Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.038.958
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Vaš Desk

[Deleted]

Steam: Cekpi7 Origin: Cekpi7 Youtube: Cekpi7
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 9:00 (Cekpi7).
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

Moj PC  
23 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Jako lijepo, koje gitare imaš?

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

 Di si uzeo ove dumpere za monitore?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Absu kaže...

Jako lijepo, koje gitare imaš?

 

Gitare su nis posebno (Ibanez SZ320 i ARX120), vise sam amp guy (Mesa Boogie) :D

 

http://i65.tinypic.com/aeb4zn.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 12:47 (brada09).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
dax-lax kaže...
brada09 kaže...

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

 Di si uzeo ove dumpere za monitore?

 link 

 

 

IG : _itsmoriarty
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
dax-lax kaže...
brada09 kaže...

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

 Di si uzeo ove dumpere za monitore?

 

preko njuskala a taj lik je uzeo sa thomanna..  https://www.thomann.de/intl/hr/the_takustik_isopad.htm

 

must have ako su ti zvucnici na stolu, nebi vjerovao kolka je razlika.. 

ja sam ih cak imao i kad sam ih drzao na stalcima sa siljcima , cak se tad cula razlika iako puno manje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 12:56 (brada09).
13 godina
offline
Vaš Desk

jedna s novim djelom periferije i kucistem. 

Moj PC  
14 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vaš Desk

Malo te kabele priveži, zaveži i bit će još bolje

Life is great
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...
Absu kaže...

Jako lijepo, koje gitare imaš?

 

Gitare su nis posebno (Ibanez SZ320 i ARX120), vise sam amp guy (Mesa Boogie) :D

 

http://i65.tinypic.com/aeb4zn.jpg

Nice, neki modeli Mesa Boogie-a su odlični za metal kolko se sjećam, onako fini masni riff, 

ne sviram od kraja srednje(bas i tambura) al popratim preko frenda gitariste kaj se dešava pa me želja uhvati da ponovno počnem vježbat,

sad ima neku kopiju Fendera i Marshall JVM lampaša mislim, ili JCM sa boxom od četiri dvanaestice, stvarno odlično zvuči,

veli da mu ništa više ne treba što se pojačala tiče, stvarno je svestrano, jedino gitaru neku bolju nabavit.

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Malo te kabele priveži, zaveži i bit će još bolje

 

 

da to mi i je neki plan, trebam otic kupit one crne plasticne uzice.. to mi se cini najednostavnije i elegantnije rijesenje. 

Absu kaže...
brada09 kaže...
Absu kaže...

Jako lijepo, koje gitare imaš?

 

Gitare su nis posebno (Ibanez SZ320 i ARX120), vise sam amp guy (Mesa Boogie) :D

 

http://i65.tinypic.com/aeb4zn.jpg

Nice, neki modeli Mesa Boogie-a su odlični za metal kolko se sjećam, onako fini masni riff, 

ne sviram od kraja srednje(bas i tambura) al popratim preko frenda gitariste kaj se dešava pa me želja uhvati da ponovno počnem vježbat,

sad ima neku kopiju Fendera i Marshall JVM lampaša mislim, ili JCM sa boxom od četiri dvanaestice, stvarno odlično zvuči,

veli da mu ništa više ne treba što se pojačala tiče, stvarno je svestrano, jedino gitaru neku bolju nabavit.

 

ufff Mesa je i najpoznatija za metal i masni riff, lista bendova koji koriste je preogromna... 

ja sam promijenio i promijenio pojacala dok si nisam piknuo Mesu i to je sad to 

12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Moj mali kutak 

Moj PC  
19 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Desk
Daka96 kaže...

Moj mali kutak 

 uh cim sam otvorio sliku odmah su mi zapale za oci ove rupe u zidu :D 

 

hh inace lijep mali kutak :D 

 

i te zaflekaj te rupe, ne trebaju ti tolike rupe za takav mali kabel xD

IG : _itsmoriarty
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

 Jel to onaj sto se na struju pomice gore dolje?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk

Joj nemoj mi spominjat te rupe   Te rupe su inace tako vece a unutra zapravo jedva prode kabal, moram nabaviti one poklopce plasticne a i iz stropa mi ide kabal jer je u ovoj rupi lijevo unutra ostao puknuti kabal xD

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Daka96 kaže...

Joj nemoj mi spominjat te rupe   Te rupe su inace tako vece a unutra zapravo jedva prode kabal, moram nabaviti one poklopce plasticne a i iz stropa mi ide kabal jer je u ovoj rupi lijevo unutra ostao puknuti kabal xD

To zaljepi i bi ce odlicno.

 

Usput kabEl. 

13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Mali upgrade:Mis je Razer abysus v2 i sluske mad catz Freq3+Razer podloge...

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 21:21 (galinjo24).
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
galinjo24 kaže...

Mali upgrade:Mis je Razer abysus v2 i sluske mad catz Freq3+Razer podloge...

 Ukus ti je 0. Daj to malo sredi, prenatrpano izgleda.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
roby27 kaže...
brada09 kaže...

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

 Jel to onaj sto se na struju pomice gore dolje?

 

nazalost nije. taj koji se pomice je nekih 2000-3000kn skuplji ako se dobro sjecam.. to je perverzija. dok se ne sjebe mehanizam 

15 godina
offline
Vaš Desk

imas na "kurblu" za kupiti (upravo s njega tipkam), stvar funkcionira do sada bez problema a pouzdanije i jeftinije nego na struju 

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 22:55 (simeparanoja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Vaš Desk

Moj kućni office - laptop / docking / monitor / TV.

 

 

Moj PC  
53 0 hvala 4
7 godina
offline
Vaš Desk

Moj kutak, ništa posebno no za početak ja zadovoljan

Moj PC  
22 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Mali update. 

 
11 0 hvala 0
7 godina
offline
Vaš Desk

--

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 21:33 (X3M).
Moj PC  
51 0 hvala 12
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
brada09 kaže...
roby27 kaže...
brada09 kaže...

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

 Jel to onaj sto se na struju pomice gore dolje?

 

nazalost nije. taj koji se pomice je nekih 2000-3000kn skuplji ako se dobro sjecam.. to je perverzija. dok se ne sjebe mehanizam 

 otisao u nedjelju do ikee vidjet taj tvoj stol i moram priznat da sam ostao razocaran koliko se klimao, ne znam na koju su visinu podesili nogare ali samo malo sam zahinjao stol i pomicao se dosta...inace lijepo izgleda mozda cak i prevelik za moje potrebe, dosta toga bi bilo neiskoristeno...

 

mozda uzmem onu linmon plocu i dva alex ladicara i vozi.

12 godina
offline
Vaš Desk

Možda je mali offtopic ali vjerujem da će mi netko reči nekaj pametno. Imam zatrpan desk pa ga neću fotkat. Nego zanima me koja vam je savršena visina monitora i nagib. Imam dellov 23incha, i svakih par dana mjenjam mu kut i visinu, jer nakon par dana počne me boljet vrat i skužim da sam pogrbljen. Ne znam više da ga stavim u visinu očiju, ili niže dole ko da je laptop? Kja je zapravo pravilno pa da se ja prilagodim tome?

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
Dud kaže...

Možda je mali offtopic ali vjerujem da će mi netko reči nekaj pametno. Imam zatrpan desk pa ga neću fotkat. Nego zanima me koja vam je savršena visina monitora i nagib. Imam dellov 23incha, i svakih par dana mjenjam mu kut i visinu, jer nakon par dana počne me boljet vrat i skužim da sam pogrbljen. Ne znam više da ga stavim u visinu očiju, ili niže dole ko da je laptop? Kja je zapravo pravilno pa da se ja prilagodim tome?

Meni je idealno kad je polovica monitora na visini ociju.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
roby27 kaže...
brada09 kaže...
roby27 kaže...
brada09 kaže...

kupio ikein stol, konacno mjesta na stolu aaaaaa (160cmx80cm) , 25" monitor izgleda sicusno na njemu 

 

jos moram vidjet kako kablove kod subwoofera sredit..

 Jel to onaj sto se na struju pomice gore dolje?

 

nazalost nije. taj koji se pomice je nekih 2000-3000kn skuplji ako se dobro sjecam.. to je perverzija. dok se ne sjebe mehanizam 

 otisao u nedjelju do ikee vidjet taj tvoj stol i moram priznat da sam ostao razocaran koliko se klimao, ne znam na koju su visinu podesili nogare ali samo malo sam zahinjao stol i pomicao se dosta...inace lijepo izgleda mozda cak i prevelik za moje potrebe, dosta toga bi bilo neiskoristeno...

 

mozda uzmem onu linmon plocu i dva alex ladicara i vozi.

 

moj se neklima tolko, mozda ga treba pritegnut  malo, pogotovo taj u ikei di ga non stop netko drka..

mislim nije da je sad najstabilniji stol al nije ni tak strasno.

12 godina
offline
Re: Vaš Desk
Dud kaže...

Možda je mali offtopic ali vjerujem da će mi netko reči nekaj pametno. Imam zatrpan desk pa ga neću fotkat. Nego zanima me koja vam je savršena visina monitora i nagib. Imam dellov 23incha, i svakih par dana mjenjam mu kut i visinu, jer nakon par dana počne me boljet vrat i skužim da sam pogrbljen. Ne znam više da ga stavim u visinu očiju, ili niže dole ko da je laptop? Kja je zapravo pravilno pa da se ja prilagodim tome?

 U teoriji ergonomije, gornji dio monitora mora biti u ravnini s očima, i možda malo zakošen prema gore.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
monsieur kaže...

Mali update. 

R.i.p temperature pored te grijalice 

X3M kaže...

nabavih novu periferiju

 

 

obojao kuciste iz srebrnog u bijelo

nabacio LED traku iza stola da se oci ne naprezu u mraku i to je to 

 

 

Predivno!
Stvarno svaka čast kako si uklopio bijelo s žutim zidom. Meni se ovo iskreno jako dopada

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice