Najjeftiniji monitor za GTX 1060

poruka: 6
|
čitano: 3.057
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najjeftiniji monitor za GTX 1060

Pozdrav,

 

stigla konfiguracija danas iz trgovine ali grafička koju imam (GTX 1060) ne podržava VGA priključak, već samo DVI-D, HDMI i DisplayPort. Znanje o ovim priključcima mi je nula bodova tako da me zanima koji je najjeftiniji monitor a da ga mogu koristiti sa ovom grafičkom?

 

Također imam pitanje u vezi HDMI-a, pošto imam LCD TV mislio sam privremeno priključiti konfu na TV pa me zanima kakav točno HDMI kabel trebam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najjeftiniji monitor za GTX 1060

Imaš monitore i ispod 800 kuna sa DVI-D interfejsom, ali to je obično najveći škart koji će prikazivati relativno dobru sliku samo kada ti je glava fiksirana tačno ispred monitora. Ako se mrdneš malo lijevo-desno ili gore-dole kvalitet prikaza se drastično mijenja. Moj savjet ti je da nađeš najjeftiniji monitor sa IPS panelom i da kupiš taj.

 

Što se tiče kabla bilo koji će raditi za Full HD prikaz, samo vidi da ti dužina odgovara.

15 godina
offline
Re: Najjeftiniji monitor za GTX 1060

Recimo ovo vjerovatno nije loš izbor ako imaš ograničen budžet. Sasvim pristojan monitor za tu cijenu.

 

https://www.links.hr/hr/monitor-24-led-dell-se2416h-fhd-ips-6ms-250cd-m2-8000000-1-ips-hdmi-d-sub-crni-100333225

 

14 godina
offline
Re: Najjeftiniji monitor za GTX 1060

Taj monitor bi jedino mogao preko HDMI-a spojiti?

11 godina
offline
Re: Najjeftiniji monitor za GTX 1060
Widowmaker kaže...

Imaš monitore i ispod 800 kuna sa DVI-D interfejsom, ali to je obično najveći škart koji će prikazivati relativno dobru sliku samo kada ti je glava fiksirana tačno ispred monitora. Ako se mrdneš malo lijevo-desno ili gore-dole kvalitet prikaza se drastično mijenja. Moj savjet ti je da nađeš najjeftiniji monitor sa IPS panelom i da kupiš taj.

naravno da za malu lovu teško možeš očekivati vrhunski proizvod, no itekako se da naći dobar monitor za malu lovu

kupio sam benq gw2265hm za cca 700 kuna sa amva panelom, monitor je odličan, ne moraš "fiksirati" glavu, boje jesu malo lošije nego na ips ekranima, ali zato je kontrast fantastičan, crna je izvrsna

 

doduše par kolega je uzelo nasljednka ovog mog modela, koji se prodaje kao gw2270 i imali su problema sa black crushom, pa tu treba malo pripaziti

13 godina
offline
Najjeftiniji monitor za GTX 1060

Zašto nisi pokušao uzeti aktivni adapter i nastaviti koristiti trenutni monitor ako je još dobar, sa VGA priključkom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice