Kakav je to lampaš desno?

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
unimatrix001 kaže...

Moj kutak 

 koji je to focal ???

mokri snovi 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
dax-lax kaže...
unimatrix001 kaže...

Moj kutak 

 Kakav je to lampaš desno?

 Little Dot MKII

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
matija656 kaže...
unimatrix001 kaže...

Moj kutak 

 koji je to focal ???

mokri snovi 

 Elear... a do kraja godine je u planu ili Clear ili Utopia ( za biiitno nizu cijenu od preporucene prodajne )

 

https://www.focal.com/en/headphones-0/headphones/home/clear

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 16:14 (unimatrix001).
10 godina
offline
Vaš Desk

 !

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
34 0 hvala 6
14 godina
offline
Vaš Desk

Prodiciraš muziku ili održavaš partyje?

Life is great
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Došla mi Anne Pro mehanička keyboard evo slikice pre zadovoljna sam njome. 

Moj PC  
28 0 hvala 7
11 godina
offline
Vaš Desk

CookieThrills 

Jel to AJAZZ tipka?

Vuče mi na nju...

 

 

 

EDIT: sad tek vidio kaj si napisao... slična je ko moja AJAZZ

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 9:35 (Entropija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš Desk
Gdje ima za kupit ta tipkovnica?
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
playjob kaže...
Gdje ima za kupit ta tipkovnica?

 Ođe

15 godina
online
Vaš Desk

Nije desk jer sam se prebacio s deska i pca na kombinaciju laptop+ps4+4k tv i 5.1 sustav. Uselio u novu kucu i sad za vikend ju uredio, jos moram promjenit ovaj stolic u dnevnoj jer mi se nikako ne uklapa u prostor i nekako popunit onaj prostor ispred ovih slika, jos neznam s cim(mozda stol za stolni nogomet?). 

Tv je samsung 49mu6172, ispod je ps4 i zvucnici su z906 koji nazalost jos nisu rasporedeni kako treba jer za ova dva straznja moram nadostukat jos kabla i smislit kako ih stavit na zid jer ne uspjevam nac nosace nigdje. 

I da, ove slike su zasad samo okviri da nebi pomislili da su ovi krugovi slike haha. Inace za te okvire sam naletio na vrhunsku ponudu, 50 kn komad je okvir sa staklom velicine 50x70 i super su kvalitete, imace su po 80 kn i vise pa eto ko treba u jysku ih ima. 

 

Edit: neznam zasto al ovaj bug uploader uvijek izokrene slike kad ih uploadam, tako da isprike na tome. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 13:53 (mar123).
Moj PC  
14 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
mar123 kaže...

Edit: neznam zasto al ovaj bug uploader uvijek izokrene slike kad ih uploadam, tako da isprike na tome. 

Slike su ti mrak, sreća pa mogu okrenuti monitor tako da mi opet ispadne kako treba.

ps. počeo sam lagano glavu okretati, ali brate, ne ide, pa ne ide.

ps. 2 ima i drugih stranica na koje možeš staviti slike pa kao i sav ostali narod, ovdje staviti samo linkove.

15 godina
offline
Re: Vaš Desk
Valentin17 kaže...

Slike su ti mrak, sreća pa mogu okrenuti monitor tako da mi opet ispadne kako treba.

ps. počeo sam lagano glavu okretati, ali brate, ne ide, pa ne ide.

ps. 2 ima i drugih stranica na koje možeš staviti slike pa kao i sav ostali narod, ovdje staviti samo linkove.

 F**k ukocio mi se vrat 

CARPE DIEM
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
mar123 kaže...

Nije desk jer sam se prebacio s deska i pca na kombinaciju laptop+ps4+4k tv i 5.1 sustav. Uselio u novu kucu i sad za vikend ju uredio, jos moram promjenit ovaj stolic u dnevnoj jer mi se nikako ne uklapa u prostor i nekako popunit onaj prostor ispred ovih slika, jos neznam s cim(mozda stol za stolni nogomet?). 

Tv je samsung 49mu6172, ispod je ps4 i zvucnici su z906 koji nazalost jos nisu rasporedeni kako treba jer za ova dva straznja moram nadostukat jos kabla i smislit kako ih stavit na zid jer ne uspjevam nac nosace nigdje. 

I da, ove slike su zasad samo okviri da nebi pomislili da su ovi krugovi slike haha. Inace za te okvire sam naletio na vrhunsku ponudu, 50 kn komad je okvir sa staklom velicine 50x70 i super su kvalitete, imace su po 80 kn i vise pa eto ko treba u jysku ih ima. 

 

Edit: neznam zasto al ovaj bug uploader uvijek izokrene slike kad ih uploadam, tako da isprike na tome. 

 Zasto stavljas parket na strop ?

10 godina
offline
Vaš Desk

Čovjek ima luster na podu, super izgleda ali mislim da je nepraktično malo 

 

Btw. Mislim da bi nekakav Dolby Atmos soundbar bilo bolje rješenje nego 5.1 sustav, bar se ne moraš ša kabelima zezat.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
mar123 kaže...

Nije desk jer sam se prebacio s deska i pca na kombinaciju laptop+ps4+4k tv i 5.1 sustav. Uselio u novu kucu i sad za vikend ju uredio, jos moram promjenit ovaj stolic u dnevnoj jer mi se nikako ne uklapa u prostor i nekako popunit onaj prostor ispred ovih slika, jos neznam s cim(mozda stol za stolni nogomet?). 

Tv je samsung 49mu6172, ispod je ps4 i zvucnici su z906 koji nazalost jos nisu rasporedeni kako treba jer za ova dva straznja moram nadostukat jos kabla i smislit kako ih stavit na zid jer ne uspjevam nac nosace nigdje. 

I da, ove slike su zasad samo okviri da nebi pomislili da su ovi krugovi slike haha. Inace za te okvire sam naletio na vrhunsku ponudu, 50 kn komad je okvir sa staklom velicine 50x70 i super su kvalitete, imace su po 80 kn i vise pa eto ko treba u jysku ih ima. 

 

Edit: neznam zasto al ovaj bug uploader uvijek izokrene slike kad ih uploadam, tako da isprike na tome. 

 There, I fixed it. :)

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
x18x05x kaže...
mar123 kaže...

Nije desk jer sam se prebacio s deska i pca na kombinaciju laptop+ps4+4k tv i 5.1 sustav. Uselio u novu kucu i sad za vikend ju uredio, jos moram promjenit ovaj stolic u dnevnoj jer mi se nikako ne uklapa u prostor i nekako popunit onaj prostor ispred ovih slika, jos neznam s cim(mozda stol za stolni nogomet?). 

Tv je samsung 49mu6172, ispod je ps4 i zvucnici su z906 koji nazalost jos nisu rasporedeni kako treba jer za ova dva straznja moram nadostukat jos kabla i smislit kako ih stavit na zid jer ne uspjevam nac nosace nigdje. 

I da, ove slike su zasad samo okviri da nebi pomislili da su ovi krugovi slike haha. Inace za te okvire sam naletio na vrhunsku ponudu, 50 kn komad je okvir sa staklom velicine 50x70 i super su kvalitete, imace su po 80 kn i vise pa eto ko treba u jysku ih ima. 

 

Edit: neznam zasto al ovaj bug uploader uvijek izokrene slike kad ih uploadam, tako da isprike na tome. 

 There, I fixed it. :)

Ovaj kabal po sredini i taj zvučnik, zajedno sa nesimetrijom svega toga, triggeraju OCD na najjače. Bolje da ti ne tražim adresu i dođem spustiti to i rasporediti kako treba!

15 godina
online
Vaš Desk

Mislis na ovaj iznad tva sto ide? To nije zvucnik haha to je antena za tv i nju sam premjestio bez brige, iz nekog cudnog razloga antena nista ne hvata u toj kuci, prvo sam mislio da ne radi, onda sam ju isprobo na drugom tvu u kuci od staraca i tamo hvata tisucu programa, na kraju sam ju stavio na prozor i uhvatilo je programe i onda se pomaknem ja i signal nestane, pa sam stavio stolac da glumi mene da stojim tamo i tako radi. Lud sam zbog tog posebno jer sam ju platio 150 kn, sva sreca da tv ne gledam skoro nikad tako da cu ju spremit i izvadit kad cu htjet gledat tv programe. 

Ato se zvucnika tica, neko kaze bolje bi sjeo dolby spundbar, mozda, no taj soundbar nemoze pruzit ni problizno jak zvuk ko ovo cudo a to mi treba kad organoziram tulume u stanu, a i volim slusat jako glasno muziku, kuca ima sredenu izolaciju tako da se z906 na 100 posto jacine van kuce cuje jako slabo a unutra trese namjestaj. Zice i zvucnici jos nazalost nisu rasporedeni kako treba jer jos smisljam kako da to sredim, prednji ce vjerojatno ostat ovako sa strane tva a centralni neznam dal stavit ispred il iza tva, mozda da ga ubacim ispod tva na ovu staklenu policu?

straznji idu na drugi kraj sobe direkt iza ove garniture na onaj zid di su one tri sike, tu jos smisljam kako ih ubost na zid, jedna od opcija je napravit drvenu policu i na nju stavit zvucnik, jedna od opcija je kupit taj vijak koji ide u zvucnik pa nekako izradit stalak samostalno, ili samo odnjet zvucnik u zeljeznariju i rec im trebam ovo stavit na zid i sto vi preporucate. Htio bi svakako izbjec placanje skupih stalaka jer ispalo bi me najmanje 300 kn za ta dva zvucnika. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Prodiciraš muziku ili održavaš partyje?

Ili je samo audiofil :D

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
Vaš Desk

Na bugu jedno 5-6 ljudi ima krk-ove monitore(koliko sam upratio), uključujući i sebe. Dobri su ali za produkciju ima dosta boljih. Ovo su malo bolji PC zvučnici, a nije im teško ni koji ''manji'' parti opslužiti   

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

moj kutak

 

Moj PC  
27 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
hedo5 kaže...

moj kutak

 

 Što je ovo gore?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
CyberDemonVZ kaže...
hedo5 kaže...

moj kutak

 

 Što je ovo gore?

 Puzzle

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 22:21 (hedo5).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice