Briga za monitor

poruka: 8
|
čitano: 1.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Briga za monitor

 Čime čistite monitore ? Konkretno imam LG Flatron E2340T i imam krvi na ekranu pa me interesira čime bih to najbolje očistio,a da ne oštetim ekran :D Full HD LED LCD Monitor

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Briga za monitor

Dogodilo se i meni jednom, samo jednom.

Opametio sam se, sad ih prvo onesvijestim, a čakiju vadim tek kad ih zavežem u podrumu 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 19:49 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Briga za monitor

 

IT me iznevjeri
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Briga za monitor
Kiso94 kaže...

 Čime čistite monitore ? Konkretno imam LG Flatron E2340T i imam krvi na ekranu pa me interesira čime bih to najbolje očistio,a da ne oštetim ekran :D Full HD LED LCD Monitor

 Lidl w5 za stakla, bezbojna tekucina(ne onaj u boji), cistim s tim 10g, bolje sredstvo za plastiku/ stakla ne postoji(s tim cistim i objektive od fotoaparata), zadnji monitor koristio 6g prodao ga pod novi na njemu doslovno tockice nije bilolp

Intel Core™ i7 Forever
13 godina
neaktivan
offline
Re: Briga za monitor

nemam podrum pa se moram snalaziti :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Briga za monitor
Stjepanj kaže...
Kiso94 kaže...

 Čime čistite monitore ? Konkretno imam LG Flatron E2340T i imam krvi na ekranu pa me interesira čime bih to najbolje očistio,a da ne oštetim ekran :D Full HD LED LCD Monitor

 Lidl w5 za stakla, bezbojna tekucina(ne onaj u boji), cistim s tim 10g, bolje sredstvo za plastiku/ stakla ne postoji(s tim cistim i objektive od fotoaparata), zadnji monitor koristio 6g prodao ga pod novi na njemu doslovno tockice nije bilolp

  To ozbiljno funkcionira ili se zezas?

12 godina
protjeran
offline
Re: Briga za monitor
Kaj bi se zezo..lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Briga za monitor
Stjepanj kaže...
Kaj bi se zezo..lp

 Inace si opcepoznat kao "postenjak" pa covjek sa razlogom pita. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice