Jako jeftin projektor- pomoc

poruka: 3
|
čitano: 1.939
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Jako jeftin projektor- pomoc

trebam pomoc nekog ko se kuzi imalo u projektore. u studentskom stanu imali smo tv 32" ali silom prilike ja sam taj tv vratio doma i sad nemamo nista, ali zato imamo jedan bijeli zid i ja sam dobio ideju da bi mozda za nase potrebe bila dobra ideja kupit neki od onih jeftikanera kineskih ili neki mini projektor. velicina koja bi se projicirala bi otprilike bila 42" pa do maksimuma od 50"(ako stane na taj zid, nemogu tocno odokativno procjenit kolko je velik ali veci od 50 nije sigurno). namjena bi bila gledanje filmova preko usba ili spajanje laptopa putem hdmi-a. svjestan sam da nemogu dobit neznam kakvu kvalitetu i to je uredu, ionako bi gledo neke divx kvaliteta filmove. sto se prostorije tice ona je ful zamracena i tu problema nema.

 

mene sad zanima ima li tko ikakvih iskustva ili saznanja o tim kineskim projektorima koji kostaju po 1000 kn ili onih mini projektora kojih i kod nas ima po 700 kn a vani su po 500-njak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Jako jeftin projektor- pomoc

ono sto sam ja citao o tim jeftinim kineskim projektorima dok sam sebi kupovao jest da se ne isplati i da je slika uzasno losa, e sad posto ih ima na njuskalo vec za 400-500 kn mozda mozes isprobat prije kupnje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Jako jeftin projektor- pomoc

pa imaš na njuškalu rabljenih poštenih projektora za do 1000kn, koji će ti vjerojatnije dati puno bolju sliku nego ti kineski

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice