Modding CM690

poruka: 7
|
čitano: 3.431
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Modding CM690

Naso sam doma bijeli sprej i odma mi je sinula ideja( posto imam u sobi kombinaciju bijele i crne) pa evo djelo moji ruku :)

Nazalost nemam slike kad sam skido i farbo ove mrezice. Trenutno radim stranicu s plexijem, posto imam 2 stranice, bit ce slike...

prije prije
dvoumim se dvoumim se
http://www.njuskalo.hr/korisnik/Jurica_zg
 
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Modding CM690

oho vrlo lijepo, nije prenapadno, nije nakaradno...mw3 detalj onako ne prevelik, crno bijelo baš se odlično uklapa..pohvala

samo krupno, ništa sitniš
13 godina
offline
Modding CM690

Tako malen detalj a tako dobro izgleda,crno-bijela kombinacija se ljepo uklapa.Mozda da umjesto ovog crvenog venta na bocnoj stranici stavis obicni crni ili jos bolje neki s bijelim ledicama? Svejedno , odlicno ukomponirano !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Modding CM690

još ako možeš, probaj naći neki bijeli led ventilator ili stavni neki obični bijeli, jer ovaj crveni previše odudara od ostatke case-a (ili stavi neki zeleni pa da se nadovezuje na MW3 tematiku :D)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Modding CM690

bas sam brio zeleno prije kao nvidia ali usput bi se u mw3 uklopilo ugl mislio sam zelene neon, ili pak bijele(neznam di da kupim) ili one od ximatek bijele led fanove ima i 120 i 140 mm, budem vidio jos, ako ne uzmem cm690 2 dvoumim se izmedu nvidia edition i obicnog

http://www.njuskalo.hr/korisnik/Jurica_zg
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modding CM690

ako slučajno naiđeš na bijele neonke molim te da mi odmah javiš jer sam ih tražio svugdje no nisam ih našao ... ima samo plave, crvene i zlenene (sve od shrkoona) ... imaš neke i u vsc-trgovini, no kao što rekoh nigdje nema bijelih. ja ću probati napraviti neku traku od bijelih ledica, pošto nema neonki ...  .... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Modding CM690

Ovdje imate bijele neonke !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice