Je li kod snimke igre sa CRT vidljiv ghost. na LCD

poruka: 4
|
čitano: 2.579
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Je li kod snimke igre sa CRT vidljiv ghost. na LCD

Zanima me da li je kod snimke recimo neke igre sa CRT-a pri reprodukciji te snimke na LCD-u vidljiv ghosting i druge mane LCD-a.
Ili da bih vidio neke mane LCD-a moram baš spojiti LCD monitor na računalo i onda pokrenuti igru "uživo" ili nešto drugo.

 

OT: S kojim besplatnim programom mogu učiniti gore navedeno, dakle snimiti dio neke igre dok sam na CRT-u te istu pokrenuti sa usb sticka na LCD-u?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Je li kod snimke igre sa CRT vidljiv ghost. na

Cek cek... kad kazes snimiti gameplay igre, misliš li na filmic ili...?

 

Jer ak misliš na filmsku animaciju, tada znaj da filmovi idu u 25fps, što znači da nema od ghostanja ništ... ili se varam?!


It may be that your whole purpose in life is simply to serve as a warning to others!!
16 godina
neaktivan
offline
Je li kod snimke igre sa CRT vidljiv ghost. na LCD

Da, mislio sam na gameplay. S nekim programom snimiti igranje nekih igara na CRT-u i onda tu snimku pustiti sa usb sticka spojenog na LCD. Dakle, ako može da na takav način vidim ghosting i ostale mane LCD-a ili moram spojiti LCD na računalo na kojem je igra (dakle, doma probati nakon kupnje) ili 2 solucija spojiti na računalo i CRT i LCD pa da onda usporedim (isto nakon kupnje).

 

Kad ću kupovati LCD mislim da jedino ono s usb stickom igra ulogu (ako je uopće moguće vidjeti eventualne mane LCD-a na takav način-snimljeni gameplay sa CRT-a) jer bi htio odmah na mjestu gdje kupujem probati LCD.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Je li kod snimke igre sa CRT vidljiv ghost. na LCD

CRT ekran (TV, Monitor) drugačije iscrtava sliku nego kao LCD (TV, Monitor)

 

Tvojoj grafičkoj je svejedno na što je ona spojena, finalni izgled ćeš dobiti kad priključiš izlaz na nju, o njoj ovisi samo brzina GPU-a i MEM-e.

 

ako video grabberom snimaš u 25 sličica u sekundi, onda to nije to, jer gubiš definiciju i brzinu prikaza.

Najbolje je snimiti bez frame limita, dakle koliko grafička može isporučiti sličica, toliko i snimaš.

 

Taj demo snimiš, preseliš USB stickom na drugi komp i pokreneš

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice