Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.038.881
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Koji kontoler preporučate za LED RGB traku?

 S led daljinskim,jer ovaj kontroler s daljinskim može imati isti princip kao taj bez daljinskog,osobno imam isti takav samo s 44 key kontrolerom,probao iz zahebancije dodati tipke(membranske idu) kad gle vraga radi kontroler i bez daljinskog.

 

Ali svakako preporuka s daljinskim,jer ti se neće uvijek dat ustat da ugasiš/promjeniš bolju a ti se taman ušuškao.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Koji kontoler preporučate za LED RGB traku?

 Imam oba, daljinski u svakom slučaju. Ta traka na slici može daleko više efekata ako se s njom upari veći daljinski od tog malog.

 

P.S.

Ako se traka spoji sa rgb fanovima koji imaju taj 4 pinski priključak vent reagira na daljinski kao i traka.

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 11:36 (planety).
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
planety kaže...
bruno03 kaže...

Koji kontoler preporučate za LED RGB traku?

 Imam oba, daljinski u svakom slučaju. Ta traka na slici može daleko više efekata ako se s njom upari veći daljinski od tog malog.

 i veći i manji imam!
Kažem opet,samo pitajte što vas zanima o led trakama,neki dan mi stiglo RGB 5050 9.6w po metru! 3 role po 5metara također mi je stiglo i hladno bijele 5050 9.6w po metru okko 20 metara,kod mene doma te led trake imaju široku primjenu!
Pogotovo ove od 9.6w po metru,super jake,meni sakriveno u sobi oko 10metara rgb,bijelu kad stavim nije mi potrebna normalna žarulja,taman ni pre jako ni pre slabo,jedino kad lemim onda si dodam još malo svijetla.

 

Mali kontroler je star cca 10g,još uvijek radi!
Imam i više samih kontrolera za trake,trenutno čekam da stigne WiFi kontroler od 250w.

 

 

BTW
Koristim V-Tec trake!

i 5050 i 3528

 

 

EDIT
Planetly,da ali samo ako su ta 4 pina za led-ice odvojena,odnosno da se spajaju na led kontroler!
Ja sam si planirao nakon sezone ubosti od corsaira one rgb fanove i na kontroler ih pokapčati,u caseu imam cca 20-25cm te jače trake,pa u kombinirat s time i kontrolerom 2.5a(kao što kolega gore pita koji uzet).

Ali opet ponavljam samo ako ima odvojena 4 pina za led-ice!

 

 

EDIT2

Za daljince

razlike

ovaj s 44 može totalno nijansu boje po korisnikovoj želji mjenjat i ima par strobeova i takvih stvari više(2-3) naspram manjeg kontrolera,no u praksi manje više padne ti na isto.

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 11:45 (kruskar).
14 godina
offline
Vaš Desk

Već sam si naručio ovu žarulju sa kontrolerom. Mislio sam držati oboje u istoj sobi, ali na drugim krajevima sobe.

  • Mislite li da će oboje reagirati istodobno na daljinski? 
  • Oće li ovaj na 3 tipke bez daljinskog reagirati na daljinski?
  • Nisam siguran što je bolje.
Life is great
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Već sam si naručio ovu žarulju sa kontrolerom. Mislio sam držati oboje u istoj sobi, ali na drugim krajevima sobe.

  • Mislite li da će oboje reagirati istodobno na daljinski? 
  • Oće li ovaj na 3 tipke bez daljinskog reagirati na daljinski?
  • Nisam siguran što je bolje.

 Ovak naručio sam i ja prije koji dan te žarulje,ja mislim da će radit obje s istim daljinskim(kom prvom stigne taj testira).

Onaj kontroler na tipke ne radi s kontrolerom! Samo s te 3 tipke!

Najbolje uzmi S daljinskim 22/44 tipke svejedno.

 

Meni je noćas krepo kontroler od 44 daljinskog,pa sam trenutno s 3 vodića za mjenjat boje 

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ti kontroleri su sr***e. Naručio 10 za više nas. Od 10 došlih 7 je radilo a dva crkla u roku par mjeseci. Neki imali baterije neki ne.

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš Desk

I te zarulje nemojte kupovati, jedino sto se isplati je xiaomi yeelight(od smart zarulja).

Cijena je do 20$ sto je malo kad se usporedi s phipips hue, a funkcionalnost je na razini(za razliku od jeftinih, a kvaliteta daleko ispred jeftinjaka)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš Desk

Vidio sam da nude led strip only. Dali na tim ledicama dobije i prijamnik?

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Vidio sam da nude led strip only. Dali na tim ledicama dobije i prijamnik?

Ne, samo traka.

Ako imas jos pitanja, postoji tema za to:

https://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja-opcenito/led-trake/207790.aspx

11 godina
offline
Vaš Desk

ewo da i ja napokon imam nekakv desk...jos neka stolica postena i veci monitor i to je to...jos moram neke stvarcice nadodat po stolu da nije prazan i to je to...ovog puta nema stoljnjaka sa srcekima..lol

P.s. jos jednom hvala kolegi sicku b g na poklonjenoj podlozi..napokon ce biti stavljena i iskoristena u svojoj punoj duzini...

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 9:01 (mariolla79).
Moj PC  
28 0 hvala 5
12 godina
offline
Vaš Desk

Mali update. Novi miš i tipkovnica, i stalak za slušalice.

Moj PC  
33 1 hvala 2
12 godina
offline
Vaš Desk

Lilo,nego reci ti meni jel ovo SpeedLink stolica iz Linksa,jel ti škripi ko moja kad se mičeš?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Vaš Desk

je je, to je ta, imam ju i ja skripi. mada imam 108kg al nema veze na visinu od 2m da ne bude da sam siri od stolice :D

12 godina
offline
Vaš Desk

Dosta kripi kada se naslanjam. Ja imam 105 kg i 196 cm visine pa je sigurno i to pridonjelo tome. Ali stolica je jako čvrste izrade.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 11:58 (sminigo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

sminigo , može link za stalak za slušalice, ovdje da drugi vide isto ili na pm ??

tražim sebi nešto slično, a ovaj mi se čini kao idealan za mene

hvala

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 12:33 (matija656).
12 godina
offline
Vaš Desk
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 12:46 (sminigo).
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

 odlično, hvala

takvog istog sam vidio na amzon.uk, ali naravno bez dostave u hrv., a točno je ono što tražim, tj da ima gore malo šire / duže područje za headband (da se težina bolje rasporedi, i da nije na jednom malom mjestu fokusirana) i čini mi se da je dosta visok

možeš li mi još samo dati informaciju o visini samog standa ??

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Novo tipkalo....

12 godina
offline
Re: Vaš Desk

28 cm cjelokupna visina :)

11 godina
offline
Re: Vaš Desk

galinjo24 

Jel to AJAZZ?

Ja ju imam već skoro 2 godine na poslu i odlična je. Malo je glasna ali kolege se navikli.

13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Da da..odlicna je ...za te pare i predobra....nije neki skart kako znaju kinezi napravit

11 godina
offline
Vaš Desk

kemijah ja tako nesto...nevolim kuciste pa sakrio sve ispod stola neznam sta da radim sa ovim kablovima malo je nakaradno ovako...i neki bolji sistem mi treba kako da se grafička drži jer je teska ovako sam potego konac za stol i tako drzi ...vjerovarli ili ne cvrsto drzi i nikud nemrda

 

 

Edit: nakaradno je al u postpuku sredivanja sam, uslikam kad zavrsim

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 15:17 (GSP).
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Vaš Desk

Ne znam koliko si ga bas "sakrio" :D.

Krenuo si u dobrom pravcu ali ocigledno fali tu jos dosta nesta. Sudeci po slikama rekao bih da si na budgetu , isto tako rekao si da ne volis kucista.. ali recimo u tvojoj situaciji bi se ubio neki Node 605 ili tako nesto :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš Desk
Da,da vidim da je puno bolje bez kucista,ne znam zasto ih uopce prave 😂🤔
AUDIOFIL
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
Jesi ti to zbilja vezo koncem grafu? Why?!
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Vaš Desk

Ma da, pa da stoji uspravno dok nesto neskemijam...ruzno je al napravit cu nest..

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Desk
tommmyyy kaže...

Moj kućni office - laptop / docking / monitor / TV.

 

 

 Kapa do poda za ovaj komad singer pogona dolje. Rare material.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
7 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Evo mog malog kutka. 
Sve sam radio po 'mjeri'... Na kraju su police viška, bar donja je viška, nemoj da se zeznete kao ja! :-D

 

 

 
33 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Vaš Desk

 Kapa do poda za ovaj komad singer pogona dolje. Rare material.

 Thx! Drito iz prabakine radnje 

11 godina
offline
Vaš Desk

malo sam uredio kučište,više nije đungla...gore standard periferija

 
15 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice