Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

poruka: 21
|
čitano: 6.742
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Može li mi itko reći jeli ima problema sa oštrinom slike na ovom monitoru, ja naime nemogu nikako izoštriti sliku(instalirao sve moguće drivere i pomoćne programe), tražio sam po netu rješenje ali izgleda da ovaj monitor koji sam masno platio nepodržava sve grafičke kartice(ja koristim ati x1650)????

Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

daj malo pojasni koju rezoluciju koristiš? normalno da ti je slika nejasna na 1280x1024. preporučena rezolucija ti je 1680x1050. uzeo sam 3 takva monitora na posao i nemam nikakvih problema sa slikom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Problem je u tome što koju god rezoluciju stavim slika je mutna i nejasna, svaki 5 red na monitoru je mutan

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Šta taj Samsung nema onu klasičnu auto adjustment tipku? Na većini Samsunga ta tipka riješi problem :)


www.cartmanlee.net
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Ma ima on tu tipku i kad je pritisnem meni javi da je nemoguće napraviti adjustment, niti mi radi onaj program što daju uz monitor, nisam mislio da kad dam toliki novac za taj monitor da ću imati toliko problema snjim

16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

a ništa, preporučam ti da zamijeniš monitor sa drugim jer imaš garanciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Definitivno ga odnesi posto je pod garancijom...mutna slika je najgore sto te moglo zadesiti...


Beer: Helping ugly people have sex since 1862!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

a to će biti i jedino rješenje, ništa hvala na raspravi

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Ja imam SM 226bw i takoder dobijem poruku da je auto adjustment not available, ali to je normalno, posto je monitor spojen preko DVI kabla. Kad je spojen preko VGA kabla, onda mogu raditi auto adjustment slike.

 

Inace, nikako nisam zadovoljan prikazom crne, na rubovima ekrana dosta izbija bijela boja. Sve ostalo je vise nego OK.


Yes, No.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Ja imam Samsung SM 2032BW i nemam apsolutno nikakvih problema s njim, zadovoljan sam. A ovo sa mutnom slikom fino rijesis tako da monitor odneses tamo di si ga kupio posto nadam se imas garanciju i rijesena stvar.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Ja također imam navedeni monitor i prezadovaoljan sam njime...odnesi ga na garanciju i sve 5...

 

p.s. ako netko zna di mogu naći dobar jeftini zidni nosač za isti molim da mi javi..

16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Ja sam kupio isti monitor prije nekoliko dana i moram priznati da sam malo razočaran. Pozadinsko osvjetljenje izbija lagano na rubovima i kompletna pozadina je nekako plavkasta, ne baš kao što su ga opisali u Bug-u da je pozadina "savršena" i druga stvar je samo postolje od monitora koje ga u opće ne drži čvrsto već se sav klima(znam da je velik i relativno težak ali svejedno..), nemam baš prečvrst radni stol ali uspoređujući sa starom 17' Belineom, Samsung se stvarno iritantno klima. Osim toga ostalo je ok! e, da, Ako svakih nekoliko centimetara na ekranu imaš zamućeno to ti je definitivno loše podešena rezolucija jer ti to "zamučenje" stvara pomak piksela, jer kada se po ravnaju tada je oštro, a čim izađu iz "faze" tada se prikazuju kao kombinacija dva piksela i!


Vidi, vidi, tko je to?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Prvo što moraš imati je service pack 2 na XP-u, bez SP2 windowsi nemaju dobru podršku za 16:9 monitore visoke rezolucije. Prodao sam već 20-tak takvih monitora i rade na svakakvim grafičkim, starim drljama, i moraš ga postaviti na njegovu najveću moguću podržanu rezoluciju da bi slika bila dobra (najbolja), i naravno bez drivera će ti izbacivat svakakve moguće reze. Na nižim rezama sam imao svakakve slike, pa čak i da ne možeš pročitat tekst.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Ja imam Philips 200WS8FB (1680x1050) na jednoj jedinoj i neponovljivoj 5900XT i slika je savim pristojna tak da nije problem sigurno u grafici.

 

Moj  frend  ima  2032  i  njemu  se  kad  ima  crnu  pozadinu  vid  neki  oblak  na  skoro  pa  trećini  ekrana,  no  taj  problem  je  riješil  promjenom  pozadine.

 

Možda  ti  je  kabel  loš.  Probaj  ga  spojiti  preko  VGA  kabla  i  pritisni  auto  pa  ak  se  ni  onda  nepopravi  nosi  ga  na  servis.


Jimi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Namjeravam kupiti ovaj monitor(naveden u temi SM 2232BW) u kombinaciji s GeForce 9600 GT GS, zanima me dali bi s tom kombinacijom mogao igrati novije igre u rezolucijom 1680x1050 s high detaljima bez komplikacija, trzanja, štekanja (kao procesor mislim uzeti Intel Core 2 Quad Q6600, 2GB-4GB DDR2)?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja sam potpuno drukčiji od drugih
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2008 14:45 (momak).
16 godina
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom
extratry kaže...

Može li mi itko reći jeli ima problema sa oštrinom slike na ovom monitoru, ja naime nemogu nikako izoštriti sliku(instalirao sve moguće drivere i pomoćne programe), tražio sam po netu rješenje ali izgleda da ovaj monitor koji sam masno platio nepodržava sve grafičke kartice(ja koristim ati x1650)????

Unaprijed hvala

 
Nema auto adjustmenta ako si spojio grafičku i monitor preko DVI-a (ima li taj monitor DVI uopće)
Spojiš monitoir, instaliraš drivere od monitora. Restartaš komp i staviš rezu 1650x1050@60Hz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Problem napokon riješen... kupnjom nove grafe - 8600 gt, spajanjem preko VGA kabla, i stavljanjem na rezu 1650x1050@60Hz

16 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

A jel ti sa tom novom karticom radi kako treba kad spojis preko DVI sucelja?


Q6600@3.6, 4 GB Crucial Ballistix @970Mhz, 8800GTX@630/2000, 3x320 GB, Samsung 2232Bw, Samsung 930BF
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

imam 2032BW zadovoljansam snjime štose tiče igrica, videa, slika, jedino što sva 4 ruba svijetliji kod crne boje i kod rezolucije slike slika je uža 1 do 2mm

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

E to nisam još probao, jer mi na staroj nije htjelo raditi na DVI sučenju, javim čim probam

16 godina
protjeran
offline
Problem sa Samsung SM 2232BW monitorom

Ja imam Samsung SM 206 BW i nikad nisam imao problema...

Rezolucija je 1680x1050 PX8600 GTS grafa..


PX8600 GTS 256 MB
AMD Athlon 64 x3 4200+ 2.2 GHz 1 GB Kingmax 800 MHz 250 GB HDD 8MB Cache
Abit KN9 Ultra nForce 570 Samsung Syncmaster 206 BW 20" 2MS 3000:1
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice