Antec 1200 modding

poruka: 294
|
čitano: 72.362
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

Dakle dana 26.4.2011 nabavio sam od forumaša zaki Antec 1200 (twelve hundred) i pošto ja nikada nisam zadovoljan sa izgledom normalnog kučišta onda budem ja tu stvar primio u svoje ruke :)

 Svakoga dana budem stavio par slika gdje ću pokazat napredak i nadam se da će do kraja ovog tjedna biti gotovo ako ne neka :)

U planu mi je:

1. Ofarbati plastiku koja je na OVOJ slici crvena u bijelo

2.Skinuti oštrice sa ventilatora i obojati ih u bijelo

3. Naručiti staklo sa izbušene 4 rupice tako da mogu samo zašerafiti sa maticama za kejs staklo tako da neće biti bočne strane.

4. Izbušiti rupu ispod napajanja tako da ga mogu okrenuti i da mi kablovi budu bliže rupi.

5. Zbog razloga 4. sam skužio da nema rupa dovoljno blizu napajanju pa ću morat izrezat još jednu rupu pokraj napajanja.

6. Napraviti lijepim fontom natpis ANTEC i isprintat ga i izrezat i posprejati na lijevu bočnu stranu :)

7. Još razmisliti što mi fali kada sve složim.

 

Nadam se da će vam biti zanimljivo kao i meni kako će to ispast i da će te tu i tamo ''baciti oko'' na napredak. 

Hvala i Lp :D

 

EDIT: na kraju teme kada bude kejs gotov ću nabrojit osobe koje su mi pomogle u izgradnji...već su par osoba napopisu :)

Zajedno za dinamo (#/d)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 0:44 (timmyzg).
Moj PC  
26 0 hvala 8
14 godina
protjeran
offline
Re: Antec 1200 modding

Sve je to u radu, ali ti nemaš ništa od EVGA...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
online
Antec 1200 modding
odlicno kuciste,jel se smije znati koliko si ga platio? svakako je odlicna kombinacija crna i bijela,sretno sa daljnjim modanjem =)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Don Kihoty kaže...

Sve je to u radu, ali ti nemaš ništa od EVGA...

haha istina ali sam baš bio tražio po netu nekakav dobar logo pa mi se njihov dosta svidio ali možda naletim na neš bolje :)

Zajedno za dinamo (#/d)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding

Radije stavi ANTEC logo, nego EVGA, da ima malo logike {#}. lp

13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Shaka111 kaže...
odlicno kuciste,jel se smije znati koliko si ga platio? svakako je odlicna kombinacija crna i bijela,sretno sa daljnjim modanjem =)

450kn :)

Zajedno za dinamo (#/d)
13 godina
online
Antec 1200 modding
corsairov?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

Antec mi nema nekakav baš poseban ali sam se sad baš sjetio pa ću ipak nešta na fotošopu iskemijat neki lijepi font pa budem sam napravio :)

nije mi baš neš njihov brod (tj. jarboli ak se ne varam xD) makar sam isto tako bio pogledao :)

Zajedno za dinamo (#/d)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...

Dakle dana 26.4.2011 nabavio sam od forumaša zaki Antec 1200 (twelve hundred) i pošto ja nikada nisam zadovoljan sa izgledom normalnog kučišta onda budem ja tu stvar primio u svoje ruke :)

 Svakoga dana budem stavio par slika gdje ću pokazat napredak i nadam se da će do kraja ovog tjedna biti gotovo ako ne neka :)

U planu mi je:

1. Ofarbati plastiku koja je na OVOJ slici crvena u bijelo

2.Skinuti oštrice sa ventilatora i obojati ih u bijelo

3. Naručiti staklo sa izbušene 4 rupice tako da mogu samo zašerafiti sa maticama za kejs staklo tako da neće biti bočne strane.

4. Izbušiti rupu ispod napajanja tako da ga mogu okrenuti i da mi kablovi budu bliže rupi.

5. Zbog razloga 4. sam skužio da nema rupa dovoljno blizu napajanju pa ću morat izrezat još jednu rupu pokraj napajanja.

6. Isprintati logo  i izrezati i onda bijelom bojom posprejati po lijevoj bočnoj strani.

7. Još razmisliti što mi fali kada sve složim.

 

Nadam se da će vam biti zanimljivo kao i meni kako će to ispast i da će te tu i tamo ''baciti oko'' na napredak. 

Hvala i Lp :D

BROJ 3:  neznam jesi li vidio ali ja sam to napravio na svom cm 690 2 , i fucking je awsome , pogledaj:

13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
athlon64 kaže...
timmyzg kaže...

Dakle dana 26.4.2011 nabavio sam od forumaša zaki Antec 1200 (twelve hundred) i pošto ja nikada nisam zadovoljan sa izgledom normalnog kučišta onda budem ja tu stvar primio u svoje ruke :)

 Svakoga dana budem stavio par slika gdje ću pokazat napredak i nadam se da će do kraja ovog tjedna biti gotovo ako ne neka :)

U planu mi je:

1. Ofarbati plastiku koja je na OVOJ slici crvena u bijelo

2.Skinuti oštrice sa ventilatora i obojati ih u bijelo

3. Naručiti staklo sa izbušene 4 rupice tako da mogu samo zašerafiti sa maticama za kejs staklo tako da neće biti bočne strane.

4. Izbušiti rupu ispod napajanja tako da ga mogu okrenuti i da mi kablovi budu bliže rupi.

5. Zbog razloga 4. sam skužio da nema rupa dovoljno blizu napajanju pa ću morat izrezat još jednu rupu pokraj napajanja.

6. Isprintati logo  i izrezati i onda bijelom bojom posprejati po lijevoj bočnoj strani.

7. Još razmisliti što mi fali kada sve složim.

 

Nadam se da će vam biti zanimljivo kao i meni kako će to ispast i da će te tu i tamo ''baciti oko'' na napredak. 

Hvala i Lp :D

BROJ 3:  neznam jesi li vidio ali ja sam to napravio na svom cm 690 2 , i fucking je awsome , pogledaj:

a šta misliš ko mi je to bio jednom savjetovao :D

Zajedno za dinamo (#/d)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...
athlon64 kaže...
timmyzg kaže...

Dakle dana 26.4.2011 nabavio sam od forumaša zaki Antec 1200 (twelve hundred) i pošto ja nikada nisam zadovoljan sa izgledom normalnog kučišta onda budem ja tu stvar primio u svoje ruke :)

 Svakoga dana budem stavio par slika gdje ću pokazat napredak i nadam se da će do kraja ovog tjedna biti gotovo ako ne neka :)

U planu mi je:

1. Ofarbati plastiku koja je na OVOJ slici crvena u bijelo

2.Skinuti oštrice sa ventilatora i obojati ih u bijelo

3. Naručiti staklo sa izbušene 4 rupice tako da mogu samo zašerafiti sa maticama za kejs staklo tako da neće biti bočne strane.

4. Izbušiti rupu ispod napajanja tako da ga mogu okrenuti i da mi kablovi budu bliže rupi.

5. Zbog razloga 4. sam skužio da nema rupa dovoljno blizu napajanju pa ću morat izrezat još jednu rupu pokraj napajanja.

6. Isprintati logo  i izrezati i onda bijelom bojom posprejati po lijevoj bočnoj strani.

7. Još razmisliti što mi fali kada sve složim.

 

Nadam se da će vam biti zanimljivo kao i meni kako će to ispast i da će te tu i tamo ''baciti oko'' na napredak. 

Hvala i Lp :D

BROJ 3:  neznam jesi li vidio ali ja sam to napravio na svom cm 690 2 , i fucking je awsome , pogledaj:

a šta misliš ko mi je to bio jednom savjetovao :D

ahaaa , da hehe zaboravio ja , izgleda stvarno super ako se volis divit svom hw-u  , i nemoj koristit pleksi nego staklo! ajd slikaj kad zavrsis.

14 godina
protjeran
offline
Re: Antec 1200 modding

Ovo je logo koji izaziva strah:

(slike su složene abecedno kako ih je forum odabrao, ja sam htio da enermax bude prvi al eto)

AS-ROCK AS-ROCK
HIPER - ENERMAX ZA SIROTINJU HIPER - ENERMAX ZA SIROTINJU
Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Antec 1200 modding

E da, s obzirom da slažeš ovkav komp, onda pretpostavljam da si svremena na vrijem odigrao i koju igru{#}

pa jesi razmišljao da staviš neki svoj nick (npr većina ljudi uglavnom koristi jedan nick za večinu igara), da kučište učiniš onako malo više "posebnim"...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Don Kihoty kaže...

Ovo je logo koji izaziva strah:

(slike su složene abecedno kako ih je forum odabrao, ja sam htio da enermax bude prvi al eto)

e don sam da znaš da mi nisi uopće pomogao xD

sad si mi pokazao valjda najbolje logove i sad nemrem odabrat koji ću :P al ćim sam vidio republic of gamers odmah sam pogledao i razmišljam o ovome pošto imam i crnu i bijelu i crvenu boju :D 

hvala na trudu :D

edit: a šta misliš o ovome baš mi je nekak jednostavno ali brutalno :)

Zajedno za dinamo (#/d)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 0:41 (timmyzg).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
rooswelt1991 kaže...

E da, s obzirom da slažeš ovkav komp, onda pretpostavljam da si svremena na vrijem odigrao i koju igru{#}

pa jesi razmišljao da staviš neki svoj nick (npr većina ljudi uglavnom koristi jedan nick za večinu igara), da kučište učiniš onako malo više "posebnim"...

to nisam razmišljao ali nisam ziher dal da to napravim ako ga budem jednom prodavao a to možda bude brzo pa da ne prodam kejs sa mojim nickom xD

Zajedno za dinamo (#/d)
14 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

omfg ovaj republic of gamers je tako brutalan , ja sam uvjek sebi htio napraviti i zalijepiti logo sa overclock.net-a , tj ovo:  

 

http://www.overclock.net/attachments/case-mods-general-discussion/135551d1262452722-overclock-net-stickers-22558_1159784806209_1575469877_30341706_8370777_n.jpg

 

  , ali i ROG  je zakooon , neko kako bi napravio sticker?

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 0:39 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
athlon64 kaže...

omfg ovaj republic of gamers je tako brutalan , ja sam uvjek sebi htio napraviti i zalijepiti logo sa overclock.net-a , tj ovo:  

 

http://www.overclock.net/attachments/case-mods-general-discussion/135551d1262452722-overclock-net-stickers-22558_1159784806209_1575469877_30341706_8370777_n.jpg

 

  , ali i ROG  je zakooon , neko kako bi napravio sticker?

nebi naprabio sticker...

1. nađeš ono što ti se sviđa

2. napraviš kontrast da bude crno-bijelo

3. isprintaš

4. skalpelom izrežeš sve crne djelove i ostane ti papir sa rupama

5. nasloniš na što oćeš

6. prođeš 4-5 puta sprejem preko toga

7. odstraniš, čekaš da se osuši i diviš se :D 

Zajedno za dinamo (#/d)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...
athlon64 kaže...

omfg ovaj republic of gamers je tako brutalan , ja sam uvjek sebi htio napraviti i zalijepiti logo sa overclock.net-a , tj ovo:  

 

http://www.overclock.net/attachments/case-mods-general-discussion/135551d1262452722-overclock-net-stickers-22558_1159784806209_1575469877_30341706_8370777_n.jpg

 

  , ali i ROG  je zakooon , neko kako bi napravio sticker?

nebi naprabio sticker...

1. nađeš ono što ti se sviđa

2. napraviš kontrast da bude crno-bijelo

3. isprintaš

4. skalpelom izrežeš sve crne djelove i ostane ti papir sa rupama

5. nasloniš na što oćeš

6. prođeš 4-5 puta sprejem preko toga

7. odstraniš, čekaš da se osuši i diviš se :D 

aaaa da da , ti bi kalup napravio , mmm sviđa mi se sviđa , samo neznam gdje bi to , bilo bi mi najbolje na staklo al me strah da ne zahebem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding

ma mene baš i nije strah jer mi je od starog frend staklar pa ak zahebem odem po novo al opet bi trebao platit :)

ma budem ja to na lijevoj bočnoj strani :)

Zajedno za dinamo (#/d)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...

ma mene baš i nije strah jer mi je od starog frend staklar pa ak zahebem odem po novo al opet bi trebao platit :)

ma budem ja to na lijevoj bočnoj strani :)

ma doduse mene je staklo kostalo 80kn pa i nije neka steta xd.

14 godina
protjeran
offline
Re: Antec 1200 modding

Fatal1ty je uvjek moćan...

 

 
 

(sa asrock web-a slike)

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
offline
Antec 1200 modding

Si razmišljao o graviranju na staklo?

[url=http://internationalvapersclub.com/sig][img]http://internationalvapersclub.com/sig/sig.php?d=20110415&p=1.5&c=3.70[/img][/url] [url=http://internationalvapersclub.com/]International Vaper
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Don Kihoty kaže...

Fatal1ty je uvjek moćan...

 

  

(sa asrock web-a slike)

da to mi je brutalno ali bih onda samo izrezao ovaj logo, a text bi sam napisao u shablone fontu i onda malo uredio...al mi to onda dodje na isto kao sa republic of gamers jer isto u slici nema rupa pa nemoram nista kemijat jedino sa dole textom :D

 

danas idem po sprejeve moram si uzeti i crveni za republic of gamers jer mi ga je nestalo a za sat vremena pocinjem farbati prve djelove :) 

Zajedno za dinamo (#/d)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Don Kihoty kaže...

Fatal1ty je uvjek moćan...

 

Uistinu je moćan {#}

13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

evo par novih slika da vidite napredak, mislio sam odmah ovu plastiku pofarbat u bijelo skupa sa oštricama ventilatora ali sam naletio na problem koji u životu nisam vidio....antecovi ventovi imaju 3 zaštite da vent ne ispadne što sam maknu i toliko ima masti u njima da nemreš nać početak :(

 

 

del4nec: da razmišljao sam bio i o tome ali neznam ni koliko to košta ni ništa, ali ako bude to imao staklar taj onda ću uzet zašto ne :D

 

Zajedno za dinamo (#/d)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 11:20 (timmyzg).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Antec 1200 modding

Pa vec si  nabrijao jedno kuciste u shemi crno-bijelo, pa zar tako malo ideja imas?

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
Mentalist kaže...

Pa vec si nabrijao jedno kuciste u shemi crno-bijelo, pa zar tako malo ideja imas?

ne prijateljima sam u raznim bojama ''nabrijavao'', ali meni se ovak najviše sviđa a i misli sam crno-crveno ali bih onda trebao kupovati nove ventilatore, neonke itd..

Zajedno za dinamo (#/d)
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

taman sam završio sa stavljanjem selotejpa po rupama da ne dođe bijele boje, ali sam skužio da pada vani kiša i puše jak vjetar... sad ću isprintat i napravit šablonu i izrezat...pa moram u instar informatiku jer sam naručio corsair hladnjak za rame i onda kupit još sprejeva

ako do onda ne prestane kiša onda ću za sutra prebacit farbanje :(

 

čudno je da je takvo identično vrijeme bilo kada sam farbao i antec 900 :(

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 13:07 (timmyzg).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Antec 1200 modding

Don Kihoty, evo isprintno sam ''šablonu'' i kak izgleda? I da dole sam stavio na par mjesta šablonu pa bih vas molio ako možete glasovat gdje je po vašem mišljenju najbolje? Hvala :)

 

stane mi maximalno 5 za glasanje ak vam se više sviđa 6 ili 7 onda mi to napišite :)

nitko drugi ne želi glasat? ajde ljudi besplatno je :D 

odlučeno je, posprejo sam kao na broju 5 :)

 

hvala na glasanju, glasanje je gotovo :D

1 1
1 2
1 3
1 4
26 5
1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 23:20 (timmyzg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Antec 1200 modding
timmyzg kaže...

Don Kihoty, evo isprintno sam ''šablonu'' i kak izgleda? I da dole sam stavio na par mjesta šablonu pa bih vas molio ako možete glasovat gdje je po vašem mišljenju najbolje? Hvala :)

 

stane mi maximalno 5 za glasanje ak vam se više sviđa 6 ili 7 onda mi to napišite :)

mmm , bravo , bas me zanima kako ce ispast , kreativan si kreativan ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice