Freesync not supported na AOC monitoru

poruka: 9
|
čitano: 1.772
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Freesync not supported na AOC monitoru

Pozdrav svima.

Kupio sam danas AOC G2460VQ6 koji podržava AMD Freesync. Problem je što ne mogu nikako dobiti opciju da uključim freesync u Radeon opcijama. Grafička kartica je R9 290X.

Što sam napravio dosad:

- spojio monitor i grafičku DP kablom
- uključio DP capability 1.2 na monitoru

- updateao drivere monitora na freesync drivere

- updetao radeon drivere

 

Svaka pomoć dobrodošla prije neg odlučim vratit monitor.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Freesync not supported na AOC monitoru

Mene su driveri automaski pitali želim li uključiti freesync čim sam uključio monitor kod prvog paljenja. Isto spojio DP kabelom.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Freesync not supported na AOC monitoru
XXX kaže...

Mene su driveri automaski pitali želim li uključiti freesync čim sam uključio monitor kod prvog paljenja. Isto spojio DP kabelom.

 

 

 Bar nešto. Ako tebi radi, ne vidim razloga zašto meni ne bi radilo. 

Jesi skidao beta drivere za taj monitor? Sa ovog linka na dnu stranice.

16 godina
odjavljen
offline
Freesync not supported na AOC monitoru

Nikakve drivere za monitor nisam skidao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Freesync not supported na AOC monitoru

Ja imam isti taj monitor i imao sam isti problem sa normalnim driverima od monitora. Instalirao sam taj beta driver koji si naveo i stavio refresh rate na display properties u Windowima na 75 Hz. Stavio sam isto DP compatibility na 1.2. Koliko se sjećam ti beta driveri ti daju veći range na kojem freesync radi, sa 48-75 ti poveća na 35-75 (ako se dobro sjećam) i od onda mi radi super. Ali mislim da sam morao još nešto napraviti, samo se ne mogu sjetiti što.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Freesync not supported na AOC monitoru
benji kaže...

Ja imam isti taj monitor i imao sam isti problem sa normalnim driverima od monitora. Instalirao sam taj beta driver koji si naveo i stavio refresh rate na display properties u Windowima na 75 Hz. Stavio sam isto DP compatibility na 1.2. Koliko se sjećam ti beta driveri ti daju veći range na kojem freesync radi, sa 48-75 ti poveća na 35-75 (ako se dobro sjećam) i od onda mi radi super. Ali mislim da sam morao još nešto napraviti, samo se ne mogu sjetiti što.

 Sve imam postavljeno isto kao i ti, no i dalje bez sreće. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Freesync not supported na AOC monitoru
benji kaže...

Ja imam isti taj monitor i imao sam isti problem sa normalnim driverima od monitora. Instalirao sam taj beta driver koji si naveo i stavio refresh rate na display properties u Windowima na 75 Hz. Stavio sam isto DP compatibility na 1.2. Koliko se sjećam ti beta driveri ti daju veći range na kojem freesync radi, sa 48-75 ti poveća na 35-75 (ako se dobro sjećam) i od onda mi radi super. Ali mislim da sam morao još nešto napraviti, samo se ne mogu sjetiti što.

 Meni bez tih drivera definitivno radi u 40-75 hza , provjereno sa onoim demom, vjetrenjača.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Freesync not supported na AOC monitoru

I dalje ne radi. Ono što sam primjetio sad u Device manageru je da imam error "display could not be migrated" iako piše da driver rade?

15 godina
offline
Re: Freesync not supported na AOC monitoru
MagIngMech kaže...

I dalje ne radi. Ono što sam primjetio sad u Device manageru je da imam error "display could not be migrated" iako piše da driver rade?

 Spajaš display port kabelom? Probaj i preko HDMI kabla, navodno neki monitori rade s Freesync i preko hdmi kabla.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2017 15:09 (toxic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice