Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.818
|
čitano: 4.436.854
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Znaci links je pokusao APP al nije proslo, svaka cast na ne odustajanju, vecina bi odustala i oni na to racunaju. Lijepo im pise da se moze vratiti u roku 14 dana preko web kupnje, nije nas problem sta postoji opcija podizanje i placanje u poslovnici, to je i dalje web kupnja.

Btw, stavi overdrive na fast, uzivaj! 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji monitor kupiti

Prodat će oni taj faličan monitor ponovno nekom tko se neće žalit na par mrtvih pixela, ne brini...

 

U svakom slučaju, dobili su sad krasnu reklamu na najčitanijem IT forumu u državi. 

 

Ono... Popis robe za koju ne vrijedi povrat, iako smo ju dužni zakonski vratiti jer je prodana preko webshopa...  I monitor na tom popisu... svašta... Ajd shvatio bih da je čokolada na tom popisu, ili čips kojeg si pojeo pola... Ali monitor baš i ne... U svakom slučaju pixele nisi trebao ni spominjati, samo vratiti monitor bez objašnjenja. Znali su oni za te pixele, ne brini.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 22:49 (lllnuclearlll).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav ,da li se isplati za ovaj monitor 144hz dati novi u trgovini 1620kn hr trgovina i garancija?

 

https://www.acer.com/ac/hr/HR/content/model/UM.FX0EE.001

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav ekipa, 

 

Jucer sam uzeo monitor u Protisu, AOC I2490VXQ. Spajam ga kao vanjski monitor na  2018 MBP 15" (Macbook Pro 15 Retina) preko USB C na HDMI input. No, slika je reci cu, ocajna. Na poslu imam sto godina star 24" Dell U serije sa 1920x1200 maksimalnom rezolucijom i tu slika izgleda OK. Prije sam trosio 2x Dell U25 sa 2K rezom, i slika je bila "jebena". Znam da je Dell Dell, al da bu bas takve razlike, ne vjerujem. 

 

Sad...kaj uopce napraviti? Moliti Protis da uzmu monitor natrag, uzeti neki bolji monitor barem sa 2K rezom, ili si pucati u nogu? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Ako si kupio online, imaš par postova iznad način kako da ga vratiš.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Nazalost kupio sam ga u ducanu. Ne tvrdim da je monitor neispravan, nego da sam kupio krivi 😐
15 godina
offline
Koji monitor kupiti

Jesi ga probao malo podesiti? Imas ovdje kako ga podesiti link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Jedno pitanje.Razmisljao sam mozda o prodaji oba monitora iz moj pc i ici na nesto tipa 1440p 144hz,165hz to je manje bitno,g-sync moze i nemora biti.Gledao sam malo po internetu i ima bas dosta opcija.Koji bi bio najbolji monitor 1440p 144hz ili vise.Nekako mi je najprivlacniji Acer Predator XB27 nesto nesto.Mislim sa je 165hz,IPS i g-sync ili mozda ima nesto bolje za te novce ako bih isao na tako nesto

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

svi su tu negdje, isti AHVA (ips) panel od 5k do 6k kuna.

uglavnom samo pripazi da uzmes HU (IPS) a ne HUA koji TN.

 

kazu da asus PG279Q ima najslabiji quality control, odnosno da najvise se vraca zbog backlight bleeda, nakon njega ide acer XB271HU , te najpouzdaniji odnosno najmanje sanse da ce se vratit su bili aoc AG271QG te Viewsonic XG2703-GS.

uglavnom izgleda da svi ti modeli su ili hit ili miss, sad ko ima zivaca se kockat sa panel lutrijim sa nemalih 5-6k kuna, sretno.!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
dejo74 kaže...

Pozdrav ,da li se isplati za ovaj monitor 144hz dati novi u trgovini 1620kn hr trgovina i garancija?

 

https://www.acer.com/ac/hr/HR/content/model/UM.FX0EE.001

 

 

 to je stari monitor iz 2015/2016? , mozda bolje da probas prvo sa aoc c24g1.

osim ako bas specificno ne zelis taj stari TN panel sa nikakvim kontrastom.

7 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
Doca15 kaže...

Jedno pitanje.Razmisljao sam mozda o prodaji oba monitora iz moj pc i ici na nesto tipa 1440p 144hz,165hz to je manje bitno,g-sync moze i nemora biti.Gledao sam malo po internetu i ima bas dosta opcija.Koji bi bio najbolji monitor 1440p 144hz ili vise.Nekako mi je najprivlacniji Acer Predator XB27 nesto nesto.Mislim sa je 165hz,IPS i g-sync ili mozda ima nesto bolje za te novce ako bih isao na tako nesto

 Gsync i ta reza IPS u rasponu 5-6 k kn najbolje predator xb 271 ili pg279q, da bi igrao ko covjek na njima treba ti 1080ti...

Ako i ganjas ove gamerske low postavke nece ti tu nesto extra biti bolja slika nego na fhd 25"...

Ajde da je 4k gdje i low izgleda brutalno...

12 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav!

 

1440p, 100 ili 144hz, 24 ili 27"

2000-2500kn

Igre (cs, fortnite, škola... Neće biti strašno i ako bude TN ..)

 

Nešto ovakvo?

https://www.centro.hr/acer-xf240yubmiidprzx-led-monitor-wqhd-freesync.aspx

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 20:18 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Vidjeo neki predator xb0 ili tak nesto danas u instaru za 2200..mozda je to novija verzija ovog ak nis drugo a jeftiniji

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji monitor kupiti

Ovako nesto za tu lovu link

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Koji monitor kupiti

Dali se isplati uzet monitor sa linka ispod, iskljucivo igre i word, planiram uzet rtx graficku tako da ce gsync na njemu doc do izrazaja???

U koliko imate neki bolji predlog za to novaca molim napisite....volio bih da ima kakav sa zakrivljenim ekranom a ovih karakteristika ili bolje......

 

 

https://www.universal.at/p/asus-full-hd-monitor-62-23cm-24-5-zoll-pg258q/6490236045-0-10066491629#sku=6490236019-0-10066491629&nav-pd=true&AffiliateID=psmido&ActionID=preissuchmaschinen&Name=feed_psmido&WKZ=66&IWL=11&NUMSArt=90102010523230&NUMSArtPc=90102010523231&utm_source=psmido&utm_medium=ppsm&utm_campaign=preissuchmaschinen&utm_content=feed_psmido&isRedirected=true&els=true

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Koji monitor kupiti

Ovom Aoc je cijena plaza za 150kn u zadnjih par tjedana.

https://www.nabava.net/search.php?q=AOC+C24G1

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
144hz i VA panel je tragedija plus zakrivljeni ekran. Cijena s razlogom pada. Garantiram da trzucka slika u brzim scenama. Crna izgleda u mraku kao da igraš tetris, mrljave kockice po cijelom ekranu. Za high rr TN nema konkurenciju, a to što neko voli boje to je drugi par cipela ali fluidnost kao na TN zaboravite. 24 incha curved display je komedija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 10:53 (mislioc).
 
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
144hz i VA panel je tragedija plus zakrivljeni ekran.

 Jesi ti onaj sta je zagadio temu sa hardware popustima? Sa hrpom dezinformacija i nepotrebnih linkova na smijesne da ne kazem tuzne ponude. I sad si dosao ovdje dezinformirat.

Bez da si vidio uzivo monitor a kamoli ga testirao.

Taj monitor je jedan od najcesce preporucenih modela za 144hz FHD. I ekipa je bez prigovora, naravno da pati od musica tipa bleed i slicno kao i svi ostali monitori ali tako je to danas. Ako nevalja zamjenis ga. 

Za normalnog korisnika koji sam kupuje svoj monitor a ne dobiva ga besplatno od sponzora, ovo je nobrainer vs ispranih tn panela koji cesto imaju kontrast debelo ispod 1000 , negledljivi u tamnim scenama, isparani okomitim linijama.

Nemoj tipkat iz gu.... bez bar nekog pokrica za svoje rijeci. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 11:34 (Djozaa).
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Daj nemoj meni pričat o VA panelima i 144hz. Promijenio sam 5 144hz monitoea do sad pa znam o čemu pričam. Taj AOC jeftilen će imat bolji VA panel od Samsunga, Benq, daj ne lupetaj.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
Daj nemoj meni pričat o VA panelima i 144hz. Promijenio sam 5 144hz monitoea do sad pa znam o čemu pričam. Taj AOC jeftilen će imat bolji VA panel od Samsunga, Benq, daj ne lupetaj.

 Sad si se uvrijedio, opet ispaljujes gluposti iz gu.... bez razmisljanja i znanja, a kamoli dokaza. 

Taj Aoc sta pljujes , ima samsungov panel novije revizije nego samsungova verzija koju samsung prodaje na svojim panelima.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 11:34 (Djozaa).
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Nevalja ni samsungov Va o tome se i radi jer sam ga posjedovao.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Šta će ti pobogu 144-hertzni monitor na i3 procesoru? 🙄
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
mislioc kaže...
Nevalja ni samsungov Va o tome se i radi jer sam ga posjedovao.

 na Aoc-u je poboljsan, znaci ipak je bolji nego kako si ti rekao , nemoze tamo neki aoc bit bolji od samsunga i benq.

Dakle opet bubas bez pokrica.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 12:08 (Djozaa).
15 godina
online
Re: Koji monitor kupiti

Ako se obraćaš meni, zanemari ovu konfiguraciju pod moj PC jer se to mijenja idući tjedan.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji monitor kupiti
playjob kaže...
Šta će ti pobogu 144-hertzni monitor na i3 procesoru? 🙄

 a cuj za razliku od tebe on na tom i3 vjerojatno ima lock od 500fpsa u tvom csgo-u a ti? lose trolas, ima ovdje malo pametnijihlp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 12:10 (Stjepanj).
9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Hahahahahaha je da, možda sam trebao uzet njegov cpuić umjesto rajzena 2700x ha panjino ?
Ne, obraćam se misliocu.
12 godina
protjeran
offline
Koji monitor kupiti

Pa sam velis da samo igras counter strike go, u toj igri Intel je barem 50% brzi...losa odluka za vrijedanje uredno ide prijava, vec cca 5+lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Stjepanj kaže...
playjob kaže...
Šta će ti pobogu 144-hertzni monitor na i3 procesoru? 🙄

 a cuj za razliku od tebe on na tom i3 vjerojatno ima lock od 500fpsa u tvom csgo-u a ti? lose trolas, ima ovdje malo pametnijihlp

 Stari moj kaj to njemu objašnjavaš. Pa naravno da je u ekstazi nakon Fx8350. A to šta ga i3 cepa u single core naslovima on nemože shvatit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 12:22 (mislioc).
9 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Ja promijenio procesor, ti i dalje jašeš na i3 🤣
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
playjob kaže...
Ja promijenio procesor, ti i dalje jašeš na i3 🤣

Za gaming ima jači procesor od tebe, tako da nemoj se rugati.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice